PŘÍŠTÍ ZÁVODY

2022

B ... běh, C ... cyklistika, TT ... triatlon,
TXT ,,, terénní triatlon, DT ... duatlon,
TRDT .... terénní duatlon,
ZTT ... zimní triatlon, AQT ... aquatlon

14.5.

B

Běh Mánesovou stezkou

24.5.

B

Jarní neředínský kros

 29.5.

B

Běh ve Skalce 

1.6.

C

Svatokopecká časvka

2.6.

B

Černovírská osmička

4.6.

B

Náměšť-Drahanovice-Náměšť

5.6.

B

Kojetínská desítka

12.6.

B

Náměšťská přespolní osmička

18.6

B

Olomoucký půlmaraton

 22.6.

B

Olympijský běh Olomouc - Neředín (propozice)
Olympijský běh Olomouc - Neředín (přihlášky)

 25.6.

Běh Jana Opletala

26.6.

B

Náměšťské štafety dvojic

1.7.

B

Letní běh s Pelikánem

2.7.

B

Skalica-Holíč-Hodonín

6.7.

C

Pěnčínská časovka

15.7.

B

Hudební pětka na dráze

16.7.

B

Běh kolem Vyškova

13.8.

B

Vnorovská desítka a pětka

21.8.

TT

Loštický triatlon mládeže

27.8.

B

Bohuňovice

28.8.

B

Podlesácká desítka

7.9.

C

Časovka do vrchu Olbramice

10.9.

DT

Loučanský duatlon

11.9.

B

Loučansky mlénsky kolo

15.9.

B

Zářijový běh

17.9.

B

Litovelksá čtrnáctka

21.9.

B

AIR bar kros

28.9.

B

Běh Terezským údolím

30.9.

B

Podzimní běh s Pelikánem

6.10

B

Novosvětská sedmička

11.10.

B

Podzimní neředínský kros

13.10

B

Říjnový běh

21.10.

B

Běh do vrchu Olbramice

28.10.

B

Běh za loštickým tvarůžkem

6.11.

AQT

Olomoucký aquatlon

10.11.

B

Listopadový běh

12.11.

B

Běh přes černovírský les

19.11.

B

Přáslavická devítka

26.11.

B

Podzimní běh Červenkou

8.12.

B

Prosincový běh

10.12.

B

Běh okolo náměšťského zámku

26.12.

B

Náměšťský štěpánský běh

31.12

B

Silvestrovský běh v Mor. Berouně

31.12.

B

Silvestrovský běh v Olomouci

 

 

 

 

 

 

DŮLEŽITÉ

ODKAZY

Olomoucky krajský triatlonový svaz

KVS Olomouc - facebook

Liga stovkařů Olomouc

Olympijský běh

Czech TRI series

Run Czech

Bezva běh

Chlapácké běhy

AK Drnovice

Moravský pohár v cyklistice

 

 

 

 

 

 

BYLO V ROCE 2022

8. 1.

B

Zimní běh přes Kosíř

13.1.

B

Lednový běh

15.1.

B

Běh na Hutích

22.1

B

Hulmenská desítka - bude

23.1.

B

Slavonínská desítka

29.1.

B

Zimní běh Červenkou

5.2.

B

Běh na Posluchov

10.2.

B

Únorový běh

12.2.

B

Radíkovská patnáctka

20.2.

B

Běh u Žida

5.3.

B

Rohálovská desítka

 5.3.

B

Palestra Kbelská desítka 

10.3.

B

Březnový běh

12.3.

B

Pečecká desítka

20.3.

B

Běh za Břehem

2.4.

B

Náměšťský kros

3.4.

B

Bratislavský maraton

6.4.

C

Náměšťský prolog

8.4.

B

Běh výstavištěm Flora Olomouc

9.4

B

Pardubický půlmaraton

15.4.

B

Náměšťská desítka

17.4.

B

Tovačov

22.4.

B

Jarní běh s Pelikánem

27.4.

B

Pardubická devítka

1.5.

B

Běh za sedmizubým hřebenem

4.5.

Časovka Chudobín-Hvozd-Chudobín

7.5.

Kokina běh

11.5.

B

Běh okolo Bystřičky

 

 

 

 

 

 

BYLO V ROCE 2021

29.4.

B

Běh okolo Bystřičky

1.5.

B

Boskovické běhy - změna termínu

8.5.

B

Běh Mánesovou stezkou - zrušen

9.5.

B

Hanácká kojetínská desítka - zrušena

 12.5.

Časovka Chudobín-Hvozd-Chudobín

18.5.

B

Jarní neředínský kros

28.5.

B

Běh ve Skalce

2.6.

B

Černovírská osmička

6.6.

B

Náměšť-Drahanovice-Náměšť

9.6.

C

Pěnčínská časovka

19.6.

B

Náměšťská přespolní osmička

26. 6.

B

Běh Jana Opletala

27.6.

B

Náměšťské štafety dvojic

2.7.

B

Letní běh s Pelikánem

4.7.

B

Boskovické běhy

7.7.

Svatokopecká časovka

16.7.

B

Hudební pětka na dráze

31.7.

B

Sokolský běh vítězství (Nemilany) - zrušen

14.8

B

Olomoucký 1/2M

22.8.

TT

Loštický triatlon mládeže - zrušen

28.8.

B

Běžecký mítink - Bohuňovice

29.8.

B

Podlesácká desítka

1.9.

C

Ludéřovská časovka

5.9.

B

Bratislavský půlmaraton

8.9

B

Olympijský běh Olomouc - Neředín

9.9.

B

Nemilanská osmička

 11.9.

B

Loučanská osmička

11.9.

DT

Loučanský duatlon mládeže

11.9.

DT

Loučanský duatlon dospělých

12.9.

B

Loučansky mlénsky kolo - zrušeno

16.9.

B

Zářijový běh Smetanovými sady

18.9.

B

Litovelská nealkohol. čtrnáctka

19.9.

B

Pardubický vinařský 1/2M

22.9.

B

AIR BAR kros

24.9.

B

Podzimní běh s Pelikánem

28.9.

B

Běh Terezským údolím

6.10.

C

Náměšťský epilog

7.10.

B

Novosvětská sedmička

12.10.

B

Podzimní neředínský kros

14.10.

B

Říjnový běh Smetanovými sady

22.10.

B

Běh do vrchu Olbramice

28.10.

B

Loštický tvarůžek

6.11.

B

Hornická desítka - zrušena

6.11.

B

Palestra kbelská desítka

7.11.

AQT

Olomoucký aquatlon - zrušen

13.11.

B

Běh přes černovirský les

18.11.

B

Listopadový běh Smetanovými sady

20.11.

B

Přáslavická devítka

27.11.

B

Podzimní běh Červenkou

11.12.

B

Běh okolo náměšťského zámku

11.12.

B

Skalica-Holíč-Hodonín - zrušen

16.12.

B

Prosincový běh Smetanovými sady

26.12.

B

Náměšťský štěpánský běh

31.12.

B

Silvestrovský běh v Mor. Berouně

31.12.

B

Silvestrovský běh v Olomouci