OLOMOUCKÝ POHÁR V CYKLISTICKÝCH ČASOVKÁCH 2018 (8. ROČNÍK)
stav po 4. kole

Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, o. s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.stmsvs.cz

 Do hodnocení celého seriálu budou každému závodníkovi započítány 5 nejvyšších bodových zisků.

 

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

DÉLKA

 ÚČAST

01

4. 04. 2018

ST

Náměšťský prolog (7. ročník)

15,104

43

02

26. 04. 2018

ČT

Jarní časovka do vrchu Olbramice (2. ročník)

5,732

33

03

16. 05. 2018

ST

Časovka Chudobín - Hvozd - Chudobín (4. ročník)

24,2

29

04

6. 06. 2018

ST

Jarní svatokopecká časovka (7. ročník)

19,3

36

05

27. 06. 2018

ST

Pěnčínská časovka (6. ročník)

25,0

06

7. 09. 2018

ST

Podzimní svatokopecká časovka (2. ročník)

19,3

07

21. 09. 2018

ST

Podzimní časovka do vrchu Olbramice (7. ročník)

5,732

08

05 10. 201

ST

Náměšťský epilog (2. ročník)

14,77


          

 POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

B07

B08

CELKEM

  1

  1

Grassle Pavel

85/M18

Bikecentrum Olomouc

707

712

721

728

2868

  2

  1

Vašíček Pavel

78/M40

Cykloracing Team Olomouc

701

700

702

683

2786

  3

  2

Halák Martin

90/M18

MESPRO

659

661

658

648

2626

  4

  3

Kováček Martin

90/M18

TJ Rožnov pod Radhoštěm

601

595

631

620

2447

  5

  4

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

605

601

617

614

2437

  6

  2

Trébal Richard

74/M40

Cykloracing Olomouc

606

595

616

593

2410

  7

  3

Janů Martin

74/M40

Silný Team Uničov

692

689

677

2058

  8

  1

Lichnovský Radomír

64/M50

Elektrocentrum Trading Olomouc

560

465

522

474

2021

  9

  2

Hejtmánek Ctibor

68/M50

SHORT BIKE Olomouc

633

593

602

1828

 10

  5

Svoboda Marek

95/M18

AD Team

590

616

615

1821

 11

  6

Havlena Petr

85/M18

Velký Týnec

624

593

603

1820

 12

  3

Švec Milan

63/M50

Silný team Uničov

636

562

620

1818

 13

  7

Kozák Michal

87/M18

Sport Racing - Bike Zlín

610

590

602

1802

 14

  4

Matějík Petr

64/M50

Cykloracing Team Olomouc

596

560

584

1740

 15

  4

Harlender Michal

72/M40

Cyklo Team Kolárna

603

544

577

1724

 16

  8

Ščudla Luděk

82/M18

MESPRO

499

378

434

376

1687

 17

  5

Šlížek Petr

75/M40

TriSK Olomouc

491

564

552

1607

 18

  1

Doležalová Ivana

82/Z18

Cyklo Team Kolárna

505

539

537

1581

 19

  6

Kolavik Radek

73/M40

Olomouc

436

560

580

1576

 20

  5

Sekerka Karel

61/M50

Cykloracing Team Olomouc

582

478

496

1556

 21

  7

Tvarůžka Tomáš

72/M40

Kroměříž

569

494

485

1548

 22

  1

Večeřová Simona

78/Z40

Cyklo Team Kolárna

536

459

497

1492

 23

  9

Neset Jan

86/M18

In-Life Cycling team

688

667

1355

 24

 10

Miček Radomír

86/M18

Cykloracing Team Olomouc

675

669

1344

 25

 11

Satke Tomáš

89/M18

In-Life Cycling team

662

674

1336

 26

 12

Vlček Pavel

90/M18

In-Life Cycling team

671

650

1321

 27

 13

Svoboda Jiří

94/M18

Přerov

352

487

467

1306

 28

  1

Stibor Josef

48/M70

Kokory

428

336

368

147

1279

 29

 14

Šmída Jan

99/M18

Protivanov

648

624

1272

 30

 15

Polák Radek

79/M18

AD Team

623

623

1246

 31

 16

Řoutil Pavel

83/M18

Cyklo Team Kolárna

624

609

1233

 32

 17

Šmída Michal

 1/M18

Protivanov

597

613

1210

 33

  2

Římská Zuzana

71/Z40

Elektrocentrum Trading Olomouc

436

252

309

206

1203

 34

 18

Horák Marek

90/M18

Olomouc

587

613

1200

 35

  6

Šálek David

66/M50

Bělkovice

585

613

1198

 36

 19

Strakoš Jaroslav

86/M18

Cyklo Team Kolárna

566

533

1099

 37

 20

Chlebek Lukáš

82/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

547

478

1025

 38

  8

Preč Pavel

72/M40

MESPRO

458

429

 887

 39

  9

Kaniščev Roman

70/M40

Bikesport Mohlenice

430

358

 788

 40

  3

Harlenderová Jitka

74/Z40

Náměšť na Hané

414

361

 775

 41

 21

Jarma Ctirad

97/M18

CK Fany Gastro Příbram

690

 690

 42

 22

Smolka Michal

81/M18

In-Life Cycling team

690

 690

 43

 23

Babiánek David

93/M18

In-Life Cycling team

690

 690

 44

 10

Fojt Radovan

70/M40

In-Life Cycling team

682

 682

 45

 24

Maksant Jindřich

85/M18

In-Life Cycling team

677

 677

 46

 25

Blinka Luděk

80/M18

CYKLO MXM Hulín

668

 668

 47

 26

Šnobl Jan

 0/M18

Cyklo Team Kolárna

658

 658

 48

 27

Zlámal Tomáš

79/M18

Cyklo Kaňkovský Olomouc

642

 642

 49

  7

Lukašák Štefan

67/M50

Cyklo Team Kolárna

633

 633

 50

 11

Pospíšil Petr

73/M40

ON ROAD Olomouc

614

 614

 51

 12

Krumpolc Jaroslav

71/M40

Bikecentrum Olomouc

591

 591

 52

 28

Piňos Aleš

83/M18

Bikecentrum Olomouc

579

 579

 53

 13

Slezáček Karel

73/M40

Bikecentrum Olomouc

577

 577

 54

 29

Korenný Jiří

79/M18

Čelechovice na Hané

564

 564

 55

 14

Sás Ladislav

72/M40

SK Vyhlídka Šternberk

539

 539

 56

 15

Koukol Tomáš

78/M40

Olomouc

533

 533

 57

 30

Hájek Martin

87/M18

Cyklo Team Kolárna

532

 532

 58

 31

Tomášek Martin

82/M18

Plantoši

528

 528

 59

  2

Jedličková Karolina

90/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

373

150

 523

 60

  3

Fojtková Jitka

87/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

464

 464

 61

 32

Harlender Lukáš

 7/M18

Cyklo Team Kolárna

414

 414

 62

  4

Kukulová Martina

95/Z18

Cyklo Team Kolárna

413

 413

 63

  8

Novotný Milan

59/M50

JCBRND COE Vyškov

404

 404

 64

  5

Švarcová Lucie

84/Z18

AD Team

348

 348

 65

  1

Pikal Karel

49/M60

KVS Olomouc

305

 305