OLOMOUCKÁ BĚŽECKÁ LIGA 2022 (10. ROČNÍK) stav po 9. kole

Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, z. s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.stmsvs.cz

 Do hodnocení celého seriálu bude každému závodníkovi započítáno 10 nejvyšších bodových zisků.

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

DÉLKA

ÚČAST

01

13. 01. 2022

ČT

Lednový běh Smetanovými sady (11. ročník)

6,550

38

02

15. 01. 2022

SO

Běh na Hutích (178. ročník)

6,75

22

03

29. 01. 2022

SO

Zimní běh Červenkou (5. ročník)

7,3

23

04

10. 02. 2022

ČT

Únorový běh Smetanovými sady (11. ročník)

6,550

35

05

20. 02. 2022

SO

Běh u Žida (8. ročník)

6,60

22

06

10. 03. 2022

ČT

Březnový běh Smetanovými sady (11. ročník)

6,550

39

07

2. 04. 2022

SO

Náměšťský kros (11. ročník)

5,05

21

08

22. 04. 2022

Jarní běh s Pelikánem (3. ročník)

6,8 

28 

09

11. 05. 2022

ČT

Běh okolo Bystřičky (18. ročník)

9,45

29 

10

24. 05. 2022

ÚT

Jarní neředínský kros

8,0

 

11

2. 06. 2022

ČT

Černovírská osmička (8. ročník)

7,85 

 

12

4. 6. 2022

SO

Náměšť - Drahanovice - Náměšť (3. ročník)

10

 

13

12. 06. 2022

NE

Náměšťská přespolní osmička (3. ročník)

7,9

 

14

26 06. 2022

NE

Náměšťské štafety dvojic (11. ročník)

5,182

 

15

1. 07. 2022

Letní běh s Pelikánem (2. ročník)

6,8 

 

16

8. 09 2022

ČT

Nemilanská osmička (7. ročník)

8,1

 

17

15. 09. 2022

ČT

Zářijový běh Smetanovými sady (11. ročník)

6,550

 

18

21. 09. 2022

ST

AIR BAR kros (5. ročník)

4,6

 

19

30. 9. 2022

Podzimní běh s Pelikánem (3. ročník)

 6,7

 

20

6. 10. 2022

ČT

Novosvětská sedmička (7. ročník)

7,4

 

21

11. 10. 2022

ÚT

Podzimní neředínský kros

8,0

 

22

13. 10. 2022

ČT

Říjnový běh Smetanovými sady (11. ročník)

6,550

 

23

21. 10. 2022

Běh do vrchu Olbramice (10. ročník)

5.732

 

24

10. 11. 2022

ČT

Listopadový běh Smetanovými sady (11. ročník)

6,550

 

25

12. 11. 2022

SO

Běh přes černovírský les (17. ročník)

10,0

 

26

26. 11. 2022

SO

Podzimní běh Červenkou (5. ročník)

7,3

 

27

8. 12. 2022

ČT

Prosincový běh Smetanovými sady (11. ročník)

6,550

 

28

26. 12. 2022

NE

Náměšťský štěpánský běh 2014 (9. ročník)

5,2

 

 

 

 

 

 

 

 

  


       

POZOR!  Body jsou počítány po násobení dosaženého času koeficientem věku.

 

 

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

SČ OLBL

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

B07

B08

B09

B10

B11

B12

B13

B14

B15

B16

B17

B18

B19

B20

B21

B22

B23

B24

B25

B26

B27

B28

B29

B30

CELK

POČET ZÁVODŮ

  1

  1

 15

Karger Luděk

74/M40

KVS Olomouc

605

642

585

589

612

608

617

607

612

5477

9

  2

  1

 53

Barabáš David

86/M18

TJ Tatran Litovel

658

703

666

701

656

679

690

695

5448

8

  3

  2

 49

Kuchař Jan

76/M40

SDH Vojnice

592

683

622

630

648

611

636

636

5058

8

  4

  1

  5

Rašner Tomáš

69/M50

KVS Olomouc

569

603

591

524

530

565

545

558

533

5018

9

  5

  3

 50

Kočí Roman

79/M40

KVS Olomouc

664

714

695

671

699

710

704

4857

7

  6

  2

 46

Tvarůžka Tomáš

72/M50

Kroměříž

606

663

581

566

649

532

591

591

4779

8

  7

  2

 41

Holub Dušan

84/M18

KVS Olomouc

591

619

623

621

647

682

633

4416

7

  8

  3

 11

Martinek Jaroslav

69/M50

TriSK Olomouc

705

725

707

655

706

695

4193

6

  9

  1

 24

Bučík Jaromír

57/M60

Biatlon Halenkovice

636

681

635

629

617

641

3839

6

 10

  4

 34

Zaťko Libor

68/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

556

579

513

567

527

498

554

3794

7

 11

  4

 13

Lorenc Martin

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

679

688

674

655

677

3373

5

 12

  5

 20

Protivánek Jindřich

80/M40

SDH Vojnice

545

606

555

556

491

563

3316

6

 13

  3

 30

Heřman Jan

84/M18

Olomouc

532

578

521

554

560

553

3298

6

 14

  1

 52

Dedek Vlastimil

52/M70

BK Olbramice

584

645

597

628

566

3020

5

 15

  6

 31

Pospíšil Petr

79/M40

TJ Sokol Opava

672

665

649

656

2642

4

 16

  1

  0

Heřmanová Ingrid

11/Z18

Olomouc

491

580

514

517

496

2598

5

 17

  5

 21

Drtil Jiří

68/M50

Lípy

628

606

653

648

2535

4

 18

  4

 47

Vašíček Michal

89/M18

SK Haná Orienteering

605

592

617

606

2420

4

 19

  5

  0

Dohnal Jiří

83/M18

Těšetice

566

626

580

557

2329

4

 20

  7

 27

Ingr Jiří

76/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

555

540

607

538

2240

4

 21

  2

  2

Barbořák Bohuš

59/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

544

627

490

571

2232

4

 22

  8

 68

Ondryáš Petr

80/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

519

516

575

573

2183

4

 23

  9

 43

Dvořák Pavel

82/M40

Biatlon Prostějov

712

706

707

2125

3

 24

  6

 55

Matějík Petr

64/M50

Cycloracing Team

684

712

701

2097

3

 25

  6

  0

Vácha Jan

95/M18

I.IKK

668

693

678

2039

3

 26

 10

 28

Gáj Miloš

76/M40

KVS Olomouc

373

394

422

372

452

2013

5

 27

  1

 62

Svačinová Blažena

52/Z50

Pampeliška Olomouc

599

671

681

1951

3

 28

 11

  0

Rašner Tomáš

79/M40

TriSK Olomouc

621

644

665

1930

3

 29

  3

 45

Doseděl Emil

61/M60

SKI - OB Šternberk

651

648

611

1910

3

 30

  7

  0

Žůrek Jakub

95/M18

Uničov

431

495

443

450

1819

4

 31

 12

 12

Lexa Petr

78/M40

Olomouc

569

570

576

1715

3

 32

  7

  0

Zelinka Miroslav

67/M50

Tršice

572

571

563

1706

3

 33

  2

 18

Vaněk Jaromír

48/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

594

544

563

1701

3

 34

 13

  0

Vyskočil Tomáš

79/M40

KVS Olomouc

477

437

672

1586

3

 35

  8

  0

Pálek Martin

88/M18

Plzeň

464

504

539

1507

3

 36

  3

  7

Pikal Karel

49/M70

KVS Olomouc

413

356

323

392

1484

4

 37

 14

 33

Okleštěk Rostislav

77/M40

KVS Olomouc

501

463

479

1443

3

 38

  8

 19

Zaoral Jiří

69/M50

VSSV Čunín - Kouty

695

695

1390

2

 39

 15

  0

Barabáš Jan

76/M40

Triatlon Club Olomouc

678

682

1360

2

 40

  2

 25

Ondrušík Kateřina

83/Z18

AK Šternberk

670

652

1322

2

 41

  4

 69

Trojan Jaroslav

62/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

646

651

1297

2

 42

  9

  0

Žůrek Milan

66/M50

Uničov

661

627

1288

2

 43

  1

 29

Lorencová Linda

76/Z40

TJ Liga stovkařů Olomouc

599

608

1207

2

 44

  9

  0

Cimprich Petr

86/M18

Nordic Wolking Olomouc

618

549

1167

2

 45

 10

 14

Polívka Vladimír

69/M50

Triatlon Club Olomouc

559

527

1086

2

 46

  2

 37

Doleželová Blanka

79/Z40

TJ Liga stovkařů Olomouc

553

526

1079

2

 47

 10

  0

Vyskočil Šimon

12/M18

KVS Olomouc

493

452

 945

2

 48

 16

 58

Ondráček Petr

81/M40

KVS Olomouc

421

483

 904

2

 49

  3

  0

Hubáčková Zuzana

87/Z18

AK Drnovice

413

475

 888

2

 50

 11

 10

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

526

326

 852

2

 51

  5

  0

Beránek Tomáš

57/M60

TJ Spartak Přerov

362

370

 732

2

 52

 17

  0

Polák Radek

79/M40

AD Team

727

 727

1

 53

 18

  0

Zajíček Ladislav

82/M40

Náměšť na Hané

679

 679

1

 54

 12

  0

Krejčí Zdeněk

88/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

677

 677

1

 55

 19

 16

Lachnit Jan

80/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

675

 675

1

 56

 20

  0

Kašpařík Tomáš

75/M40

SK Přerov

674

 674

1

 57

 13

  0

Hečko Martin

87/M18

AK Zlín

673

 673

1

 58

 14

 35

Klimecký Radim

84/M18

KVS Olomouc

661

 661

1

 59

 21

  0

Škarabela Michal

74/M40

TJ L100 Olomouc, Ladermon Team

635

 635

1

 60

 15

  0

Špičan Michal

87/M18

Cholina

634

 634

1

 61

 16

  0

Nádeníček David

86/M18

Kesbuk

632

 632

1

 62

 22

  0

Štýbnar Miroslav

79/M40

Olomouc

631

 631

1

 63

  3

  0

Tesařová Vladislava

79/Z40

Uničov

623

 623

1

 64

 23

  0

Vysloužil Pavel

79/M40

Liga 100

620

 620

1

 65

  4

  0

Drtilová Veronika

85/Z18

Litovel

617

 617

1

 66

 24

  0

Mojak Marek

79/M40

Třinec

611

 611

1

 67

  5

  0

Belaníková Anna

 2/Z18

Atletika Olomouc

598

 598

1

 68