HANÁCKÝ BĚŽECKÝ POHÁR 2018 (14. ROČNÍK)
stav po 12., závěrečném kole

Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, z. s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.stmsvs.cz

 Do hodnocení celého seriálu bude každému závodníkovi započítáno 7 nejvyšších bodových zisků.

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

DÉLKA

ÚČAST

01

27. 01. 2018

SO

Slavonínská desítka (5. ročník)

10,0

76

02

3. 2. 2018

SO

Zimní běh Červenkou (1. ročník)

10,9

 86

03

30. 03. 2018

Náměšťská desítka (14. ročník)

10,0

76

04

9. 05. 2018

ST

Běh okolo Bystřičky (14. ročník)

8,2

  40 

05

13. 05. 2018

NE

Hanácká kojetínská desítka (6. ročník)

10,0

 110

06

9. 06. 2018

SO

Náměšťský čtvrtmaraton (8. ročník)

10,55

 47

07

08. 09. 2018

SO

Loučansky mlénsky kolo (3. ročník)

8,0

 43

08

28. 09. 2018

ČT

Běh Terezským údolím (14. ročník)

7,142

 75

09

28. 10.2018

NE

Běh za loštickým tvarůžkem (10. ročník)

8,0

 109

10

10. 11. 2018

SO

Běh přes černovírský les (14. ročník)

10,0

 51

11

18. 11. 2018

NE

Podzimní běh Červenkou (1. ročník)

10,9

 67

12

08. 12. 2018

SO

Běh okolo náměšťského zámku (14. ročník)

10,4

 77

 

 


     

POZOR!  Body jsou počítány po násobení dosaženého času koeficientem věku.

 

 

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

B07

B08

B09

B10

B11

B12

CELKEM

  1

  1

Hynštová Marie

57/Z50

AK Drnovice

718

718

714

724

702

706

727

5009

  2

  2

Svačinová Blažena

52/Z50

Pampeliška Olomouc

689

688

694

673

671

719

718

730

4911

  3

  1

Jína Pavel

62/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

693

684

688

686

667

692

685

693

4821

  4

  1

Martinek Jaroslav

69/M40

TriSK Olomouc

690

675

680

671

688

697

675

4776

  5

  1

Špacír Ladislav

55/M60

TJ Lokomotiva Břeclav

641

618

645

628

633

612

625

636

681

666

4530

  6

  2

Matějík Petr

64/M50

Cykloracing Team Olomouc

633

640

616

629

615

660

673

678

4529

  7

  2

Zaoral Jiří

69/M40

Čunín - Kouty

618

623

626

629

629

678

619

626

662

642

4492

  8

  1

Krajča Stanislav

83/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

627

613

633

625

632

606

607

631

621

568

4382

  9

  2

Krejčí Zdeněk

88/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

610

615

555

608

636

632

646

4302

 10

  3

Zatloukal Marek

65/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

588

600

619

594

567

611

612

4191

 11

  2

Dedek Vlastimil

52/M60

BK Olbramice

504

540

534

567

632

563

575

615

611

573

4136

 12

  1

Matějíková Jana

90/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

585

603

552

559

623

563

534

596

601

4130

 13

  3

Fritscher Adam

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

606

551

531

638

569

552

604

602

4122

 14

  3

Langer Tomáš

89/M18

Velká Bystřice

541

539

560

540

542

579

618

610

605

4055

 15

  4

Štěpán Marek

72/M40

TJ Sokol Týn nad Bečvou

636

645

661

649

648

679

3918

 16

  3

Svak Václav

54/M60

SK Moravský Beroun

616

637

601

641

640

658

3793

 17

  1

Vaněk Jaromír

48/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

506

548

523

430

531

567

551

534

3760

 18

  5

Adamec Milan

77/M40

Orel Vyškov

621

634

638

623

615

611

3742

 19

  4

Lichnovský Radomír

64/M50

Elektrocentrum Trading Olomouc

511

531

460

515

565

499

501

540

527

542

3731

 20

  2

Tomíšek Jindřich

39/M70

Orel Horní Moštěnice

530

496

463

520

516

573

471

516

510

522

3687

 21

  6

Lorenc Martin

75/M40

Olomouc

593

588

596

645

627

632

3681

 22

  2

Hubáčková Zuzana

87/Z18

AK Drnovice

528

527

509

527

497

528

512

530

3661

 23

  4

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

516

524

553

487

509

508

511

521

3642

 24

  7

Lah Robert

74/M40

Cykloracing Team Olomouc

477

477

446

521

561

567

569

3618

 25

  5

Kroča Petr

67/M50

Zdravé Hranice

497

534

475

515

544

497

542

3604

 26

  8

Tvarůžka Tomáš

72/M40

Kroměříž

458

481

512

507

486

485

501

495

544

513

518

3590

 27

  3

Doleželová Blanka

79/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

506

505

486

493

491

531

548

3560

 28

  6

Zaťko Libor

68/M50

ICIKTEAM

437

508

493

508

525

513

500

3484

 29

  5

Protivánek Jindřich

80/M18

SDH Vojnice

431

439

440

565

497

489

497

3358

 30

  4

Němec Ondřej

57/M60

AK ASICS Kroměříž

677

668

659

673

672

3349

 31

  7

Novotný Milan

59/M50

JCBRND COE Vyškov

466

486

481

429

453

509

491

3315

 32

  1

Baliharová Hana

69/Z40

BALINI

501

513

531

571

564

570

3250

 33

  6

Stanco Marek

95/M18

Liga stovkařů Olomouc

473

528

500

584

597

563

3245

 34

  8

Teplíček Libor

68/M50

KVS Olomouc

436

457

455

475

407

488

467

459

3237

 35

  7

Ondryáš Petr

80/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

415

413

450

438

493

477

501

3187

 36

  8

Polák Radek

79/M18

AD Team

644

637

632

636

635

3184

 37

  5

Kosztyu Peter

58/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

475

460

540

574

558

523

3130

 38

  9

Trojan Jaroslav

62/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

591

611

633

642

636

3113

 39

  2

Římská Zuzana

71/Z40

Elektrocentrum Trading Olomouc

409

433

420

420

438

274

370

431

446

426

428

3022

 40

  9

Šustr Jiří

80/M18

Silný Team Uničov

475

483

503

519

481

522

2983

 41

  3

Nečesaná Markéta

73/Z40

TJ Liga stovkařů Olomouc

221

413

383

422

438

450

389

432

2927

 42

  9

Rašner Tomáš

69/M40

KVS Olomouc

450

395

386

279

317

385

424

411

433

2884

 43

  3

Dvořáková Eva

55/Z50

Biatlon Prostějov

679

696

706

685

2766

 44

 10

Svoboda Marek

95/M18

AD Team

510

554

544

553

592

2753

 45

  6

Kobliha Milan

57/M60

LRS Vyškov

576

486

524

508

574

2668

 46

  4

Písková Ludmila

66/Z50

TJ Liga stovkařů Olomouc

452

534

568

561

549

2664

 47

 10

Kuchař Jan

76/M40

SDH Vojnice

500

496

536

544

544

2620

 48

 11

Lipenský Martin

69/M40

FORT SMC Ústí nad Orlicí

644

658

649

657

2608

 49

 12

Balihar Jiří

73/M40

BALINI

501

485

492

542

543

2563

 50

  4

Švarcová Lucie

84/Z18

AD Team

513

521

513

518

492

2557

 51

 10

Písek Tomáš

59/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

471

514

489

539

524

2537

 52

  7

Zdražil Petr

57/M60

QUO USQUE TANDEM

603

594

611

649

2457

 53

  8

Smolicha Josef

56/M60

Nový Malín

558

581

577

565

2281

 54

 11

Zaťko Radek

68/M50

Olomouc

349

402

507

478

473

2209

 55

 13

Nakládal Břetislav

70/M40

Loučany

518

550

597

537

2202

 56

 11

Popelka Ondřej

81/M18

Olomouc

484

550

563

583

2180

 57

  9

Pikal Karel

49/M60

KVS Olomouc

167

151

322

303

455

384

345

2127

 58

 14

Jura Bronislav

72/M40

Kroměříž

442

426

425

417

414

2124

 59

 12

Koudelka Lukáš

83/M18

AK Drnovice

598

505

368

593

2064

 60

 15

Lapáček Marek

76/M40

Prusinovice

399

396

427

444

393

2059

 61

 16

Skopalík Zbyněk

78/M40

KVS Olomouc

565

573

410

481

2029

 62

 17

Hudec Petr

73/M40

Litovel

469

476

465

459

1869

 63

 13

Ondráček Petr

81/M18

Slatinice

454

410

524

477

1865

 64

 12

Adámek Oldřich

66/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

630

639

593

1862

 65

  5

Zdráhalová Magda

79/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

461

434

489

470

1854

 66

  4

Podjuklová Iva

74/Z40

SK Hranice

605

620

611

1836

 67

  3

Morávek Jiří

47/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

362

535

442

486

1825

 68

 14

Vydra Jan

87/M18

In-Life Cycling team

434

441

453

468

1796

 69

 10

Bučík Jaromír

57/M60

Olomouc

566

587

614

1767

 70

 15

Šmída Michal

 1/M18

Protivanov

568

571

613

1752

 71

 13

Filip Václav

60/M50

KVS Olomouc

647

518

584

1749

 72

 18

Vích Petr

73/M40

Olomouc

568

571

604

1743

 73

 19

Hálek Jan

70/M40

Univerzita Olomouc

567

554

565

1686

 74

 20

Dospěl Ivo

77/M40

TJ LIga stovkařů Olomouc

526

563

563

1652

 75

 14

Vodička Jan

68/M50

Triatlon Club Olomouc

532

532

577

1641

 76

 21

Škarabela Michal

74/M40

TJ L100 Olomouc, Ladermon Team

522

552

564

1638

 77

  5

Tovaryšová Hana

61/Z50

SK Přerov

528

558

550

1636

 78

 11

Beránek Tomáš

57/M60

TJ Spartak Přerov

533

543

540

1616

 79

 12

Šimek Štefan

56/M60

ZOD Němčice nad Hanou

387

448

379

377

1591

 80

 22

Ingr Jiří

76/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

524

522

543

1589

 81

 23

Peřina Jiří

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

384

391

424

369

1568

 82

  4

Jašek Pavel

45/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

568

587

396

1551

 83

 24

Koupil Petr

76/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

508

505

518

1531

 84

 16

Jeřábek Tomáš

79/M18

Ústín

476

560

481

1517

 85

 17

Chlebek Lukáš

82/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

515

508

489

  1

1513

 86

  6

Dopitová Lucie

92/Z18

Přaslavice

375

373

390

354

1492

 87

  5

Urbánková Helena

77/Z40

TJ Liga stovkařů Olomouc

478

501

509

1488

 88

 18

Vacek Jan

81/M18

TTC Olomouc

365

519

569

1453

 89

 15

Elischer Ivan

60/M50

AC Ústí nad Labem

714

709

1423

 90

 25

Horák Ondřej

75/M40

FORTEX SKI Moravský Beroun

719

682

1401

 91

 19

Sekanina Milan

79/M18

Rokytnice

464

461

447

1372

 92

 20

Horák Jaromír

92/M18

Teplákovky

412

434

483

1329

 93

 21

Dvořák Pavel

82/M18

Biatlon Prostějov

651

640

1291

 94

 22

Kristek Tomáš

99/M18

AK Kroměříž

401

448

442

1291

 95

 23

Doležel Lukáš

90/M18

Přáslavice

487

474

328

1289

 96

 13

Mikita Pavel

52/M60

Sever Brno

624

642

1266

 97

 24

Steiner Tomáš

86/M18

AK Drnovice

624

641

1265

 98

 25

Kuttich Zdeněk

87/M18

Červenka

375

449

423

1247

 99

 14

Špičák František

56/M60

Sokol Čelechovice

484

326

425

1235

100

 26

Sadlek Tomáš

92/M18

ICIK Team

332

431

459

1222

101

 27

Dočkálek Michal

92/M18

Rýmařov

608

601

1209

102

  7

Belaníková Anna

 2/Z18

Atletika Olomouc

643

555

1198

103

 15

Fančovič Marian

52/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

266

218

215

268

228

1195

104

 16

Kunc Josef

60/M50

Orel Vyškov

473

398

320

1191

105

  8

Hrabovská Lenka

83/Z18

AK Drnovice

582

607

1189

106

 17

Krátký Ivo

68/M50

LRS Vyškov

570

613

1183

107

 26

Hlavinka Pavel

72/M40

VB Loučany

544

621

1165

108

 18

Drtil Jiří

68/M50

Lípy

572

557

1129

109

  9

Táborská Gabriela

93/Z18

Samotišky

519

576

1095

110

  6

Jeřábková Milena

76/Z40

Velký Týnec

536

541

1077

111

 27

Kašpařík Tomáš

75/M40

SK Přerov

589

458

1047

112

  5

Vodička Jan

45/M70

MK Radslavice

466

576

1042

113

 28

Kočí Roman

79/M18

Olomouc

534

508

1042

114

 29

Kohout Jiří

79/M18

Litovel

532

509

1041

115

 28

Matura Petr

78/M40

Náklo

505

521

1026

116

 30

Pospíšil Petr

79/M18

Otice

487

536

1023

117

 31

Cuperjak Vitalij

97/M18

Holešov

498

521

1019

118

 29

Míka Radan

77/M40

RMC Lipník nad Bečvou

449

570

1019

119

 32

Vašíček Michal

89/M18

KOB Moira Brno

516

498

1014

120

 10

Losertová Alena

88/Z18

Zapro AD team

511

502

1013

121

  6

Polýnková Jana

64/Z50

Lutín

516

494

1010

122

 16

Mraček Rostislav

54/M60

Rokytnice

482

525

1007

123

  6

Bubeník Jiří

44/M70

LRS Vyškov

490

516

1006

124

 30

Ambros Jiří

75/M40

Slatinice

438

521

 959

125

  7

Vojáčková Blanka

61/Z50

Nový Malín

454

486

 940

126

 33

Dozrál Martin

91/M18

Lutín

460

480

 940

127

 31

Polívka Vladimír

69/M40

Náklo

433

465

 898

128

 34

Rosta Michal

83/M18

Loštice

184

293

310

 787

129

 19

Robenek Michal

68/M50

Samotišky

404

341

 745

130

 32

Drexler Jiří

77/M40

Chomoutov

332

408

 740

131

  7

Neumanová Radka

78/Z40

Velký Týnec

369

358

 727

132

 33

Sedláček Josef

70/M40

AK Kroměříž

704