Náhradní běh za Běh u Žida (6,55 km)
zařazený jako 5. závod Olomoucké běžecké ligy 2021

Na uspořádání závodu se finančně podílí Statutární město Olomouc

 

PŘIJĎ, ODBĚHNI, ODEJDI

Vzhledem ke koronaviru proběhne běh individuálním způsobem. Běží se ve dvojicích

 intervalovým způsobem.

Na běh je nutné se předem přihlásit.

Datum konání:

Sobota 20. února 2021

Místo konání:

Olomouc, Smetanovy sady (hudební pavilon)

49.5875481N, 17.2512578E49.6388739°N, 17.2742286°E49.6388739°N, 17.2742286°E

Pořadatel:

SK RELAX Olomouc, z. s.

Adresa pořadatele:

Karel Pikal, Zákostelí 84, 783 44 Náměšť na Hané,

e-mail: karel.pikal@seznam.cz, mobil.: +420 606 920 993

Činovníci závodu:

Ředitel závodu:

Karel PIKAL

Technický delegát:

bude delegován

 

Hlavní rozhodčí:

bude delegován

Závodní kancelář:

Olomouc, Smetanovy sady (hudební pavilon)49.6388608°N, 17.2744428°E49.6388608°N, 17.2744428°E49.6388608°N, 17.2744428°E49.6388608°N, 17.2744428°E

Kategorie:

M18 - muži do 39 let (ročník narození 1982 a mladší)

M40 - muži 40 - 49 let (ročník narození 1972 - 1981)
M50 - muži 50 - 59 let (ročník narození 1962 - 1971)
M60 - muži 60 - 69 let (ročník narození 1952 - 1961)

M70 - muži 70 let a více (ročník narození 1951 a starší)

Z18 - ženy do 39 let (ročník narození 1982 a mladší)

Z40 - ženy 40 - 49 let (ročník narození 1972 - 1981)

Z50 - ženy 50 a více let (ročník narození 1971 a starší)

KB - kondiční běh bez rozdílu věku

Šatny:

Provizorní - věci je možné odložit v místě startu

Časový program:

15:00

Start (všechny kategorie)

 

16:00

Doběhnutí posledního závodníka do cíle

Podmínky účasti:

Startují závodníci vlastnící čipovou kartu Středomoravského sdružení vytrvalostních sportů.

Čipovou kartu je možné vyřídit nejpozději 5 dní před závodem na e-mailové adrese: karel.pikal@seznam.cz

Přihlášky:

Na tento běh je nutné se předem přihlásit a mít kredit alespoň ve výši startovného.

Startovné:

50,-

- základní startovné

 

30,-

- předem přihlášení závodníci, kteří mají předem uhrazené startovné a závodníci, kteří při prezentaci předloží čipovou kartu a mají kredit ve výši alespoň 30,- Kč. Bude strženo z kreditu.

 

20,-

- závodníci, kteří mají přidělené stálé startovní číslo, a kteří při prezentaci předloží čipovou kartu a mají kredit ve výši alespoň 20,- Kč. Bude strženo z kreditu.

 

0,-

- kondiční běh

Místo startu:

Olomouc, Smetanovy sady (hudební pavilon)

Popis trati:

Okruh dlouhý 1,3 km  - asfalt, chodník, rovinatý profil tratě se běží:

Hlavní závod: 5 x

Kondiční běh: 1 x

Občerstvení:

Pořadatel nezajišťuje.

Stravování účastníků:

Pořadatel nezajišťuje.

Ceny:

Nebudou!!!

Výsledky:

Výsledky budou k nahlédnutí v prostoru cíle. Výsledky budou vyvěšeny na internetových stránkách http://www.stmsvs.cz/

Pravidla:

Závodí se dle platných pravidel pro silniční běhy. Každý závodník odpovídá za svůj zdravotní stav a běží na vlastní nebezpečí!

Přihlášením se do závodu a uhrazením startovného se závodník zavazuje dodržováním těchto propozic a pravidel atletiky pro silniční běhy.

 

V Náměšti na Hané dne 14. 2. 2021

 

Za pořadatele srdečně zve

 

Karel Pikal
ředitel závodu

 

 

 

Startovní listina

Čas startu 0:00:00 je v 15:00 hodin

Na startovní čáru mohou běžci nastupovat až po odběhnutí předchozích běžců. Dodržujte odstup alespoň 10 m.

Před vlastním během a po běhu dodržujte předepsané odstupy.

 

Čas

startu

Start.

číslo

Číslo karty

Příjmení a jméno

Poznámka

15:00

5

5

Rašner Tomáš

 

 

 

 

Ondráček Petr

 

 

 

 

Rašner ml. Tomáš

 

 

 

 

Zaoral Jiří

 

 

 

 

Doseděl Emil

 

 

 

 

Čapka František

 

 

 

 

Doleželová Blanka

 

 

 

 

Holub Dušan

 

 

 

 

Karger Luděk

 

 

 

 

Kargerová Adéla

 

 

 

 

Kargerová Eva

 

 

 

 

Vaněk Martin

 

 

 

 

Koupil Petr

 

 

 

 

Koupilová Eliška

 

 

 

 

Malaska Lukáš

 

 

 

 

Kuchař Jan

 

 

 

 

Lorenc Martin

 

 

 

 

Pospíšil Petr

 

 

 

 

Bučík Jaromír

 

 

 

 

Barbořák Bohuš

 

 

 

 

Pikal Karel

 

 

 

 

Okleštěk Rostislav

 

 

 

 

Kočí Roman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 okruh

 

Jiří Rašner (2008) TJ Šumperk

Johanna Brzobohatá (2014) TJ Šumperk

Ondřej Brzobohatý (1979) Zábřeh

Markéta Flášarová (1978) Zábřeh

Filip Vaněk (2010) - příchozí, 1 okruh.