Registr závodníků Olomoucké běžecké ligy 2022 a Hanáckého běžeckého poháru 2022

 

Registrace v Olomoucké běžecké lize 2022 se provádí za registrační poplatek 100,- Kč. Závodníci, kteří v roce 2021 odběhli 10 a více závodů jsou registrovaní automaticky a registrační poplatek neplatí. Registrovaný závodník obdrží stálé startovní číslo, které je platné pro rok 2022. V roce 2023 bude prováděna nová registrace.

Registrovaní závodníci (se stálými startovními čísly) budou na závodech, zařazených do Olomoucké běžecké ligy, platit snížené startovné. Podrobnosti budou uvedeny v propozicích.

Stálé startovní číslo z minulých let je rezervováno nejpozději do 31. 12. 2022. Je nutné o zachování čísla požádat a souhlasit se stržením částky 100,- Kč z kreditu. Po tomto datu je číslo považováno za volné.

               Toto opatření je zaváděno proto, abych na závody nenosil zbytečně startovní čísla, která se málo používají. Na většinu závodů nejezdím autem, a tak každé odlehčení vítám.

Startovní čísla budou platná jak pro Olomouckou běžeckou ligu, tak i pro Hanácký běžecký pohár.

 

 

Stálá startovní čísla pro rok 2022 pro Olomouckou běžeckou ligu a Hanácký běžecký pohár.

 

SČ BĚH

JMÉNO

RO/kat

KLUB

POČET ZÁVODŮ

Platba

1

Adámek Oldřich

66/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

4

100,-

2

Barbořák Bohuš

59/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

17

 

3

Fritscher Adam

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

4

100,-

4

Kuchař Jan

76/M40

SDH Vojnice

24

 

5

Rašner Tomáš

69/M50

KVS Olomouc

29

 

6

REZERVOVÁNO

 

 

 

 

7

Pikal Karel

49/M70

KVS Olomouc

12

 

8

Teplíček Libor

68/M50

KVS Olomouc

10

 

9

REZERVOVÁNO

 

 

 

 

10

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

10

 

11

Martinek Jaroslav

69/M50

TriSK Olomouc

13

 

12

REZERVOVÁNO

 

 

 

 

13

Lorenc Martin

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

20

 

14

REZERVOVÁNO

 

 

 

 

15

Karger Luděk

74/M40

KVS Olomouc

19

 

16

Rašner Tomáš

79/M40

TriSK Olomouc

12

 

17

Pálek Martin

88/M18

Plzeň

10

 

18

Vaněk Jaromír

48/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

15

 

19

Zaoral Jiří

69/M50

VSSV Čunín - Kouty

20

 

20

Protivánek Jindřich

80/M40

SDH Vojnice

19

 

21

Drtil Jiří

68/M50

Lípy

14

 

22

Vaněk Martin

73/M40

Sokol Kokory

5

100,-

23

Balihar Jiří

73/M40

BALINI

9

100,-

24

Bučík Jaromír

57/M60

Biatlon Halenkovice

16

 

25

Ondrušík Kateřina

83/Z18

AK Šternberk

3

100,-

26

REZERVOVÁNO

 

 

 

 

27

REZERVOVÁNO

 

 

 

 

28

Gáj Miloš

76/M40

KVS Olomouc

12

 

29

Lorencová Linda

76/Z40

TJ Liga stovkařů Olomouc

7

100,-

30

Heřmanová Ingrid

11/Z18

 

 

100,-

31

Pospíšil Petr

79/M40

TJ Sokol Opava

11

 

32

REZERVOVÁNO

 

 

 

 

33

Okleštěk Rostislav

77/M40

KVS Olomouc

15

 

34

Zaťko Libor

68/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

5

100,-

35

Klimecký Radim

84/M18

KVS Olomouc

12

 

36

Novotný Milan

59/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

 

100,-

37

Doleželová Blanka

79/Z40

TJ Liga stovkařů Olomouc

7

100,-

38

REZERVOVÁNO

 

 

 

 

39

Morávek Jiří

47/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

6

100,-

40

Heřman Jan

84/M18

Olomouc

14

 

41

Holub Dušan

84/M18

KVS Olomouc

10

 

42

REZERVOVÁNO

 

 

 

 

43

Dvořák Pavel

82/M18

Biatlon Prostějov

13

 

44

REZERVOVÁNO

 

 

 

 

45

Doseděl Emil

61/M60

SKI - OB Šternberk

13

 

46

Tvarůžka Tomáš

72/M40

Kroměříž

10

 

47

Vašíček Michal

89/M18

SK Haná Orienteering

6

100,-

48

Malaska Lukáš

75/M40

KVS Olomouc

13

 

49

Hrouza Michal

78/M40

 

 

 

50

Kočí Roman

79/M40

KVS Olomouc

21

 

51

Hlavinka Pavel

72/M40

KVS Olomouc

10

 

52

Svačinová Blažena

52/Z50

Pampeliška Olomouc

10

 

53

Barabáš David

86/M18

TJ Tatran Litovel

16

 

54

Cimprich Petr

86/M18

 

 

100,-

55

Matějík Petr

64/M50

Cycloracing Team

10

 

56

VOLNÉ

 

 

 

 

57

VOLNÉ

 

 

 

 

58

Ondráček Petr

81/M40

KVS Olomouc

11

 

59

VOLNÉ

 

 

 

 

60

Hubáčková Zuzana

 

 

 

100,-

61

VOLNÉ

 

 

 

 

62

VOLNÉ

 

 

 

 

63

VOLNÉ

 

 

 

 

64

Žůrek Jakub

95/M18

Uničov

 

100,-

65

VOLNÉ

 

 

 

 

66

Fritscherová Jana

90/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

6

100,-

68

Ondryáš Petr

80/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

18

 

69

Trojan Jaroslav

62/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

10

 

70

Dedek Vlastimil

52/M60

BK Olbramice

7

100,-

 

Běžci s nižším počtem závodů, registrovaní budou po registraci (požadavek e-mailem nebo ústně). Bude jim z kreditu stržena částka 100,- Kč.

 

SČ BĚH

JMÉNO

RO/kat

KLUB

POČET ZÁVODŮ

  6

Koupilová Eliška

 9/Z18

AK Šternberk

8

  9

Koupil Petr

76/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

8

 12

Lexa Petr

78/M40

Olomouc

1

 14

Polívka Vladimír

69/M50

Triatlon Club Olomouc

4

 26

Čapka František

68/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

9

 27

Ingr Jiří

76/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

4

 32

Peřina Jiří

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

8

 38

Chlebek Lukáš

82/M18

Plantoši

1

 42

Zich Radek

84/M18

PSK Přerov

8

 44

Nevtípil Petr

61/M60

Hlušovice

3