HANÁCKÝ POHÁR V TRIATLONU 2013
(stav po 8., posledním závodě)
www: http://www.olomouckytriatlon.cz/
zpracovatel žebříčku: Karel Pikal, Zákostelí 84, 783 44 Náměšť na Hané, E-mail: karel.pikal@seznam.cz
KÓD |
DATUM |
NÁZEV ZÁVODU |
DRUH |
OBJEM |
Z01 |
2. 02. 2013 |
Zimní DuKo triatlon Rýmařov |
TT zimní |
12 - 8 - 5 |
Z02 |
5. 05. 2013 |
Duatlon Lipina |
DT silniční |
5 - 18 - 2,5 |
Z03 |
9. 06. 2013 |
X - triatlon Šternberk |
TT terénní |
0,4-18-5 |
Z04 |
15. 06. 2013 |
DŘEVĚŇÁK 2013 (terénní triatlon) |
TT terénní |
1 - 20 - 8 |
Z05 |
21. 7. 2013 |
Babický triatlon |
TT silniční |
0,5-25-5 |
Z06 |
27. 07. 2013 |
IXX. ročník DuKo triatlon Rýmařov |
TT silniční |
0,6 – 36 - 8 |
Z07 |
3. 08. 2013 |
Královský triatlon |
TT silniční |
0,5 - 28 - 6 |
Z08 |
22. 09. 2013 |
Náměšťský duatlon 2013 |
DT silniční |
5 - 25 - 2,5 |
Koeficient: 1,0
Bodování muži i ženy: 100, 95, 92, 90, 89, 88 ...
Započítávají se 4 nejlepší závody
Změna názvu klubu se neprovádí při změně názvu klubu v jednotlivém závodě. O změnu názvu klubu v žebříčku je třeba požádat zpracovatele žebříčku.
MUŽI
POŘ |
M18 |
M30 |
M40 |
M50 |
M60 |
Z18 |
Z35 |
JMÉNO |
RO/KAT |
KLUB |
Z01 |
Z02 |
Z03 |
Z04 |
Z05 |
Z06 |
Z07 |
Z08 |
CELKEM |
1 |
1 |
Jílek David |
87/M18 |
Bikesport Team Mohelnice |
100 |
95 |
95 |
100 |
92 |
390 |
|||||||||
2 |
1 |
Vrba Ivo |
80/M30 |
Rocktechnik triatlon |
90 |
100 |
100 |
87 |
90 |
380 |
|||||||||
3 |
2 |
Fojt Robert |
76/M30 |
Labe Tri club Hradec Králové |
88 |
90 |
95 |
85 |
89 |
362 |
|||||||||
4 |
1 |
Mareš Libor |
69/M40 |
SK Vyhlídka Šternberk |
81 |
88 |
92 |
86 |
347 |
||||||||||
5 |
3 |
Švorčík Petr |
76/M30 |
Silný team Uničov |
87 |
84 |
90 |
81 |
342 |
||||||||||
6 |
4 |
Beňa Marek |
76/M30 |
Zapro AD team |
86 |
89 |
86 |
79 |
340 |
||||||||||
7 |
2 |
Sás Ladislav |
72/M40 |
Triatlon Club Olomouc |
79 |
82 |
86 |
68 |
315 |
||||||||||
8 |
1 |
Gočaltovský Ladislav |
60/M50 |
Rocktechnik TT Hranice |
71 |
78 |
67 |
85 |
301 |
||||||||||
9 |
2 |
Žarlok Zdeněk |
58/M50 |
SK Jiří Team Ostrava |
69 |
82 |
58 |
76 |
36 |
285 |
|||||||||
10 |
2 |
Lužný Filip |
92/M18 |
Triatlon Team Opava |
92 |
95 |
89 |
276 |
|||||||||||
11 |
5 |
Dedek Aleš |
75/M30 |
Zapro AD team |
88 |
90 |
90 |
268 |
|||||||||||
12 |
6 |
Dohnal Petr |
81/M30 |
Zapro AD team |
89 |
88 |
88 |
265 |
|||||||||||
13 |
7 |
Keprt Jan |
83/M30 |
Silný team Uničov |
89 |
85 |
84 |
1 |
259 |
||||||||||
14 |
3 |
Pivec Jiří |
69/M40 |
Zapro AD Team |
84 |
85 |
77 |
246 |
|||||||||||
15 |
4 |
Matějík Petr |
64/M40 |
CYCLORACING TEAM Olomouc |
82 |
70 |
88 |
240 |
|||||||||||
16 |
5 |
Horák Pavel |
64/M40 |
K.A.T. Olomouc |
80 |
76 |
24 |
59 |
1 |
239 |
|||||||||
17 |
6 |
Pazdera Miroslav |
72/M40 |
Zapro AD Team |
74 |
74 |
79 |
227 |
|||||||||||
18 |
8 |
Dohnal Zdeněk |
79/M30 |
Zapro AD team |
71 |
81 |
66 |
218 |
|||||||||||
19 |
9 |
Wurzel Jakub |
80/M30 |
VARADERO |
82 |
68 |
54 |
204 |
|||||||||||
20 |
10 |
Šimčík Radek |
82/M30 |
PRD team |
64 |
73 |
65 |
202 |
|||||||||||
21 |
3 |
Novák Radek |
98/M18 |
TTC Olomouc |
60 |
80 |
61 |
201 |
|||||||||||
22 |
11 |
Wurst Milan |
82/M30 |
Horedole |
100 |
92 |
192 |
||||||||||||
23 |
12 |
Blinka Luděk |
80/M30 |
CYKLO MXM Hulín |
90 |
100 |
190 |
||||||||||||
24 |
1 |
Podešva Pavel |
49/M60 |
TK DUKO Rýmařov |
61 |
81 |
35 |
177 |
|||||||||||
25 |
7 |
Kokeš Vlastimil |
65/M40 |
TK DUKO Rýmařov |
85 |
87 |
172 |
||||||||||||
26 |
8 |
Ščerba Marek |
69/M40 |
SK SKIVELO Olomouc |
80 |
87 |
167 |
||||||||||||
27 |
9 |
Grycman Kazimierz |
72/M40 |
Ciechovice PL |
87 |
77 |
164 |
||||||||||||
28 |
3 |
Krejčí Ivo |
57/M50 |
3atlon team Uničov |
73 |
89 |
162 |
||||||||||||
28 |
13 |
Hajzler Jan |
82/M30 |
Vsetín |
86 |
76 |
162 |
||||||||||||
30 |
10 |
Kaděrka Robert |
70/M40 |
Triatlon Club Olomouc |
76 |
84 |
160 |
||||||||||||
31 |
11 |
Jurčík Pavel |
65/M40 |
Zapro Tri team |
86 |
73 |
159 |
||||||||||||
32 |
14 |
Šopík Vítězslav |
76/M30 |
TK DUKO Rýmařov |
88 |
65 |
153 |
||||||||||||
32 |
4 |
Planička Jiří |
88/M18 |
Litovel |
81 |
72 |
153 |
||||||||||||
34 |
4 |
Štanlglica Jiří |
58/M50 |
STARP Janovice |
92 |
60 |
152 |
||||||||||||
35 |
12 |
Sedláček Marek |
72/M40 |
SK Vyhlídka Šternberk |
83 |
65 |
148 |
||||||||||||
36 |
5 |
Musil Roman |
84/M18 |
Hasiči Rýmařov |
59 |
83 |
1 |
143 |
|||||||||||
37 |
13 |
Novák Pavel |
66/M40 |
Přerov |
77 |
63 |
140 |
||||||||||||
38 |
15 |
Gruchala Vojtěch |
83/M30 |
TK Ostrava |
85 |
52 |
137 |
||||||||||||
39 |
2 |
Vraštil Miroslav |
51/M60 |
Triatlon Club Olomouc |
50 |
82 |
132 |
||||||||||||
40 |
6 |
Kubánek Martin |
86/M18 |
TJ Sokol Šternberk |
72 |
56 |
128 |
||||||||||||
41 |
16 |
Pok Pavel |
74/M30 |
DRACY team |
78 |
40 |
118 |
||||||||||||
42 |
7 |
Navrátil Jakub |
91/M18 |
Brodek u Přerova |
46 |
69 |
1 |
116 |
|||||||||||
43 |
14 |
Vodák Jiří |
71/M40 |
MORAVIAN TEAM |
31 |
1 |
82 |
114 |
|||||||||||
44 |
17 |
Kašparů Jan |
80/M30 |
VARADERO |
69 |
41 |
110 |
||||||||||||
45 |
18 |
Tomanek Radek |
76/M30 |
VARADERO |
80 |
20 |
100 |
||||||||||||
45 |
8 |
Merva Milan |
85/M18 |
Tufo Author Trilife Zlín |
100 |
100 |
|||||||||||||
47 |
9 |
Marcínek Tomasz |
00/M18 |
AZS AUF Katowice |
100 |
100 |
|||||||||||||
48 |
3 |
Komárek Bedřich |
53/M60 |
Hlubočky |
33 |
63 |
1 |
97 |
|||||||||||
49 |
5 |
Urbiš Vilém |
54/M50 |
Atletický klub Kobeřice |
95 |
95 |
|||||||||||||
49 |
10 |
Vysloužil Libor |
89/M18 |
Ekol Elite Triatlon Team Br |
95 |
95 |
|||||||||||||
49 |
19 |
Kozel Tomáš |
82/M30 |
SK Slavia Praha |
95 |
95 |
|||||||||||||
49 |
19 |
Kučera Jan |
81/M30 |
TK Moravské Budějovice |
95 |
95 |
|||||||||||||
53 |
6 |
Vaida Jiří |
56/M50 |
Olomouc |
71 |
22 |
93 |
||||||||||||
54 |
15 |
Kňáva Martin |
70/M40 |
SK Orbea Czech Masters |
92 |
92 |
|||||||||||||
54 |
11 |
Neset Jan |
86/M18 |
In-Life cycling |
92 |
92 |
|||||||||||||
54 |
11 |
Matera Tomáš |
89/M18 |
Triatlon team Ostrava |
92 |
92 |
|||||||||||||
57 |
21 |
Žerava Martin |
82/M30 |
Vernířovice |
65 |
26 |
91 |
||||||||||||
58 |
16 |
Ziegler Petr |
70/M40 |
TK DUKO Rýmařov |
90 |
90 |
|||||||||||||
59 |
4 |
Soviš Ivan |
46/M60 |
SK Stará Ves |
89 |
89 |
|||||||||||||
59 |
13 |
Kloda Petr |
92/M18 |
NOVATOP-LAPIERRE |
89 |
89 |
|||||||||||||
61 |
22 |
Barabáš Jan |
76/M30 |
Triatlon Club Olomouc |
88 |
88 |
|||||||||||||
62 |
14 |
Krčma Michal |
87/M18 |
OD Morava |
87 |
87 |
|||||||||||||
62 |
17 |
Jankto Petr |
71/M40 |
Auto Gamba |
87 |
87 |
|||||||||||||
64 |
15 |
Strakoš Jaroslav |
86/M18 |
Bike sport Mohelnice |
86 |
86 |
|||||||||||||
65 |
23 |
Klakurka Václav |
83/M30 |
V3T |
85 |
85 |
|||||||||||||
66 |
7 |
Kotas Pavel |
55/M50 |
PJR Frenštát pod Radhoštěm |
84 |
84 |
|||||||||||||
66 |
24 |
Šustera Josef |
74/M30 |
SK Prima Polička |
84 |
84 |
|||||||||||||
66 |
24 |
Neradil Tomáš |
74/M30 |
ASPOT Hulín |
84 |
84 |
|||||||||||||
69 |
16 |
Hřivňacký Marek |
92/M18 |
NOVATOP-LAPIERRE |
83 |
83 |
|||||||||||||
70 |
18 |
Dvorský Michal |
68/M40 |
ZAPRO AD Team |
83 |
83 |
|||||||||||||
70 |
17 |
Zapletal Martin |
85/M18 |
SK Vyhlídka Šternberk |
83 |
83 |
|||||||||||||
70 |
19 |
Petrla Michal |
71/M40 |
Amenity extrem sport team |
83 |
83 |
|||||||||||||
73 |
26 |
Vronka David |
74/M30 |
Triatlon Club Olomouc |
83 |
83 |
|||||||||||||
74 |
27 |
Pánek Libor |
79/M30 |
Cyklosport Chropyně |
82 |
82 |
|||||||||||||
75 |
28 |
Brablc Tomáš |
80/M30 |
Punky bike |
81 |
81 |
|||||||||||||
76 |
20 |
Kubalčík Marek |
70/M40 |
TITAN SC Zlín |
80 |
80 |
|||||||||||||
76 |
20 |
Divec Jiří |
69/M40 |
ZAPRO AD TEAM |
80 |
80 |
|||||||||||||
78 |
22 |
Mynář Miroslav |
68/M40 |
SK TRISK Olomouc |
79 |
79 |
|||||||||||||
78 |
29 |
Hala Miroslav |
78/M30 |
VARADERO |
78 |
1 |
79 |
||||||||||||
78 |
29 |
Hajewski Tomasz |
76/M30 |
TKKF TT Dabrowa Górnicza |
79 |
79 |
|||||||||||||
81 |
31 |
Bubla Michal |
74/M30 |
Brno |
78 |
78 |
|||||||||||||
81 |
18 |
Huťka Pavel |
84/M18 |
RH stavby triatlon |
78 |
78 |
|||||||||||||
83 |
23 |
Harabiš Zbyněk |
65/M40 |
Titan SC |
77 |
77 |
|||||||||||||
83 |
23 |
Šalmík Pavel |
72/M40 |
TK DUKO Rýmařov |
77 |
77 |
|||||||||||||
85 |
32 |
Lah Robert |
74/M30 |
CYCLORACING TEAM Olomouc |
76 |
76 |
|||||||||||||
86 |
33 |
Ševčík Kamil |
78/M30 |
Bučovice |
75 |
75 |
|||||||||||||
86 |
33 |
Horák Ondřej |
75/M30 |
FORTEX SKI Moravský Beroun |
75 |
75 |
|||||||||||||
86 |
8 |
Tvarůžek Tomáš |
63/M50 |
Jedinečná zem |
75 |
75 |
|||||||||||||
86 |
33 |
Skřeček Aleš |
74/M30 |
AD CYKLO Brodek |
75 |
75 |
|||||||||||||
90 |
25 |
Navrátil Zdeněk |
64/M40 |
K Lesu FM |
74 |
74 |
|||||||||||||
90 |
36 |
Veselka Oldřich |
76/M30 |
Titan SE |
74 |
74 |
|||||||||||||
92 |
37 |
Danikovicz Adam |
82/M30 |
Trenuj Triatlon |
73 |
73 |
|||||||||||||
93 |
26 |
Gerhard Tomáš |
72/M40 |
TK DUKO Rýmařov |
72 |
72 |
|||||||||||||
93 |
38 |
Brada Lukáš |
78/M30 |
Skaštice |
72 |
72 |
|||||||||||||
95 |
27 |
Hrstka Milan |
71/M40 |
Zlín |
71 |
71 |
|||||||||||||
96 |
19 |
Bachan Zdeněk |
85/M18 |
Kroměříž |
70 |
70 |
|||||||||||||
96 |
28 |
Skřivánek Petr |
66/M40 |
LRS Vyškov |
70 |
70 |
|||||||||||||
96 |
39 |
Doležal Zdeněk |
74/M30 |
Přerov |
70 |
70 |
|||||||||||||
99 |
40 |
Polák Radek |
79/M30 |
TJ Tršice |
69 |
69 |
|||||||||||||
100 |
9 |
Brandýs Roman |
63/M50 |
MAPEI cyklo Kaňkovský |
68 |
68 |
|||||||||||||
100 |
20 |
Smolinský Rastislav |
91/M18 |
Last Boys |
68 |
68 |
|||||||||||||
102 |
10 |
Kovařík Oldřich |
60/M50 |
Triatlon Club Olomouc |
67 |
67 |
|||||||||||||
102 |
41 |
Lahovicz Krysztof |
79/M30 |
Trenuj Triathlon |
67 |
67 |
|||||||||||||
102 |
41 |
Dudešek Martin |
75/M30 |
SKP Olomouc |
67 |
67 |
|||||||||||||
105 |
5 |
Mogrovics Michal |
47/M60 |
Triatlon Club Olomouc |
66 |
66 |
|||||||||||||
105 |
43 |
Pěček Tomáš |
79/M30 |
Kroměříž |
66 |
66 |
|||||||||||||
105 |
29 |
Beil Miroslav |
64/M40 |
TK DUKO Rýmařov |
66 |
66 |
|||||||||||||
108 |
44 |
Hlas Jan |
82/M30 |
Moravský Beroun |
53 |
12 |
65 |
||||||||||||
109 |
30 |
Holub Pavel |
73/M40 |
TK DUKO Rýmařov |
64 |
64 |
|||||||||||||
109 |
30 |
Hurník Pavel |
65/M40 |
Triatlon klub Ostrava |
64 |
64 |
|||||||||||||
111 |
11 |
Zdráhal Jaroslav |
63/M50 |
TTS Osek nad Bečvou |
63 |
63 |
|||||||||||||
112 |
45 |
Vošický Pavel |
75/M30 |
SK DAMA Sport Šumperk |
62 |
62 |
|||||||||||||
112 |
12 |
Buček Petr |
56/M50 |
XXX |
62 |
62 |
|||||||||||||
112 |
21 |
Žemla Pavel |
89/M18 |
Lhota |
62 |
62 |
|||||||||||||
115 |
32 |
Soviš Ivo |
71/M40 |
CK Stará Ves |
61 |
61 |
|||||||||||||
116 |
33 |
Kika Roman |
67/M40 |
Charváty |
60 |
60 |
|||||||||||||
117 |
46 |
Malčík Petr |
79/M30 |
VSZ Ostrava |
59 |
59 |
|||||||||||||
118 |
22 |
Navrátil Mirai |
92/M18 |
Last Boys |
58 |
58 |
|||||||||||||
118 |
22 |
Olivík Vojtěch |
89/M18 |
Trifile |
58 |
58 |
|||||||||||||
120 |
13 |
Bátěk Josef |
61/M50 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
57 |
57 |
|||||||||||||
120 |
34 |
Skácel Josef |
69/M40 |
Olomouc |
38 |
19 |
57 |
||||||||||||
120 |
24 |
Urbánek Martin |
89/M18 |
Urbi team |
57 |
57 |
|||||||||||||
123 |
47 |
Liberda Milan |
82/M30 |
Kolárna |
56 |
56 |
|||||||||||||
124 |
35 |
Heger Jiří |
69/M40 |
MORAVIAN TEAM |
55 |
55 |
|||||||||||||
124 |
35 |
Lužný Ivo |
65/M40 |
Triatlon Club Olomouc |
54 |
1 |
55 |
||||||||||||
124 |
48 |
Hanák František |
78/M30 |
Kroměříž |
55 |
55 |
|||||||||||||
127 |
48 |
Petlach Richard |
78/M30 |
Bike Triatlon Morkovice |
53 |
53 |
|||||||||||||
128 |
25 |
Vozňák Ondřej |
85/M18 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
52 |
52 |
|||||||||||||
129 |
50 |
Fritscher Adam |
75/M30 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
51 |
51 |
|||||||||||||
129 |
37 |
Menšík Petr |
70/M40 |
ASPOT Hulín |
51 |
51 |
|||||||||||||
131 |
51 |
Zatloukal Lukáš |
77/M30 |
Olomouc |
49 |
1 |
50 |
||||||||||||
131 |
6 |
Vozňák Josef |
53/M60 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
41 |
9 |
50 |
||||||||||||
131 |
26 |
Huťka Radek |
85/M18 |
RH stavby triatlon |
50 |
50 |
|||||||||||||
134 |
38 |
Wegrzyk Stefan |
64/M40 |
Visalajka |
49 |
49 |
|||||||||||||
135 |
52 |
Kratina Petr |
76/M30 |
Kraken Křelov |
48 |
48 |
|||||||||||||
135 |
39 |
Mikulík Daniel |
73/M40 |
AD CYKLO Brodek |
48 |
48 |
|||||||||||||
137 |
27 |
Wurzel Filip |
88/M18 |
VARADERO |
47 |
47 |
|||||||||||||
137 |
27 |
Svačina Karel |
85/M18 |
Pampeliška Olomouc |
47 |
47 |
|||||||||||||
139 |
40 |
Soják Martin |
72/M40 |
Restaurace Letní Lobodice |
46 |
46 |
|||||||||||||
140 |
29 |
Mareš Libor |
00/M18 |
SK Vyhlídka Šternberk |
45 |
45 |
|||||||||||||
140 |
53 |
Laifert Michal |
79/M30 |
Štěpánov |
45 |
45 |
|||||||||||||
142 |
30 |
Krejčí Tomáš |
86/M18 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
44 |
44 |
|||||||||||||
142 |
54 |
Nový Zdeněk |
75/M30 |
SK K2 Prostějov |
44 |
44 |
|||||||||||||
144 |
41 |
Spáčil Jan |
69/M40 |
VARADERO |
43 |
43 |
|||||||||||||
144 |
55 |
Janík Petr |
76/M30 |
Lipník nad Bečvou |
43 |
43 |
|||||||||||||
146 |
56 |
Tyczak Lucjan |
80/M30 |
Trenuj Triatlon |
42 |
42 |
|||||||||||||
146 |
31 |
Medek Jaroslav |
94/M18 |
Citov |
39 |
3 |
42 |
||||||||||||
146 |
57 |
Zela Ondřej |
79/M30 |
Sokol Paršovice |
42 |
42 |
|||||||||||||
149 |
58 |
Pacovský Ladislav |
80/M30 |
Tršice |
40 |
1 |
41 |
||||||||||||
150 |
14 |
Václavík Filip |
55/M50 |
TITAN SC |
39 |
39 |
|||||||||||||
151 |
59 |
Vít Ondřej |
81/M30 |
C BASE |
38 |
38 |
|||||||||||||
152 |
42 |
Fojkes Radim |
72/M40 |
KPM |
37 |
37 |
|||||||||||||
152 |
60 |
Světnický Radek |
77/M30 |
Trifile |
36 |
1 |
37 |
||||||||||||
152 |
60 |
Vrba Aleš |
80/M30 |
ATG Studio Olomouc |
37 |
37 |
|||||||||||||
155 |
62 |
Fiala Ctirad |
76/M30 |
Sokol Bělidla Olomouc |
35 |
35 |
|||||||||||||
155 |
43 |
Polívka Vladimír |
69/M40 |
Náklo |
34 |
1 |
35 |
||||||||||||
157 |
44 |
Švastal Václav |
71/M40 |
LOS Rapidos |
34 |
34 |
|||||||||||||
158 |
32 |
Zela Jan |
90/M18 |
TJ Sokol Opatovice |
33 |
33 |
|||||||||||||
159 |
45 |
Zoubek Daniel |
67/M40 |
KPM |
32 |
32 |
|||||||||||||
159 |
45 |
Šťastný Karel |
73/M40 |
Ivanovice na Hané |
32 |
32 |
|||||||||||||
161 |
63 |
Dohnal Tomáš |
83/M30 |
Zapro triteam - Triatlon klu |
31 |
31 |
|||||||||||||
162 |
64 |
Jantoševič Marek |
75/M30 |
SRA |
30 |
30 |
|||||||||||||
162 |
64 |
Strbáček Jiří |
80/M30 |
Prostějov |
30 |
30 |
|||||||||||||
164 |
47 |
Dvořák Zbyněk |
69/M40 |
SKI OB Šternberk |
29 |
29 |
|||||||||||||
164 |
47 |
Ház Stanislav |
72/M40 |
ZAPRO AD TEAM |
29 |
29 |
|||||||||||||
166 |
49 |
Martinek Radek |
67/M40 |
MORAVIAN TEAM |
28 |
28 |
|||||||||||||
166 |
66 |
Csoma Tomáš |
79/M30 |
Přerov - Moravian Dragons |
28 |
28 |
|||||||||||||
168 |
33 |
Krňávek Václav |
97/M18 |
TriSK Olomouc |
27 |
27 |
|||||||||||||
168 |
67 |
Lovas Tomáš |
79/M30 |
ASPOT Hulín |
27 |
27 |
|||||||||||||
170 |
50 |
Lipowski Kamil |
71/M40 |
KPM |
26 |
26 |
|||||||||||||
171 |
51 |
Kubisz Roman |
73/M40 |
KPM |
25 |
25 |
|||||||||||||
171 |
34 |
Mareš Radek |
86/M18 |
Štěpánov |
25 |
25 |
|||||||||||||
173 |
68 |
Kožuch Vít |
78/M30 |
ZAPRO AD TEAM |
24 |
24 |
|||||||||||||
174 |
69 |
Ivanov Trojan |
74/M30 |
Šternberk |
23 |
23 |
|||||||||||||
174 |
52 |
Věž Martin |
73/M40 |
Hape Sport Brno |
23 |
23 |
|||||||||||||
176 |
52 |
Poštulka Zdenek |
66/M40 |
KVN Šternberk |
22 |
22 |
|||||||||||||
177 |
15 |
Selník Miroslav |
61/M50 |
Extreme sport club Selník |
21 |
21 |
|||||||||||||
177 |
70 |
Niebauer František |
76/M30 |
Doloplazy |
21 |
21 |
|||||||||||||
179 |
71 |
Košta Oto |
81/M30 |
VARADERO |
20 |
20 |
|||||||||||||
179 |
54 |
Háger Ivo |
67/M40 |
MORAVIAN TEAM |
19 |
1 |
20 |
||||||||||||
181 |
72 |
Kopa Petr |
77/M30 |
HC Buldoci |
18 |
18 |
|||||||||||||
181 |
55 |
Kuča Jiří |
70/M40 |
Ski klub Hranice |
18 |
18 |
|||||||||||||
183 |
56 |
Michalic Jan |
70/M40 |
17 |
17 |
||||||||||||||
183 |
35 |
Keňa David |
96/M18 |
TITAN SC |
17 |
17 |
|||||||||||||
185 |
36 |
Havlík Josef |
98/M18 |
Předmostí |
16 |
16 |
|||||||||||||
186 |
16 |
Jakubíček Petr |
61/M50 |
Savaj |
15 |
15 |
|||||||||||||
187 |
17 |
Hlaváček Evžen |
54/M50 |
Olomouc |
14 |
14 |
|||||||||||||
188 |
37 |
Jakubíček Jan |
96/M18 |
SK Přerov |
13 |
13 |
|||||||||||||
189 |
57 |
Huňka Karel |
69/M40 |
KOB Konice |
11 |
11 |
|||||||||||||
190 |
58 |
Chudárek Eduard |
65/M40 |
Kněžpole |
10 |
10 |
|||||||||||||
191 |
59 |
Látal Jaromír |
69/M40 |
SK LOS RAPIDOS |
8 |
8 |
|||||||||||||
192 |
38 |
Labiok Michal |
85/M18 |
Bosal team |
7 |
7 |
|||||||||||||
193 |
39 |
Winkler Roman |
86/M18 |
Uničov |
6 |
6 |
|||||||||||||
194 |
73 |
Pošitek Petr |
81/M30 |
Hulín |
5 |
5 |
|||||||||||||
195 |
73 |
Jasenský Oldřich |
82/M30 |
Rudá hvězda Kroměříž |
4 |
4 |
|||||||||||||
196 |
60 |
Bronec Jaromír |
67/M40 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
2 |
2 |
|||||||||||||
197 |
61 |
Krňávek Imrich |
71/M40 |
Krčmaň |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
40 |
Mužátko Pavel |
89/M18 |
Stará Libavá |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
75 |
Mésl Roman |
81/M30 |
Přerov |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
18 |
Črhák Luděk |
59/M50 |
MSD Brno |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
76 |
Outrata Jan |
78/M30 |
Visalajka |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
77 |
Melka Lukáš |
80/M30 |
TK Filipovice |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
40 |
Koplík Jan |
84/M18 |
Brno |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
61 |
Smetka Petr |
67/M40 |
Torpedo Mikulůvka |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
78 |
Engl Martin |
80/M30 |
TTS Osek nad Bečvou |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
79 |
Šrámek Pavel |
79/M30 |
Brodek u Přerova |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
40 |
Kozák David |
84/M18 |
84 |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
80 |
Mácha Patrik |
75/M30 |
Velký Týnec |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
81 |
Plachý Radim |
77/M30 |
Velký Týnec |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
40 |
Obzina Adam |
90/M18 |
Čekyně |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
82 |
Navrátil Jakub |
83/M30 |
Olomouc |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
83 |
Krištof Marek |
77/M30 |
Garáž tým Lipník |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
84 |
Kubík Marek |
75/M30 |
ASPOT Hulín |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
61 |
Chlanda Martin |
72/M40 |
Olomouc |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
61 |
Fiala Ctirad |
68/M40 |
Sokol Olomouc Bělidla |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
18 |
Podivinský Ladislav |
61/M50 |
Uherské Hradiště |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
61 |
Fistr Miroslav |
68/M40 |
Studénka |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
61 |
Strážnický Libor |
71/M40 |
Krčmaň |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
18 |
Coufal Jan |
54/M50 |
Krčmaň |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
85 |
Kocián Milan |
80/M30 |
Horní Bečva |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
86 |
Zatloukal Ondřej |
83/M30 |
INOX Tri Team |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
7 |
Navrátil Lubomír |
53/M60 |
Vracov |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
61 |
Dedek Martin |
67/M40 |
SK Šafrata |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
61 |
Školoud Miroslav |
73/M40 |
Majetín |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
18 |
Chvátal Miloslav |
63/M50 |
Charváty, Drahlov |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
87 |
Švec Luděk |
78/M30 |
VARADERO |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
61 |
Gregor Aleš |
66/M40 |
Olomouc |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
7 |
Skácel Jaroslav |
46/M60 |
KOB Konice |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
88 |
Minařík Luboš |
83/M30 |
Kola Kaňkovský |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
89 |
Vybíral Radek |
75/M30 |
Biketeam Vybroš |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
61 |
Jílek Roman |
72/M40 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
90 |
Sekanina Milan |
79/M30 |
Rokytnice |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
40 |
Růžička Jakub |
85/M18 |
Majetín |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
91 |
Vymazák Jan |
81/M30 |
AD Cyklo |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
40 |
Šefčík Pavel |
88/M18 |
Brodek u Přerova |
1 |
1 |
|||||||||||||
197 |
92 |
Feranček Jan |
81/M30 |
MTB kola Kaňkovský |
1 |
1 |
|||||||||||||
Belej David |
81/M30 |
New Line |
0 |
||||||||||||||||
Moldyna Lukasz |
79/M30 |
Brzeg |
0 |
||||||||||||||||
Zabloudil Petr |
62/M50 |
Šternberk |
0 |
||||||||||||||||
Mazák Ladislav |
45/M60 |
SMART Team Olomouc |
0 |
||||||||||||||||
Koutný Radovan |
68/M40 |
Majetín |
0 |
||||||||||||||||
Jančík Vlastimil |
76/M30 |
Majetín |
0 |
||||||||||||||||
Ondrušek Libor |
80/M30 |
Artun Praha |
0 |
||||||||||||||||
Sedláček Libor |
70/M40 |
Vrchoslavice |
0 |
||||||||||||||||
Pospíšil Petr |
89/M18 |
Přerov |
0 |
ŽENY
POŘ |
M18 |
M30 |
M40 |
M50 |
M60 |
Z18 |
Z35 |
JMÉNO |
RO/KAT |
KLUB |
Z01 |
Z02 |
Z03 |
Z04 |
Z05 |
Z06 |
Z07 |
Z08 |
CELKEM |
1 |
1 |
Losertová Alena |
88/Z18 |
Zapro AD team |
92 |
95 |
90 |
100 |
377 |
||||||||||
2 |
2 |
Selníková Anna |
94/Z18 |
Extreme sport club Selník |
87 |
90 |
80 |
95 |
352 |
||||||||||
3 |
1 |
Slámová Monika |
73/Z35 |
Šternberk |
90 |
83 |
88 |
71 |
332 |
||||||||||
4 |
3 |
Vraštilová Denisa |
91/Z18 |
SK LOS RAPIDOS |
100 |
100 |
95 |
295 |
|||||||||||
5 |
4 |
Gruchalová Lucie |
84/Z18 |
LowelPro Šafrata Bohumín |
100 |
92 |
192 |
||||||||||||
6 |
5 |
Planičková Lenka |
91/Z18 |
Atletický klub Olomouc |
95 |
95 |
190 |
||||||||||||
7 |
6 |
Filipiová Eva |
86/Z18 |
TJ Šumperk |
88 |
92 |
180 |
||||||||||||
8 |
7 |
Dušková Lenka |
80/Z18 |
Iscarex Česká Třebová |
92 |
84 |
176 |
||||||||||||
8 |
2 |
Švecová Simona |
77/Z35 |
Trifile |
89 |
87 |
176 |
||||||||||||
10 |
3 |
Jedenástíková Pavlína |
73/Z35 |
TJ Sokol Mrsklesy |
85 |
79 |
164 |
||||||||||||
11 |
8 |
Veličková Michaela |
94/Z18 |
Olomouc |
84 |
69 |
153 |
||||||||||||
12 |
4 |
Svačinová Blažena |
52/Z35 |
Pampeliška Olomouc |
81 |
64 |
145 |
||||||||||||
13 |
5 |
Sadílková Zuzana |
78/Z35 |
TJ Sokol Bělkovice - Lašťany |
100 |
100 |
|||||||||||||
13 |
9 |
Gargelová Tereza |
89/Z18 |
In-Life Cycling |
100 |
100 |
|||||||||||||
13 |
9 |
Materová Lucie |
93/Z18 |
INSPORTLINE TT TEAM Opava |
100 |
100 |
|||||||||||||
16 |
6 |
Vačkářová Lenka |
77/Z35 |
SK Miličín |
95 |
95 |
|||||||||||||
16 |
6 |
Hloušková Marcela |
74/Z35 |
FORTEX SKI Moravský Beroun |
95 |
95 |
|||||||||||||
18 |
8 |
Hanzlová Svatava |
66/Z35 |
PJR Frenštát pod Radhoštěm |
92 |
92 |
|||||||||||||
19 |
11 |
Kociánová Martina |
83/Z18 |
Punky bike |
90 |
90 |
|||||||||||||
19 |
11 |
Brychtová Anna |
93/Z18 |
Triatlon team Opava |
90 |
90 |
|||||||||||||
21 |
9 |
Szabová Dana |
67/Z35 |
BORKI - Horákov |
89 |
89 |
|||||||||||||
21 |
9 |
Dorazilová Jana |
78/Z35 |
Rudá hvězda Kroměříž |
89 |
89 |
|||||||||||||
23 |
13 |
Hronová Simona |
90/Z18 |
Jarda team pitv.cz |
88 |
88 |
|||||||||||||
24 |
14 |
Voráčová Monika |
85/Z18 |
TK DUKO Rýmařov - MSK |
87 |
87 |
|||||||||||||
25 |
15 |
Ondrušková Lenka |
86/Z18 |
Toveř |
86 |
86 |
|||||||||||||
26 |
15 |
Pajkošová Věra |
91/Z18 |
CPV Krnov |
86 |
86 |
|||||||||||||
27 |
17 |
Jáhlová Michala |
81/Z18 |
Štěpánov |
85 |
85 |
|||||||||||||
28 |
18 |
Šustrová Kateřina |
79/Z18 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
83 |
83 |
|||||||||||||
29 |
19 |
Vybíralová Eva |
80/Z18 |
Olomouc |
82 |
82 |
|||||||||||||
29 |
19 |
Chudárková Gabriela |
97/Z18 |
Kněžpole |
82 |
82 |
|||||||||||||
31 |
21 |
Pavlíčková Silvie |
87/Z18 |
Burky team |
81 |
81 |
|||||||||||||
32 |
22 |
Fišnarová Veronika |
87/Z18 |
Burky Team |
78 |
78 |
|||||||||||||
33 |
23 |
Štřihavková Petra |
79/Z18 |
AC Choceň |
77 |
77 |
|||||||||||||
34 |
24 |
Šimíková Kateřina |
88/Z18 |
ASPOT Hulín |
76 |
76 |
|||||||||||||
35 |
25 |
Vavrušková Ilona |
81/Z18 |
Hotel Prachárna |
75 |
75 |
|||||||||||||
36 |
11 |
Divišová Mirka |
76/Z35 |
Přerov |
74 |
74 |
|||||||||||||
37 |
26 |
Plíšková Pavla |
84/Z18 |
Silný Team Uničov |
73 |
73 |
|||||||||||||
38 |
27 |
Sládková Viktorie |
89/Z18 |
Bosal Team |
72 |
72 |
|||||||||||||
39 |
12 |
Materová Hana |
63/Z35 |
Opava |
70 |
70 |
|||||||||||||
40 |
13 |
Wilson Alena |
77/Z35 |
CPV Krnov |
68 |
68 |
|||||||||||||
41 |
28 |
Fojtíková Michaela |
88/Z18 |
Domaželice |
67 |
67 |
|||||||||||||
42 |
14 |
Románková Anna |
56/Z35 |
CPV Krnov |
66 |
66 |
|||||||||||||
43 |
29 |
Procházková Anežka |
97/Z18 |
Brodek u Přerova |
65 |
65 |
|||||||||||||
|
|
Baumann Veronika |
79/Z18 |
0 |
|||||||||||||||
|
|
Švecová Simona |
87/Z18 |
TC Dvořák |
0 |