PŘÍŠTÍ ZÁVODY

B ... běh, C ... cyklistika, TT ... triatlon,
TXT ,,, terénní triatlon, DT ... duatlon,
TRDT .... terénní duatlon,
ZTT ... zimní triatlon, AQT ... aquatlon

26.4.

B

Jarní běh s Pelikánem

1.5.

B

Běh za sedmizubým hřebenem

4.5.

B

Kokina

5.5.

B

Kojetínská desítka

8.5.

C

Chudobín - Hvozd - Chudobín

9.5.

B

Běh okolo Bystřičky

 11.5.

Běh Mánesovou stezkou

12.5.

B

Běh ve Skalce

21.5.

B

Jarní neředínský kros

30.5.

B

Černovírská osmička

1.6.

B

Náměšť-Drahanovice-Náměšť

5.6.

C

Svatokopecká časovka

15.6.

B

Olomoucký půlmaraton

19.6.

B

Olympijský běh Olomouc - Neředín

 22.6.

B

Běh Jana Opletala

26.6.

C

Pěnčínská časovka

28.6.

B

Letní běh s Pelikánem

 12.7.

B

Pětka na dráze

 10.8.

B

Mořice 

31.8.

B

Bohuňovice

1.9.

B

Podlesácká desítka

4.9.

C

Ludéřovská časovka

5.9.

B

Nemilanská osmička

7.9.

B

Kosiřské žiganec

12.9.

B

Smetanovy sady (září)

21.9.

B

Litovelská čtrnáctka

27.9.

B

Podzimní běh s Pelikánem

28.9.

B

Terezské údolí

29.9.

B

Běchovice - Praha

 2.10.

C

Epilog 

5.10.

B

Běh pro Hospic

8.10.

B

Podzimní neředínský kros

10.10.

B

Smetanovy sady (říjen)

13.10.

B

Grymovská pětka

28.10.

B

Náměšťský tvarůžek

7.11.

B

Smetanovy sady (listopad)

9.11.

B

Běh přes černovírský les

16.11.

B

Podzimní běh Červenkou

5.12.

B

Smetanovy sady (prosinec)

14.12.

B

Běh okolo náměšťského zámku

26.12

B

Náměšťský štěpánský běh

31.12.

B

Silvestrovský běh Mor. Berouně

31.12.

B

Silvestrovský běh v Olomouci

 

 

 

DŮLEŽITÉ

ODKAZY

KVS Olomouc - facebook

Liga stovkařů Olomouc

Olympijský běh

Czech TRI series

Run Czech

Bezva běh

Chlapácké běhy

Dvě míle s úsměvem

AK Drnovice

Moravský pohár v cyklistice

 

 

 

 

 

 

BYLO V ROCE 2024

6.1.

B

Zimní běh přes Kosíř

11.1.

B

Lednový běh

13.1.

B

Běh na Hutích

18.1.

 

Vyhlášení pohárových soutěží

20.1.

B

Hulmenská desítka

21.1

B

Slavonínská desítka

27.1.

B

Zimní běh Červenkou

8.2.

B

Únorový běh

 10.2

Radíkovská patnáctka

17.2.

B

Běh na Posluchov

24.2.

B

Rohálovská desítka

 2.3.

Kbelská desítka

7.3.

B

Březnový běh

9.3.

B

Pečecká desítka

23.3.

B

Dolanský krpál

24.3.

B

Běh za břehem (Zábřeh)

29.3.

B

Náměšťská desítka

31.3.

B

Velikonoční běh Tovačov

3.4.

C

Prolog

 5.4.

Běh výstavištěm Flora Olomouc

12.4.

B

Náměšťský kros

13.4.

B

Pardubický půlmaraton

19.4.

B

Olomoucká desítka

24.4.

B

Pardubická devítka - letos zrušena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BYLO V ROCE 2023

 

 

 

 31.3.

B

Běh výstavištěm Flora Olomouc 

14.4.

B

Náměšťský kros

21.4.

B

Jarní běh s Pelikánem

29.4

B

Pardubická devítka

1.5.

B

Běh za sedmizubým hřebenem

3.5.

C

Chudobín - Hvozd - Chudobín

 6.5.

Kokina běh

11.5.

B

Běh okolo Bystřičky

13.5.

B

Běh Mánesovou stezkou

 20.4.

B

Čehovská desetitisícovka

22.5.

 

Dětský běh a soutěže

23.5.

B

Jarní neředínský kros

27.5.

B

Náměšť-Drahanovice-Náměšť

28.5.

B

Běh ve Skalce

1.6.

B

Černovírská osmička

4.6.

B

Hanácká kojetínská desítka

7.6.

C

Svatokopecká časovka

17.6.

B

Olomoucký půlmaraton

21.6.

B

Dětský běh a soutěže

21.6.

B

Olympijský běh Olomouc-Neředín

 24.6.

B

Běh Jana Opletala 

30.6.

B

Letní běh s Pelikánem

2.7.

B

Náměšťská přespolní osmička

4.7.

B

Pěnčínská časovka

14.7.

B

Hudební pětka na dráze

15.7.

B

Kolem Vyškova

5.8.

B

Vnorovská desítka

12.8.

B

Mořice run

26.8.

B

Bohuňovice

27.8.

B

Podlesácká desítka

2.9.

B

Žiganec

6.9.

C

Ludéřovská časovka

7.9.

B

Nemilanská osmička

7.9.

B

Nemilanská osmička

9.9.

B

Běh s klokanem

10.9.

B

Dobroběh (Olomouc)

14.9.

B

Zářijový běh

16.9.

B

Litovelská čtrnáctka

23.9

B

Běh kolem Moravy

24.9.

B

Běchovice - Praha

27.9.

B

Podzimní běh s Pelikánem

28.9.

B

Terezské údolí

4.10.

C

Epilog

7.10

B

Běh pro hospic (plakát)

7.10

B

Běh pro hospic (popozice)

10.10.

B

Dětský běh a soutěže

10.10.

B

Podzimní neředínský kros

11.10.

B

Malínská osmička

12.10.

B

Říjnový běh Smetanovými sady

15.10.

B

Grymovská pětka

28.10.

B

Náměštský tvarůžek

 4.11.

Hornická desítka (Frýdek Místek)

9.11

B

Listopadový běh Smetanovými sady

11.11.

B

Běh přes černovírský les

19.11.

B

Podzimní běh Červenkou

19.11.

B

Podzimní běh Červenkou

25.11.

B

Práslavice

2.12.

B

Mikulášský běh v Olomouci

7.12.

B

Prosincový běh Smetanovými sady

9.12.

B

Běh okolo Náměšťského zámku

26.12.

B

Náměšťský štěpánský běh

31.12.

B

Silvestrovský běh Mor. Berouně

31.12.

B

Silvestrovský běh v Olomouci

6.1.

B

Zimní běh přes Kosíř