OLOMOUCKÉ CYKLISTICKÉ ČASOVKY 2022 (12. ROČNÍK)
stav po 2. kole

Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, o. s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané,

mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.stmsvs.cz

 Do hodnocení celého seriálu budou každému závodníkovi započítány 4 nejvyšší bodové zisky.

 

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

DÉLKA

 ÚČAST

01

6. 04. 2022

ST

Náměšťský prolog (11. ročník)

14,9

48 

02

4. 05. 2022

ST

Chudobín - Hvozd - Chudobín (7. ročník)

24,2

27 

03

1. 06. 2022

ST

Svatokopecká časovka (11. ročník)

19,3

 

04

6  07. 2022

ST

Pěnčínská časovka (8. ročník)

23,8

 

05

7. 09. 2022

ST

Časovka do vrchu Olbramice (11. ročník)

5,732

 

06

5. 10. 2022

ST

Náměšťský epilog (6. ročník)

14,9

 

 

 POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

CELKEM

POČET ZÁVODŮ

  1

  1

Janů Martin

74/M40

Silný Team Uničov

694

710

1404

2

  2

  1

Rotter Michal

71/M50

SKP Duha Lanškroun

680

695

1375

2

  3

  2

Černý Petr

77/M40

Cycli.czTeam

685

669

1354

2

  4

  3

Zezula Tomáš

80/M40

Cycling Brno

692

658

1350

2

  5

  1

Svoboda Marek

95/M18

AD Team

634

696

1330

2

  6

  2

Klakurka Václav

83/M18

AD Teeam

657

663

1320

2

  7

  1

Klíma Zdeněk

55/M60

AK OLYMP Brno

653

623

1276

2

  8

  4

Dedek Aleš

75/M40

AD team

621

646

1267

2

  9

  2

Hejtmánek Ctibor

68/M50

SHORT BIKE Olomouc

607

634

1241

2

 10

  3

Šálek David

66/M50

Bělkovice

623

615

1238

2

 11

  3

Kozák Michal

87/M18

Sport racing bike - Zlín

581

649

1230

2

 12

  5

Šlížek Petr

75/M40

TriSK Olomouc

602

616

1218

2

 13

  4

Švec Milan

63/M50

Silný team Uničov

624

584

1208

2

 14

  2

Sekerka Karel

61/M60

Cycloracing Team

585

526

1111

2

 15

  3

Durák Lubomír

54/M60

Tesaři Osík

555

552

1107

2

 16

  6

Lorenc Martin

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

557

540

1097

2

 17

  4

Hájek Martin

87/M18

Cyklo Team Kolárna

527

504

1031

2

 18

  4

Šmíd Pavel

62/M60

AK Olymp Brno

525

487

1012

2

 19

  5

Mazur Jan

62/M60

Cyklo kolárna Olomouc

493

499

 992

2

 20

  6

Lenoch Zdeněk

60/M60

Olomouc

448

404

 852

2

 21

  7

Barbořák Bohuš

59/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

442

401

 843

2

 22

  1

Dedková Blanka

77/Z40

AD team

399

354

 753

2

 23

  5

Fojt Radovan

70/M50

Bikecentrum Olomouc

714

 714

1

 24

  5

Řoutil Pavel

83/M18

Cyklo Team Kolárna

692

 692

1

 25

  6

Meišner Libor

87/M18

Bike Power

687

 687

1

 26

  7

Pastrnek Pavel

76/M40

SK SKIVELO neslyšících Olomouc

668

 668

1

 27

  7

Halák Martin

90/M18

Bikecentrum Olomouc

666

 666

1

 28

  8

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

662

 662

1

 29

  9

Ladra Tadeáš

 7/M18

SKP Duha Lanškroun

654

 654

1

 30

 10

Vařeka Tomáš

92/M18

MOOLBIKE

647

 647

1

 31

 11

Machala Jan

89/M18

Biketeam  TJ Zlaté Hory

646

 646

1

 32

 12

Talá Erik

 6/M18

AD Team

645

 645

1

 33

 13

Malček Marek

99/M18

Olomouc

635

 635

1

 34

 14

Vašut Jakub

87/M18

Dolany

621

 621

1

 35

  8

Kolavik Radek

73/M40

Olomouc

620

 620

1

 36

  9

Vyroubal Antonín

73/M40

Litovel

619

 619

1

 37

 15

Navrátil Jakub

91/M18

AD team

618

 618

1

 38

 10

Vařeka Radomír

74/M40

Bikecentrum Olomouc

615

 615

1

 39

  1

Fančovič Marian

52/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

262

329

 591

2

 40

 11

Lachnit Jan

80/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

583

 583

1

 41

 16

Zezula Denis

 7/M18

SKP Duha Lanškroun

555

 555

1

 42

 12

Koukol Tomáš

78/M40

Olomouc

548

 548

1

 43

  6

Polívka Vladimír

69/M50

Triatlon Club Olomouc

530

 530

1

 44

 17

Dedek Matěj

 9/M18

AD team

529

 529

1

 45

 13

Juráš Martin

78/M40

Olomouc

488

 488

1

 46

  1

Nádvorníková Eva

88/Z18

Olomouc

482

 482

1

 47

  7

Brandýs Roman

63/M50

Cyklo Team Kolárna

440

 440

1

 48

  2

Klakurková Kateřina

82/Z40

AD Team

424

 424

1

 49

  8

Novotný Milan

59/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

376

 376

1

 50

  2

Stibor Josef

48/M70

Elektrocentrum Trading Olomouc

359

 359

1

 51

  3

Pikal Karel

49/M70

KVS Olomouc

213

 213

1

 52

  9

Kovařík Oldřich

60/M60

Triatlon Club Olomouc

  1

   1

1

 

 

OLOMOUCKÉ CYKLISTICKÉ ČASOVKY 2022 (11. ROČNÍK)

SOUTĚŽ TÝMŮ (2. ročník)
stav po 2. kole

 

POŘ

TÝM

NÁZEV TÝMU

KOLO 1

KOLO 2

KOLO 3

KOLO 4

KOLO 5

KOLO 6

BODY CELKEM

 1

1

SY 2021

2030

1950

0

0

0

0

 3980

 2

4

AD Team

1912

2005

0

0

0

0

 3917

 3

2

TJ Liga stovkařů Olomouc

1802

1345

0

0

0

0

 3147

 4

7

Cyklo Team Relax

1876

1249

0

0

0

0

 3125

 5

5

SKP Duha Lanškroun

1334

1250

0

0

0

0

 2584

 6

3

Cyklo Team Kolárna

1460

1003

0

0

0

0

 2463