Zimní běh Červenkou (7,26 km)
4. ročník

zařazený jako 3. závod Olomoucké běžecké ligy 2021

Na uspořádání závodu se finančně podílí Statutární město Olomouc

PŘIJĎ, ODBĚHNI, ODEJDI

Vzhledem ke koronaviru proběhne běh individuálním způsobem. Běží se ve dvojicích

 intervalovým způsobem.

Na běh je nutné se předem přihlásit.

Propozice se mohou vzhledem ke koronaviru měnit!!!

Datum konání:

Sobota 30. ledna 2021

Místo konání:

Červenka, Hostinec U Nádraží, Třídvorská 107, 49.7233186N, 17.0917106E 49.6388739°N, 17.2742286°E49.6388739°N, 17.2742286°E

Pořadatel:

SK RELAX Olomouc, z. s.

Adresa pořadatele:

Karel Pikal, Zákostelí 84, 783 44 Náměšť na Hané,

e-mail: karel.pikal@seznam.cz, mobil.: +420 606 920 993

Činovníci závodu:

Ředitel závodu:

Karel PIKAL

Technický delegát:

bude delegován

 

Hlavní rozhodčí:

bude delegován

Závodní kancelář:

Červenka, před Hostincem U Nádraží 49.6388608°N, 17.2744428°E49.6388608°N, 17.2744428°E49.6388608°N, 17.2744428°E49.6388608°N, 17.2744428°E

Kategorie:

M18 - muži do 39 let (ročník narození 1982 a mladší)

M40 - muži 40 - 49 let (ročník narození 1972 - 1981)
M50 - muži 50 - 59 let (ročník narození 1962 - 1971)
M60 - muži 60 - 69 let (ročník narození 1952 - 1961)

M70 - muži 70 let a více (ročník narození 1951 a starší)

Z18 - ženy do 39 let (ročník narození 1982 a mladší)

Z40 - ženy 40 - 49 let (ročník narození 1972 - 1981)

Z50 - ženy 50 a více let (ročník narození 1971 a starší)

KB - kondiční běh bez rozdílu věku

Šatny:

Provizorní - věci je možné odložit v místě startu

Časový program:

14:30

Start (všechny kategorie)

 

15:15

Doběhnutí posledního závodníka do cíle

 

16:00

Vyhlášení výsledků

Podmínky účasti:

Startují závodníci vlastnící čipovou kartu Středomoravského sdružení vytrvalostních sportů.

Čipovou kartu je možné vyřídit nejpozději 3 dny před závodem na e-mailové adrese: karel.pikal@seznam.cz

Přihlášky:

Na tento běh je nutné se předem přihlásit a mít kredit alespoň ve výši startovného.

Startovné:

50,-

- základní startovné.

 

30,-

- předem přihlášení závodníci, kteří mají předem uhrazené startovné a závodníci, kteří při prezentaci předloží čipovou kartu a mají kredit ve výši alespoň 30,- Kč. Bude strženo z kreditu.

 

20,-

- závodníci, kteří mají přidělené stálé startovní číslo, a kteří při prezentaci předloží čipovou kartu a mají kredit ve výši alespoň 20,- Kč. Bude strženo z kreditu.

 

0,-

- kondiční běh

Místo startu:

Červenka, před Hostincem U Nádraží

Popis trati:

Okruh dlouhý 3,63 km  - asfalt, kros, rovinatý profil tratě:

Hlavní závod: 2 okruhy

Kondiční běh: 1 okruh

Občerstvení:

Pořadatel nezajišťuje.

Stravování účastníků:

Pořadatel nezajišťuje.

Ceny:

Nebudou.

Výsledky:

Výsledky budou k nahlédnutí v prostoru cíle. Výsledky budou vyvěšeny na internetových stránkách http://www.stmsvs.cz/

Pravidla:

Závodí se dle platných pravidel pro silniční běhy. Každý závodník odpovídá za svůj zdravotní stav a běží na vlastní nebezpečí!

Přihlášením se do závodu a uhrazením startovného se závodník zavazuje dodržováním těchto propozic a pravidel atletiky pro silniční běhy.

 

 V Náměšti na Hané dne 13. 11. 2020

 

Za pořadatele srdečně zve

 

Karel Pikal
ředitel závodu

 

 

Startovní listina

Čas startu 0:00:00 je v 14:30 hodin

Na startovní čáru mohou běžci nastupovat až po odběhnutí předchozích běžců. Dodržujte odstup alespoň 10 m.

Před vlastním během a po běhu dodržujte předepsané odstupy.

 

Čas

startu

Start.

číslo

Číslo karty

Příjmení a jméno

Poznámka

14:30

 

 

Klimecký Radim

 

14.30

 

 

Rašner Tomáš

 

 

 

 

Neset Jan

 

 

 

 

Nesetová Tereza

 

 

 

 

Doseděl Emil

 

 

 

 

Zaoral Jiří

 

 

 

 

Kočí Roman

 

 

 

 

Ondráček Petr

 

 

 

 

Mojak Marek

 

 

 

 

Peřina Jiří

 

 

 

 

Jakeš Jiří

 

 

 

 

Šnajdar Roman

 

 

 

 

Barbořák Bohuš

 

 

 

 

Pospíšil Petr

 

 

 

 

Protivánek Jindřich

 

 

 

 

Kuchař Jan

 

 

 

 

Balihar Jiří

 

 

 

 

Baliharová Hana

 

 

 

 

Okleštěk Rostislav

 

 

 

 

Karger Luděk

 

 

 

 

Lorenc Martin

 

 

 

 

Krajča Stanislav

 

 

 

 

Běhůnek Svatoslav

 

 

 

 

Polívka Vladimír

 

 

 

 

Smička Lukáš

 

 

 

 

Malaska Lukáš

 

 

 

 

Adámek Oldřich

 

 

 

 

Vaněk Martin

 

 

 

 

Bučík Jaromír

 

 

 

 

Ondryáš Petr

 

 

 

Startovní listina na 1 kolo

 

Čas

startu

Start.

číslo

Číslo karty

Příjmení a jméno

Poznámka

 

 

 

 Kargerová Adéla

 

 

 

 

 Kargerová Eva