HANÁCKÝ BĚŽECKÝ POHÁR 2017 (13. ROČNÍK)
stav po 10., závěrečném kole

Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, o. s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.stmsvs.cz

 Do hodnocení celého seriálu bude každému závodníkovi započítáno 5 nejvyšších bodových zisků.

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

DÉLKA

ÚČAST

01

14. 01. 2017

SO

Běh na Hutích (13. ročník)

8,0

16

02

28. 01. 2017

SO

Slavonínská desítka (5. ročník)

10,0

57

03

14. 04. 2017

Náměšťská desítka (12. ročník)

10,0

66

04

10. 05. 2017

ST

Běh okolo Bystřičky (13. ročník)

8,2

36

05

24. 05. 2017

ST

Nadační běh Smejkalovky pomáhají (3. ročník)

10,0

56

06

10. 06. 2017

SO

Náměšťský čtvrtmaraton (7. ročník)

10,55

47

07

09. 09. 2017

SO

Loučansky mlénsky kolo (2. ročník)

8,0

37 

08

28. 09. 2017

ČT

Běh Terezským údolím (13. ročník)

7,142

58 

09

11. 11. 2017

SO

Běh přes černovírský les (13. ročník)

10,0

41 

10

09. 12. 2017

SO

Běh okolo náměšťského zámku (14. ročník)

10,4

58 

 

 


     

POZOR!  Body jsou počítány po násobení dosaženého času koeficientem věku.

 

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

B07

B08

B09

B10

CELKEM

  1

  1

Špacír Ladislav

55/M60

TJ Lokomotiva Břeclav

644

635

675

650

680

651

696

3352

  2

  1

Trojan Jaroslav

62/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

612

640

702

654

657

631

690

3343

  3

  2

Adámek Oldřich

66/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

598

633

706

697

640

3274

  4

  1

Krajča Stanislav

83/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

614

643

694

623

633

633

653

3256

  5

  2

Krejčí Zdeněk

88/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

639

637

667

654

628

3225

  6

  1

Hlavinka Pavel

72/M40

VB Loučany

669

614

663

  1

674

580

3200

  7

  2

Fritscher Adam

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

611

617

508

629

556

667

632

3156

  8

  3

Zatloukal Marek

65/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

616

630

631

643

605

619

3139

  9

  3

Kočíb Jan

79/M18

Smržice

662

559

613

631

596

3061

 10

  4

Lichnovský Radomír

64/M50

KVS Olomouc

588

484

506

570

499

613

539

614

554

2939

 11

  2

Vaněk Jaromír

48/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

510

607

550

543

625

559

2884

 12

  1

Matějíková Jana

90/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

602

572

534

566

604

2878

 13

  3

Kuchař Jan

76/M40

SDH Vojnice

546

598

555

542

604

507

2845

 14

  2

Svobodová Zuzana

81/Z18

AK Drnovice

599

558

564

554

562

2837

 15

  4

Blaha Tomáš

76/M40

AK ASICS Kroměříž

695

710

700

727

2832

 16

  3

Šimek Štefan

56/M60

ZOD Němčice nad Hanou

440

515

564

544

542

610

511

565

2825

 17

  5

Rašner Tomáš

69/M40

KVS Olomouc

607

518

459

534

459

430

558

537

481

2754

 18

  5

Matějík Petr

64/M50

Cykloracing Team Olomouc

669

705

666

670

2710

 19

  6

Teplíček Libor

68/M40

KVS Olomouc

436

473

548

508

474

521

556

499

2632

 20

  1

Římská Zuzana

71/Z40

KVS Olomouc

537

451

450

523

476

463

540

443

516

452

2592

 21

  3

Jedličková Karolina

90/Z18

Mattoni FreeRun Olomouc

520

421

468

397

575

456

564

2583

 22

  4

Chlebek Lukáš

82/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

446

514

475

556

527

2518

 23

  7

Tvarůžka Tomáš

72/M40

Kroměříž

423

532

508

454

508

2425

 24

  8

Nakládal Břetislav

70/M40

Loučany

549

638

565

665

2417

 25

  5

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

580

540

629

564

2313

 26

  6

Protivánek Jindřich

80/M18

SDH Vojnice

454

354

552

516

435

2311

 27

  9

Lah Robert

74/M40

Cykloracing Team Olomouc

521

570

571

501

2163

 28

  2

Vyskočilová Jana

74/Z40

KVS Olomouc

508

376

392

464

406

2146

 29

  4

Doleželová Blanka

79/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

477

508

603

549

2137

 30

  6

Jína Pavel

62/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

698

710

705

2113

 31

 10

Peřina Jiří

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

591

542

589

390

2112

 32

  7

Stejskal Petr

66/M50

Loučany

495

571

523

512

2101

 33

 11

Kučera Petr

75/M40

Grymov

705

701

694

2100

 34

  5

Zdráhalová Magda

79/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

475

489

574

515

2053

 35

  4

Pikal Karel

49/M60

KVS Olomouc

507

318

454

407

295

300

1986

 36

 12

Martinek Jaroslav

69/M40

TriSK Olomouc

742

704

531

1977

 37

  8

Jelínek Zbyněk

63/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

636

663

661

1960

 38

  7

Rosta Michal

83/M18

Loštice

302

198

380

356

474

427

1939

 39

  8

Jeřábek Tomáš

79/M18

Olomouc

461

401

574

490

1926

 40

 13

Petr Jaroslav

69/M40

Litovel

630

566

628

1824

 41

  6

Fojtková Jitka

87/Z18

Moolbike Olomouc

591

583

594

1768

 42

  7

Hubáčková Zuzana

87/Z18

Olomouc

523

591

559

1673

 43

  5

Špičák František

56/M60

Sokol Čelechovice

571

498

512

1581

 44

  8

Čevorová Alena

84/Z18

Olomouc

242

312

276

394

344

1568

 45

  9

Skopalík Zbyněk

78/M18

KVS Olomouc

358

633

567

1558

 46

  1

Tomíšek Jindřich

39/M70

Orel Horní Moštěnice

448

574

533

1555

 47

 14

Polívka Vladimír

69/M40

Náklo

553

465

503

1521

 48

 10

Dozrál Martin

91/M18

Lutín

475

489

555

1519

 49

  6

Vynikal Bedřich

52/M60

AVA

690

701

1391

 50

 11

Dokulil Zdeněk

80/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

654

710

1364

 51

  1

Konečná Luba

65/Z50

Ludvíkov

670

694

1364

 52

 12

Humeny Marian

82/M18

Olomouc

389

495

472

1356

 53

  2

Jancková Petra

67/Z50

QUO USQUE TANDEM

428

445

460

1333

 54

  2

Morávek Jiří

47/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

391

511

422

1324

 55

 13

Lachnit Jan

80/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

692

623

1315

 56

 15

Vymazal Petr

75/M40

SK SALIX Grymov

660

648

1308

 57

 16

Štěpán Marek

72/M40

TJ Sokol Týn nad Bečvou

638

662

1300

 58

 17

Kašpařík Tomáš

75/M40

SK Přerov

645

645

1290

 59

  7

Zdražil Petr

57/M60

QUO USQUE TANDEM

  1

644

644

1289

 60

 18

Adamec Milan

77/M40

Orel Vyškov

623

641

1264

 61

 14

Koudelka Lukáš

83/M18

AK Drnovice

617

640

1257

 62

  9

Filip Václav

60/M50

KVS Olomouc

623

630

1253

 63

 19

Dorazil Jiří

69/M40

Loučany

683

565

1248

 64

  9

Fritscherová Alena

86/Z18

Liga stovkařů Olomouc

396

330

488

1214

 65

  3

Jašek Pavel

45/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

576

627

1203

 66

  8

Dedek Vlastimil

52/M60

IDS Olomouc, a.s.

580

617

1197

 67

 10

Kovařík Oldřich

60/M50

TTC Olomouc

589

598

1187

 68

 20

Škarabela Michal

74/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

598

561

1159

 69

 21

Dospěl Ivo

77/M40

Olomouc

571

580

1151

 70

 11

Kachyňa Lubomír

65/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

580

562

1142

 71

 15

Kohout Jiří

79/M18

Litovel

540

585

1125

 72

 16

Derka Radim

91/M18

Přerov

542

554

1096

 73

 17

Rašner Tomáš

79/M18

TriSK Olomouc

516

571

1087

 74

 18

Ondráček Petr

81/M18

Slatinice

516

551

1067

 75

 22

Ambros Jiří

75/M40

Slatinice

508

544

1052

 76

 12

Brandýs Roman

63/M50

Cyklo Team Kolárna

528

501

1029

 77

  3

Soldánová Martina

71/Z40

TJ Sokol PLumlov

496

531

1027

 78

 19

Šustr Jiří

80/M18

Silný Team Uničov

515

501

1016

 79

 20

Vaverka Aleš

83/M18

Cholina

468

526

 994

 80

 13

Novotný Milan

59/M50

Prostějov

472

510

 982

 81

 23

Hudec Petr

73/M40

Litovel

472

500

 972

 82

  4

Kay Nováková Kateřina

73/Z40

Prostějov

434

509

 943

 83

 21

Jančík Miroslav

87/M18

Moravští vrabci

454

485

 939

 84

 22

Vydra Jan

87/M18

Inlife Cycling Team

412

488

 900

 85

 10

Neumanová Radka

78/Z18

Velký Týnec

444

390

 834

 86

 11

Lichnovská Barbora

98/Z18

KVS Olomouc

334

463

 797

 87

  9

Kovář Rostislav

51/M60

Atletický klub Olomouc

407

384

 791

 88

  3

Hynštová Marie

57/Z50

AK Drnovice

713

 713

 89

  4

Mališová Karla

60/Z50

USK Praha

706

 706

 90

 10

Čižmár Petr

49/M60

Cyklo klub Nový Jičín

702

 702

 91

 24

Kachyňa Miroslav

69/M40

TRISK Olomouc

702

 702

 92

  5

Nečesaná Markéta

73/Z40

TJ Liga stovkařů Olomouc

359

341

 700

 93

 23

Boleček Libor

85/M18

Tuleni

689

 689

 94

 24

Matoušek Jiří

92/M18

Senička

682

 682

 95

 11

Němec Ondřej

57/M60

AK ASICS Kroměříž

680

 680

 96

 25

Gogela Martin

 1/M18

Atletický klub Olomouc

677

 677

 97

 14

Minařík Martin

67/M50

Olomouc

676

 676

 98

 25

Lipenský Martin

69/M40

FORT SMC Ústí nad Orlicí

673

 673

 99

 26

Šesták Radim

71/M40

FORTEX SKI Moravský Beroun

671

 671

100

 27

Doležal Zdeněk

74/M40

Přerov

668

 668

101

 28

Barabáš Jan

76/M40

Triatlon Club Olomouc

662

 662

102

 26

Dvořák Pavel

82/M18

Biatlon Prostějov

661

 661

103

 15

Nevtípil Petr

61/M50

Hlušovice

659

 659

104

 29

Horný Pavel

73/M40

VHT Přerov

653

 653

105

 30

Lorenc Martin

75/M40

Olomouc

652

 652

106

 31

Vintrlík Martin

77/M40

Křepice

645

 645

107

 12

Pospíšilová Irena

83/Z18

AK Drnovice

639

 639

108

 27

Vitásek Jan

90/M18

Sporting Příbram

638

 638

109

  6

Šnoblová Markéta

74/Z40

Techtherm team

635

 635

110

 32

Vích Petr

73/M40

Olomouc

634

 634

111

 16

Švec Miroslav

66/M50

Tršice

631

 631

112

 28

Zaoral Marek

89/M18

Olomouc

630

 630

113

 12

Svak Václav

54/M60

SK Moravský Beroun

628

 628

114

 13

Mikita Pavel

52/M60

Sever Brno

618

 618

115

  7

Jeřábková Milena

76/Z40

Velký Týnec

616

 616

116

  8

Nachtneblová Kristina

72/Z40

Moravany

615

 615

117

 33

Švub Roman

77/M40

Náměšť na Hané

614

 614

118

 29

Ondra Lukáš

91/M18

Olomouc

611

 611

119

 34

Drtil Jiří

68/M40

Lípy

609

 609

120

 14

Smolicha Josef

56/M60

Nový Malín

607

 607

121

 30

Kozák Ondřej

87/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

605

 605

122

 15

Vlach Jaroslav

53/M60

Sportklub Náměšť na Hané

604

 604

123

  9

Vrtalová Eva

76/Z40

Olomouc

600

 600

124

 31

Bednář Richard

85/M18

CEPro team

595

 595

125

 13

Hradecká Hana

94/Z18

Drahanovice

595

 595

126

 10

Otrubová Ivona

76/Z40

Sokol Plumlov

595

 595

127

 35

Jašek Petr

76/M40

SKI OB Šternberk

593

 593

128

 14

Václavková Jana

89/Z18

Liga stovkařů Olomouc

592

 592

129

 17

Souček Jan

65/M50

Šumperk

591

 591

130

 11

Lorencová Linda

76/Z40

Sokol Plumlov

590

 590

131

 18

Kliment Pavel

66/M50

Šternberk

588

 588

132

 19

Bátěk Josef

61/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

581

 581

133

 20

Jakubíček Petr

61/M50

VHT Přerov

572

 572

134

 12

Rašková Kateřina

71/Z40

Olomouc

572

 572

135

 36

Chmelař Jan

75/M40

Slatinky

569

 569

136