STŘEDOMORAVSKÉ SDRUŽENÍ VYTRVALOSTNÍCH SPORTŮ

REGISTR CYKLISTŮ 2022 (stav k 6. 4. 2022)
platí jednotné startovní číslo pro všechny cyklistické časovky, které jsou zařazeny do seriálů  vyhlašovaných Středomoravským sdružením vytrvalostních sportů

 

Registrace pro rok 2022

Registrace v seriálu Olomouckých časovek 2022 se provádí na e-mailové adrese karel.pikal@seznam.cz a zasláním částky 250,- Kč na účet číslo 2300948142/2010. Jako variabilní číslo se uvede evidenční číslo čipové karty (na čipové kartě vlevo nahoře).

Závodníci nevlastnící čipovou kartu uhradí částku 280,- Kč. Karta jim bude vystavena.

Registrovaní závodníci na závodech seriálu Olomouckých časovek 2022 startovné již neplatí.

Pro cyklisty registrované do Olomouckých časovek 2022 platí stálá startovní čísla přidělená v minulých ročnících. Nově registrovaní závodníci obdrží stálé startovní číslo na prvním závodě Olomouckých časovek.

Startovné neregistrovaných závodníků na jednotlivých závodech, zařazených do seriálu činí 100,- Kč.

Závodník, který nepředloží při prezentaci čipovou kartu, uhradí poplatek ve výši 20,- Kč.

 

 

Pro rok 2022 platí startovní čísla z minulých let

Zeleně označený závodník je pro rok 2022 zaregistrován.

Zaregistrováno 49 cyklistů

 

Evid. číslo

Start. číslo

Příjmení

Jméno

Ročník

Částka

Klub

TEAM

 328 

1

Grässle 

Pavel

 85

Bikecentrum Olomouc

 

338

2

Kováček

Martin

90

 

TJ Rožnov pod Radhoštěm

 

322

3

Preč

Pavel

72

250,-

MESPRO

 

 381

4

Ščudla

Luděk

 82 

 

MESPRO

 

20

5

Machala

Jan

 89 

250,-

Biketeam TJ Zlaté Hory

7

334

6

Stibor

Josef

48

250,-

Elektrocentrum Olomouc

 

7

7

Pikal

Karel

49

 

KVS Olomouc

7

178

8

Šustr

Jiří

80

250,-

Silný Team Uničov

 

2

9

Barbořák

Bohuš

59

250,-

TJ LIga stovkařů Olomouc

2

 42

10

Zich

Radek

 84

 

PSK Přerov

 

311

11

Hejtmánek

Ctibor

68

250,-

SHORT BIKE Olomouc

7

339

12

Kaniščev

Roman

70

 

Bikesport Mohlenice

 

427

13

Kosztyu

Peter

58

 

TJ Liga stovkařů Olomouc

 

378

14

Fišer

Michal

77

 

Štěpánov

 

63

15

Brandýs

Roman

63

250,-

Cyklo Team Kolárna

3

179

16

Novotný

Milan

59

250,-

JCBRND COE Vyškov

2

317

17

Halák

Martin

90

250,-

Bike centrum Olomouc

 

367

18

Šlížek

Petr

75

250,-

TRISK Olomouc

 

319

19

Švec

Milan

63

250,-

Silný team Uničov

 

55

20

Matějík

Petr

64

250,-

Cykloracing team Olomouc

 

10

21

Krejčí

Tomáš

86

250,-

TJ LIga stovkařů Olomouc

2

369

22

Šálek

David

66

250,-

Bělkovice

7

 493

 23

Fančovič

Marian 

 52

250,-

TJ LIga stovkařů Olomouc

2

 337

 24

Přidal

Martin

 79 

250,-

MESPRO

 

 363

 25

Hájek

Martin 

 87 

250,-

Cyklo team Kolarna Olomouc

3

 361

26

Regec

Vojtěch

 82 

 

UP Olomouc

 

 394

27

Zlámal

Tomáš

79

 

Cyklo Kaňkovský

 

 373

28

Nádvorníková 

Eva

 88

250,-

Olomouc

 

 17

29

Fojtková 

Jitka

  87 

 

TJ LIga stovkařů Olomouc

 

 332

30

Špičák 

Roman

 93 

250,-

Titan Trilife Zlín

 

 393

31

Koukol

Tomáš

78

 

Olomouc

 

360

32

Svoboda

Marek

95

250,-

AD Team

4

 357

33

Svoboda

Jiří

 94

 

Přerov

 

 387

34

Dedek

Aleš 

  75 

250,-

AD Team

4

 396

35

Řoutil

Pavel

 83

250,-

Cykloteam Kolárna Olomouc

 

 380

36

Chalupný

Matěj

 94

 

Bikecentrum Olomouc

 

 388

37

Dedková 

Blanka

  77 

250,-

AD Team

4

 348

38

Vašíček

Pavel

 78

 

Cykloracing team Olomouc

 

 313 

39

Fojt

Radovan

 70

 

Bikecentrum Olomouc

 

 389

40

Škoda

Václav

 02

 

AD Team

 

390

41

Škoda

Václav

74

 

AD Team

 

392

42

Kučera

Martin

87

 

Havířov

 

391

43

Minařík

Luboš

83

 

Kola Kaňkovský

 

 395

44

Wiedermann

Filip

 94 

 

Cyklo Team Kolárna

 

  397 

45

Zezula

Tomáš

 80 

250,-

Cycling Brno

1

 78

46

Polák

Radek 

 79

 

AD Team

 

 23

47

Lachnit

Jan 

 80

250,-

TJ LIga stovkařů Olomouc

2

 398

48

Klíma

Zdeněk 

 55

250,-

AK OLYMP Brno

1

 557

49

Durák

 Lubomír

54

250,-

Tesaři Osík

1

 558

50

Šmíd

Pavel 

 62

250,-

AK OLYMP Brno

1

 560

51

Černoch 

Petr 

84

 

Olomouc

 

 562

52

Lopaur

Lubomír

56

250,-

AK OLYMP Brno

1

 564

53

Lindvai

Martin

 98

 

 MESPRO

 

 185

54

Langer

Martin

84

 

 MOOLBIKE.CZ Olomouc

 

 568

55

Černý

Petr 

77

250,-

 Cycli.cz Team

1

 571

56

Kaniščev

Alexandr 

 09

 

 Tufo Pardus Prostějov

 

 572

57

Lenoch

 Zdeněk

60

250,-

 Olomouc

2

 303

58

Sekerka

 Karel

61

250,-

 Cykloracing team Olomouc

 

 573

59

Jílek

 František

 71

 

 Cycli.cz Team

 

574

60

Pastrnek

 Pavel

76

250,-

 SK SKI VELO neslyšících Olomouc

 

575

61

Jílek

Jakub

93

 

Cycli.cz Team

 

576

62

Čech

Ladislav

73

 

RSFK

 

70

63

Polívka

Luděk

78

250,-

Crazy bike team Lipník n. Bečv.

4

577

64

Giergielová

Markéta

79

 

MONDRAKER racing team

 

578

65

Navrátilová

Markéta

79

 

RFSK Brno

 

579

66

Schwarzová

Denisa

88

 

ROCKTECHNIK TRIATLON

 

346

67

Kozák

Michal

87

250,-

Sport racing bike - Zlín

 

580

68

Vařeka

Radomír

74

250,-

Bikecentrum Olomouc

 

581

69

Vařeka

Tomáš

92

250,-

Moolbike Olomouc

 

583

70

Rotter

Michal

00

 

Favorit Brno

 

584

71

Rotter

Michal

71

 

SKP Duha Lanškroun

5

585

72

Veinlich

Vítek

07

 

SKP Duha Lanškroun

 

586

73

Zezula

Denis

07

250,-

SKP Duha Lanškroun

5

587

74

Ladra

Tadeáš

07

250,-

SKP Duha Lanškroun

5

588

75

Muller

Dominik

08

250,-

SKP Duha Lanškroun

5

273

76

Lorenc

Martin

75

250,-

TJ Liga stovkařů Olomouc

2

308

77

Janů

Martin

74

250,-

Silný team Uničov

 

616

78

Klakurková

Kateřina

82

250,-

AD Team

4

617

79

Mzur

Jan

 

250,-

Olomouc

3

618

80

Klakurka

Václav

83

250,-

AD Team

4

619

81

Navrátil

Jakub

91

250,-

AD Team

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Týmová soutěž

 

Zeleně označený tým je pro rok 2022 zaregistrován.

Název družstva

 

 

 

1

SY2022

Kapitán

Klíma Zdeněk

zdenal.klima@seznam.cz;

 

 

Členové

Černý Petr       

 

 

 

 

Zezula Tomáš

 

 

 

 

Durák Lubomír 

 

 

 

 

Šmíd Pavel 

 

 

 

 

Lopaur Lubomír

 

2

TJ Liga stovkařů Olomouc

Kapitán

Barbořák Bohuš

B.Barborak@seznam.cz;

 

 

Členové

Lorenc Martin

 

 

 

 

Lachnit Jan

 

 

 

 

Krejčí Tomáš

 

 

 

 

Lenoch Zdeněk

 

 

 

 

Novotný Milan

 

 

 

 

Fančovič Marian

 

3

Cyklo Team Kolárna

Kapitán

Brandýs Roman

brandys@volny.cz

 

 

Členové

Hájek Martin

 

 

 

 

Mazur Jan

 

4

AD Team

Kapitán

Svoboda Marek

maras0@seznam.cz

 

 

Členové

Dedková Blanka

 

 

 

 

Klakurková Kateřina

 

 

 

 

Polívka Luděk

 

 

 

 

Dedek Aleš

 

 

 

 

Klakurka Václav

 

 

 

 

Navrátil Jakub

 

5

SKP Duha Lanškroun

Rotter Michal

michal.rotter@tiscali.cz

 

 

 

Ladra Tadeáš

 

 

 

 

Zezula Denis

 

 

 

 

Muller Dominik

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Cyklo Team Relax

Kapitán

Karel Pikal

karel.pikal@seznam.cz

 

 

Členové

Hejtmánek Ctibor

 

 

 

 

Šálek David

 

 

 

 

Machala Jan

 

 

 

 

Šlížek Petr (pro 2023)