NÁMĚŠŤSKÝ BĚŽECKÝ POHÁR 2011 (7. ROČNÍK)
stav po 6., závěrečném kole
Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, o.s., Zákostelí 84, 783 44 Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs.email.cz
Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz
Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách: http://www.stmsvs.cz
POŘ. |
DATUM |
DEN |
ZÁVOD |
DÉLKA |
01 |
19. 03. 2011 |
SO |
Náměšťská desítka (7. ročník) |
10,0 |
02 |
8. 04. 2011 |
PÁ |
Pikalův kros (1. ročník) |
5,0 |
03 |
10. 06. 2011 |
PÁ |
Rašnerův čtvrtmaraton (1. ročník) |
10,55 |
04 |
17. 06. 2011 |
PÁ |
Běh Terezským údolím (7. ročník) |
6,6 |
05 |
9. 09. 2011 |
PÁ |
Běh Olomouc-Náměšť (6. ročník) |
14,4 |
06. |
10. 12. 2011 |
SO |
Běh okolo náměšťského zámku (8. ročník) |
7,3 |
POŘ |
M18 |
M40 |
M50 |
M60 |
M70 |
Z18 |
Z35 |
JMÉNO |
RO/kat |
KLUB |
B01 |
B02 |
B03 |
B04 |
B05 |
B06 |
CELKEM |
|
1 |
1 |
Kučera Petr |
75/M18 |
SK SALIX Grymov |
713 |
728 |
701 |
703 |
2144 |
|||||||||
2 |
2 |
Barabáš Jan |
76/M18 |
Triatlon Club Olomouc |
663 |
699 |
495 |
674 |
2036 |
|||||||||
3 |
3 |
Fritscher Adam |
75/M18 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
636 |
694 |
669 |
660 |
665 |
464 |
2028 |
|||||||
4 |
4 |
Růžička Richard |
81/M18 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
622 |
691 |
678 |
464 |
1991 |
|||||||||
5 |
1 |
Filip Václav |
60/M50 |
KVS Náměšť na Hané |
654 |
672 |
664 |
637 |
1990 |
|||||||||
6 |
1 |
Kaděrka Robert |
70/M40 |
Triatlon Club Olomouc |
749 |
614 |
584 |
1947 |
||||||||||
7 |
5 |
Skopalík Zbyněk |
78/M18 |
KVS Náměšť na Hané |
645 |
500 |
681 |
1826 |
||||||||||
8 |
2 |
Havlík Roman |
65/M40 |
Lošov |
581 |
615 |
617 |
548 |
1813 |
|||||||||
9 |
3 |
Roubalík Radovan |
64/M40 |
TRI Klub Loštice |
568 |
621 |
589 |
1778 |
||||||||||
10 |
2 |
Barbořák Bohuš |
59/M50 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
530 |
637 |
514 |
534 |
414 |
1701 |
||||||||
11 |
4 |
Rašner Tomáš |
69/M40 |
KVS Náměšť na Hané |
433 |
657 |
486 |
475 |
517 |
461 |
1660 |
|||||||
12 |
5 |
Dostál Jiří |
64/M40 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
565 |
568 |
523 |
1656 |
||||||||||
13 |
3 |
Talaš Jaromír |
54/M50 |
SKD Otrokovice |
553 |
549 |
541 |
506 |
1643 |
|||||||||
14 |
6 |
Vařeka Pavel |
75/M18 |
Litovel - Orrero |
487 |
556 |
567 |
503 |
1626 |
|||||||||
15 |
6 |
Bronec Jaromír |
67/M40 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
539 |
586 |
477 |
1602 |
||||||||||
16 |
7 |
Teplíček Libor |
68/M40 |
KVS Náměšť na Hané |
444 |
616 |
443 |
491 |
465 |
362 |
1572 |
|||||||
17 |
4 |
Hejl Jan |
53/M50 |
Prosport Šumperk |
556 |
520 |
468 |
1544 |
||||||||||
18 |
1 |
Hynštová Marie |
57/Z35 |
AK AHA Vyškov |
485 |
552 |
482 |
1519 |
||||||||||
19 |
1 |
Zádorožná Pavlína |
81/Z18 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
456 |
620 |
377 |
216 |
1453 |
|||||||||
20 |
8 |
Kňáva Martin |
70/M40 |
SK LOS RAPIDOS |
683 |
692 |
1375 |
|||||||||||
21 |
9 |
Martinek Jaroslav |
69/M40 |
SK TRISK Olomouc |
666 |
702 |
1368 |
|||||||||||
22 |
7 |
Dvořák Pavel |
82/M18 |
Biatlon Prostějov |
698 |
623 |
1321 |
|||||||||||
23 |
10 |
Minařík Martin |
67/M40 |
Triatlon Club Olomouc |
624 |
684 |
1308 |
|||||||||||
24 |
8 |
Nový Zdeněk |
75/M18 |
SK K2 Prostějov |
681 |
620 |
1301 |
|||||||||||
25 |
9 |
Večeřa Roman |
80/M18 |
Biatlon Prostějov |
681 |
599 |
1280 |
|||||||||||
26 |
11 |
Lipenský Martin |
69/M40 |
FORT SMC Ústí nad Orlicí |
628 |
645 |
1273 |
|||||||||||
27 |
5 |
Šrámek Jaromír |
58/M50 |
KVS Šumperk |
675 |
566 |
1241 |
|||||||||||
28 |
6 |
Svačina Karel |
52/M50 |
Pampeliška Olomouc |
456 |
379 |
381 |
1216 |
||||||||||
29 |
10 |
Andrýsek Pavel |
74/M18 |
SKVG Olomouc |
607 |
607 |
1214 |
|||||||||||
30 |
7 |
Špacír Ladislav |
55/M50 |
TJ Lokomotiva Břeclav |
600 |
573 |
1173 |
|||||||||||
31 |
8 |
Smutný Zdeněk |
57/M50 |
AK AHA Vyškov |
613 |
559 |
1172 |
|||||||||||
32 |
11 |
Saňák Martin |
78/M18 |
SKI Rapotín |
621 |
543 |
1164 |
|||||||||||
33 |
12 |
Planička Jiří |
88/M18 |
Litovel |
627 |
512 |
1139 |
|||||||||||
34 |
13 |
Odehnal Aleš |
75/M18 |
Biatlon Prostějov |
519 |
596 |
1115 |
|||||||||||
35 |
1 |
Tomíšek Jindřich |
39/M70 |
Obec Říkovice |
330 |
371 |
394 |
1095 |
||||||||||
36 |
9 |
Vynikal Bedřich |
52/M50 |
Olomouc |
563 |
531 |
1094 |
|||||||||||
37 |
1 |
Čižmár Petr |
49/M60 |
SKP Nový Jičín |
570 |
506 |
1076 |
|||||||||||
38 |
2 |
Planičková Lenka |
91/Z18 |
Atletický klub Olomouc |
592 |
467 |
1059 |
|||||||||||
39 |
14 |
Dvořák Miroslav |
73/M18 |
Horka nad Moravou |
544 |
438 |
982 |
|||||||||||
40 |
10 |
Kunc Josef |
60/M50 |
LRS Vyškov |
451 |
489 |
940 |
|||||||||||
41 |
2 |
Kovář Rostislav |
51/M60 |
Atletický klub Olomouc |
450 |
459 |
909 |
|||||||||||
42 |
11 |
Raclavský Vlastimil |
55/M50 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
461 |
400 |
861 |
|||||||||||
43 |
2 |
Svačinová Blažena |
52/Z35 |
Pampeliška Olomouc |
419 |
389 |
808 |
|||||||||||
44 |
3 |
Pikal Karel |
49/M60 |
KVS Náměšť na Hané |
462 |
199 |
104 |
103 |
137 |
798 |
||||||||
45 |
3 |
Krčková Šárka |
88/Z18 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
272 |
390 |
108 |
770 |
||||||||||
46 |
12 |
Mraček Rostislav |
54/M50 |
Sokol Rokytnice |
436 |
329 |
765 |
|||||||||||
47 |
3 |
Machalická Libuše |
64/Z35 |
Olomouc |
426 |
312 |
738 |
|||||||||||
48 |
4 |
Živělová Vladimíra |
61/Z35 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
397 |
341 |
738 |
|||||||||||
49 |
15 |
Pelíšek David |
90/M18 |
Moravský Beroun |
720 |
720 |
||||||||||||
50 |
16 |
Halama Jakub |
79/M18 |
KVS Šumperk |
718 |
718 |
||||||||||||
51 |
17 |
Kovář Roman |
77/M18 |
FORTEX SKI, Moravský Beroun |
709 |
709 |
||||||||||||
52 |
4 |
Morávek Jiří |
47/M60 |
Liga 100 Prostějov |
395 |
305 |
700 |
|||||||||||
53 |
18 |
Šesták Jakub |
94/M18 |
FORTEX SKI Moravský Beroun |
688 |
688 |
||||||||||||
54 |
5 |
Polachová Lenka |
69/Z35 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
367 |
316 |
683 |
|||||||||||
55 |
19 |
Dedek Aleš |
75/M18 |
AD CYKLO Brodek |
682 |
682 |
||||||||||||
56 |
12 |
Zika Josef |
71/M40 |
Atletika Zábřeh |
678 |
678 |
||||||||||||
57 |
6 |
Tovaryšová Hana |
61/Z35 |
SK Přerov |
336 |
341 |
677 |
|||||||||||
58 |
20 |
Ambros Jakub |
87/M18 |
MK Kopřivnice |
670 |
670 |
||||||||||||
59 |
5 |
Lerch Vladislav |
48/M60 |
Olomouc |
289 |
377 |
666 |
|||||||||||
60 |
21 |
Regec Vojtěch |
82/M18 |
UP Olomouc |
656 |
656 |
||||||||||||
61 |
22 |
Otrusina Jiří |
82/M18 |
SK OB Prostějov |
647 |
647 |
||||||||||||
62 |
13 |
Novák Radek |
71/M40 |
TTC Olomouc |
634 |
634 |
||||||||||||
63 |
23 |
Zapletal Martin |
85/M18 |
SK Vyhlídka Šternberk |
632 |
632 |
||||||||||||
64 |
14 |
Šesták Radim |
71/M40 |
FORTEX SKI Moravský Beroun |
632 |
632 |
||||||||||||
65 |
24 |
Dam David |
84/M18 |
TJ TŽ Třinec |
630 |
630 |
||||||||||||
66 |
15 |
Bureš Daniel |
67/M40 |
SK Vyhlídka Šternberk |
604 |
604 |
||||||||||||
67 |
25 |
Škovránek Ondřej |
79/M18 |
Horolezci Šumperk |
604 |
604 |
||||||||||||
68 |
16 |
Krumpolc Jaroslav |
71/M40 |
SK LOS RAPIDOS |
595 |
595 |
||||||||||||
69 |
17 |
Mareš Libor |
69/M40 |
SK Vyhlídka Šternberk |
586 |
586 |
||||||||||||
70 |
18 |
Jína Pavel |
62/M40 |
Olomouc |
583 |
583 |
||||||||||||
71 |
19 |
Wittmann Edmund |
71/M40 |
Sokol Hrabenov |
579 |
579 |
||||||||||||
72 |
20 |
Frank Pavel |
68/M40 |
Moravský Beroun |
579 |
579 |
||||||||||||
73 |
7 |
Šrámková Štefánia |
68/Z35 |
SOLEN Olomouc |
566 |
566 |
||||||||||||
74 |
26 |
Weiter Roman |
75/M18 |
LRS Vyškov |
561 |
561 |
||||||||||||
75 |
27 |
Růžička Michal |
80/M18 |
Dvořáček |
555 |
555 |
||||||||||||
76 |
13 |
Kyjanka Dušan |
57/M50 |
Triatlon Club Olomouc |
543 |
543 |
||||||||||||
77 |
28 |
Roubalík Štěpán |
93/M18 |
FORTEX SKI, Moravský Beroun |
536 |
536 |
||||||||||||
78 |
21 |
Halenka Milan |
65/M40 |
Olomouc |
536 |
536 |
||||||||||||
79 |
14 |
Smolicha Josef |
56/M50 |
Nový Malín |
533 |
533 |
||||||||||||
80 |
8 |
Minaříková Jana |
66/Z35 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
331 |
202 |
533 |
|||||||||||
81 |
6 |
Vytisk Alfons |
49/M60 |
Maraton klub Seitl Ostrava |
523 |
523 |
||||||||||||
82 |
15 |
Kovařík Oldřich |
60/M50 |
Triatlon Club Olomouc |
507 |
507 |
||||||||||||
83 |
4 |
Slováčková Hana |
81/Z18 |
Kola Kaňkovský |
497 |
497 |
||||||||||||
84 |
29 |
Kalianko Štěpán |
75/M18 |
Triatlon Club Olomouc |
495 |
495 |
||||||||||||
85 |
9 |
Palíšková Jarmila |
76/Z35 |
SK SALIX Grymov |
493 |
493 |
||||||||||||
86 |
22 |
Gatial Milan |
65/M40 |
JTM-GA Šternberk |
481 |
481 |
||||||||||||
87 |
7 |
Jašek Pavel |
45/M60 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
469 |
469 |
||||||||||||
88 |
30 |
Dohnal Petr |
81/M18 |
Zapro Tri team |
467 |
467 |
||||||||||||
89 |
8 |
Kunrt Miroslav |
49/M60 |
HŽP Prostějov |
455 |
455 |
||||||||||||
90 |
9 |
Husička Jiří |
48/M60 |
Olomouc |
443 |
443 |
||||||||||||
91 |
16 |
David Karel |
61/M50 |
Náměstí svobody |
443 |
443 |
||||||||||||
92 |
10 |
Jedenástíková Pavlína |
73/Z35 |
TJ Sokol Mrsklesy |
436 |
436 |
||||||||||||
93 |
31 |
Vronka David |
74/M18 |
Triatlon Club Olomouc |
435 |
435 |
||||||||||||
94 |
32 |
Havlík Jan |
96/M18 |
Lošov |
406 |
406 |
||||||||||||
95 |
11 |
Coufalová Marta |
76/Z35 |
RMC Lipník nad Bečvou |
404 |
404 |
||||||||||||
96 |
10 |
Vychodil Alois |
46/M60 |
AB Šternberk |
373 |
373 |
||||||||||||
97 |
17 |
Lisa Otto |
59/M50 |
Litovel - Orrero |
368 |
368 |
||||||||||||
98 |
33 |
Dohnal Zdeněk |
79/M18 |
ZAPRO Tri team |
357 |
357 |
||||||||||||
99 |
18 |
Kobliha Milan |
57/M50 |
LRS Vyškov |
351 |
351 |
||||||||||||
100 |
2 |
Lajčík Alois |
40/M70 |
Atletický klub Olomouc |
338 |
338 |
||||||||||||
101 |
12 |
Dvořáková Eva |
55/Z35 |
FOSA Prostějov |
312 |
312 |
||||||||||||
102 |
11 |
Sedláček Jan |
46/M60 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
295 |
295 |
||||||||||||
103 |
19 |
Kašpar Jiří |
53/M50 |
Orrero Tři Dvory |
228 |
228 |
||||||||||||
104 |
20 |
Kolmaš Oldřich |
52/M50 |
Olomouc |
199 |
199 |
||||||||||||
105 |
34 |
Blaťák Vlastimil |
77/M18 |
Olomouc |
50 |
50 |
||||||||||||
106 |
13 |
Maršíková Jana |
62/Z35 |
Olomouc |
19 |
19 |