POZVÁNKA
na slavností vyhlášení pohárových soutěží 2019
které se uskuteční v pátek 7. února 2020 v 19:30 hodin v Olomouci, Restaurace U Kapličky, Břetislavova 3, 779 00 Olomouc
Program
1. Zahájení.
2. Zhodnocení sezóny 2.019.
3. Plán na sezónu 2020.
4. Vyhlášení Olomoucké běžecké ligy 2019, předání diplomů a pohárů.
5. Vyhlášení Olomouckého poháru v cyklistických časovkách 2019, předání diplomů a pohárů.
6. Vyhlášení Hanáckého běžeckého poháru 2019, předání diplomů a pohárů.
7. Tombola.
8. Volná zábava.
V Hanáckém běžeckém poháru bude odměněno prvních deset běžců finančními prémiemi, První tři závodníci v každé kategorii obdrží tradiční diplomy (bez ohledu na počet závodů). Poháry budou odměněni závodníci, kteří absolvovali předepsaný počet závodů (6 - viz http://www.stmsvs.cz/ )
V Olomoucké běžecké lize budou odměněni první tři závodníci v jednotlivých kategorií tradičními diplomy (bez ohledu na počet závodů). Poháry budou odměněni závodníci, kteří absolvovali předepsaný počet závodů (10 - viz http://www.stmsvs.cz/ )
V seriálu Olomoucké cyklistické časovky budou odměněn první tři závodníci v jednotlivých kategoriích tradičními diplomy. Poháry budou odměněni závodníci, kteří absolvovali předepsaný počet závodů (5 - viz http://www.stmsvs.cz/ ) .
Poznámka: Diplomy, poháry a další budou vydány pouze odměňovaným závodníkům, nebo jím pověřeným zástupcům. Pověření je zapotřebí provést nejpozději do 6. února 2020 20:00 hodin na e-mailové adrese: karel.pikal@seznam.cz.
Na slavnostní vyhlášení Vás zve
Karel Pikal, Tomáš Rašner a Libor Teplíček
Finanční prémie za Hanácký běžecký pohár 2020
Matějík Petr |
1000,- |
Špacír Ladislav |
600,- |
Dostál Jiří |
300,- |
Knápek Lubomír |
100,- |
Jelínek Zbyněk |
100,- |
Lorenc Martin |
100,- |
Svačinová Blažena |
100,- |
Jašek Pavel |
100,- |
Barbořák Bohuš |
100,- |
Krejčí Zdeněk |
100,- |
Hanácký běžecký pohár 2019 |
||
Muži do 39 let |
1. místo |
Krejčí Zdeněk |
Muži do 39 let |
2. místo |
Krejčí Tomáš |
Muži do 39 let |
3. místo |
Protivánek Jindřich |
Muži 40 - 49 let |
1. místo |
Lorenc Martin |
Muži 40 - 49 let |
2. místo |
Fritscher Adam |
Muži 40 - 49 let |
3. místo |
Kuchař Jan |
Muži 50 - 59 let |
1. místo |
Matějík Petr |
Muži 50 - 59 let |
2. místo |
Dostál Jiří |
Muži 50 - 59 let |
3. místo |
Jelínek Zbyněk |
Muži 60 - 69 let |
1. místo |
Špacír Ladislav |
Muži 60 - 69 let |
2. místo |
Knápek Lubomír |
Muži 60 - 69 let |
3. místo |
Barbořák Bohuš |
Muži 70 a více let |
1. místo |
Jašek Pavel |
Muži 70 a více let |
2. místo |
Vaněk Jaromír |
Muži 70 a více let |
3. místo |
Tomíšek Jindřich |
Ženy do 39 let |
1. místo |
Fojtková Jitka |
Ženy do 39 let |
2. místo |
Ondrušík Kateřina |
Ženy do 39 let |
3. místo |
Bozděchová Věra |
Ženy 40 - 49 let |
1. místo |
Doleželová Blanka |
Ženy 40 - 49 let |
2. místo |
Podjuklová Iva |
Ženy 40 - 49 let |
3. místo |
Římská Zuzana |
Ženy 50 a více let |
1. místo |
Svačinová Blažena |
Ženy 50 a více let |
2. místo |
Baliharová Hana |
Ženy 50 a více let |
3. místo |
Písková Ludmila |
Olomoucká běžecká liga 2019 |
||
Muži do 39 let |
1. místo |
Dvořák Pavel |
Muži do 39 let |
2. místo |
Vašíček Michal |
Muži do 39 let |
3. místo |
Krejčí Tomáš |
Muži 40 - 49 let |
1. místo |
Lorenc Martin |
Muži 40 - 49 let |
2. místo |
Balihar Jiří |
Muži 40 - 49 let |
3. místo |
Fritscher Adam |
Muži 50 - 59 let |
1. místo |
Matějík Petr |
Muži 50 - 59 let |
2. místo |
Drtil Jiří |
Muži 50 - 59 let |
3. místo |
Lichnovský Radomír |
Muži 60 - 69 let |
1. místo |
Barbořák Bohuš |
Muži 60 - 69 let |
2. místo |
Dedek Vlastimil |
Muži 60 - 69 let |
3. místo |
Kosztyu Peter |
Muži 70 a více let |
1. místo |
Vaněk Jaromír |
Muži 70 a více let |
2. místo |
Tomíšek Jindřich |
Muži 70 a více let |
3. místo |
Pikal Karel |
Ženy do 39 let |
1. místo |
Bozděchová Věra |
Ženy do 39 let |
2. místo |
Matějíková Jana |
Ženy do 39 let |
3. místo |
Hájíčková Sabina |
Ženy 40 - 49 let |
1. místo |
Doleželová Blanka |
Ženy 40 - 49 let |
2. místo |
Římská Zuzana |
Ženy 40 - 49 let |
3. místo |
Zdráhalová Magda |
Ženy 50 a více let |
1. místo |
Svačinová Blažena |
Ženy 50 a více let |
2. místo |
Baliharová Hana |
Ženy 50 a více let |
3. místo |
Polýnková Jana |
Olomoucké cyklistické časovky 2019 |
||
Muži do 39 let |
1. místo |
Krejčí Tomáš |
Muži do 39 let |
2. místo |
Kováček Martin |
Muži do 39 let |
3. místo |
Lacoš Miroslav |
Muži 40 - 49 let |
1. místo |
Šlížek Petr |
Muži 40 - 49 let |
2. místo |
Fišer Michal |
Muži 40 - 49 let |
3. místo |
Preč Pavel |
Muži 50 - 59 let |
1. místo |
Hejtmánek Ctibor |
Muži 50 - 59 let |
2. místo |
Šálek David |
Muži 50 - 59 let |
3. místo |
Matějík Petr |
Muži 60 - 69 let |
1. místo |
Barbořák Bohuš |
Muži 60 - 69 let |
2. místo |
Kosztyu Peter |
Muži 60 - 69 let |
3. místo |
Novotný Milan |
Muži 70 a více let |
1. místo |
Stibor Josef |
Muži 70 a více let |
2. místo |
Pikal Karel |
Muži 70 a více let |
3. místo |
|
Ženy do 39 let |
1. místo |
Burešová Hana |
Ženy do 39 let |
2. místo |
Nesetová Tereza |
Ženy do 39 let |
3. místo |
Veselá Iveta |
Ženy 40 - 49 let |
1. místo |
Harlenderová Jitka |
Ženy 40 - 49 let |
2. místo |
|
Ženy 40 - 49 let |
3. místo |
|
Ženy 50 a více let |
1. místo |
|
Ženy 50 a více let |
2. místo |
|
Ženy 50 a více let |
3. místo |