OLOMOUCKÝ POHÁR V CYKLISTICKÝCH ČASOVKÁCH 2017 (7. ROČNÍK)
stav po 8., závěrečném kole

Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, o. s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.stmsvs.cz

 Do hodnocení celého seriálu budou každému závodníkovi započítány 4 nejvyšší bodové zisky.

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

DÉLKA

 ÚČAST

01

7. 04. 2017

Náměšťský prolog (6. ročník)

15,104

36+1 

02

27. 04. 2017

ČT

Jarní časovka do vrchu Olbramice (1. ročník)

5,732

24+1

03

18. 05. 2017

ČT

Pěnčínská časovka (5. ročník)

25,0

29+2

04

8. 06. 2017

ČT

Jarní svatokopecká časovka (6. ročník)

19,3

50+2

05

29. 06. 2017

ČT

Časovka Nová Ves - Hvozd - Nová Ves (3. ročník)

23,0

24

06

7. 09. 2017

ČT

Podzimní svatokopecká časovka (1. ročník)

19,3

34+1

07

21. 09. 2017

ČT

Podzimní časovka do vrchu Olbramice (6. ročník)

5,732

33

08

05 10. 2017

ČT

Náměšťský epilog (1. ročník)

14,77

 22


        

 POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

B07

B08

CELKEM

  1

  1

Grassle Pavel

85/M18

Bikecentrum Olomouc

697

705

715

716

725

700

708

2864

  2

  1

Janů Martin

74/M40

Silný Team Uničov

686

707

662

683

702

712

2807

  3

  2

Halák Martin

90/M18

MESPRO

683

704

669

678

688

681

655

2756

  4

  2

Haluzík Martin

76/M40

Cyklo Team Kolárna

631

682

653

694

683

685

680

2744

  5

  3

Pospíšil Petr

73/M40

ON ROAD Olomouc

690

640

690

687

664

675

2742

  6

  1

Lukašák Štefan

67/M50

Cykloteam Kolárna

653

664

680

657

2654

  7

  4

Slezáček Karel

73/M40

Bikecentrum Olomouc

652

675

622

661

2610

  8

  3

Kozák Michal

87/M18

Sport Racing - Bike Zlín

637

666

657

644

2604

  9

  4

Kováček Martin

90/M18

TJ Rožnov pod Radhoštěm

566

645

636

572

640

651

640

650

2586

 10

  5

Hejtmánek Ctibor

68/M40

SHORT BIKE Olomouc

627

651

674

627

2579

 11

  5

Svoboda Marek

95/M18

AD Team

642

627

581

653

591

634

2556

 12

  2

Švec Milan

63/M50

Silný team Uničov

620

565

642

585

613

574

639

2514

 13

  6

Horák Marek

90/M18

Olomouc

601

649

622

624

617

2512

 14

  6

Harlender Michal

72/M40

Cyklo Team Kolárna

612

603

643

585

615

618

623

2499

 15

  7

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

601

593

599

651

646

2497

 16

  3

Šálek David

66/M50

Bělkovice

566

644

632

650

2492

 17

  7

Fojt Robert

76/M40

Labe Tri club Hradec Králové

618

639

590

588

640

2487

 18

  8

Machala Jan

89/M18

Cykloracing Team Olomouc

585

594

617

604

652

2467

 19

  4

Matějík Petr

64/M50

Cykloracing Team Olomouc

634

599

609

564

619

2461

 20

  8

Trébal Richard

74/M40

Cykloracing Olomouc

586

611

612

610

2419

 21

  9

Strakoš Jaroslav

86/M18

Cyklo Team Kolárna

584

579

628

548

591

596

2399

 22

  9

Kolavik Radek

73/M40

Olomouc

575

600

598

573

619

2392

 23

  5

Lichnovský Radomír

64/M50

KVS Olomouc

591

558

547

602

2298

 24

 10

Chlebek Lukáš

82/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

470

509

540

515

526

571

545

2182

 25

  1

Večeřová Simona

78/Z18

Cyklo Team Kolárna

506

568

512

562

2148

 26

 11

Tomášek Martin

82/M18

Plantoši

537

561

483

524

503

2125

 27

 12

Vašíček Pavel

78/M18

Cykloracing Team Olomouc

671

677

656

2004

 28

  2

Fojtková Jitka

87/Z18

Moolbike Olomouc

461

462

524

485

484

498

1991

 29

 13

Svoboda Jiří

94/M18

Přerov

477

473

461

463

  1

527

507

1984

 30

 10

Fojt Radovan

70/M40

Bikecentrum Olomouc

670

639

650

1959

 31

 14

Šustr Jiří

80/M18

Silný Team Uničov

628

639

656

1923

 32

 15

Miček Radomír

86/M18

Cykloracing Team Olomouc

666

535

671

1872

 33

 16

Štěpáník Jiří

92/M18

Cyklo Team Kolárna

633

593

640

1866

 34

 11

Preč Pavel

72/M40

MESPRO

578

571

595

1744

 35

  1

Stibor Josef

48/M60

Kokory

411

406

444

356

397

365

460

1721

 36

  1

Římská Zuzana

71/Z40

KVS Olomouc

434

337

460

283

342

306

298

429

1665

 37

  6

Sekerka Karel

61/M50

Cykloracing Team Olomouc

506

545

502

1553

 38

 17

Jarma Ctirad

97/M18

Puskiňak cz

696

699

1395

 39

  7

Ethell Andrew

67/M50

Zora Factory

488

461

437

1386

 40

 18

Zatloukal Jan

 2/M18

Cyklo Team Kolárna

713

657

1370

 41

 19

Havlena Petr

85/M18

Velký Týnec

673

635

1308

 42

  2

Vyskočilová Jana

74/Z40

KVS Olomouc

249

249

427

257

346

194

142

1279

 43

 20

Balihar Jiří

94/M18

BALINI

625

622

1247

 44

 12

Krumpolc Jaroslav

71/M40

Bikecentrum Olomouc

592

637

1229

 45

 13

Šlížek Petr

75/M40

TriSK Olomouc

563

613

1176

 46

 21

Harlender Lukáš

 7/M18

Cyklo Team Kolárna

402

385

335

1122

 47

  2

Pikal Karel

49/M60

KVS Olomouc

377

154

264

307

1102

 48

 22

Krejčí Petr

78/M18

HANÁ DRAGONS

535

473

1008

 49

 23

Bittner Jakub

94/M18

Forman Cinelli

706

 706

 50

 24

Babiánek David

93/M18

In-Life Cycling/Puskinak.cz

696

 696

 51

 25

Smolka Michal

81/M18

Bikecentrum Olomouc

688

 688

 52

 26

Satke Tomáš

89/M18

Puškiňák.cz

681

 681

 53

 27

Zlámal Tomáš

79/M18

Cyklo Kaňkovský Olomouc

672

 672

 54

 28

Šicha Martin

81/M18

Brno

659

 659

 55

 29

Kryl Vlastimil

 0/M18

Drahanovice

654

 654

 56

 30

Macháč Josef

 2/M18

Cyklo Team Kolárna

634

 634

 57

 31

Štábl Jiří

86/M18

Vranová Lhota

632

 632

 58

 32

Grégr Pavel

98/M18

Tršice

614

 614

 59

 33

Polcr Ivo

90/M18

Velká Bystřice

614

 614

 60

 14

Balihar Jiří

73/M40

BALINI

604

 604

 61

 34

Řoutil Pavel

83/M18

Cyklo team Kolárna

603

 603

 62

 35

Mucha Bohumír

80/M18

Velká Bystřice

591

 591

 63

 36

Krajča Stanislav

83/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

586

 586

 64

 15

Lah Robert

74/M40

Cykloracing Team Olomouc

580

 580

 65

 16

Háva Jan

72/M40

SHORT BIKE Olomouc

578

 578

 66

 37

Špičák Roman

93/M18

Moolbike Olomouc

573

 573

 67

  8

Čejka Petr

64/M50

Cyklo Team Kolárna

567

 567

 68

 38

Bureš Miroslav

89/M18

ČOV Expert Racing

531

 531

 69

 17

Kaniščev Roman

70/M40

Bikesport Mohlenice

514

 514

 70

 18

Bartoš Milan

75/M40

Olomouc

513

 513

 71

 39

Langer Tomáš

89/M18

Velká Bystřice

497

 497

 72

 40

Koukol Tomáš

78/M18

Olomouc

473

 473

 73

 19

Vitoslavský Marek

75/M40

Majetín

472

 472

 74

  3

Dostálová Hana

85/Z18

Břuchotín

439

 439

 75

 41

Ščudla Luděk

82/M18

MESPRO

401

 401

 76

  3

Vozňák Josef

53/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

397

 397

 77

  4

Nádvorníková Eva

88/Z18

Olomouc

392

 392

 78

  5

Jedličková Karolina

90/Z18

Mattoni FreeRun Olomouc

337

 337

 79

  9

Bronec Jaromír

67/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

164

 164

 

 

Cyklistické speciály

 POŘ

JMÉNO

RO

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

B07

B08

CELKEM

1

Polák Radek

79

SHORT BIKE Olomouc

100

100 

100 

 0

 

 

 

300

2-4

Langer Martin

  84 

Olomouc

 

 

 

 100

 0

 

 

 

100

2-4

Špičák Roman

 93

Moolbike Olomouc 

 

 

 50

 50

 0

 

 

 

100

2-4 

Hanzlík Ivo 

 85

 Olomouc

 

 

 

 

 

 100

 

 

100