HANÁCKÝ BĚŽECKÝ POHÁR 2018 (14. ROČNÍK)
stav po 3. kole

Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, z. s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.stmsvs.cz

 Do hodnocení celého seriálu bude každému závodníkovi započítáno 7 nejvyšších bodových zisků.

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

DÉLKA

ÚČAST

01

27. 01. 2018

SO

Slavonínská desítka (5. ročník)

10,0

76

02

3. 2. 2018

SO

Zimní běh Červenkou (1. ročník)

10,9

 86

03

30. 03. 2018

Náměšťská desítka (14. ročník)

10,0

76

04

9. 05. 2018

ST

Běh okolo Bystřičky (14. ročník)

8,2

 

05

13. 05. 2018

NE

Hanácká kojetínská desítka (6. ročník)

10,0

 

06

9. 06. 2018

SO

Náměšťský čtvrtmaraton (8. ročník)

10,55

 

07

08. 09. 2018

SO

Loučansky mlénsky kolo (3. ročník)

8,0

 

08

28. 09. 2018

ČT

Běh Terezským údolím (14. ročník)

7,142

 

09

28. 10.2018

NE

Běh za loštickým tvarůžkem (10. ročník)

8,0

 

10

10. 11. 2018

SO

Běh přes černovírský les (14. ročník)

10,0

 

11

18. 11. 2018

NE

Podzimní běh Červenkou (1. ročník)

10,9

 

12

08. 12. 2018

SO

Běh okolo náměšťského zámku (14. ročník)

10,4

 

 

 


     

POZOR!  Body jsou počítány po násobení dosaženého času koeficientem věku.

 

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

B07

B08

B09

B10

B11

B12

CELKEM

  1

  1

Hynštová Marie

57/Z50

AK Drnovice

718

718

714

2150

  2

  1

Špacír Ladislav

55/M60

TJ Lokomotiva Břeclav

641

618

645

1904

  3

  1

Adamec Milan

77/M40

Orel Vyškov

621

634

638

1893

  4

  1

Krajča Stanislav

83/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

627

613

633

1873

  5

  2

Zaoral Jiří

69/M40

Čunín - Kouty

618

623

626

1867

  6

  1

Zatloukal Marek

65/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

588

600

619

1807

  7

  2

Smolicha Josef

56/M60

Nový Malín

558

581

577

1716

  8

  3

Hálek Jan

70/M40

Univerzita Olomouc

567

554

565

1686

  9

  2

Langer Tomáš

89/M18

Velká Bystřice

541

539

560

1640

 10

  3

Dedek Vlastimil

52/M60

BK Olbramice

504

540

534

1578

 11

  1

Hubáčková Zuzana

87/Z18

AK Drnovice

528

527

509

1564

 12

  4

Koupil Petr

76/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

508

505

518

1531

 13

  3

Chlebek Lukáš

82/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

515

508

489

1512

 14

  2

Lichnovský Radomír

64/M50

Olomouc

511

531

460

1502

 15

  4

Stanco Marek

95/M18

Liga stovkařů Olomouc

473

528

500

1501

 16

  2

Doleželová Blanka

79/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

506

505

486

1497

 17

  1

Tomíšek Jindřich

39/M70

Orel Horní Moštěnice

530

496

463

1489

 18

  5

Tvarůžka Tomáš

72/M40

Kroměříž

458

481

512

1451

 19

  3

Jína Pavel

62/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

693

684

1377

 20

  2

Dvořáková Eva

55/Z50

Biatlon Prostějov

679

696

1375

 21

  6

Štěpán Marek

72/M40

TJ Sokol Týn nad Bečvou

636

645

1281

 22

  4

Matějík Petr

64/M50

Cykloracing Team Olomouc

633

640

1273

 23

  1

Římská Zuzana

71/Z40

Olomouc

409

433

420

1262

 24

  5

Krejčí Zdeněk

88/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

610

615

1225

 25

  3

Matějíková Jana

90/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

585

603

1188

 26

  7

Lorenc Martin

75/M40

Olomouc

593

588

1181

 27

  2

Jašek Pavel

45/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

568

587

1155

 28

  3

Tovaryšová Hana

61/Z50

SK Přerov

528

558

1086

 29

  2

Jeřábková Milena

76/Z40

Velký Týnec

536

541

1077

 30

  8

Nakládal Břetislav

70/M40

Loučany

518

550

1068

 31

  3

Vaněk Jaromír

48/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

506

548

1054

 32

  6

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

516

524

1040

 33

  5

Kroča Petr

67/M50

Zdravé Hranice

497

534

1031

 34

  7

Pospíšil Petr

79/M18

Otice

487

536

1023

 35

  8

Vašíček Michal

89/M18

KOB Moira Brno

516

498

1014

 36

  9

Kuchař Jan

76/M40

SDH Vojnice

500

496

 996

 37

  9

Šustr Jiří

80/M18

Silný Team Uničov

475

483

 958

 38

 10

Lah Robert

74/M40

Cykloracing Team Olomouc

477

477

 954

 39

  6

Novotný Milan

59/M50

JCBRND COE Vyškov

466

486

 952

 40

  7

Zaťko Libor

68/M50

ICIKTEAM

437

508

 945

 41

 11

Hudec Petr

73/M40

Litovel

469

476

 945

 42

  4

Vojáčková Blanka

61/Z50

Nový Malín

454

486

 940

 43

 10

Sekanina Milan

79/M18

Rokytnice

464

461

 925

 44

  4

Zdráhalová Magda

79/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

461

434

 895

 45

  8

Teplíček Libor

68/M50

KVS Olomouc

436

457

 893

 46

 11

Vydra Jan

87/M18

Inlife Cycling Team

434

441

 875

 47

  9

Kunc Josef

60/M50

Orel Vyškov

473

398

 871

 48

 12

Protivánek Jindřich

80/M18

SDH Vojnice

431

439

 870

 49

 12

Jura Bronislav

72/M40

Kroměříž

442

426

 868

 50

 13

Rašner Tomáš

69/M40

KVS Olomouc

450

395

 845

 51

  4

Šimek Štefan

56/M60

ZOD Němčice nad Hanou

387

448

 835

 52

 13

Ondryáš Petr

80/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

415

413

 828

 53

 14

Lapáček Marek

76/M40

Prusinovice

399

396

 795

 54

  3

Neumanová Radka

78/Z40

Velký Týnec

369

358

 727

 55

 15

Bitala Václav

77/M40

AK EZ Kopřivnice

703

 703

 56

 16

Martinek Jaroslav

69/M40

TriSK Olomouc

690

 690

 57

  5

Konečná Luba

65/Z50

Ludvíkov

689

 689

 58

  5

Vynikal Bedřich

52/M60

AVA

689

 689

 59

  6

Svačinová Blažena

52/Z50

Pampeliška Olomouc

689

 689

 60

  6

Němec Ondřej

57/M60

AK ASICS Kroměříž

677

 677

 61

  5

Čevorová Alena

84/Z18

Olomouc

330

323

 653

 62

 14

Dvořák Pavel

82/M18

Biatlon Prostějov

651

 651

 63

 10

Filip Václav

60/M50

KVS Olomouc

647

 647

 64

 17

Rebisz Mariusz Ryszard

71/M40

EASY RUN RACIBORZ

646

 646

 65

 15

Polák Radek

79/M18

AD Team

644

 644

 66

 18

Lipenský Martin

69/M40

FORT SMC Ústí nad Orlicí

644

 644

 67

 11

Jelínek Zbyněk

63/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

641

 641

 68

 12

Adámek Oldřich

66/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

630

 630

 69

 16

Steiner Tomáš

86/M18

AK Drnovice

624

 624

 70

 17

Kubíček Jiří

91/M18

Zlín

623

 623

 71

 18

Dokulil Zdeněk

80/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

622

 622

 72

  7

Podešva Pavel

49/M60

Běžci z Rya

618

 618

 73

  8

Svak Václav

54/M60

SK Moravský Beroun

616

 616

 74

 19

Perknovský Radim

82/M18

SK OS Prostějov

615

 615

 75

 20

Dočkálek Michal

92/M18

Běžci z Rya

608

 608

 76

 19

Fritscher Adam

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

606

 606

 77

  9

Zdražil Petr

57/M60

QUO USQUE TANDEM

603

 603

 78

 21

Cekl Martin

88/M18

Ladermon Team

599

 599

 79

 22

Koudelka Lukáš

83/M18

AK Drnovice

598

 598

 80

 20

Kašpařík Tomáš

75/M40

SK Přerov

589

 589

 81

 23

Vrba Ivo

80/M18

Rocktechnik triatlon

588

 588

 82

  6

Hrabovská Lenka

83/Z18

AK Drnovice

582

 582

 83

 13

Seifert Ivan

66/M50

Horní Město

578

 578

 84

 10

Kobliha Milan

57/M60

LRS Vyškov

576

 576

 85

 24

Večeřa Roman

80/M18

Biatlon Prostějov

573

 573

 86

  4

Rebisz Agneszka

73/Z40

EKO Okna

570

 570

 87

 21

Vích Petr

73/M40

Olomouc

568

 568

 88

 22

Tvrdoň David

78/M40

DD Všechovice

567

 567

 89

 25

Stratil Martin

85/M18

SRTG Litovel

562

 562

 90

 26

Cigánek Martin

82/M18

JENA model Přerov

552

 552

 91

 27

Hostaša Milan

85/M18

TJ Valašské Meziříčí

551

 551

 92

 28

Derka Radim

91/M18

Přerov

547

 547

 93

 23

Hlavinka Pavel

72/M40

VB Loučany

544

 544

 94

 11

Beránek Tomáš

57/M60

TJ Spartak Přerov

533

 533

 95

 29

Kohout Jiří

79/M18

Litovel

532

 532

 96

  7

Košáková Kristýna

95/Z18

TJ Uničov-atletika

532

 532

 97

 14

Vodička Jan

68/M50

Triatlon Club Olomouc

532

 532

 98

 24

Černý Max

72/M40

Olomouc

531

 531

 99

 25

Hnát Petr

74/M40

Běžci z Rya

529

 529

100

 26

Dospěl Ivo

77/M40

TJ LIga stovkařů Olomouc

526

 526

101

 27

Ingr Jiří

76/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

524

 524

102

 30

Jurásek Jaromír

92/M18

Litovel

524

 524

103

  5

Otrubová Ivona

76/Z40

Sokol Plumlov

523

 523

104

  8

Táborská Gabriela

93/Z18

Samotišky

519

 519

105

  9

Švarcová Lucie

84/Z18

AD Team

513

 513

106

  6

Lorencová Linda

76/Z40

Sokol Plumlov

510

 510

107

 31

Svoboda Marek

95/M18

AD Team

510

 510

108

 28

Kopecký David

78/M40

SOB Olomouc

508

 508

109

  7

Baliharová Hana

69/Z40

BALINI

501

 501

110

 29

Balihar Jiří

73/M40

BALINI

501

 501

111

 30

Šana Radek

72/M40

Cholina

500

 500

112

 15

Mynář Miroslav

68/M50

SK TRISK Olomouc

494

 494

113

 32

Horák Marek

90/M18

Olomouc

493

 493

114

  4

Bubeník Jiří

44/M70

LRS Vyškov

490

 490

115

 33

Vortel Ondřej

87/M18

Červenka

488

 488

116

 34

Hampl Tomáš

91/M18

Olešnice

488

 488

117

 35

Doležel Lukáš

90/M18

Přáslavice

487

 487

118

 36

Strašák Vojtěch

87/M18

Olomouc

486

 486

119

 31

Muller Tomáš

77/M40

AK Drnovice

485

 485

120

 37

Lukáš Matěj

80/M18

Olomouc

484

 484

121

 12

Špičák František

56/M60

Sokol Čelechovice

484

 484

122

 13

Fančovič Marian

52/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

266

218

 484

123

 38

Popelka Ondřej

81/M18

Olomouc

484

 484

124

  8

Urbánková Helena

77/Z40

TJ Liga stovkařů Olomouc

478

 478

125

 14

Kosztyu Peter

58/M60

Haná Prostějov

475

 475

126

 15

Holeček Stanislav

55/M60

Otnice

473

 473

127

 39

Martinek Ondřej

97/M18

AK Olomouc

470

 470

128

 40

Prokopovič Peter

86/M18

Maratonklub Rajec

469

 469

129

 16

Šnýdr Záboj

61/M50

Šternberk

462

 462

130

 41

Vaverka Aleš

83/M18

Cholina

459

 459

131

 42

Ondráček Petr

81/M18

Slatinice

454

 454

132

 43

Doležal Lukáš