HANÁCKÝ BĚŽECKÝ POHÁR 2020 (17. ROČNÍK)
stav po 3. kole

Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, z. s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.stmsvs.cz

 Do hodnocení celého seriálu bude každému závodníkovi započítáno 6 nejvyšších bodových zisků.

Do hodnocení se započítávají výsledky všech účastníků závodů v Náměšti na Hané, na ostatních závodech se počítají výsledky závodníků,

kteří při prezentaci předloží čipovou kartu STMSVS případně uhradí při prezentaci částku 20,- Kč.

 

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

DÉLKA

ÚČAST

KOEFICIENT

1

23. 1. 2022

NE

Slavonínská desítka (10. ročník)

10,0

54 

1

2

15. 4. 2022

Náměšťská desítka (16. ročník)

10,0

61 

1,1

3

14. 5. 2022

SO

Kokina běh (23. ročník)

16,0

59

1

4

5. 6. 2022

NE

Hanácká kojetínská desítka (8- ročník)

10,0

 

1

5

15. 7. 2022

Hudební pětka na dráze (12. ročník)

5,0

 

1

6

11. 9. 2022

NE

Loučansky mlénsky kolo (7. ročník)

8,0

 

1

7

17. 9. 2022

SO

Litovelská nealkoholická čtrnáctka (39. ročník)

14

 

1

8

28. 09. 2022

PO

Běh Terezským údolím (18. ročník)

7,14

 

1,1

9

28. 10. 2022

Běh za loštickým tvarůžkem (13. ročník)

9,7

 

1

10

17. 12. 2022

SO

Běh okolo Náměšťského zámku (17. ročník)

10,36

 

1,2

 

 


     

POZOR!  Body jsou počítány po násobení dosaženého času koeficientem věku.

 

 

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

B07

B08

B09

B10

CELKEM

POČET ZÁVODŮ

  1

  1

Martinek Jaroslav

69/M50

TriSK Olomouc

701

769

690

2160

3

  2

  1

Lorenc Martin

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

671

685

625

1981

3

  3

  1

Krejčí Zdeněk

88/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

645

675

628

1948

3

  4

  2

Barabáš David

86/M18

TJ Tatran Litovel

638

677

631

1946

3

  5

  2

Adámek Oldřich

66/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

615

695

632

1942

3

  6

  1

Špičáková Jitka

87/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

618

666

643

1927

3

  7

  1

Doseděl Emil

61/M60

SKI - OB Šternberk

637

648

597

1882

3

  8

  2

Kuchař Jan

76/M40

SDH Vojnice

608

659

610

1877

3

  9

  2

Barbořák Bohuš

59/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

524

649

593

1766

3

 10

  2

Fritscherová Jana

90/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

563

613

523

1699

3

 11

  1

Lorencová Linda

76/Z40

TJ Liga stovkařů Olomouc

507

601

578

1686

3

 12

  1

Dedek Vlastimil

52/M70

BK Olbramice

523

548

534

1605

3

 13

  2

Vaněk Jaromír

48/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

515

557

460

1532

3

 14

  3

Rašner Tomáš

69/M50

KVS Olomouc

509

517

461

1487

3

 15

  3

Blaha Tomáš

76/M40

AK ASICS Kroměříž

710

709

1419

2

 16

  4

Štěpán Marek

72/M50

TJ Sokol Týn nad Bečvou

690

728

1418

2

 17

  3

Špacír Ladislav

55/M60

TJ Lokomotiva Břeclav

685

730

1415

2

 18

  1

Hynštová Marie

57/Z50

AK Drnovice

696

607

1303

2

 19

  3

Vynikal Bedřich

52/M70

AVA

622

659

1281

2

 20

  4

Trojan Jaroslav

62/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

624

610

1234

2

 21

  4

Kočí Roman

79/M40

KVS Olomouc

644

582

1226

2

 22

  5

Matějík Petr

64/M50

Cycloracing Team

732

494

1226

2

 23

  3

Ondrušík Kateřina

83/Z18

AK Šternberk

592

583

1175

2

 24

  5

Jadrný Petr

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

570

604

1174

2

 25

  5

Bátěk Josef

61/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

584

588

1172

2

 26

  6

Rašner Tomáš

79/M40

TriSK Olomouc

593

568

1161

2

 27

  2

Písková Ludmila

66/Z50

TJ Liga stovkařů Olomouc

573

552

1125

2

 28

  7

Vymazal Petr

75/M40

SK SALIX Grymov

551

554

1105

2

 29

  3

Dohnal Jiří

83/M18

Těšetice

547

516

1063

2

 30

  6

Tvarůžka Tomáš

72/M50

Kroměříž

538

516

1054

2

 31

  7

Polívka Vladimír

69/M50

Triatlon Club Olomouc

535

493

1028

2

 32

  6

Písek Tomáš

59/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

486

541

1027

2

 33

  8

Ondryáš Petr

80/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

470

473

 943

2

 34

  9

Lah Robert

74/M40

TRISK

520

416

 936

2

 35

 10

Okleštěk Rostislav

77/M40

KVS Olomouc

459

458

 917

2

 36

  4

Koudelka Lukáš

83/M18

AK Drnovice

673

203

 876

2

 37

  7

Marek Milan

60/M60

AK Drnovice

788

 788

1

 38

  8

Kadidlo Jiří

72/M50

Běháme Třebovou

754

 754

1

 39

  9

Zaoral Jiří

69/M50

VSSV Čunín - Kouty

711

 711

1

 40

 11

Barabáš Jan

76/M40

Triatlon Club Olomouc

704

 704

1

 41

 12

Kučera Petr

75/M40

Grymov

702

 702

1

 42

  8

Píchal Tomáš

60/M60

Růžďka

696

 696

1

 43

 13

Polák Radek

79/M40

AD Team

685

 685

1

 44

  9

Muck Arnošt

59/M60

Hranice

683

 683

1

 45

 14

Dvořák Pavel

82/M40

Biatlon Prostějov

680

 680

1

 46

 15

Kašpařík Tomáš

75/M40

SK Přerov

678

 678

1

 47

 16

Wawreczka David

81/M40

TJ Jakl Karviná

669

 669

1

 48

 10

Sedláček Tomáš

71/M50

Běháme Třebovou

662

 662

1

 49

  3

Grulichová Simona

72/Z50

AK Drnovice

659

 659

1

 50

 17

Lachnit Jan

80/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

655

 655

1

 51

 11

Jelínek Zbyněk

63/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

653

 653

1

 52

  5

Zaoral Marek

89/M18

UrbanBajk

639

 639

1

 53

  4

Dvořáková Eva

55/Z50

Atletika Alojzov

634

 634

1

 54

  6

Dočkálek Michal

92/M18

Rýmařov

633

 633

1

 55

  7

Svoboda Marek

95/M18

AD Team

627

 627

1

 56

  2

Tesařová Vladislava

79/Z40

Uničov

627

 627

1

 57

  4

Podešva Pavel

49/M70

Běžci z Rya

620

 620

1

 58

 10

Kovařík Oldřich

60/M60

Triatlon Club Olomouc

612

 612

1

 59

  5

Čižmár Petr

49/M70

Cyklo klub Nový Jičín

611

 611

1

 60

 11

Bučík Jaromír

57/M60

Biatlon Halenkovice

606

 606

1

 61

  8

Kobelka Michal

87/M18

Běháme Třebovou

601

 601

1

 62

 18

Pospíšil Petr

79/M40

TJ Sokol Opava

600

 600

1

 63

 12

Drtil Jiří

68/M50

Lípy

595

 595

1

 64

  6

Doležel Oldřich

51/M70

Než si pro nás přijde

593

 593

1

 65

 13

Kachyňa Lubomír

65/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

592

 592

1

 66

 19

Ambros Jiří

75/M40

Slatinice

587

 587

1

 67

 12

Kobliha Milan

57/M60

Atletika Alojzov

585

 585

1

 68

  9

Frydrych Martin

83/M18

Líšná

582

 582

1

 69

 10

Vašut Jakub

87/M18

Dolany

580

 580

1

 70

  3

Zdráhalová Magda

79/Z40

TJ Liga stovkařů Olomouc

576

 576

1

 71

 20

Šustr Jiří

80/M40

Silný Team Uničov

573

 573

1

 72

  4

Václavková Jana

89/Z18

Liga stovkařů Olomouc

573

 573

1

 73

 11

Vašíček Michal

89/M18

SK Haná Orienteering

570

 570

1

 74

 21

Jakeš Jiří

77/M40

ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE

570

 570

1

 75

  7

Procházka Jiří

52/M70

Než si pro nás přijde

558

 558

1

 76

 14

Vogel Drahoš

68/M50

Uničov

554

 554

1

 77

 12

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

543

 543

1

 78

 22

Karger Luděk

74/M40

KVS Olomouc

535

 535

1

 79

 23

Chmela Jan

77/M40

Liga stovkařů Olomouc

533

 533

1

 80

 13

Špičák Roman

93/M18

Titan Trilife Zlín

  1

529

 530

2

 81

 24

Janků Petr

74/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

523

 523

1

 82

  4

Podjuklová Iva

74/Z40

SK Hranice

523

 523

1

 83

 14

Kučera Martin

87/M18

SK Fuga

517

 517

1

 84

 25

Protivánek Jindřich

80/M40

SDH Vojnice

504

 504

1

 85

 26

Mojak Marek

79/M40

Třinec

504

 504

1

 86

  5

Kolmašová Lucie

82/Z40

TJ lLiga stovkařů Olomouc

499

 499

1

 87

 27

Fritscher Adam

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

491

 491

1

 88

 28

Malaska Lukáš

75/M40

KVS Olomouc

482

 482

1

 89

 15

Zaťko Libor

68/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

474

 474

1

 90

  8

Morávek Jiří

47/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

472

 472

1

 91

 29

Hrouza Michal

78/M40

Krnov - Radim

461

 461

1

 92

  5

Siročková Markéta

99/Z18

Bystřička

454

 454

1

 93

  5

Polachová Lenka

69/Z50

TJ Liga stovkařů Olomouc

441

 441

1

 94

 15

Pálek Martin

88/M18

Plzeň

413

 413

1

 95

 16

Stržínek Karel

64/M50

CK Stará Ves - Běžci z Rya

411

 411

1

 96

  6

Štafová Zuzana

78/Z40

TJ Liga stovkařů Olomouc

403

 403

1

 97

  6

Gremlicová Lucie

69/Z50

TJ Liga stovkarů Olomouc

403

 403

1

 98

 30

Kolmaš Zdeněk

82/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

350

 350

1

 99

 16

Žůrek Jakub

95/M18

Uničov

330

 330

1

100

 17

Heger Jiří

83/M18

Přerov

328

 328

1

101

  9

Pikal Karel

49/M70

KVS Olomouc

152

 152

1

102

  6

Belaníková Anna

 2/Z18

Atletika Olomouc

  1

   1

1