OLOMOUCKÁ PODZIMNÍ BĚŽECKÁ LIGA 2012 (1. ROČNÍK)
stav po 6. , závěrečném kole
Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, o.s., Zákostelí 84, 783 44 Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz
Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz
Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách: http://www.stmsvs.cz
POŘ. |
DATUM |
DEN |
ZÁVOD |
DÉLKA |
1 |
27. 09. 2012 |
ČT |
Zářijový běh Smetanovými sady (1. ročník) |
6,7 |
2 |
19. 10. 2012 |
PÁ |
Říjnový běh Smetanovými sady (1. ročník) |
6,7 |
3 |
10. 11. 2012 |
SO |
Běh přes černovírský les (8. ročník) |
10,0 |
4 |
16. 11. 2012 |
PÁ |
Listopadový běh Smetanovými sady (1. ročník) |
6,7 |
5 |
8. 12. 2012 |
SO |
Běh okolo náměšťského zámku (9. ročník) |
10,0 |
6 |
21. 12. 2012 |
PÁ |
Prosincový běh Smetanovými sady (1. ročník) |
6,7 |
POŘ |
M18 |
M40 |
M50 |
M60 |
M70 |
Z18 |
Z35 |
JMÉNO |
RO/kat |
KLUB |
B01 |
B02 |
B03 |
B04 |
B05 |
B06 |
CELKEM |
1 |
1 |
Dvořák Pavel |
82/M18 |
Biatlon Prostějov |
708 |
704 |
701 |
698 |
687 |
695 |
2113 |
||||||
2 |
2 |
Vyskočil Tomáš |
79/M18 |
Olomouc |
659 |
698 |
691 |
652 |
704 |
2093 |
|||||||
3 |
3 |
Rašner Tomáš |
79/M18 |
Olomouc |
678 |
700 |
684 |
632 |
700 |
2084 |
|||||||
4 |
4 |
Večeřa Roman |
80/M18 |
Biatlon Prostějov |
690 |
653 |
672 |
650 |
683 |
2045 |
|||||||
5 |
5 |
Fritscher Adam |
75/M18 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
700 |
655 |
674 |
476 |
537 |
662 |
2036 |
||||||
6 |
6 |
Leszczynski Radek |
75/M18 |
Moravské divadlo Olomouc |
682 |
677 |
664 |
2023 |
|||||||||
7 |
7 |
Kašparů Jan |
80/M18 |
Varadero |
581 |
646 |
651 |
573 |
648 |
1945 |
|||||||
8 |
1 |
Havlík Roman |
65/M40 |
Lošov |
656 |
626 |
611 |
547 |
1893 |
||||||||
9 |
2 |
Krumpolc Jaroslav |
71/M40 |
SK LOS RAPIDOS |
656 |
604 |
631 |
549 |
575 |
1891 |
|||||||
10 |
3 |
Kňáva Martin |
70/M40 |
SK LOS RAPIDOS |
608 |
622 |
631 |
1861 |
|||||||||
11 |
8 |
Tomanek Radek |
76/M18 |
VARADERO |
624 |
575 |
602 |
547 |
611 |
1837 |
|||||||
12 |
1 |
Barbořák Bohuš |
59/M50 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
597 |
580 |
605 |
592 |
533 |
565 |
1794 |
||||||
13 |
9 |
Balihar Jiří |
94/M18 |
Balini |
640 |
535 |
614 |
1789 |
|||||||||
14 |
10 |
Balihar Jiří |
73/M18 |
Balini |
610 |
564 |
613 |
1787 |
|||||||||
15 |
4 |
Hálek Jan |
70/M40 |
Univerzita Olomouc |
594 |
573 |
610 |
580 |
1784 |
||||||||
16 |
11 |
Jedlička Miloslav |
86/M18 |
SK Velká Bystřice |
611 |
573 |
586 |
1770 |
|||||||||
17 |
12 |
Kalianko Štěpán |
75/M18 |
Triatlon Club Olomouc |
593 |
537 |
545 |
1675 |
|||||||||
18 |
1 |
Krčková Šárka |
88/Z18 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
427 |
491 |
536 |
571 |
1598 |
||||||||
19 |
5 |
Teplíček Libor |
68/M40 |
KVS Náměšť na Hané |
537 |
501 |
516 |
517 |
419 |
495 |
1570 |
||||||
20 |
6 |
Rašner Tomáš |
69/M40 |
KVS Náměšť na Hané |
504 |
460 |
504 |
537 |
416 |
525 |
1566 |
||||||
21 |
13 |
Kratina Petr |
76/M18 |
Kraken Křelov |
496 |
513 |
535 |
1544 |
|||||||||
22 |
2 |
Mičola Petr |
58/M50 |
Jívová |
504 |
444 |
496 |
489 |
461 |
501 |
1501 |
||||||
23 |
1 |
Kunrt Miroslav |
49/M60 |
HŽP Prostějov |
514 |
455 |
532 |
1501 |
|||||||||
24 |
7 |
Martinek Jaroslav |
69/M40 |
SK TRISK Olomouc |
706 |
702 |
1408 |
||||||||||
25 |
2 |
Svačina Karel |
52/M60 |
Pampeliška Olomouc |
466 |
465 |
460 |
451 |
1391 |
||||||||
26 |
14 |
Barabáš Jan |
76/M18 |
Triatlon Club Olomouc |
698 |
661 |
1359 |
||||||||||
27 |
15 |
Otrusina Jiří |
82/M18 |
SK OB Prostějov |
665 |
682 |
1347 |
||||||||||
28 |
1 |
Kamínková Petra |
73/Z35 |
Atletický klub Olomouc |
699 |
628 |
1327 |
||||||||||
29 |
8 |
Horák Pavel |
64/M40 |
K.A.T. Olomouc |
465 |
425 |
364 |
420 |
1310 |
||||||||
30 |
2 |
Svačinová Blažena |
52/Z35 |
Pampeliška Olomouc |
440 |
445 |
425 |
1310 |
|||||||||
31 |
9 |
Frank Pavel |
68/M40 |
Moravský Beroun |
655 |
621 |
1276 |
||||||||||
32 |
16 |
Teplý Jiří |
94/M18 |
Atletický klub Olomouc |
638 |
615 |
1253 |
||||||||||
33 |
17 |
Czmero Jaromír |
81/M18 |
Hanácký větre |
633 |
619 |
1252 |
||||||||||
34 |
10 |
Kaděrka Robert |
70/M40 |
Triatlon Club Olomouc |
620 |
632 |
1252 |
||||||||||
35 |
3 |
Štefek Jaroslav |
62/M50 |
Hranice |
634 |
576 |
1210 |
||||||||||
36 |
18 |
Fojt Robert |
76/M18 |
Labe Tri club Hradec Králové |
626 |
579 |
1205 |
||||||||||
37 |
3 |
Čižmár Petr |
49/M60 |
Cyklo klub Nový Jičín |
606 |
595 |
1201 |
||||||||||
38 |
11 |
Spáčil Jan |
69/M40 |
Varadero |
607 |
575 |
1182 |
||||||||||
39 |
19 |
Skopalík Zbyněk |
78/M18 |
KVS Náměšť na Hané |
623 |
556 |
1179 |
||||||||||
40 |
12 |
Vodička Jan |
68/M40 |
Triatlon Club Olomouc |
606 |
568 |
1174 |
||||||||||
41 |
13 |
Dostál Jiří |
64/M40 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
592 |
562 |
1154 |
||||||||||
42 |
20 |
Vávra Tomáš |
74/M18 |
Olomouc |
587 |
541 |
1128 |
||||||||||
43 |
4 |
Talaš Jaromír |
54/M50 |
SKD Otrokovice |
584 |
543 |
1127 |
||||||||||
44 |
21 |
Vařeka Pavel |
75/M18 |
Litovel - Orrero |
568 |
524 |
1092 |
||||||||||
45 |
22 |
Krejčí Tomáš |
86/M18 |
Hlušovice |
502 |
558 |
1060 |
||||||||||
46 |
5 |
Hejl Jan |
53/M50 |
Prosport Šumperk |
539 |
502 |
1041 |
||||||||||
47 |
23 |
Dvořák Miroslav |
73/M18 |
Horka nad Moravou |
561 |
466 |
1027 |
||||||||||
48 |
3 |
Konečná Luba |
65/Z35 |
Ludvíkov |
463 |
507 |
970 |
||||||||||
49 |
4 |
Dvořáková Eva |
55/Z35 |
FOSA Prostějov |
473 |
382 |
855 |
||||||||||
50 |
24 |
Hirčko Martin |
77/M18 |
Olomouc |
392 |
399 |
791 |
||||||||||
51 |
4 |
Pikal Karel |
49/M60 |
KVS Náměšť na Hané |
355 |
356 |
711 |
||||||||||
52 |
25 |
Horák Ondřej |
75/M18 |
FORTEX SKI Moravský Beroun |
703 |
703 |
|||||||||||
53 |
26 |
Axmann Karel |
83/M18 |
SKI OB Šternberk |
703 |
703 |
|||||||||||
54 |
27 |
Vrzala Matouš |
94/M18 |
SSK Vítkovice |
700 |
700 |
|||||||||||
55 |
28 |
Ambrož Radek |
93/M18 |
Olomouc, Svatý Kopeček |
693 |
693 |
|||||||||||
56 |
29 |
Smolicha David |
78/M18 |
Nový Malín |
691 |
691 |
|||||||||||
57 |
30 |
Perknovský Radim |
82/M18 |
SK JUNIOR Prostějov |
690 |
690 |
|||||||||||
58 |
31 |
Kučera Petr |
75/M18 |
SK SALIX Grymov |
689 |
689 |
|||||||||||
59 |
32 |
Dokulil Zdeněk |
80/M18 |
Olomouc |
686 |
686 |
|||||||||||
60 |
6 |
Šrámek Jaromír |
58/M50 |
KVS Šumperk |
673 |
673 |
|||||||||||
61 |
33 |
Šitka Josef |
86/M18 |
Drnovice u Vyškova |
667 |
667 |
|||||||||||
62 |
7 |
Jína Pavel |
62/M50 |
Olomouc |
665 |
665 |
|||||||||||
63 |
34 |
Zajíček Ladislav |
82/M18 |
Náměšť na Hané |
659 |
659 |
|||||||||||
64 |
35 |
Lužný Filip |
92/M18 |
Triatlon Team Opava |
657 |
657 |
|||||||||||
65 |
36 |
Nový Zdeněk |
75/M18 |
SK K2 Prostějov |
652 |
652 |
|||||||||||
66 |
37 |
Planička Jiří |
88/M18 |
Litovel |
651 |
651 |
|||||||||||
67 |
38 |
Krejčí Zdenek |
88/M18 |
Hlušovice |
648 |
648 |
|||||||||||
68 |
39 |
Dam David |
84/M18 |
AK Olomouc |
638 |
638 |
|||||||||||
69 |
40 |
Lachnit Jan |
80/M18 |
Hanácký větre |
637 |
637 |
|||||||||||
70 |
14 |
Lipenský Martin |
69/M40 |
FORT SMC Ústí nad Orlicí |
627 |
627 |
|||||||||||
71 |
5 |
Vynikal Bedřich |
52/M60 |
Olomouc |
626 |
626 |
|||||||||||
72 |
41 |
Martinek Ondřej |
97/M18 |
Trisk Olomouc |
619 |
619 |
|||||||||||
73 |
42 |
Zlámal Tomáš |
79/M18 |
Nutrend |
611 |
611 |
|||||||||||
74 |
43 |
Pavlík Milan |
78/M18 |
Lošov |
610 |
610 |
|||||||||||
75 |
8 |
Filip Václav |
60/M50 |
KVS Náměšť na Hané |
608 |
608 |
|||||||||||
76 |
6 |
Kolmaš Oldřich |
52/M60 |
Olomouc |
304 |
302 |
606 |
||||||||||
77 |
44 |
Neradil Svatopluk |
80/M18 |
DRACY |
602 |
602 |
|||||||||||
78 |
9 |
Smutný Zdeněk |
57/M50 |
AK AHA Vyškov |
601 |
601 |
|||||||||||
79 |
45 |
Vičar Karel |
76/M18 |
Přerov |
593 |
593 |
|||||||||||
80 |
46 |
Brančík Radim |
91/M18 |
Náměšť na Hané |
586 |
586 |
|||||||||||
81 |
47 |
Haluzík Marek |
74/M18 |
DRACY team |
585 |
585 |
|||||||||||
82 |
48 |
Wurzel Jakub |
80/M18 |
Varadero |
581 |
581 |
|||||||||||
83 |
49 |
Kopečný Dušan |
73/M18 |
XXX |
577 |
577 |
|||||||||||
84 |
50 |
Saňák Martin |
78/M18 |
SK DAMA Sport Šumperk |
574 |
574 |
|||||||||||
85 |
51 |
Chvátal Štěpán |
96/M18 |
ŠK UP Olomouc |
574 |
574 |
|||||||||||
86 |
2 |
Planičková Lenka |
91/Z18 |
Atletický klub Olomouc |
571 |
571 |
|||||||||||
87 |
3 |
Matějíková Jana |
90/Z18 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
567 |
567 |
|||||||||||
88 |
52 |
Perknovský Martin |
77/M18 |
Vyškov |
558 |
558 |
|||||||||||
89 |
10 |
Bátěk Josef |
61/M50 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
555 |
555 |
|||||||||||
90 |
4 |
Poklopová Lenka |
89/Z18 |
FORTEX Ski Moravský Beroun |
547 |
547 |
|||||||||||
91 |
53 |
Smrček Michael |
92/M18 |
Štěpánov |
547 |
547 |
|||||||||||
92 |
15 |
Punge Petr |
67/M40 |
Přerov |
547 |
547 |
|||||||||||
93 |
11 |
Vozňák Josef |
53/M50 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
543 |
543 |
|||||||||||
94 |
54 |
Vacek Vladimír |
76/M18 |
Olomouc |
542 |
542 |
|||||||||||
95 |
16 |
Bronec Jaromír |
67/M40 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
533 |
533 |
|||||||||||
96 |
55 |
Hala Miroslav |
78/M18 |
Varadero |
531 |
531 |
|||||||||||
97 |
56 |
Havlík Jan |
96/M18 |
Lošov |
519 |
519 |
|||||||||||
98 |
57 |
Řehák David |
76/M18 |
Hlušovice RUN |
514 |
514 |
|||||||||||
99 |
17 |
Lichnovský Radomír |
64/M40 |
Olomouc |
513 |
513 |
|||||||||||
100 |
18 |
Žůrek Milan |
66/M40 |
Uničov |
513 |
513 |
|||||||||||
101 |
5 |
Chmelková Kristýna |
87/Z18 |
Liga stovkařů Olomouc |
507 |
507 |
|||||||||||
102 |
12 |
Raclavský Vlastimil |
55/M50 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
501 |
501 |
|||||||||||
103 |
19 |
Chvátal Pavel |
70/M40 |
Třebčín |
500 |
500 |
|||||||||||
104 |
6 |
Belfínová Lucie |
94/Z18 |
Atletický klub Olomouc |
499 |
499 |
|||||||||||
105 |
20 |
Mika Martin |
72/M40 |
Kola Kaňkovský |
496 |
496 |
|||||||||||
106 |
58 |
Štěpánek Tomáš |
77/M18 |
Hlušovice RUN |
492 |
492 |
|||||||||||
107 |
7 |
Šitková Terezie |
92/Z18 |
Drnovice u Vyškova |
485 |
485 |
|||||||||||
108 |
13 |
Kobliha Milan |
57/M50 |
LRS Vyškov |
478 |
478 |
|||||||||||
109 |
5 |
Šrámková Štefánia |
68/Z35 |
SOLEN Olomouc |
476 |
476 |
|||||||||||
110 |
7 |
Vodička Jan |
45/M60 |
SK SALIX Grymov |
475 |
475 |
|||||||||||
111 |
8 |
Melcrová Jitka |
79/Z18 |
Štěpánov |
471 |
471 |
|||||||||||
112 |
59 |
Lenhart Vít |
82/M18 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
455 |
455 |
|||||||||||
113 |
9 |
Novotná Markéta |
98/Z18 |
AK Olomouc |
442 |
442 |
|||||||||||
114 |
21 |
Marek Jaromír |
64/M40 |
Brno |
439 |
439 |
|||||||||||
115 |
6 |
Poklopová Ivana |
64/Z35 |
SK UP Olomouc |
434 |
434 |
|||||||||||
116 |
14 |
Novotný Milan |
59/M50 |
Prostějov |
420 |
420 |
|||||||||||
117 |
60 |
Hala Jiří |
75/M18 |
Olomouc |
391 |
391 |
|||||||||||
118 |
7 |
Křížková Katarína |
72/Z35 |
Olomouc |
387 |
387 |
|||||||||||
119 |
61 |
Šenk Ondřej |
87/M18 |
Olomouc |
384 |
384 |
|||||||||||
120 |
10 |
Budínová Markéta |
78/Z18 |
VARADERO |
382 |
382 |
|||||||||||
121 |
8 |
Studničková Alice |
70/Z35 |
Brno |
375 |
375 |
|||||||||||
122 |
8 |
Kovář Rostislav |
51/M60 |
Atletický klub Olomouc |
372 |
372 |
|||||||||||
123 |
22 |
Robenek Michal |
68/M40 |
Samotišky |
338 |
338 |
|||||||||||
124 |
1 |
Tomíšek Jindřich |
39/M70 |
Obec Říkovice |
315 |
315 |
|||||||||||
125 |
9 |
Spáčilová Kateřina |
75/Z35 |
VARADERO |
313 |
313 |
|||||||||||
126 |
11 |
Zádorožná Pavlína |
81/Z18 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
304 |
304 |
|||||||||||
127 |
10 |
Brokešová Jana |
77/Z35 |
Skrbeň |
293 |
293 |
|||||||||||
128 |
12 |
Kollmannová Tereza |
89/Z18 |
Rataje |
265 |
265 |
|||||||||||
129 |
11 |
Hájková Marcela |
68/Z35 |
Hranice |
221 |
221 |
|||||||||||
130 |
62 |
Studnička Michal |
73/M18 |
Nejlepší na konec |
93 |
93 |
|||||||||||
131 |
63 |
Lenhart Vít |
82/M18 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
0 |