EVROPSKÝ TÝDEN SPORTU 2018 (1. ROČNÍK) stav po 3., závěrečném kole

Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, z. s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.stmsvs.cz

 Do hodnocení celého seriálu budou každému závodníkovi započítány 2 nejvyšší bodové zisky.

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

DÉLKA

ÚČAST

01

25. 09. 2018

ÚT

AIR BAR kros(1. ročník)

4,6

17

02

27. 09. 2018

ČT

Zářijový běh Smetanovými sady (7. ročník)

6,550

33

03

28. 09. 2018

Běh Terezským údolím (14. ročník)

7,142

75

 

 

 

 

 

 

POZOR!  Body jsou počítány po násobení dosaženého času koeficientem věku.

   

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

CELK

  1

  1

Svačinová Blažena

52/Z50

Pampeliška Olomouc

753

724

671

1477

  2

  1

Polák Radek

79/M18

AD Team

595

694

635

1329

  3

  2

Pospíšil Petr

79/M18

Otice

656

649

1305

  4

  3

Lachnit Jan

80/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

683

596

1279

  5

  4

Vašíček Michal

89/M18

KOB Moira Brno

613

607

1220

  6

  5

Šmída Michal

 1/M18

Protivanov

651

568

1219

  7

  6

Špičák Roman

93/M18

Moolbike.cz

625

582

1207

  8

  7

Ondráček Petr

81/M18

Slatinice

608

582

524

1190

  9

  1

Dedek Vlastimil

52/M60

BK Olbramice

613

563

1176

 10

  8

Svoboda Marek

95/M18

AD Team

554

591

553

1145

 11

  2

Kosztyu Peter

58/M60

Haná Prostějov

577

551

460

1128

 12

  1

Tvarůžka Tomáš

72/M40

Kroměříž

529

583

501

1112

 13

  1

Hubáčková Zuzana

87/Z18

AK Drnovice

546

515

1061

 14

  2

Balihar Jiří

73/M40

BALINI

565

485

1050

 15

  9

Protivánek Jindřich

80/M18

SDH Vojnice

530

514

1044

 16

  2

Doleželová Blanka

79/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

551

491

1042

 17

  1

Lichnovský Radomír

64/M50

Elektrocentrum Trading Olomouc

533

499

1032

 18

  3

Šimek Štefan

56/M60

ZOD Němčice nad Hanou

488

444

377

 932

 19

  1

Římská Zuzana

71/Z40

Elektrocentrum Trading Olomouc

482

421

370

 903

 20

  2

Hynštová Marie

57/Z50

AK Drnovice

727

 727

 21

  4

Pikal Karel

49/M60

KVS Olomouc

418

303

 721

 22

  3

Rašner Tomáš

69/M40

KVS Olomouc

390

317

 707

 23

  2

Jína Pavel

62/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

692

 692

 24

  4

Lorenc Martin

75/M40

Olomouc

691

 691

 25

  5

Horák Ondřej

75/M40

FORTEX SKI Moravský Beroun

682

 682

 26

  6

Štěpán Marek

72/M40

TJ Sokol Týn nad Bečvou

648

 648

 27

  5

Svak Václav

54/M60

SK Moravský Beroun

641

 641

 28

  3

Adámek Oldřich

66/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

633

 633

 29

  6

Špacír Ladislav

55/M60

TJ Lokomotiva Břeclav

625

 625

 30

  7

Mikita Pavel

52/M60

Sever Brno

624

 624

 31

  7

Zaoral Jiří

69/M40

Čunín - Kouty

619

 619

 32

  4

Matějík Petr

64/M50

Cykloracing Team Olomouc

615

 615

 33

  8

Adamec Milan

77/M40

Orel Vyškov

611

 611

 34

 10

Krejčí Zdeněk

88/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

608

 608

 35

 11

Krajča Stanislav

83/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

606

 606

 36

  9

Škarabela Michal

74/M40

TJ L100 Olomouc, Ladermon Team

599

 599

 37

 12

Rašner Tomáš

79/M18

TriSK Olomouc

597

 597

 38

 13

Koudelka Lukáš

83/M18

AK Drnovice

593

 593

 39

  3

Táborská Gabriela

93/Z18

Samotišky

576

 576

 40

  5

Drtil Jiří

68/M50

Lípy

573

 573

 41

 10

Ingr Jiří

76/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

573

 573

 42

 11

Vích Petr

73/M40

Olomouc

571

 571

 43

 12

Fritscher Adam

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

569

 569

 44

 13

Kuchař Jan

76/M40

SDH Vojnice

568

 568

 45

  4

Doubravová Lenka

80/Z18

Olomouc

558

 558

 46

 14

Popelka Ondřej

81/M18

Olomouc

550

 550

 47

 15

Langer Tomáš

89/M18

Velká Bystřice

542

 542

 48

 14

Bezděk Pavel

78/M40

Sokol Tovačov

540

 540

 49

 15

Nakládal Břetislav

70/M40

Loučany

537

 537

 50

 16

Kočí Roman

79/M18

Olomouc

534

 534

 51

  3

Písková Ludmila

66/Z50

TJ Liga stovkařů Olomouc

534

 534

 52

  6

Vodička Jan

68/M50

Triatlon Club Olomouc

532

 532

 53

 17

Cuperjak Vitalij

97/M18

Holešov

521

 521

 54

 18

Vacek Jan

81/M18

TTC Olomouc

519

 519

 55

 19

Šustr Jiří

80/M18

Silný Team Uničov

519

 519

 56

  7

Filip Václav

60/M50

KVS Olomouc

518

 518

 57

  8

Mraček Rostislav

54/M60

Rokytnice

515

 515

 58

  8

Písek Tomáš

59/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

514

 514

 59

  2

Baliharová Hana

69/Z40

BALINI

513

 513

 60

  5

Losertová Alena

88/Z18

Zapro AD team

511

 511

 61

  4

Tučková Hana

55/Z50

Olomouc

499

 499

 62

  9

Kroča Petr

67/M50

Zdravé Hranice

497

 497

 63

  5

Polýnková Jana

64/Z50

Lutín

494

 494

 64

 10

Teplíček Libor

68/M50

KVS Olomouc

493

 493

 65

  6

Švarcová Lucie

84/Z18

AD Team

492

 492

 66

 20

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

487

 487

 67

 16

Polívka Luděk

78/M40

Crazy bike team Lipník n. Beč.

483

 483

 68

 17

Skopalík Zbyněk

78/M40

KVS Olomouc

481

 481

 69

 21

Jeřábek Tomáš

79/M18

Ústín

481

 481

 70

 22

Dozrál Martin

91/M18

Lutín

480

 480

 71

  7

Zdráhalová Magda

79/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

470

 470

 72

  3

Menke Monika

75/Z40

CMTF UP Olomouc

467

 467

 73

 18

Hudec Petr

73/M40

Litovel

465

 465

 74

 23

Vydra Jan

87/M18

In-Life Cycling team

453

 453

 75

 19

Míka Radan

77/M40

RMC Lipník nad Bečvou

449

 449

 76

 24

Kristek Tomáš

99/M18

Kojetín

448

 448

 77

 20

Lah Robert

74/M40

Cykloracing Team Olomouc

446

 446

 78

 25

Večeřa Jan

96/M18

OCR Runners Olomouc

443

 443

 79

  1

Morávek Jiří

47/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

442

 442

 80

 11

Robenek Michal

68/M50

Samotišky

441

 441

 81

  2

Vaněk Jaromír

48/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

430

 430

 82

 12

Novotný Milan

59/M50

JCBRND COE Vyškov

429

 429

 83

  4

Nečesaná Markéta

73/Z40

TJ Liga stovkařů Olomouc

422

 422

 84

  5

Fryštacká Anna

69/Z40

Sokol Velký Újezd

422

 422

 85

 21

Peřina Jiří

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

391

 391

 86

  8

Dopitová Lucie

92/Z18

Přaslavice

390

 390

 87

  9

Sobková Veronika

81/Z18

Bělkovice

339

 339

 88

 26

Dozrál Antonín

 1/M18

Lutín

330

 330

 89

 27

Petřek Michal

93/M18

Cyklo Kaňkovský Olomouc

324

 324

 90

 28

Rosta Michal

83/M18

Loštice

310

 310

 91

 10

Fojtková Jitka

87/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

269

 269

 92

 11

Šlahařová Jaroslava

83/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc¨

253

 253

 93

 12

Matějíková Jana

90/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

242

 242

 94

 29

Tvarůžka Tomáš

 8/M18

Kroměříž

206

  1

 207

 95

 13

Kazíková Nikola

99/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

 30

  30