OLOMOUCKÁ BĚŽECKÁ LIGA 2017 (5. ROČNÍK) stav po 20., závěrečném kole

Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, o. s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.stmsvs.cz

 Do hodnocení celého seriálu bude každému závodníkovi započítáno 6 nejvyšších bodových zisků.

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

DÉLKA

ÚČAST

01

19. 01. 2017

ČT

Lednový běh Smetanovými sady (6. ročník)

6,550

26

02

16. 02. 2017

ČT

Únorový běh Smetanovými sady (6. ročník)

6,550

35

03

19. 02. 2017

NE

Běh u Žida (3. ročník)

6,5

23

04

16. 03. 2017

ČT

Březnový běh Smetanovými sady (6. ročník)

6,550

34

05

7. 04. 2017

Pikalův kros (6. ročník)

5,182

32

06

13. 04. 2017

ČT

Dubnový běh Smetanovými sady (6. ročník)

6,550

29

07

23. 05. 2017

ÚT

Jarní neředínský kros (5. ročník)

6,8

 33 

08

14. 06. 2017

ST

Černovírská osmička (3. ročník)

7,85 

 22 

09

8. 09. 2017

Náměšťský štafetový běh (6. ročník)

5,6

57

10

10. 09. 2017

NE

Terénní Vrtovská Jedenáctka (3. ročník)

11,0

38

11

13. 9. 2017

ST

Novosvětská sedmička (2. ročník)

7,4

28

12

26. 09. 2017

ÚT

Zářijový běh Smetanovými sady (6. ročník)

6,550

28

13

4. 10. 2017

ST

Nemilanská osmička (3. ročník)

8,0

29

14

17. 10. 2017

ÚT

Podzimní neředínský kros (5. ročník)

7,2

 38 

15

20. 10. 2017

Běh do vrchu Olbramice (6. ročník)

5,732

14

16

26. 10. 2017

ČT

Říjnový běh Smetanovými sady (6. ročník)

6,550

32

17

19. 11. 2017

NE

Běh Červenkou (1. ročník)

10,9

32

18

23. 11. 2017

ČT

Listopadový běh Smetanovými sady (6. ročník)

6,550

31

19

21. 12. 2017

ČT

Prosincový běh Smetanovými sady (6. ročník)

6,550

24

20

26. 12. 2017

Náměšťský štěpánský běh 2014 (4. ročník)

5,2

32

 

 

 

 

 

 

 

 


       

POZOR!  Body jsou počítány po násobení dosaženého času koeficientem věku.

  

 

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

B07

B08

B09

B10

B11

B12

B13

B14

B15

B16

B17

B18

B19

B20

CELK

  1

  1

Polák Radek

79/M18

AD Team

710

680

690

716

725

682

685

706

713

709

4279

  2

  2

Dvořák Pavel

82/M18

Biatlon Prostějov

699

692

701

696

675

698

705

677

706

681

708

4217

  3

  1

Matějík Petr

64/M50

Cykloracing Team Olomouc

681

698

709

702

666

668

685

691

687

4172

  4

  3

Lachnit Jan

80/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

683

683

673

720

696

681

640

681

684

681

4147

  5

  1

Kašpařík Tomáš

75/M40

SK Přerov

687

662

669

666

695

674

682

676

690

702

4132

  6

  2

Fritscher Adam

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

656

593

675

653

678

618

676

622

685

661

687

657

4062

  7

  3

Škarabela Michal

74/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

603

675

623

632

639

668

632

3869

  8

  4

Kohout Jiří

79/M18

Litovel

625

637

646

607

650

635

3800

  9

  1

Matějíková Jana

90/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

594

616

678

620

600

600

667

3781

 10

  2

Kraus Vladimír

65/M50

Velký Týnec

579

541

564

558

593

625

598

620

531

479

621

585

577

587

578

566

621

572

488

542

3678

 11

  5

Ondráček Petr

81/M18

Slatinice

550

591

616

551

557

634

595

598

601

628

599

3676

 12

  4

Ingr Jiří

76/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

609

594

639

621

619

593

3675

 13

  3

Lichnovský Radomír

64/M50

KVS Olomouc

550

527

586

604

556

562

588

479

608

592

587

575

646

572

623

575

3661

 14

  6

Vašíček Michal

89/M18

KOB Moira Brno

587

607

613

598

595

627

3627

 15

  1

Vaněk Jaromír

48/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

552

581

536

569

612

615

640

588

3605

 16

  7

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

583

559

576

591

591

525

621

593

593

587

599

3588

 17

  5

Balihar Jiří

73/M40

BALINI

582

613

624

590

573

595

3577

 18

  6

Kuchař Jan

76/M40

SDH Vojnice

495

544

616

600

620

543

608

550

523

563

3557

 19

  1

Tomíšek Jindřich

39/M70

Orel Horní Moštěnice

479

550

611

570

587

616

593

3527

 20

  7

Lah Robert

74/M40

Cykloracing Team Olomouc

546

573

616

581

558

576

577

534

3481

 21

  8

Rašner Tomáš

69/M40

KVS Olomouc

595

550

573

553

582

542

519

483

561

527

523

533

534

533

581

552

3445

 22

  2

Špičák František

56/M60

Sokol Čelechovice

540

504

600

556

406

582

569

591

3438

 23

  9

Teplíček Libor

68/M40

KVS Olomouc

477

478

554

528

550

555

578

514

581

560

558

550

590

502

523

536

3422

 24

  1

Římská Zuzana

71/Z40

KVS Olomouc

524

479

520

509

523

546

535

524

444

415

544

493

531

522

490

558

508

545

499

3259

 25

  2

Jedličková Karolina

90/Z18

Mattoni FreeRun Olomouc

468

480

506

523

492

510

495

486

568

522

552

479

574

3249

 26

  4

Barbořák Bohuš

59/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

498

495

501

535

518

554

594

3200

 27

  8

Protivánek Jindřich

80/M18

SDH Vojnice

515

522

466

533

491

507

503

3071

 28

  9

Dyják Zdeněk

89/M18

Creditas

453

466

493

530

525

525

477

506

472

3056

 29

  3

Hubáčková Zuzana

87/Z18

Mattoni Freerun

577

578

630

590

591

2966

 30

  4

Doleželová Blanka

79/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

509

593

580

532

623

2837

 31

  3

Pikal Karel

49/M60

KVS Olomouc

477

519

467

426

492

425

224

391

316

385

2806

 32

  2

Vyskočilová Jana

74/Z40

KVS Olomouc

477

419

432

490

484

467

447

2797

 33

  4

Vynikal Bedřich

52/M60

AVA

700

692

704

674

2770

 34

 10

Jančík Miroslav

87/M18

Moravští vrabci

520

533

583

549

526

2711

 35

 11

Rosta Michal

83/M18

Loštice

306

334

269

326

381

416

319

465

411

361

335

411

393

468

443

2614

 36

 10

Nakládal Břetislav

70/M40

Loučany

565

650

660

636

2511

 37

 12

Czmero Jaromír

81/M18

Hanácký větre

641

612

622

624

2499

 38

 11

Peřina Jiří

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

593

597

639

641

2470

 39

  5

Čevorová Alena

84/Z18

Olomouc

290

197

283

385

362

350

361

478

467

417

2470

 40

 13

Rašner Tomáš

79/M18

TriSK Olomouc

597

600

598

639

2434

 41

 14

Nádeníček David

86/M18

Kesbuk

628

596

592

595

2411

 42

  5

Šimek Štefan

56/M60

ZOD Němčice nad Hanou

554

623

626

518

2321

 43

 15

Balihar Jiří

94/M18

BALINI

580

553

557

592

2282

 44

 12

Martinek Jaroslav

69/M40

TriSK Olomouc

728

623

725

2076

 45

 16

Vyskočil Tomáš

79/M18

KVS Olomouc

691

706

662

2059

 46

  1

Polýnková Jana

64/Z50

Lutín

459

478

523

536

1996

 47

  6

Švarcová Lucie

84/Z18

AD Team

366

515

538

565

1984

 48

 13

Petr Jaroslav

69/M40

Litovel

632

647

688

1967

 49

 17

Krejčí Zdeněk

88/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

637

665

621

1923

 50

  7

Fojtková Jitka

87/Z18

Liga stovkařů Olomouc

650

615

597

1862

 51

 14

Hlavinka Pavel

72/M40

VB Loučany

582

638

603

1823

 52

 18

Pátek Josef

91/M18

Zábřeh

249

249

366

314

340

266

1784

 53

  8

Fritscherová Alena

86/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

482

458

335

490

1765

 54

 19

Chlebek Lukáš

82/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

552

522

611

1685

 55

  9

Zdráhalová Magda

79/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

555

537

525

1617

 56

 20

Jeřábek Tomáš

79/M18

Olomouc

517

539

517

1573

 57

 15

Tvarůžka Tomáš

72/M40

Kroměříž

481

454

565

1500

 58

  2

Dvořáková Eva

55/Z50

Biatlon Prostějov

742

747

1489

 59

 10

Paličková Veronika

95/Z18

Pěnčín

494

455

484

1433

 60

 21

Humeny Marian

82/M18

Olomouc

430

517

479

1426

 61

 22

Tomšíček Richard

83/M18

Olomouc

450

527

411

1388

 62

 23

Dokulil Zdeněk

80/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

715

673

1388

 63

 24

Voráč Dominik

94/M18

MK Prostějov

672

687

1359

 64

 16

Lorenc Martin

75/M40

Olomouc

641

689

1330

 65

  5

Kovařík Oldřich

60/M50

TTC Olomouc

669

625

1294

 66

 25

Raška Daniel

96/M18

TJ Slezan Frýdek Místek

633

642

1275

 67

 26

Šulc Michal

80/M18

Hněvotín

647

627

1274

 68

  6

Adámek Oldřich

66/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

627

627

1254

 69

 27

Skopalík Zbyněk

78/M18

KVS Olomouc

602

651

1253

 70

 28

Planička Jiří

88/M18

Litovel

611

638

1249

 71

 17

Dospěl Ivo

77/M40

Olomouc

622

621

1243

 72

 18

Drexler Jiří

77/M40

Chomoutov

384

432

425

1241

 73

 29

Svoboda Marek

95/M18

AD Team

  1

636

594

1231

 74

 19

Malinek Pavel

77/M40

Mattoni Free Run Olomouc

393

421

401

1215

 75

 11

Coufalová Radka

78/Z18

Biatlon Ostrava

592

613

1205

 76

  3

Minaříková Jana

66/Z50

TJ Liga stovkařů Olomouc

597

602

1199

 77

  6

Kobliha Milan

57/M60

LRS Vyškov

612

580

1192

 78

  7

Dedek Vlastimil

52/M60

IDS Olomouc, a.s.

592

589

1181

 79

  8

Kolmaš Oldřich

52/M60

Olomouc

410

359

396

1165

 80

  3

Lorencová Linda

76/Z40

Sokol Plumlov

575

581

1156

 81

 20

Janků Petr

74/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

581

573

1154

 82

  7

Bátěk Josef

61/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

585

524

1109

 83

 30

Šilberský Martin

88/M18

Litovel

521

581

1102

 84

 31

Urbánek Ivo

80/M18

SDH Mezice

561

541

1102

 85

 12

Tvarůžková Barbora

 1/Z18

Kroměříž

524

557

1081

 86

 13

Břenková Petra

86/Z18

Creditas

470

491

 961

 87

 21

Robenek Michal

68/M40

Samotišky

471

437

 908

 88

 32

Dohnal Jan

83/M18

Chomoutov

409

452

 861

 89

  4

Svačinová Blažena

52/Z50

Pampeliška Olomouc

752

 752

 90

  8

Elischer Ivan

60/M50

AC Ústí nad Labem

739

 739

 91

  9

Louda Petr

64/M50

Česká Lípa

723

 723

 92

 22

Lipenský Martin

69/M40

FORT SMC Ústí nad Orlicí

723

 723

 93