OLOMOUCKÁ BĚŽECKÁ LIGA 2018 (6. ROČNÍK) stav po 7. kole

Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, z. s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.stmsvs.cz

 Do hodnocení celého seriálu bude každému závodníkovi započítáno 8 nejvyšších bodových zisků.

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

DÉLKA

ÚČAST

01

19. 01. 2018

SO

Běh na Hutích (14. ročník)

6,75

41

02

18. 01. 2018

ČT

Lednový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

27

03

15. 02. 2018

ČT

Únorový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

40

04

25. 02. 2018

NE

Běh u Žida (4. ročník)

6,61

19

05

15. 03. 2018

ČT

Březnový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

35

06

8. 04. 2018

NE

Náměšťský kros (7. ročník)

5,182

20 

07

12. 04. 2018

ČT

Dubnový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

34

08

22. 05. 2018

ÚT

Jarní neředínský kros (6. ročník)

6,8

 

09

13. 06. 2018

ST

Černovírská osmička (4. ročník)

7,85 

 

10

7. 09. 2018

Náměšťský štafetový běh (7. ročník)

5,6

 

11

13. 09 2018

ČT

Nemilanská osmička (4. ročník)

8,0

 

12

27. 09. 2018

ÚT

Zářijový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

 

13

4. 10. 2018

ST

Novosvětská sedmička (3. ročník)

7,4

 

14

16. 10. 2018

ÚT

Podzimní neředínský kros (6. ročník)

7,2

 

15

19. 10. 2018

Běh do vrchu Olbramice (7. ročník)

5,732

 

16

25. 10. 2018

ČT

Říjnový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

 

17

22. 11. 2018

ČT

Listopadový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

 

18

20. 12. 2018

ČT

Prosincový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

 

19

26. 12. 2018

ST

Náměšťský štěpánský běh 2014 (5. ročník)

5,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 


       

POZOR!  Body jsou počítány po násobení dosaženého času koeficientem věku.

   

 

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

B07

B08

B09

B10

B11

B12

B13

B14

B15

B16

B17

B18

B19

CELK

  1

  1

Tvarůžka Tomáš

72/M40

Kroměříž

486

578

517

562

550

643

562

3898

  2

  1

Svačinová Blažena

52/Z50

Pampeliška Olomouc

689

718

747

720

731

3605

  3

  2

Rašner Tomáš

69/M40

KVS Olomouc

472

549

471

515

502

571

462

3542

  4

  1

Lichnovský Radomír

64/M50

Elektrocentrum Trading Olomouc

539

597

526

570

658

551

3441

  5

  3

Kuchař Jan

76/M40

SDH Vojnice

495

557

540

568

574

677

3411

  6

  1

Římská Zuzana

71/Z40

Elektrocentrum Trading Olomouc

446

528

462

523

508

580

3047

  7

  1

Vaněk Jaromír

48/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

546

617

591

677

597

3028

  8

  2

Teplíček Libor

68/M50

KVS Olomouc

466

470

486

501

604

491

3018

  9

  1

Hubáčková Zuzana

87/Z18

AK Drnovice

533

599

561

588

579

2860

 10

  1

Polák Radek

79/M18

AD Team

703

662

695

686

2746

 11

  2

Dvořák Pavel

82/M18

Biatlon Prostějov

672

653

685

683

2693

 12

  4

Kašpařík Tomáš

75/M40

SK Přerov

625

696

629

670

2620

 13

  1

Smolicha Josef

56/M60

Nový Malín

574

619

658

655

2506

 14

  5

Fritscher Adam

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

603

605

649

643

2500

 15

  6

Nakládal Břetislav

70/M40

Loučany

562

602

714

616

2494

 16

  3

Protivánek Jindřich

80/M18

SDH Vojnice

422

474

500

584

507

2487

 17

  2

Dedek Vlastimil

52/M60

BK Olbramice

578

611

610

617

2416

 18

  2

Tomíšek Jindřich

39/M70

Orel Horní Moštěnice

534

586

651

574

2345

 19

  2

Doleželová Blanka

79/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

527

619

549

622

2317

 20

  3

Švarcová Lucie

84/Z18

AD Team

607

541

564

577

2289

 21

  4

Šmída Michal

 1/M18

Protivanov

635

695

645

1975

 22

  7

Lorenc Martin

75/M40

Olomouc

614

650

663

1927

 23

  8

Škarabela Michal

74/M40

TJ L100 Olomouc, Ladermon Team

586

600

622

1808

 24

  5

Smolicha Tomáš

95/M18

Nový Malín

599

606

589

1794

 25

  6

Šmída Jan

99/M18

Protivanov

566

637

589

1792

 26

  7

Pospíšil Petr

79/M18

Otice

521

636

631

1788

 27

  8

Šilberský Martin

88/M18

Litovel

611

542

566

1719

 28

  9

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

594

513

561

1668

 29

  9

Lapáček Marek

76/M40

Prusinovice

477

481

593

1551

 30

 10

Dyják Zdeněk

89/M18

Creditas

519

431

480

1430

 31

 10

Martinek Jaroslav

69/M40

TriSK Olomouc

682

708

1390

 32

  3

Filip Václav

60/M50

KVS Olomouc

644

695

1339

 33

 11

Hlavinka Pavel

72/M40

VB Loučany

708

620

1328

 34

 11

Raška Daniel

96/M18

TJ Slezan Frýdek Místek

607

641

1248

 35

  4

Matějíková Jana

90/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

628

610

1238

 36

  4

Drtil Jiří

68/M50

Lípy

643

545

1188

 37

 12

Ingr Jiří

76/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

573

593

1166

 38

  5

Zdráhalová Magda

79/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

616

537

1153

 39

 12

Chlebek Lukáš

82/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

525

606

  1

1132

 40

 13

Vašíček Michal

89/M18

KOB Moira Brno

509

598

1107

 41

 13

Balihar Jiří

73/M40

BALINI

547

552

1099

 42

 14

Janků Petr

74/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

581

511

1092

 43

 14

Urbánek Ivo

80/M18

SDH Mezice

516

545

1061

 44

 15

Peřina Jiří

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

562

488

1050

 45

 15

Humeny Marian

82/M18

Olomouc

515

478

 993

 46

  3

Šimek Štefan

56/M60

ZOD Němčice nad Hanou

462

479

 941

 47

 16

Pátek Josef

91/M18

Zábřeh

244

326

322

 892

 48

 16

Jura Bronislav

72/M40

Kroměříž

424

440

 864

 49

  2

Hynštová Marie

57/Z50

AK Drnovice

728

 728

 50

  5

Adámek Oldřich

66/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

700

 700

 51

  6

Matějík Petr

64/M50

Cykloracing Team Olomouc

674

 674

 52

 17

Lachnit Jan

80/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

667

 667

 53

 17

Lipenský Martin

69/M40

FORT SMC Ústí nad Orlicí

646

 646

 54

 18

Krejčí Zdeněk

88/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

640

 640

 55

  4

Mikita Pavel

52/M60

Sever Brno

632

 632

 56

 19

Koudelka Lukáš

83/M18

AK Drnovice

627

 627

 57

 20

Ondryáš Petr

80/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

612

 612

 58

 21

Rašner Tomáš

79/M18

TriSK Olomouc

606

 606

 59

  6

Hrabovská Lenka

83/Z18

AK Drnovice

605

 605

 60

 22

Svoboda Marek

95/M18

AD Team

602

 602

 61

 23

Branka Karel

86/M18

Cyklo Team Kolárna

594

 594

 62

  7

Barbořák Bohuš

59/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

593

 593

 63

 24

Felcman Jan

89/M18

Decathlon Olomouc

572

 572

 64

 25

Ondráček Petr

81/M18

Slatinice

569

 569

 65

 26

Knedla Denis

95/M18

567

 567

 66

 27

Janák Martin

85/M18

Opava

558

 558

 67

 28

Langer Tomáš

89/M18

Velká Bystřice

556

 556

 68

  7

Belaníková Anna

 2/Z18

Atletika Olomouc

547

 547

 69

 29

Burda Filip

91/M18

JSDH Kateřinky

541

 541

 70

  8

Fritscherová Alena

86/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

527

 527

 71

 30

Balihar Jiří

94/M18

BALINI

521

 521

 72

  5

Špičák František

56/M60

Sokol Čelechovice

521

 521

 73

 31

Popelka Ondřej

81/M18

Olomouc

518

 518

 74

  3

Vojáčková Blanka

61/Z50

Nový Malín

512

 512

 75

 32

Jeřábek Tomáš

79/M18

Olomouc

510

 510

 76

  8

Mynář Miroslav

68/M50

SK TRISK Olomouc

509

 509

 77

 18

Lah Robert

74/M40

Cykloracing Team Olomouc

505

 505

 78

 19

Fojt Robert

76/M40

Labe Tri club Hradec Králové

498

 498

 79

  4

Tučková Hana

55/Z50

Olomouc

497

 497

 80

 33

Dragon Petr

86/M18

Litovel

496

 496

 81

 34

Procházka Jiří

84/M18

Litovel

495

 495

 82

  6

Pikal Karel

49/M60

KVS Olomouc

483

 483

 83

  9

Machalová Denisa

 0/Z18

AK Drnovice

456

 456

 84

  7

Svačina Karel

52/M60

Pampeliška Olomouc

450

 450

 85

 35

Chmelík Vojtěch

88/M18

Velká Bystřice

441

 441

 86

 36

Rosta Michal

83/M18

Loštice

430

 430

 87

  2

Nečesaná Markéta

73/Z40

TJ Liga stovkařů Olomouc

421

 421

 88

 10

Bučková Hana

85/Z18

Bělkovice

390

 390

 89

  8

Kovář Rostislav

51/M60

Atletický klub Olomouc

383

 383

 90

 11

Pilná Markéta

90/Z18

Jazyk na triku

382

 382

 91

 37

Neubauer Martin

97/M18

Olomouc

381

 381

 92

 38

Zapletal Martin

97/M18

Olomouc

381

 381

 93

 20

Malinek Pavel

77/M40

Mattoni Free Run Olomouc

379

 379

 94

  9

Brandýs Roman

63/M50

Cyklo Team Kolárna

376

 376

 95

 39

Holubík Jakub

 0/M18

Atletika Olomouc

353

 353

 96

 12

Čevorová Alena

84/Z18

Olomouc

349

 349

 97

 21

Šlitr Václav

77/M40

Uničov

328

 328

 98

 13

Smékalová Ladislava

80/Z18

Olomouc

234

 234

 99

 14

Šlitrová Hana

82/Z18

Uničov

224

 224