OLOMOUCKÝ POHÁR V CYKLISTICKÝCH ČASOVKÁCH 2018 (8. ROČNÍK)
stav po 1., kole

Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, o. s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.stmsvs.cz

 Do hodnocení celého seriálu budou každému závodníkovi započítány 5 nejvyšších bodových zisků.

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

DÉLKA

 ÚČAST

01

4. 04. 2018

ST

Náměšťský prolog (7. ročník)

15,104

43

02

26. 04. 2018

ČT

Jarní časovka do vrchu Olbramice (2. ročník)

5,732

03

16. 05. 2018

ST

Pěnčínská časovka (6. ročník)

25,0

04

6. 06. 2018

ST

Jarní svatokopecká časovka (7. ročník)

19,3

05

27. 06. 2018

ST

Časovka Nová Ves - Hvozd - Nová Ves (4. ročník)

23,0

06

7. 09. 2018

ST

Podzimní svatokopecká časovka (2. ročník)

19,3

07

21. 09. 2018

ST

Podzimní časovka do vrchu Olbramice (7. ročník)

5,732

08

05 10. 201

ST

Náměšťský epilog (2. ročník)

14,77

 


         

 POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

B07

B08

CELKEM

  1

  1

Grassle Pavel

85/M18

Bikecentrum Olomouc

707

 707

  2

  1

Vašíček Pavel

78/M40

Cykloracing Team Olomouc

701

 701

  3

  2

Janů Martin

74/M40

Silný Team Uničov

692

 692

  4

  2

Jarma Ctirad

97/M18

CK Fany Gastro Příbram

690

 690

  5

  3

Smolka Michal

81/M18

Bikecentrum Olomouc

690

 690

  6

  4

Neset Jan

86/M18

IN - LIFE CYCLING

688

 688

  7

  3

Fojt Radovan

70/M40

Bikecentrum Olomouc

682

 682

  8

  5

Maksant Jindřich

85/M18

IN - LIFE CYCLING

677

 677

  9

  6

Miček Radomír

86/M18

Cykloracing Team Olomouc

675

 675

 10

  7

Vlček Pavel

90/M18

IN - LIFE CYCLING

671

 671

 11

  8

Blinka Luděk

80/M18

CYKLO MXM Hulín

668

 668

 12

  9

Satke Tomáš

89/M18

IN-LIFE cycling team

662

 662

 13

 10

Halák Martin

90/M18

MESPRO

659

 659

 14

 11

Šmída Jan

99/M18

Protivanov

648

 648

 15

  1

Švec Milan

63/M50

Silný team Uničov

636

 636

 16

  2

Hejtmánek Ctibor

68/M50

SHORT BIKE Olomouc

633

 633

 17

 12

Havlena Petr

85/M18

Velký Týnec

624

 624

 18

 13

Řoutil Pavel

83/M18

Cyklo team Kolárna

624

 624

 19

 14

Kozák Michal

87/M18

Sport Racing - Bike Zlín

610

 610

 20

  4

Trébal Richard

74/M40

Cykloracing Olomouc

606

 606

 21

 15

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

605

 605

 22

  5

Harlender Michal

72/M40

Cyklo Team Kolárna

603

 603

 23

 16

Kováček Martin

90/M18

TJ Rožnov pod Radhoštěm

601

 601

 24

 17

Šmída Michal

 1/M18

Protivanov

597

 597

 25

  3

Matějík Petr

64/M50

Cykloracing Team Olomouc

596

 596

 26

  4

Sekerka Karel

61/M50

Cykloracing Team Olomouc

582

 582

 27

  6

Tvarůžka Tomáš

72/M40

Kroměříž

569

 569

 28

 18

Strakoš Jaroslav

86/M18

Cyklo Team Kolárna

566

 566

 29

  5

Lichnovský Radomír

64/M50

Elektrocentrum Trading Olomouc

560

 560

 30

 19

Chlebek Lukáš

82/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

547

 547

 31

  1

Večeřová Simona

78/Z40

Cyklo Team Kolárna

536

 536

 32

 20

Tomášek Martin

82/M18

Plantoši

528

 528

 33

  1

Doležalová Ivana

82/Z18

Hlubočky

505

 505

 34

 21

Ščudla Luděk

82/M18

MESPRO

499

 499

 35

  2

Fojtková Jitka

87/Z18

Liga stovkařů Olomouc

464

 464

 36

  7

Kolavik Radek

73/M40

Olomouc

436

 436

 37

  2

Římská Zuzana

71/Z40

Elektrocentrum Trading Olomouc

436

 436

 38

  8

Kaniščev Roman

70/M40

Bikesport Mohlenice

430

 430

 39

  1

Stibor Josef

48/M70

Kokory

428

 428

 40

  3

Harlenderová Jitka

74/Z40

Náměšť na Hané

414

 414

 41

  6

Novotný Milan

59/M50

JCBRND COE Vyškov

404

 404

 42

  3

Jedličková Karolina

90/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

373

 373

 43

  1

Pikal Karel

49/M60

KVS Olomouc

305

 305