STŘEDOMORAVSKÉ SDRUŽENÍ VYTRVALOSTNÍCH SPORTŮ

REGISTR CYKLISTŮ 2021 (stav k 11. 5. 2021)
platí jednotné startovní číslo pro všechny cyklistické časovky, které jsou zařazeny do seriálů  vyhlašovaných Středomoravským sdružením vytrvalostních sportů

 

Registrace pro rok 2021

Registrace v seriálu Olomouckých časovek se provádí zasláním částky 200,- Kč na účet číslo 2300948142/2010. Jako variabilní číslo se uvede evidenční číslo čipové karty (na čipové kartě vlevo nahoře). Registrovaní závodníci obdrží stálé startovní číslo a na závodech seriálu Olomouckých časovek startovné již neplatí.

Závodníci, kteří ještě nevlastní čipovou kartu si o ni musí požádat na e-mailové adrese: karel.pikal@seznam.cz . Čipová karta jim bude vyřízena za poplatek 30,- Kč.

Startovné neregistrovaných závodníků na jednotlivých závodech, zařazených do seriálu činí 100,- Kč. Neregistrovaní závodníci nemohou startovat v době mimořádného stavu.

 

 

Pro rok 2021 platí stejná startovní čísla z roku 2020.

Zeleně označený závodník je pro rok 2021 zaregistrován.

Zaregistrováno 63 cyklistů

 

Evid. číslo

Start. číslo

Registrační číslo

Příjmení

Jméno

Ročník

Částka

Klub

TEAM

 328 

1

GRAPA85M

Grässle 

Pavel

 85

Bikecentrum Olomouc

 

338

2

KOVMA90M

Kováček

Martin

90

200,-

TJ Rožnov pod Radhoštěm

0

322

3

PREPA72M

Preč

Pavel

72

200,-

MESPRO

7

 381

4

SCULU82M 

Ščudla

Luděk

 82 

200,-

MESPRO

7

20

5

 MACJA89M

Machala

Jan

 89 

200,-

Cykloracing team Olomouc

5

334

6

STIJO48M

Stibor

Josef

48

200,-

Kokory

11

7

7

PIKKA49M

Pikal

Karel

49

200,-

KVS Olomouc

11

178

8

SUSJI80M

Šustr

Jiří

80

200,-

Silný Team Uničov

8

2

9

BARBO59M

Barbořák

Bohuš

59

200,-

TJ LIga stovkařů Olomouc

2

 42

10

 ZICRA84M

Zich

Radek

 84

200,-

PSK Přerov

11

311

11

HEJCT68M

Hejtmánek

Ctibor

68

200,-

SHORT BIKE Olomouc

11

339

12

KANRO70M

Kaniščev

Roman

70

200,-

Bikesport Mohlenice

10

427

13

KOSPE58M

Kosztyu

Peter

58

TJ Liga stovkařů Olomouc

 

378

14

FISMI77M

Fišer

Michal

77

200,-

Štěpánov

0

63

15

BRARO63M

Brandýs

Roman

63

200,-

Cyklo Team Kolárna

3

179

16

NOVMI59M

Novotný

Milan

59

200,-

JCBRND COE Vyškov

2

317

17

HALMA90M

Halák

Martin

90

200,-

Bike centrum Olomouc

6

367

18

SLIPE75M

Šlížek

Petr

75

200,-

TRISK Olomouc

11

319

19

SVEMI63M

Švec

Milan

63

200,-

Silný team Uničov

8

55

20

MATPE64M

Matějík

Petr

64

200,-

Cykloracing team Olomouc

5

10

21

KRETO86M

Krejčí

Tomáš

86

200,-

TJ LIga stovkařů Olomouc

5

369

22

SALDA66M

Šálek

David

66

200,-

Bělkovice

11

 493

 23

 FANMA52M

Fančovič

Marian 

 52

200,-

TJ LIga stovkařů Olomouc

2

 337

 24

PRIMA79M 

Přidal

Martin

 79 

200,-

MESPRO

7

 363

 25

 HAJMA87M

Hájek

Martin 

 87 

200,-

Cyklo team Kolarna Olomouc

3

 361

26

REGVO82M 

Regec

Vojtěch

 82 

200,-

UP Olomouc

 

 394

27

 ZLATO79M

Zlámal

Tomáš

79

200,-

Cyklo Kaňkovský

3

 373

28

NADEV88Z 

Nádvorníková 

Eva

 88

200,-

Olomouc

3

 17

29

FOJJI87Z 

Fojtková 

Jitka

  87 

TJ LIga stovkařů Olomouc

 

 332

30

 SPIRO93M

Špičák 

Roman

 93 

200,-

Titan Trilife Zlín

9

 393

31

 KOUTO78M

Koukol

Tomáš

78

Olomouc

 

360

32

SVOMA95M

Svoboda

Marek

95

200,-

AD Team

4

 357

33

SVOJI94M 

Svoboda

Jiří

 94

Přerov

 

 387

34

 DEDAL75M

Dedek

Aleš 

  75 

200,-

AD Team

4

 396

35

ROUPA83M

Řoutil

Pavel

 83

200,-

Cykloteam Kolárna Olomouc

3

 380

36

CHAMA94M 

Chalupný

Matěj

 94

Bikecentrum Olomouc

 

 388

37

 DEDBL77Z

Dedková 

Blanka

  77 

200,-

AD Team

4

 348

38

VASPA78M 

Vašíček

Pavel

 78

Cykloracing team Olomouc

 

 313 

39

 FOJRA70M

Fojt

Radovan

 70

200,-

Bikecentrum Olomouc

6

 389

40

SKOVA02M 

Škoda

Václav

 02

AD Team

 

390

41

SKOVA74M

Škoda

Václav

74

AD Team

 

131

42

KUCMA87M

Kučera

Martin

87

Havířov

 

391

43

MINLU83M

Minařík

Luboš

83

Kola Kaňkovský

 

 395

44

 WWIEFI94M

Wiedermann

Filip

 94 

Cyklo Team Kolárna

 

  397 

45

ZEZTO80M 

Zezula

Tomáš

 80 

200,-

Cycling Brno

1

 78

46

 POLRA79M

Polák

Radek 

 79

200,-

AD Team

4

 23

47

LACJA80M 

Lachnit

Jan 

 80

200,-

TJ LIga stovkařů Olomouc

5

 398

48

 KLIZD55M

Klíma

Zdeněk 

 55

200,-

AK OLYMP Brno

1

 557

49

DURLU54M 

Durák

 Lubomír

54

200,-

Tesaři Osík

1

 558

50

 SMIPA62M

Šmíd

Pavel 

 62

200,-

AK OLYMP Brno

1

 560

51

CERPE84M 

Černoch 

Petr 

84

200,-

Olomouc

11

 562

52

LOPLUB56M 

Lopaur

Lubomír

56

200,-

AK OLYMP Brno

1

 564

53

LINMA98M 

Lindvai

Martin

 98

200,-

 MESPRO

7

 185

54

LANMA84M 

Langer

Martin

84

200,-

 MOOLBIKE.CZ Olomouc

9

 568

55

CERPE77M 

Černý

Petr 

77

200,-

 Cycli.cz Team

1

 571

56

 KANAL09M

Kaniščev

Alexandr 

 09

200,-

 Tufo Pardus Prostějov

10

 572

57

 LENZD60M

Lenoch

 Zdeněk

60

200,-

 Olomouc

2

 303

58

SEKAA61M 

Sekerka

 Karel

61

200,-

 Cykloracing team Olomouc

5

 573

59

 JILFR71M

Jílek

 František

 71

200,-

 Cycli.cz Team

1

574

60

PASPA76M 

Pastrnek

 Pavel

76

200,-

 SK SKI VELO neslyšících Olomouc

11

575

61

JILJA93M

Jílek

Jakub

93

200,-

Cycli.cz Team

0

576

62

CECLA73M

Čech

Ladislav

73

200,-

RSFK

11

70

63

POLLU78M

Polívka

Luděk

78

200,-

Crazy bike team Lipník n. Bečv.

11

577

64

GIEMA79Z

Giergielová

Markéta

79

200,-

MONDRAKER racing team

11

578

65

NAVMA79M

Navrátilová

Markéta

79

200,-

RFSK Brno

11

579

66

SCHDE88Z

Schwarzová

Denisa

88

200,-

ROCKTECHNIK TRIATLON

11

346

67

KOZMI87M

Kozák

Michal

87

200,-

Sport racing bike - Zlín

11

580

68

VARTO74M

Vařeka

Radomír

74

200,-

Bikecentrum Olomouc

6

581

69

VARTO92M

Vařeka

Tomáš

92

200,-

Moolbike Olomouc

9

583

70

 

Rotter

Michal

00

200,-

Favorit Brno

12

584

71

 

Rotter

Michal

71

200,-

SKP Duha Lanškroun

12

585

72

 

Veinlich

Vítek

07

200,-

SKP Duha Lanškroun

12

586

73

 

Zezula

Denis

07

200,-

SKP Duha Lanškroun

12

587

74

 

Ladra

Tadeáš

07

200,-

SKP Duha Lanškroun

12

588

75

 

Muller

Dominik

08

200,-

SKP Duha Lanškroun

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Týmová soutěž

Soupiska se už nemůže měnit. Přestup do jiného týmu mohou nahlásit pouze členové Cyklo Team Relax. Se změnou musí souhlasit kapitán týmu.

Název družstva

Kapitán

Členové

1

SY2021

Klíma Zdeněk

Zdeněk Klíma

Tomáš Zezula

Lubomír Durák

Pavel Šmíd

Petr Černý

Lubomír Lopaur

Jílek František

2

TJ Liga stovkařů Olomouc

Barbořák Bohuš

Barbořák Bohuš

Lenoch Zdeněšk

Fančovič Marián

Novotný Milan

3

Cyklo Team Kolárna

Brandýs Roman

Brandýs Roman

Hájek Martin

Řoutil Pavel

Nádvorníková Eva

4

AD Team

Dedek Aleš

Dedek Aleš

Dedková Blanka

Polák Radek

Svoboda Marek

5

Cycloracing run

Matějík Petr

Matějík Per

Lachnit Jan

Machala Jan

Sekerka Karel

Krejčí Tomáš

6

Bikecentrum Olomouc

Halák Martin

Halák Martin

Fojt Radovan

Vařeka Radomír

7

MESPRO

Ščudla Ludek

Ščudla Ludek

Preč Pavel

Lindvai Martin

Přidal Martin

8

Silný team Uničov

Šustr Jiří

Šustr Jiří

Švec Milan

9

Moolbike Olomouc

Špičák Roman

Špičák Roman

Langer Martin

Vařeka Tomáš

10

Bikesport

Kaniščev Roman

Kaniščev Roman

Kaniščev Alexandr

11

Cyklo Team Relax

Pikal Karel

Pikal Karel

Stibor Josef

Pastrnek Pavel

Zich Radek

Hejtmánek Ctibor

Šlížek Petr

Šálek David

Zlámal Tomáš

Černoch Petr

Čech Ladislav

Polívka Luděk

Giergielová Markéta

Navrátilová Markéta

Schwarzová Denisa

Kozák Michal

12

SKP Duha Lanškroun

Rotter Michal

Rotter Michal

Rotter Michal

Veinlich Vítek

Zezula Denis

Ladra Tadeáš

Muller Dominik

0

Nezařazení do týmu (jen jednotlivci)

xxx

Jílek Jakub

Kováček Martin

Fišer Michal