OLOMOUCKÁ BĚŽECKÁ LIGA 2018 (6. ROČNÍK) stav po 17. kole

Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, z. s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.stmsvs.cz

 Do hodnocení celého seriálu bude každému závodníkovi započítáno 8 nejvyšších bodových zisků.

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

DÉLKA

ÚČAST

01

19. 01. 2018

SO

Běh na Hutích (14. ročník)

6,75

41

02

18. 01. 2018

ČT

Lednový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

27

03

15. 02. 2018

ČT

Únorový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

40

04

25. 02. 2018

NE

Běh u Žida (4. ročník)

6,61

19

05

15. 03. 2018

ČT

Březnový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

35

06

8. 04. 2018

NE

Náměšťský kros (7. ročník)

5,182

20

07

12. 04. 2018

ČT

Dubnový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

34

08

22. 05. 2018

ÚT

Jarní neředínský kros (6. ročník)

8,0

41

09

13. 06. 2018

ST

Černovírská osmička (4. ročník)

7,85 

27

10

7. 09. 2018

Náměšťský štafetový běh (7. ročník)

5,6

51

11

13. 09 2018

ČT

Nemilanská osmička (4. ročník)

8,0

24

12

27. 09. 2018

ČT

Zářijový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

33

13

4. 10. 2018

ST

Novosvětská sedmička (3. ročník)

7,4

20

14

16. 10. 2018

ÚT

Podzimní neředínský kros (6. ročník)

7,84

36

15

19. 10. 2018

Běh do vrchu Olbramice (7. ročník)

5,732

17

16

25. 10. 2018

ČT

Říjnový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

36

17

22. 11. 2018

ČT

Listopadový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

30

18

20. 12. 2018

ČT

Prosincový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

 

19

26. 12. 2018

ST

Náměšťský štěpánský běh 2014 (5. ročník)

5,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 


       

POZOR!  Body jsou počítány po násobení dosaženého času koeficientem věku.

   

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

B07

B08

B09

B10

B11

B12

B13

B14

B15

B16

B17

B18

B19

CELK

CELK

  1

  1

Svačinová Blažena

52/Z50

Pampeliška Olomouc

689

718

747

720

731

719

727

724

750

738

756

5893

  2

  1

Matějík Petr

64/M50

Cykloracing Team Olomouc

674

671

676

671

711

695

716

701

680

5524

  3

  1

Dvořák Pavel

82/M18

Biatlon Prostějov

672

653

685

683

676

696

692

664

5421

  4

  1

Lorenc Martin

75/M40

Olomouc

614

650

663

638

615

701

687

671

658

5283

  5

  2

Kašpařík Tomáš

75/M40

SK Přerov

625

696

629

670

623

687

668

665

5263

  6

  3

Fritscher Adam

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

603

605

649

643

607

601

576

607

643

608

4965

  7

  2

Pospíšil Petr

79/M18

Otice

521

636

631

559

597

676

649

670

4939

  8

  1

Dedek Vlastimil

52/M60

BK Olbramice

578

611

610

617

593

613

654

617

609

4924

  9

  4

Škarabela Michal

74/M40

TJ L100 Olomouc, Ladermon Team

586

600

622

599

622

638

624

602

4893

 10

  2

Drtil Jiří

68/M50

Lípy

643

545

518

538

530

600

573

617

637

613

634

563

4880

 11

  1

Vaněk Jaromír

48/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

546

617

591

677

597

526

603

602

564

4797

 12

  3

Lichnovský Radomír

64/M50

Elektrocentrum Trading Olomouc

539

597

526

570

658

551

533

538

497

591

533

577

594

544

540

4682

 13

  5

Tvarůžka Tomáš

72/M40

Kroměříž

486

578

517

562

550

643

562

491

366

  1

583

599

574

562

4663

 14

  6

Kuchař Jan

76/M40

SDH Vojnice

495

557

540

568

574

677

506

561

530

588

562

4627

 15

  3

Šmída Michal

 1/M18

Protivanov

635

695

645

618

651

676

663

4583

 16

  1

Doleželová Blanka

79/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

527

619

549

622

520

551

569

608

517

4565

 17

  2

Hubáčková Zuzana

87/Z18

AK Drnovice

533

599

561

588

579

547

459

549

515

532

551

548

4522

 18

  7

Lah Robert

74/M40

Cykloracing Team Olomouc

505

545

579

614

613

549

457

560

4422

 19

  4

Protivánek Jindřich

80/M18

SDH Vojnice

422

474

500

584

507

480

478

502

514

547

520

541

4215

 20

  8

Ingr Jiří

76/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

573

593

617

573

579

602

596

4133

 21

  4

Teplíček Libor

68/M50

KVS Olomouc

466

470

486

501

604

491

502

512

401

493

520

492

483

4115

 22

  9

Rašner Tomáš

69/M40

KVS Olomouc

472

549

471

515

502

571

462

374

332

390

428

423

455

3997

 23

  1

Římská Zuzana

71/Z40

Elektrocentrum Trading Olomouc

446

528

462

523

508

580

431

421

488

397

3966

 24

 10

Hlavinka Pavel

72/M40

VB Loučany

708

620

617

625

669

628

3867

 25

  5

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

594

513

561

508

509

572

550

3807

 26

  6

Dyják Zdeněk

89/M18

Creditas

519

431

480

462

428

502

496

408

3726

 27

  7

Vašíček Michal

89/M18

KOB Moira Brno

509

598

607

594

638

626

3572

 28

  3

Matějíková Jana

90/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

628

610

589

242

605

596

299

3569

 29

 11

Martinek Jaroslav

69/M40

TriSK Olomouc

682

708

697

714

708

3509

 30

  8

Polák Radek

79/M18

AD Team

703

662

695

686

694

3440

 31

 12

Balihar Jiří

73/M40

BALINI

547

552

572

565

564

570

3370

 32

  9

Krejčí Zdeněk

88/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

640

612

672

668

641

3233

 33

 10

Ondryáš Petr

80/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

612

486

445

538

525

546

3152

 34

 13

Lapáček Marek

76/M40

Prusinovice

477

481

593

449

532

513

3045

 35

  2

Tomíšek Jindřich

39/M70

Orel Horní Moštěnice

534

586

651

574

533

2878

 36

  2

Kosztyu Peter

58/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

551

606

536

599

567

2859

 37

 11

Ondráček Petr

81/M18

Slatinice

569

541

603

582

553

2848

 38

  5

Adámek Oldřich

66/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

700

633

677

668

2678

 39

  6

Filip Václav

60/M50

KVS Olomouc

644

695

588

618

2545

 40

  3

Smolicha Josef

56/M60

Nový Malín

574

619

658

655

2506

 41

 14

Nakládal Břetislav

70/M40

Loučany

562

602

714

616

2494

 42

 12

Pátek Josef

91/M18

Zábřeh

244

326

322

295

310

324

362

277

2460

 43

  4

Pikal Karel

49/M60

KVS Olomouc

483

266

418

370

436

479

2452

 44

 15

Peřina Jiří

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

562

488

396

541

462

2449

 45

 13

Šmída Jan

99/M18

Protivanov

566

637

589

528

2320

 46

  5

Šimek Štefan

56/M60

ZOD Němčice nad Hanou

462

479

450

444

474

2309

 47

  4

Švarcová Lucie

84/Z18

AD Team

607

541

564

577

2289

 48

  6

Špičák František

56/M60

Sokol Čelechovice

521

433

478

352

504

2288

 49

 14

Šilberský Martin

88/M18

Litovel

611

542

566

528

2247

 50

  5

Zdráhalová Magda

79/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

616

537

492

533

2178

 51

 15

Lachnit Jan

80/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

667

683

638

1988

 52

 16

Raška Daniel

96/M18

TJ Slezan Frýdek Místek

607

641

665

1913

 53

 17

Smolicha Tomáš

95/M18

Nový Malín

599

606

589

1794

 54

 18

Rašner Tomáš

79/M18

TriSK Olomouc

606

597

584

1787

 55

  7

Barbořák Bohuš

59/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

593

452

520

1565

 56

 19

Rosta Michal

83/M18

Loštice

430

317

400

410

1557

 57

 20

Večeřa Jan

96/M18

OCR Runners Olomouc

513

505

532

1550

 58

 16

Lipenský Martin

69/M40

FORT SMC Ústí nad Orlicí

646

695

1341

 59

  6

Čevorová Alena

84/Z18

Olomouc

349

304

329

305

1287

 60

  7

Mikita Pavel

52/M60

Sever Brno

632

653

1285

 61

 21

Svoboda Marek

95/M18

AD Team

602

591

1193

 62

 22

Chlebek Lukáš

82/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

525

606

  1

1132

 63

  2

Minaříková Jana

66/Z50

TJ Liga stovkařů Olomouc

524

578

1102

 64

  2

Lorencová Linda

76/Z40

Sokol Plumlov

536

566

1102

 65

 17

Janků Petr

74/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

581

511

1092

 66

 23

Martinek Ondřej

97/M18

AK Olomouc

570

509

1079

 67

  7

Belaníková Anna

 2/Z18

Atletika Olomouc

547

521

1068

 68

 24

Urbánek Ivo

80/M18

SDH Mezice

516

545

1061

 69

 25

Jeřábek Tomáš

79/M18

Ústín

510

547

1057

 70

  3

Polýnková Jana

64/Z50

Lutín

522

522

1044

 71

  8

Mraček Rostislav

54/M60

Rokytnice

515

526

1041

 72

 26

Humeny Marian

82/M18

Olomouc

515

478

 993

 73

  8

Kvapilová Taťána

83/Z18

OCR Runners Olomouc

490

480

 970

 74

 18

Drexler Jiří

77/M40

Chomoutov

495

475

 970

 75

 27

Balihar Jiří

94/M18

BALINI

521

443

 964

 76

  9

Fritscherová Alena

86/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

527

432

 959

 77

 19

Jura Bronislav

72/M40

Kroměříž

424

440

 864

 78

 10

Bauerová Lucie

90/Z18

OCR Rinners Olomouc

369

482

 851

 79

  8

Robenek Michal

68/M50

Samotišky

386

441

 827

 80

  9

Brandýs Roman

63/M50

Cyklo Team Kolárna

376

402

 778

 81

 20

Malinek Pavel

77/M40

Mattoni Free Run Olomouc

379

387

 766

 82

  4

Hynštová Marie

57/Z50

AK Drnovice

728

 728

 83

 11

Hořínková Renata

90/Z18

OCR Runners Olomouc

337

374

 711

 84

  5

Dvořáková Eva

55/Z50

Biatlon Prostějov

710

 710

 85

 21

Horák Ondřej

75/M40

FORTEX SKI Moravský Beroun

709

 709

 86

 28

Haltmar Miroslav

95/M18

AK Šternberk

665

 665

 87

 12

Kriklová Alena

79/Z18

Jaroměřice

649

 649

 88

 29

Bednář Richard

85/M18

CEPro team

649

 649

 89

 30

Holubík Jakub

 0/M18

Atletika Olomouc

353

292

 645

 90

 31

Nádeníček David

86/M18

Kesbuk

640

 640

 91

 32

Dočkálek Michal

92/M18

Rýmařov

639

 639

 92

 33

Krátký Tomáš

85/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

631

 631

 93

 34

Koudelka Lukáš

83/M18

AK Drnovice

627

 627

 94

 35

Špičák Roman

93/M18

Moolbike.cz