HANÁCKÝ POHÁR V TRIATLONU 2011
(stav po 7., posledním závodě)
Z01 |
08.05.2011 |
Duatlon Lipina |
1,0 |
Z02 |
12.06.2011 |
X-triatlon Šternberk |
1,0 |
Z03 |
16.07.2011 |
Sobáčovský triatlon |
1,0 |
Z04 |
24.07.2011 |
Šternberský triatlon Babice |
1,0 |
Z05 |
30.07.2011 |
Triatlon Duko Rýmařov - muži |
1,0 |
Z06 |
30.07.2011 |
Triatlon Duko Rýmařov - ženy |
1,0 |
Z07 |
06.08.2011 |
Královský triatlon |
1,5 |
Bodování muži: 100, 95, 92, 90, 89, 88 ... (žena bere v absolutním pořadí body mužům)
Bodování ženy: 100, 95, 92, 90, 89, 88 ...
Koeficient: 1,0 , při počtu závodníků nad 100 koeficient 1,5
Započítávají se 4 nejlepší závody
MUŽI
POŘ |
M18 |
M30 |
M40 |
M50 |
M60 |
Z18 |
Z35 |
JMÉNO |
RO/KAT |
KLUB |
Z01 |
Z02 |
Z03 |
Z04 |
Z05 |
Z06 |
Z07 |
Z08 |
CELKEM |
1 |
1 |
Keprt Jan |
83/M18 |
Silný team Uničov |
49 |
90 |
87 |
95 |
130 |
402 |
|||||||||
2 |
2 |
Klakurka Václav |
83/M18 |
V3T |
87 |
100 |
95 |
100 |
382 |
||||||||||
3 |
3 |
Kysel Ondřej |
92/M18 |
Triatlon Club Olomouc |
83 |
85 |
78 |
85 |
117 |
370 |
|||||||||
4 |
1 |
Mareš Libor |
69/M40 |
SK Vyhlídka Šternberk |
79 |
78 |
86 |
84 |
114 |
363 |
|||||||||
5 |
1 |
Sás Ladislav |
72/M30 |
Triatlon Club Olomouc |
77 |
75 |
83 |
78 |
112 |
350 |
|||||||||
6 |
2 |
Jurčík Pavel |
65/M40 |
Zapro Tri team |
81 |
71 |
68 |
118 |
338 |
||||||||||
7 |
2 |
Sedláček Marek |
72/M30 |
SK Vyhlídka Šternberk |
79 |
68 |
81 |
75 |
88 |
323 |
|||||||||
8 |
4 |
Zapletal Martin |
85/M18 |
SK Vyhlídka Šternberk |
80 |
82 |
80 |
73 |
315 |
||||||||||
9 |
1 |
Gočaltovský Ladislav |
60/M50 |
Rocktechnik TT Hranice |
82 |
73 |
79 |
80 |
314 |
||||||||||
10 |
3 |
Roubalík Radovan |
64/M40 |
TRI Klub Loštice |
78 |
66 |
67 |
100 |
311 |
||||||||||
11 |
4 |
Zajíc Aleš |
69/M40 |
TT EMMASTELLA Opava |
89 |
86 |
132 |
307 |
|||||||||||
3 |
Máčala Marcel |
77/M30 |
Hlásnice |
76 |
83 |
78 |
70 |
307 |
|||||||||||
13 |
4 |
Grošek Luboš |
80/M30 |
ASK TTC SKI Blansko |
87 |
89 |
124 |
300 |
|||||||||||
14 |
2 |
Kovařík Oldřich |
60/M50 |
Triatlon Club Olomouc |
73 |
61 |
69 |
56 |
72 |
275 |
|||||||||
15 |
5 |
Bureš Daniel |
67/M40 |
SK Vyhlídka Šternberk |
71 |
50 |
59 |
73 |
62 |
67 |
273 |
||||||||
16 |
5 |
Planička Jiří |
88/M18 |
Litovel |
76 |
56 |
70 |
65 |
267 |
||||||||||
17 |
6 |
Václavík Lukáš |
94/M18 |
Šternberk |
85 |
86 |
88 |
259 |
|||||||||||
18 |
7 |
Tejkal Vladimír |
84/M18 |
ON Road Racing Team |
87 |
85 |
77 |
249 |
|||||||||||
19 |
5 |
Kořínek Daniel |
81/M30 |
Kozlovice |
75 |
65 |
42 |
50 |
55 |
245 |
|||||||||
20 |
3 |
Vaida Jiří |
56/M50 |
Olomouc |
69 |
61 |
47 |
52 |
229 |
||||||||||
21 |
6 |
Vrba Ivo |
80/M30 |
Rocktechnik triatlon |
92 |
135 |
227 |
||||||||||||
22 |
7 |
Vošický Pavel |
75/M30 |
SK DAMA Sport Šumperk |
88 |
127 |
215 |
||||||||||||
23 |
8 |
Pánek Libor |
79/M30 |
KTM Chropyně |
81 |
123 |
204 |
||||||||||||
24 |
4 |
Komárek Bedřich |
53/M50 |
Hlubočky |
64 |
56 |
35 |
33 |
48 |
1 |
203 |
||||||||
25 |
8 |
Klíma Jiří |
87/M18 |
V3T |
100 |
95 |
195 |
||||||||||||
26 |
9 |
Beňa Marek |
76/M30 |
AD CYKLO Brodek |
84 |
109 |
193 |
||||||||||||
9 |
Švorčík Petr |
76/M30 |
Zábřeh |
54 |
55 |
84 |
193 |
||||||||||||
28 |
11 |
Krpec Lukáš |
79/M30 |
Rocktechnik triatlon |
100 |
92 |
192 |
||||||||||||
6 |
Zdráhal Jaroslav |
63/M40 |
TTS Osek nad Bečvou |
57 |
59 |
76 |
192 |
||||||||||||
30 |
12 |
Bubla Michal |
74/M30 |
Sever Brno |
77 |
111 |
188 |
||||||||||||
31 |
9 |
Žerava Martin |
82/M18 |
Olomouc |
66 |
121 |
187 |
||||||||||||
32 |
7 |
Kubalčík Marek |
70/M40 |
AUTHOR TUFO Zlín |
83 |
102 |
185 |
||||||||||||
33 |
13 |
Dedek Aleš |
75/M30 |
AD CYKLO Brodek |
90 |
92 |
182 |
||||||||||||
34 |
14 |
Dohnal Petr |
81/M30 |
Zapro Tri team |
88 |
90 |
178 |
||||||||||||
35 |
10 |
Jílek David |
87/M18 |
Bikesport Team Mohelnice |
89 |
87 |
176 |
||||||||||||
5 |
Kotas Pavel |
55/M50 |
PJR Frenštát |
72 |
51 |
53 |
176 |
||||||||||||
8 |
Kňáva Martin |
70/M40 |
SK LOS RAPIDOS |
88 |
88 |
176 |
|||||||||||||
38 |
15 |
Skládal Petr |
73/M30 |
Majetín |
71 |
105 |
176 |
||||||||||||
39 |
9 |
Pokorný Radim |
71/M40 |
Ostrava |
86 |
89 |
175 |
||||||||||||
40 |
16 |
Klabačka Zdeněk |
74/M30 |
Triatlon Club Olomouc |
72 |
59 |
43 |
174 |
|||||||||||
41 |
17 |
Skřeček Aleš |
74/M30 |
LOKO Nymburk |
72 |
99 |
171 |
||||||||||||
42 |
10 |
Jankto Petr |
71/M40 |
AD CYKLO Brodek |
80 |
90 |
170 |
||||||||||||
43 |
11 |
Ryška Marek |
96/M18 |
TK DUKO Rýmařov |
58 |
74 |
36 |
168 |
|||||||||||
44 |
18 |
Nový Zdeněk |
75/M30 |
SK K2 Prostějov |
75 |
91 |
166 |
||||||||||||
45 |
11 |
Harvey Kevin |
67/M40 |
Nový Jičín |
79 |
83 |
162 |
||||||||||||
46 |
12 |
Horák Ondřej |
84/M18 |
Rocktechnik triatlon |
27 |
133 |
160 |
||||||||||||
47 |
12 |
Ščerba Marek |
69/M40 |
SK SKIVELO neslyšících Olomo |
77 |
82 |
159 |
||||||||||||
48 |
13 |
Harabiš Zbyněk |
65/M40 |
AUTHOR TUFO Zlín |
76 |
79 |
155 |
||||||||||||
49 |
1 |
Mogrovics Michal |
47/M60 |
Triatlon Club Olomouc |
39 |
34 |
50 |
28 |
151 |
||||||||||
50 |
13 |
Kubínek František |
88/M18 |
Hotel Avalanche |
150 |
150 |
|||||||||||||
51 |
19 |
Grycman Kazimierz |
72/M30 |
Ciechovice PL |
74 |
74 |
148 |
||||||||||||
52 |
14 |
Heger Jiří |
69/M40 |
SMART Team Olomouc |
61 |
85 |
146 |
||||||||||||
53 |
14 |
Vysloužil Libor |
89/M18 |
Ekol Elite Triatlon Team Br |
142 |
142 |
|||||||||||||
54 |
20 |
Lorenc Erik |
81/M30 |
Šutri Prachatice |
138 |
138 |
|||||||||||||
55 |
6 |
Grygar Milan |
58/M50 |
SK Vyhlídka Šternberk |
68 |
67 |
135 |
||||||||||||
56 |
15 |
Wegrzyk Stefan |
64/M40 |
Forma WODZISLAW Sl. |
65 |
69 |
134 |
||||||||||||
57 |
16 |
Hurník Pavel |
65/M40 |
TK Ostrava |
60 |
72 |
132 |
||||||||||||
15 |
Musil Roman |
84/M18 |
JSDH Rýmařov |
72 |
60 |
132 |
|||||||||||||
59 |
17 |
Štěpař Petr |
64/M40 |
SK OMT Pardubice |
129 |
129 |
|||||||||||||
60 |
7 |
Tesařík Vítězslav |
60/M50 |
Kroměříž |
66 |
62 |
128 |
||||||||||||
21 |
Polášek Vít |
76/M30 |
Hodonín |
64 |
64 |
128 |
|||||||||||||
7 |
Krejčí Ivo |
57/M50 |
Triat. tým Uničov |
63 |
65 |
128 |
|||||||||||||
63 |
22 |
Šalmík Pavel |
72/M30 |
TK DUKO Rýmařov |
62 |
64 |
126 |
||||||||||||
16 |
Hajdamach Jiří |
94/M18 |
Triangle tri team |
126 |
126 |
||||||||||||||
65 |
23 |
Jeziorski Piotr |
78/M30 |
Pist |
63 |
61 |
124 |
||||||||||||
66 |
24 |
Vronka David |
74/M30 |
Triatlon Club Olomouc |
59 |
63 |
122 |
||||||||||||
67 |
18 |
Horák Pavel |
64/M40 |
K.A.T. Olomouc |
55 |
19 |
45 |
1 |
120 |
||||||||||
18 |
Bronec Jaromír |
67/M40 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
46 |
40 |
34 |
120 |
||||||||||||
25 |
Gerych David |
77/M30 |
Ostrava |
120 |
120 |
||||||||||||||
70 |
20 |
Brandýs Roman |
63/M40 |
MAPEI cyklo Kaňkovský |
73 |
45 |
118 |
||||||||||||
2 |
Podešva Pavel |
49/M60 |
TK DUKO Rýmařov |
55 |
63 |
118 |
|||||||||||||
72 |
9 |
Meixner Miloslav |
55/M50 |
SK Vyhlídka Šternberk |
61 |
54 |
115 |
||||||||||||
17 |
Hajzler Jan |
82/M18 |
Vsetín |
115 |
115 |
||||||||||||||
26 |
Fojt Robert |
76/M30 |
Labe Tri club Hracec Králové |
84 |
28 |
112 |
|||||||||||||
75 |
18 |
Žaloudík Jiří |
86/M18 |
Krnov |
56 |
52 |
108 |
||||||||||||
21 |
Dlabaja Roman |
70/M40 |
AUTHOR TUFO Zlín |
108 |
108 |
||||||||||||||
77 |
27 |
Engl Jiří |
81/M30 |
Osek nad Bečvou |
106 |
106 |
|||||||||||||
78 |
28 |
Křížek Petr |
73/M30 |
Švábenice |
103 |
103 |
|||||||||||||
79 |
19 |
Kukrle Michael |
94/M18 |
TRI Klub Loštice |
100 |
100 |
|||||||||||||
80 |
3 |
Kočí Karel |
46/M60 |
Vrbno pod Pradědem |
32 |
21 |
44 |
1 |
98 |
||||||||||
81 |
22 |
Fiala Ctirad |
68/M40 |
Olomouc |
57 |
40 |
97 |
||||||||||||
20 |
Kolář Milan |
90/M18 |
Univerzita Obřany |
97 |
97 |
||||||||||||||
83 |
23 |
Kaděrka Robert |
70/M40 |
Triatlon Club Olomouc |
96 |
96 |
|||||||||||||
84 |
21 |
Sosna Tomáš |
92/M18 |
Triatlon klub Ostrava |
95 |
95 |
|||||||||||||
25 |
Pauschek Karel |
85/M18 |
Rocktechnik triatlon |
95 |
95 |
||||||||||||||
86 |
29 |
Stehlík Pavel |
74/M30 |
VP AGRO |
94 |
94 |
|||||||||||||
87 |
30 |
Doležal Zdeněk |
74/M30 |
Přerov |
93 |
93 |
|||||||||||||
88 |
31 |
Pátek Miroslav |
76/M30 |
TJ Lokomotiva Krnov |
92 |
92 |
|||||||||||||
31 |
Barabáš Jan |
76/M30 |
Triatlon Club Olomouc |
92 |
92 |
||||||||||||||
90 |
23 |
Navařík Martin |
82/M18 |
X-AIR Ostrava |
90 |
90 |
|||||||||||||
33 |
Velička Aleš |
73/M30 |
X-AIR Ostrava |
90 |
90 |
||||||||||||||
92 |
24 |
Lužný Filip |
92/M18 |
Triatlon Club Olomouc |
89 |
89 |
|||||||||||||
93 |
25 |
Urban Jiří |
86/M18 |
TTS Osek nad Bečvou |
87 |
87 |
|||||||||||||
94 |
26 |
Sedláček Václav |
86/M18 |
XXX |
86 |
86 |
|||||||||||||
95 |
27 |
Ondrášek Pavel |
92/M18 |
Prádelna šopík |
85 |
85 |
|||||||||||||
96 |
34 |
Smith Matthew |
78/M30 |
Tri LAMY Brno |
84 |
84 |
|||||||||||||
28 |
Doleschal Tomáš |
86/M18 |
Moraviaman Otrokovice |
84 |
84 |
||||||||||||||
98 |
29 |
Skotálek Michal |
85/M18 |
Rocktechnik triatlon |
82 |
82 |
|||||||||||||
29 |
Heczko Adam |
84/M18 |
KRS Triathlon Dabrowa Gornic |
82 |
82 |
||||||||||||||
35 |
Andrýsek Pavel |
74/M30 |
SKVG Olomouc |
82 |
82 |
||||||||||||||
101 |
24 |
Opichal Tomáš |
70/M40 |
SPORTCENTRUM Dolní Benešov |
81 |
81 |
|||||||||||||
24 |
Minařík Martin |
67/M40 |
Triatlon Club Olomouc |
81 |
81 |
||||||||||||||
31 |
Ladislav David |
93/M18 |
Kanoistický klub Olomouc |
81 |
81 |
||||||||||||||
104 |
36 |
Krejčí Ivo |
81/M30 |
Uničov |
80 |
80 |
|||||||||||||
36 |
Dvořák Miroslav |
73/M30 |
Horka nad Moravou |
41 |
39 |
80 |
|||||||||||||
106 |
32 |
Hauzler Jan |
82/M18 |
Vsetín |
79 |
79 |
|||||||||||||
107 |
38 |
Dorazil Miloš |
81/M30 |
Rudá hvězda Kroměříž |
78 |
78 |
|||||||||||||
108 |
39 |
Liberda David |
78/M30 |
Mrsklesy |
77 |
77 |
|||||||||||||
109 |
40 |
Malčík Petr |
79/M30 |
VSZ Ostrava |
76 |
76 |
|||||||||||||
26 |
Chaloupka Petr |
71/M40 |
TK DUKO Rýmařov |
76 |
76 |
||||||||||||||
111 |
33 |
Gočáltovský Lukáš |
84/M18 |
Rocktechnik triatlon |
75 |
75 |
|||||||||||||
41 |
Janík Petr |
76/M30 |
Lipník nad Bečvou |
75 |
75 |
||||||||||||||
113 |
27 |
Skalický Pavel |
63/M40 |
Rocktechnik triatlon |
74 |
74 |
|||||||||||||
42 |
Kašparů Jan |
80/M30 |
Varadero |
74 |
74 |
||||||||||||||
115 |
43 |
Petlach Richard |
78/M30 |
Bike Triatlon Morkovice |
73 |
73 |
|||||||||||||
116 |
28 |
Kokeš Vlastimil |
65/M40 |
Rýmařov |
71 |
71 |
|||||||||||||
117 |
10 |
Kaňa Miroslav |
53/M50 |
TJ Lokomotiva Krnov |
70 |
70 |
|||||||||||||
34 |
Skládal Filip |
96/M18 |
Kanoistický klub Olomouc |
70 |
70 |
||||||||||||||
119 |
44 |
Jakl Lukáš |
77/M30 |
SK Velká Bystřice |
69 |
69 |
|||||||||||||
44 |
Wurzel Jakub |
80/M30 |
Varadero |
69 |
69 |
||||||||||||||
11 |
Mikita Pavel |
52/M50 |
Sever Brno |
69 |
69 |
||||||||||||||
122 |
12 |
Barbořák Bohuš |
59/M50 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
68 |
68 |
|||||||||||||
35 |
Sedlák Ondřej |
82/M18 |
Lipník nad Bečvou |
67 |
1 |
68 |
|||||||||||||
35 |
Červinka Jan |
89/M18 |
TRI RACE Bystřice pod Hostýn |
68 |
68 |
||||||||||||||
125 |
13 |
Žarlok Zdeněk |
58/M50 |
SK Jiří Team Ostrava |
67 |
67 |
|||||||||||||
37 |
Neset Jan |
86/M18 |
VARADERO |
67 |
67 |
||||||||||||||
29 |
Kopečný František |
62/M40 |
TTS Osek nad Bečvou |
45 |
22 |
67 |
|||||||||||||
128 |
38 |
Sivek Jan |
84/M18 |
GHOST - BIKES |
66 |
66 |
|||||||||||||
38 |
Přibyl Libor |
83/M18 |
Koruna Olomouc |
66 |
66 |
||||||||||||||
130 |
4 |
Jašek Pavel |
45/M60 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
63 |
63 |
|||||||||||||
30 |
Přikryl Michal |
67/M40 |
Žabinští borci |
63 |
63 |
||||||||||||||
132 |
46 |
Pavlík Milan |
77/M30 |
Lošov |
60 |
60 |
|||||||||||||
31 |
Vychodil Roman |
68/M40 |
SK Vyhlídka Šternberk |
60 |
60 |
||||||||||||||
46 |
Kratochvíl Jan |
72/M30 |
Tážaly |
60 |
60 |
||||||||||||||
135 |
32 |
Lužný Ivo |
65/M40 |
Triatlon Club Olomouc |
47 |
12 |
59 |
||||||||||||
136 |
48 |
Sladký Petr |
79/M30 |
Valašské Meziříčí |
58 |
58 |
|||||||||||||
40 |
Dvořáček Tomáš |
86/M18 |
Brno |
58 |
58 |
||||||||||||||
33 |
Andrýsek Petr |
71/M40 |
TK DUKO Rýmařov |
58 |
58 |
||||||||||||||
139 |
49 |
Janíček Lukáš |
76/M30 |
Uherské Hradiště |
57 |
57 |
|||||||||||||
41 |
Kramoliš Štěpán |
84/M18 |
Opava |
57 |
57 |
||||||||||||||
141 |
50 |
Zatloukal Oldřich |
80/M30 |
Šternberk |
55 |
55 |
|||||||||||||
142 |
51 |
Kurečka Radomír |
76/M30 |
APS Brno |
54 |
54 |
|||||||||||||
143 |
34 |
Strakoš Vilém |
69/M40 |
SK FUGA |
53 |
53 |
|||||||||||||
52 |
Jež Martin |
73/M30 |
HAPE sport Brno |
53 |
53 |
||||||||||||||
145 |
53 |
Háva Jan |
72/M30 |
Cyklo Kaňkovský Olomouc |
52 |
52 |
|||||||||||||
35 |
Hřivna Martin |
71/M40 |
Kanoistický klub Olomouc |
52 |
52 |
||||||||||||||
147 |
14 |
Vašalovský Vítězslav |
59/M50 |
Bystřice pod Hostýnem |
51 |
51 |
|||||||||||||
54 |
Vrba Aleš |
80/M30 |
Olomouc |
51 |
51 |
||||||||||||||
149 |
36 |
Skřivánek Petr |
66/M40 |
LRS Vyškov |
50 |
50 |
|||||||||||||
150 |
55 |
Stratil Jaromír |
73/M30 |
Mazáci Praha |
49 |
49 |
|||||||||||||
37 |
Sklenář Vladimír |
63/M40 |
Hospůdka Karolína |
49 |
49 |
||||||||||||||
42 |
Machač Petr |
94/M18 |
TTS Osek nad Bečvou |
49 |
49 |
||||||||||||||
153 |
56 |
Ciepaj Bartolomiej |
81/M30 |
Košzyka |
48 |
48 |
|||||||||||||
38 |
Sedláček Gamba |
69/M40 |
AD CYKLO Brodek |
48 |
48 |
||||||||||||||
155 |
57 |
Suchánek Rostislav |
75/M30 |
NOVATOP LAPPIERE |
47 |
47 |
|||||||||||||
58 |
Rawluk Damián |
79/M30 |
X-team Sport |
47 |
47 |
||||||||||||||
157 |
5 |
Soviš Ivan |
46/M60 |
TK DUKO Rýmařov |
46 |
46 |
|||||||||||||
59 |
Rozehnal Petr |
74/M30 |
Tovačov |
46 |
46 |
||||||||||||||
159 |
60 |
Horák Richard |
75/M30 |
3-ATHLON TEAM Uničov |
44 |
44 |
|||||||||||||
160 |
61 |
Holub Pavel |
73/M30 |
TK DUKO Rýmařov |
43 |
43 |
|||||||||||||
61 |
Procházka Michal |
75/M30 |
Brodek u Přerova |
43 |
43 |
||||||||||||||
162 |
15 |
Durman Vlastislav |
52/M50 |
TK DUKO Rýmařov |
42 |
42 |
|||||||||||||
39 |
Beil Miroslav |
64/M40 |
TK DUKO Rýmařov |
42 |
42 |
||||||||||||||
63 |
Pazdera Miroslav |
72/M30 |
Nenakonice |
42 |
42 |
||||||||||||||
165 |
43 |
Martinek Tomáš |
91/M18 |
SMART Team Olomouc |
25 |
15 |
40 |
||||||||||||
166 |
64 |
Fritscher Adam |
75/M30 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
39 |
39 |
|||||||||||||
167 |
65 |
Bubla Jiří |
77/M30 |
Brodek u Přerova |
38 |
38 |
|||||||||||||
168 |
40 |
Drápal Pavel |
63/M40 |
LRS Vyškov |
37 |
37 |
|||||||||||||
66 |
Brenza Roman |
72/M30 |
Kožušany |
37 |
37 |
||||||||||||||
170 |
44 |
Zela Ondřej |
87/M18 |
Vyškov |
36 |
36 |
|||||||||||||
171 |
67 |
Gabrysiak Grzegorz |
74/M30 |
Ruda Slaska |
34 |
34 |
|||||||||||||
172 |
41 |
Rašner Tomáš |
69/M40 |
KVS Náměšť na Hané |
32 |
1 |
33 |
||||||||||||
16 |
Dostál Vojtěch |
59/M50 |
Majetín |
33 |
33 |
||||||||||||||
174 |
17 |
Vozňák Josef |
53/M50 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
31 |
31 |
|||||||||||||
175 |
68 |
Outrata Jan |
78/M30 |
WWW.INF.UPOZ.CZ TRI |
30 |
30 |
|||||||||||||
45 |
Havlíček Marek |
90/M18 |
MANNER Jarda team |
30 |
30 |
||||||||||||||
177 |
69 |
Macko Juraj |
74/M30 |
WWW.INF.UPOL.CZ TRI |
29 |
29 |
|||||||||||||
70 |
Šafář Marek |
75/M30 |
Ústín |
29 |
29 |
||||||||||||||
179 |
42 |
Vodák Jiří |
71/M40 |
SMART Team Olomouc |
27 |
1 |
28 |
||||||||||||
180 |
46 |
Závodník Petr |
83/M18 |
HELP Fitness |
27 |
27 |
|||||||||||||
181 |
47 |
Axmann Petr |
82/M18 |
Šternberk |
24 |
24 |
|||||||||||||
43 |
Martínek Radek |
67/M40 |
SMART Team Olomouc |
23 |
1 |
24 |
|||||||||||||
71 |
Pavelka Michal |
78/M30 |
Velký Újezd |
24 |
24 |
||||||||||||||
184 |
6 |
Pospíšil Česlav |
51/M60 |
TTS Osek nad Bečvou |
21 |
21 |
|||||||||||||
185 |
72 |
Šafář David |
72/M30 |
Křelov |
20 |
20 |
|||||||||||||
186 |
44 |
Svoboda Karel |
71/M40 |
Velký Újezd |
19 |
19 |
|||||||||||||
187 |
73 |
Zela Ondřej |
79/M30 |
Sokol Paršovice |
18 |
18 |
|||||||||||||
188 |
45 |
Budina Petr |
71/M40 |
SMART Team Olomouc |
17 |
17 |
|||||||||||||
189 |
46 |
Píchal Jiří |
68/M40 |
Křelov |
15 |
15 |
|||||||||||||
190 |
48 |
Jasenský Oldřich |
82/M18 |
Rudá hvězda Kroměříž |
13 |
13 |
|||||||||||||
191 |
18 |
Gromus Petr |
56/M50 |
Vsacan Tour Vsetín |
10 |
10 |
|||||||||||||
192 |
49 |
Koplík Jan |
84/M18 |
Brno |
9 |
9 |
|||||||||||||
193 |
74 |
Veslík Alexandr |
76/M30 |
JOHN CRANE |
7 |
7 |
|||||||||||||
194 |
19 |
Klíma František |
60/M50 |
AD CYKLO Brodek |
6 |
6 |
|||||||||||||
195 |
75 |
Laitoch David |
75/M30 |
Přerov |
4 |
4 |
|||||||||||||
196 |
50 |
Sedlář David |
83/M18 |
Žabinští borci |
1 |
1 |
|||||||||||||
76 |
Růžička Richard |
81/M30 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
1 |
1 |
||||||||||||||
76 |
Mésl Roman |
81/M30 |
Přerov |
1 |
1 |
||||||||||||||
50 |
Malý Václav |
85/M18 |
Charváty |
1 |
1 |
||||||||||||||
20 |
Navrátil Lubomír |
53/M50 |
Vracov |
1 |
1 |
||||||||||||||
50 |
Marek Kuba |
86/M18 |
Čekyně |
1 |
1 |
||||||||||||||
50 |
Opletal Ivo |
83/M18 |
Olomouc |
1 |
1 |
||||||||||||||
76 |
Školoud Miroslav |
73/M30 |
Majetín |
1 |
1 |
||||||||||||||
50 |
Urban Milan |
88/M18 |
TTS Osek nad Bečvou |
1 |
1 |
||||||||||||||
50 |
Grofek Tomáš |
96/M18 |
Majetín |
1 |
1 |
||||||||||||||
50 |
Nakládal Josef |
88/M18 |
Blatec |
1 |
1 |
||||||||||||||
20 |
Hlaváček Evžen |
54/M50 |
Olomouc |
1 |
1 |
||||||||||||||
76 |
Grofek Dušan |
72/M30 |
Majetín |
1 |
1 |
||||||||||||||
76 |
Plachý Radim |
77/M30 |
Velký Týnec |
1 |
1 |
||||||||||||||
76 |
Kaštyl Tomáš |
79/M30 |
Kroměříž |
1 |
1 |
||||||||||||||
50 |
Horák Pavel |
95/M18 |
Krčmaň |
1 |
1 |
||||||||||||||
50 |
Tihelka Jakub |
95/M18 |
Přerov |
1 |
1 |
||||||||||||||
50 |
Kratochvíl Lukáš |
95/M18 |
Citov |
1 |
1 |
||||||||||||||
50 |
Navrátil Jakub |
91/M18 |
Brodek u Přerova |
1 |
1 |
||||||||||||||
50 |
Šebík Marek |
93/M18 |
Brodek u Přerova |
1 |
1 |
||||||||||||||
7 |
Skácel Jaroslav |
46/M60 |
KOB Konice |
1 |
1 |
||||||||||||||
20 |
Coufal Jan |
54/M50 |
Sokol Krčmaň |
1 |
1 |
||||||||||||||
76 |
Melka Lukáš |
80/M30 |
TK Filipovice |
1 |
1 |
||||||||||||||
76 |
Přikryl Marcel |
80/M30 |
Brodek u Přerova |
1 |
1 |
||||||||||||||
76 |
Šrotíř Libor |
78/M30 |
KARAT extream Lead |
1 |
1 |
||||||||||||||
76 |
Houšť Bronislav |
75/M30 |
Rudá Hvězda Kroměříž |
1 |
1 |
||||||||||||||
47 |
Kratochvíl Ivo |
69/M40 |
Citov |
1 |
1 |
||||||||||||||
20 |
Keveš Ján |
60/M50 |
Litovel |
1 |
1 |
||||||||||||||
50 |
Obzina Adam |
90/M18 |
Čekyně |
1 |
1 |
||||||||||||||
7 |
Outlý Rudolf |
51/M60 |
Olomouc |
1 |
1 |
||||||||||||||
20 |
Navařík Pavel |
56/M50 |
Rožnov pod Radhoštěm |
1 |
1 |
||||||||||||||
76 |
Kuchta Radek |
73/M30 |
Přerov |
1 |
1 |
||||||||||||||
48 |
Strážnický Libor |
71/M40 |
Krčmaň |
1 |
1 |
||||||||||||||
20 |
Kubala Vladimír |
59/M50 |
SK Majetín - Na Chmelnici |
1 |
1 |
||||||||||||||
50 |
Šefčík Pavel |
88/M18 |
Brodek u Přerova |
1 |
1 |
||||||||||||||
7 |
Mazák Ladislav |
45/M60 |
Přerov |
1 |
1 |
||||||||||||||
76 |
Hrabčík Marcel |
81/M30 |
Olomouc |
1 |
1 |
||||||||||||||
49 |
Havlíček Marian |
65/M40 |
MANNER Jarda team |
1 |
1 |
||||||||||||||
50 |
Václavík Antonín |
71/M40 |
Kladníky |
1 |
1 |
||||||||||||||
51 |
Baroš Pavel |
65/M40 |
Stará Ves |
1 |
1 |
||||||||||||||
76 |
Rak Jiří |
77/M30 |
Žabinští borci |
1 |
1 |
||||||||||||||
50 |
Pilát Stanislav |
82/M18 |
VHS Brno |
1 |
1 |
ŽENY
POŘ |
M18 |
M30 |
M40 |
M50 |
M60 |
Z18 |
Z35 |
JMÉNO |
RO/KAT |
KLUB |
Z01 |
Z02 |
Z03 |
Z04 |
Z05 |
Z06 |
Z07 |
CELKEM |
|
1 |
1 |
Šromotová Pavlína |
79/Z18 |
Triatlon Club Olomouc |
100 |
88 |
95 |
135 |
418 |
||||||||||
2 |
2 |
Brychtová Anna |
93/Z18 |
Triatlon Club Olomouc |
95 |
89 |
92 |
92 |
133 |
412 |
|||||||||
3 |
3 |
Břusková Kamila |
77/Z18 |
Triatlon Club Olomouc |
89 |
89 |
90 |
130 |
398 |
||||||||||
4 |
1 |
Tesaříková Alice |
70/Z35 |
Kroměříž |
88 |
82 |
89 |
129 |
388 |
||||||||||
5 |
2 |
Grundová Hana |
63/Z35 |
Olomouc |
87 |
87 |
81 |
121 |
376 |
||||||||||
6 |
4 |
Kramplová Tereza |
92/Z18 |
Triatlon Club Olomouc |
92 |
88 |
86 |
86 |
352 |
||||||||||
7 |
3 |
Jedenástíková Pavlína |
73/Z35 |
TJ Sokol Mrsklesy |
90 |
86 |
88 |
85 |
349 |
||||||||||
8 |
5 |
Svozilová Markéta |
91/Z18 |
UP Olomouc |
100 |
95 |
142 |
337 |
|||||||||||
9 |
4 |
Minaříková Jana |
66/Z35 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
86 |
85 |
78 |
87 |
336 |
||||||||||
10 |
5 |
Gromusová Alexandra |
62/Z35 |
Vsacan Tour Vsetín |
87 |
84 |
127 |
298 |
|||||||||||
11 |
6 |
Vydrová Markéta |
94/Z18 |
Rocktechnik triatlon |
100 |
150 |
250 |
||||||||||||
12 |
7 |
Skupieňová Kristýna |
89/Z18 |
ROCKTECHNIK TT |
87 |
132 |
219 |
||||||||||||
13 |
8 |
Slováčková Hana |
81/Z18 |
Kola Kaňkovský |
100 |
100 |
200 |
||||||||||||
14 |
9 |
Vaclová Martina |
81/Z18 |
Otrokovice |
92 |
89 |
181 |
||||||||||||
15 |
6 |
Šmídová Erika |
76/Z35 |
Droždín |
79 |
86 |
165 |
||||||||||||
16 |
10 |
Dorazilová Jana |
78/Z18 |
Rudá hvězda Kroměříž |
138 |
138 |
|||||||||||||
17 |
11 |
Králová Ivona |
83/Z18 |
Rudá hvězda Kroměříž |
126 |
126 |
|||||||||||||
18 |
7 |
Skládalová Lenka |
75/Z35 |
Majetín |
124 |
124 |
|||||||||||||
19 |
8 |
Grofková Hana |
75/Z35 |
Majetín |
123 |
123 |
|||||||||||||
20 |
12 |
Zlámalová Olga |
84/Z18 |
Přáslavice |
120 |
120 |
|||||||||||||
21 |
9 |
Kuchtová Jarmila |
74/Z35 |
AD CYKLO Brodek |
118 |
118 |
|||||||||||||
22 |
13 |
Kelnarová Petra |
79/Z18 |
Krčmaň |
117 |
117 |
|||||||||||||
23 |
14 |
Sztwioroková Eva |
88/Z18 |
TJ Sokol Majetín |
115 |
115 |
|||||||||||||
24 |
15 |
Víšová Martina |
83/Z18 |
Olomouc |
114 |
114 |
|||||||||||||
25 |
10 |
Žemlová Nela |
56/Z35 |
Lhota u Lipníka |
112 |
112 |
|||||||||||||
26 |
16 |
Švubová Soňa |
78/Z18 |
Velký Týnec |
111 |
111 |
|||||||||||||
27 |
17 |
Sadílková Zuzana |
78/Z18 |
TJ Sokol Bělkovice - Lašťany |
95 |
95 |
|||||||||||||
17 |
Rašpličková Eliška |
85/Z18 |
3-ATHLON TEAM Uničov |
95 |
95 |
||||||||||||||
29 |
19 |
Skalická Kristýna |
89/Z18 |
Rocktechnik triatlon |
92 |
92 |
|||||||||||||
30 |
20 |
Filipiová Eva |
86/Z18 |
TJ Šumperk |
90 |
90 |
|||||||||||||
20 |
Gargelová Tereza |
89/Z18 |
Olomouc |
90 |
90 |
||||||||||||||
20 |
Haluzová Veronika |
88/Z18 |
Ekol Elite Triatlon Team Brn |
90 |
90 |
||||||||||||||
33 |
23 |
Veličková Markéta |
79/Z18 |
X-AIR Ostrava |
88 |
88 |
|||||||||||||
34 |
11 |
Opíchalová Brigita |
74/Z35 |
Ghost moje kolo |
85 |
85 |
|||||||||||||
35 |
12 |
Hanzlová Svatava |
66/Z35 |
PJR |
83 |
83 |
|||||||||||||
36 |
24 |
Ondrušková Lenka |
86/Z18 |
Toveř |
80 |
80 |
|||||||||||||
37 |
25 |
Skočovská Anna |
87/Z18 |
Slušovice |
77 |
77 |