STŘEDOMORAVSKÉ SDRUŽENÍ VYTRVALOSTNÍCH SPORTŮ

REGISTR CYKLISTŮ 2020 (stav k 10. 5. 2020)
platí jednotné startovní číslo pro všechny cyklistické časovky, které jsou zařazeny do seriálů  vyhlašovaných Středomoravským sdružením vytrvalostních sportů

 

Registrace pro rok 2020

Registrace v seriálu Olomouckých časovek se provádí zasláním částky 200,- Kč na účet číslo 2300948142/2010. Jako variabilní číslo se uvede evidenční číslo čipové karty (na čipové kartě vlevo nahoře). Registrovaní závodníci obdrží stálé startovní číslo a na závodech seriálu Olomouckých časovek startovné již neplatí.

Závodníci, kteří ještě nevlastní čipovou kartu si o ni musí požádat na e-mailové adrese: karel.pikal@seznam.cz . Čipová karta jim bude vyřízena za poplatek 30,- Kč.

Startovné neregistrovaných závodníků na jednotlivých závodech, zařazených do seriálu činí 100,- Kč. Neregistrovaní závodníci nemohou startovat v době mimořádného stavu.

 

 

Prvních 50 přihlášených závodníků obdrží stálé startovní číslo, které si ponechá.

 

Evid. číslo

Start. číslo

Registrační číslo

Příjmení

Jméno

Ročník

Částka

Klub

 328 

1

GRAPA85M

Grässle 

Pavel

 85

200,-

Bikecentrum Olomouc

338

2

KOVMA90M

Kováček

Martin

90

200,-

TJ Rožnov pod Radhoštěm

322

3

PREPA72M

Preč

Pavel

72

200,-

MESPRO

 381

4

SCULU82M 

Ščudla

Luděk

 82 

200,-

MESPRO

20

5

 MACJA89M

Machala

Jan

 89 

200,-

Cykloracing team Olomouc

334

6

STIJO48M

Stibor

Josef

48

200,-

Kokory

7

7

PIKKA49M

Pikal

Karel

49

KVS Olomouc

178

8

SUSJI80M

Šustr

Jiří

80

200,-

Silný Team Uničov

2

9

BARBO59M

Barbořák

Bohuš

59

200,-

TJ LIga stovkařů Olomouc

 42

10

 ZICRA84M

Zich

Radek

 84

200,-

PSK Přerov

311

11

HEJCT68M

Hejtmánek

Ctibor

68

200,-

SHORT BIKE Olomouc

339

12

KANRO70M

Kaniščev

Roman

70

200,-

Bikesport Mohlenice

427

13

KOSPE58M

Kosztyu

Peter

58

200,-

TJ Liga stovkařů Olomouc

378

14

FISMI77M

Fišer

Michal

77

200,-

Štěpánov

63

15

BRARO63M

Brandýs

Roman

63

200,-

Cyklo Team Kolárna

179

16

NOVMI59M

Novotný

Milan

59

200,-

JCBRND COE Vyškov

317

17

HALMA90M

Halák

Martin

90

200,-

Bike centrum Olomouc

367

18

SLIPE75M

Šlížek

Petr

75

200,-

TRISK Olomouc

319

19

SVEMI63M

Švec

Milan

63

200,-

Silný team Uničov

55

20

MATPE64M

Matějík

Petr

64

200,-

Cykloracing team Olomouc

10

21

KRETO86M

Krejčí

Tomáš

86

200,-

TJ LIga stovkařů Olomouc

369

22

SALDA66M

Šálek

David

66

200,-

Bělkovice

 493

 23

 FANMA52M

Fančovič

Marian 

 52

200,-

TJ LIga stovkařů Olomouc

 337

 24

PRIMA79M 

Přidal

Martin

 79 

200,-

Třebčín

 363

 25

 HAJMA87M

Hájek

Martin 

 87 

200,-

Cyklo team Kolarna Olomouc

 361

26

REGVO82M 

Regec

Vojtěch

 82 

200,-

UP Olomouc

 394

27

 ZLATO79M

Zlámal

Tomáš

79

200,-

Cyklo Kaňkovský

 373

28

NADEV88Z 

Nádvorníková 

Eva

 88

200,-

Olomouc

 17

29

FOJJI87Z 

Fojtková 

Jitka

  87 

200,-

TJ LIga stovkařů Olomouc

 332

30

 SPIRO93M

Špičák 

Roman

 93 

200,-

Titan Trilife Zlín

 393

31

 KOUTO78M

Koukol

Tomáš

78

200,-

Olomouc

360

32

SVOMA95M

Svoboda

Marek

95

200,-

AD Team

 357

33

SVOJI94M 

Svoboda

Jiří

 94

200,- 

Přerov

 387

34

 DEDAL75M

Dedek

Aleš 

  75 

200,- 

AD Team

 396

35

ROUPA83M

Řoutil

Pavel

 83

200,- 

Cykloteam Kolárna Olomouc

 380

36

CHAMA94M 

Chalupný

Matěj

 94

200,- 

Bike centrum Olomouc

 388

37

 DEDBL77Z

Dedková 

Blanka

  77 

200,- 

AD Team

 348

38

VASPA78M 

Vašíček

Pavel

 78

200,- 

Cykloracing team Olomouc

 313 

39

 FOJRA70M

Fojt

Radovan

 70

200,- 

Bike centrum Olomouc

 389

40

SKOVA02M 

Škoda

Václav

 02

200,- 

AD Team

390

41

SKOVA74M

Škoda

Václav

74

200,- 

AD Team

131

42

KUCMA87M

Kučera

Martin

87

200,- 

Havířov

391

43

MINLU83M

Minařík

Luboš

83

200,- 

Kola Kaňkovský

 395

44

 WWIEFI94M

Wiedermann

Filip

 94 

200,- 

Cyklo Team Kolárna

  397 

45

ZEZTO80M 

Zezula

Tomáš

 80 

200,- 

Bike club Svitavy

 78

46

 POLRA79M

Polák

Radek 

 79

200,- 

AD Team

 

47

 

 

 

 

 

 

 

48

 

 

 

 

 

 

 

49

 

 

 

 

 

 

 

50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklisté, kteří se dosud neregistrovali

 

143

 

CHLLU82M

Chlebek

Lukáš

82

 

Plantoši

383

 

LACMI96M

Lacoš

Miroslav

96

 

Firefly

308

 

JANMA74M

Janů

Martin

74

 

Silný Team Uničov

320

 

HORMA90M

Horák

Marek

90

 

Olomouc

374

 

DOSHA85Z

Dostálová

Hana

85

 

ČOV expert racing

302

 

HARJI74Z

Harlenderová

Jitka

74

 

Náměšť na Hané

325

 

HARMI72M

Harlender

Michal

72

 

Cyklo Team Kolárna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*) Závodník si může vybrat startovní číslo z volných čísel