NÁMĚŠŤSKÝ BĚŽECKÝ POHÁR 2009
stav po 4., závěrečném kole
Vyhlašovatel seriálu: Hanácké sdružení vytrvalostních sportů, o.s., Zákostelí 84, 783 44 Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: hansvs.email.cz
POŘ |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
JMÉNO |
RO/kat |
KLUB |
B01 |
B02 |
B03 |
B04 |
B05 |
B06 |
B07 |
B08 |
B09 |
B10 |
CELKEM |
1 |
1 |
Martínek Jaroslav |
69/B |
Virtualisteam Olomouc |
690 |
724 |
1414 |
|||||||||||||||
2 |
1 |
Vysloužil Libor |
89/A |
AC Prostějov |
721 |
682 |
644 |
1403 |
||||||||||||||
3 |
2 |
Kovář Roman |
77/A |
FORTEX Moravský Beroun |
703 |
685 |
1388 |
|||||||||||||||
4 |
3 |
Jemelka David |
83/A |
TJ Liga 100 Olomouc |
659 |
707 |
1366 |
|||||||||||||||
5 |
2 |
Filip Václav |
60/B |
KVS Náměšť na Hané |
608 |
661 |
680 |
1341 |
||||||||||||||
6 |
4 |
Dvořák Pavel |
82/A |
FOSA Prostějov |
666 |
618 |
669 |
661 |
1335 |
|||||||||||||
7 |
5 |
Pelíšek David |
90/A |
Bělkovice |
679 |
630 |
1309 |
|||||||||||||||
8 |
6 |
Barabáš Jan |
76/A |
TTC Olomouc |
644 |
657 |
1301 |
|||||||||||||||
9 |
7 |
Fritscher Adam |
75/A |
TJ Liga 100 Olomouc |
610 |
595 |
646 |
617 |
1263 |
|||||||||||||
10 |
1 |
Špacír Ladislav |
55/C |
Loko Břeclav |
637 |
626 |
1263 |
|||||||||||||||
11 |
8 |
Skopalík Zbyněk |
78/A |
KVS Náměšť na Hané |
614 |
644 |
1258 |
|||||||||||||||
12 |
9 |
Roubalík Štěpán |
93/A |
FORTEX Moravský Beroun |
645 |
602 |
1247 |
|||||||||||||||
13 |
10 |
Večeřa Roman |
80/A |
Biatlon Prostějov |
633 |
592 |
1225 |
|||||||||||||||
14 |
11 |
Kaděrka Robert |
70/A |
TTC Olomouc |
608 |
560 |
606 |
552 |
1214 |
|||||||||||||
15 |
12 |
Spisar Martin |
74/A |
SK K2 Prostějov |
612 |
594 |
516 |
1206 |
||||||||||||||
16 |
3 |
Frank Pavel |
68/B |
Moravský Beroun |
599 |
589 |
580 |
1188 |
||||||||||||||
17 |
13 |
Tomaštík Antonín |
77/A |
Vyškov |
599 |
581 |
1180 |
|||||||||||||||
18 |
4 |
Bronec Jaromír |
67/B |
TJ Liga 100 Olomouc |
534 |
592 |
569 |
1161 |
||||||||||||||
19 |
2 |
Hejl Jan |
53/C |
PRO sport Šumperk |
581 |
548 |
483 |
1129 |
||||||||||||||
20 |
3 |
Kyjanka Dušan |
57/C |
TTC Olomouc |
546 |
575 |
475 |
1121 |
||||||||||||||
21 |
1 |
Hynštová Marie |
57/H |
AHA Vyškov |
546 |
528 |
1074 |
|||||||||||||||
22 |
4 |
Barbořák Bohuš |
59/C |
TJ Liga 100 Olomouc |
524 |
540 |
525 |
1065 |
||||||||||||||
23 |
5 |
Rašner Tomáš |
69/B |
KVS Náměšť na Hané |
540 |
455 |
485 |
424 |
1025 |
|||||||||||||
24 |
5 |
Talaš Jaromír |
54/C |
SKD Otrokovice |
552 |
464 |
1016 |
|||||||||||||||
25 |
14 |
Dokoupil Pavel |
74/A |
TTC Olomouc |
517 |
495 |
1012 |
|||||||||||||||
26 |
6 |
Teplíček Libor |
68/B |
KVS Náměšť na Hané |
501 |
417 |
489 |
386 |
990 |
|||||||||||||
27 |
6 |
Raclavský Vlastimil |
55/C |
TJ Liga 100 Olomouc |
530 |
405 |
441 |
971 |
||||||||||||||
28 |
1 |
Krčková Šárka |
88/F |
TJ Liga 100 Olomouc |
492 |
451 |
380 |
943 |
||||||||||||||
29 |
7 |
Roubalík Radovan |
64/B |
FORTEX Moravský Beroun |
295 |
622 |
917 |
|||||||||||||||
30 |
15 |
Vronka David |
74/A |
TTC Olomouc |
432 |
349 |
781 |
|||||||||||||||
31 |
16 |
Vodák Jiří |
71/A |
SMART team |
401 |
373 |
774 |
|||||||||||||||
32 |
1 |
Herlich Kurt |
34/E |
Liga 100 Prostějov |
411 |
363 |
774 |
|||||||||||||||
33 |
1 |
Polachová Lenka |
69/G |
TJ Liga 100 Olomouc |
409 |
364 |
773 |
|||||||||||||||
34 |
2 |
Tomíšek Jindřich |
39/E |
Střechy Macháček |
377 |
357 |
391 |
325 |
768 |
|||||||||||||
35 |
2 |
Pechová Pavlína |
81/F |
TJ Liga 100 Olomouc |
357 |
399 |
756 |
|||||||||||||||
36 |
17 |
Blaha Tomáš |
76/A |
Předmostí |
723 |
723 |
||||||||||||||||
37 |
18 |
Hřib Jakub |
88/A |
AK ASICS Kroměříž |
713 |
713 |
||||||||||||||||
38 |
19 |
Svačina Karel |
85/A |
Pampeliška Olomouc |
706 |
706 |
||||||||||||||||
39 |
20 |
Steiner Tomáš |
86/A |
AHA Vyškov |
692 |
692 |
||||||||||||||||
40 |
7 |
Kolmaš Oldřich |
52/C |
Olomouc |
324 |
354 |
160 |
678 |
||||||||||||||
41 |
21 |
Váňa Václav |
84/A |
RMC Lipník |
673 |
673 |
||||||||||||||||
42 |
22 |
Šíbl Radek |
80/A |
OD MORAVA Holešov |
672 |
672 |
||||||||||||||||
43 |
23 |
Kučera Petr |
75/A |
SK SALIX Grymov |
670 |
670 |
||||||||||||||||
44 |
24 |
Zika Josef |
71/A |
Rájec |
663 |
663 |
||||||||||||||||
45 |
25 |
Slezák Václav |
88/A |
Alojzov |
653 |
653 |
||||||||||||||||
46 |
26 |
Žídek Pavel |
77/A |
Sanita car Holešov |
650 |
650 |
||||||||||||||||
47 |
8 |
Tarant Jiří |
58/C |
Praha 10 |
638 |
638 |
||||||||||||||||
48 |
27 |
Nový Zdeněk |
75/A |
SK K2 Prostějov |
633 |
633 |
||||||||||||||||
49 |
1 |
Němec Jiří |
48/D |
Lockar Praha |
624 |
624 |
||||||||||||||||
50 |
2 |
Čižmář Petr |
49/D |
SKP Nový Jičín |
620 |
620 |
||||||||||||||||
51 |
28 |
Leszczynski Radek |
75/A |
Mor. divadlo Olomouc |
613 |
613 |
||||||||||||||||
52 |
3 |
Podešva Pavel |
49/D |
DUKO Rýmařov |
599 |
599 |
||||||||||||||||
53 |
9 |
Smutný Zdeněk |
57/C |
AK Drnovice |
594 |
594 |
||||||||||||||||
54 |
29 |
Vlášek Petr |
84/A |
Ústí nad Orlicí |
594 |
594 |
||||||||||||||||
55 |
30 |
Chmelař Jan |
75/A |
Lutín |
592 |
592 |
||||||||||||||||
56 |
31 |
Ratiborský Marek |
79/A |
Biatlon Prostějov |
591 |
591 |
||||||||||||||||
57 |
8 |
Vodička Jan |
68/B |
TTC Olomouc |
590 |
590 |
||||||||||||||||
58 |
32 |
Jurka Marek |
71/A |
AHA Vyškov |
585 |
585 |
||||||||||||||||
59 |
3 |
Jiříčková Lenka |
83/F |
AHA Vyškov |
581 |
581 |
||||||||||||||||
60 |
33 |
Krumpolc Jaroslav |
71/A |
Los RAPIDOS |
577 |
577 |
||||||||||||||||
61 |
9 |
Bubeník Jiří |
69/B |
LRS Vyškov |
575 |
575 |
||||||||||||||||
62 |
10 |
Bureš Daniel |
67/B |
SK Vyhlídka Šternberk |
570 |
570 |
||||||||||||||||
63 |
11 |
Kunc Josef |
60/B |
LRS Vyškov |
567 |
567 |
||||||||||||||||
64 |
34 |
Míka Radan |
77/A |
RMC Lipník |
560 |
560 |
||||||||||||||||
65 |
35 |
Karger Luděk |
74/A |
Olomouc |
557 |
557 |
||||||||||||||||
66 |
12 |
Gatial Milan |
65/B |
Šternberk |
546 |
546 |
||||||||||||||||
67 |
13 |
Halenka Milan |
65/B |
Olomouc |
545 |
545 |
||||||||||||||||
68 |
4 |
Vytisk Alfons |
49/D |
Maraton klub Seitl Ostrav |
542 |
542 |
||||||||||||||||
69 |
36 |
Staněk Petr |
74/A |
Velké Těšany |
540 |
540 |
||||||||||||||||
70 |
14 |
Mareš Libor |
69/B |
SK Vyhlídka Šternberk |
537 |
537 |
||||||||||||||||
71 |
4 |
Hynštová Iveta |
88/F |
AHA Vyškov |
535 |
535 |
||||||||||||||||
72 |
10 |
Vynikal Bedřich |
52/C |
Olomouc |
532 |
532 |
||||||||||||||||
73 |
5 |
Vodička Jan |
45/D |
MK Radslavice |
517 |
517 |
||||||||||||||||
74 |
37 |
Planička Jiří |
88/A |
Litovel |
506 |
506 |
||||||||||||||||
75 |
38 |
Martínek Tomáš |
91/A |
SMART team |
505 |
505 |
||||||||||||||||
76 |
2 |
Neubauerová Blanka |
74/G |
AHA Vyškov |
505 |
505 |
||||||||||||||||
77 |
15 |
Černoch Jiří |
67/B |
TRI SK Olomouc |
499 |
499 |
||||||||||||||||
78 |
39 |
Krajčo Petr |
80/A |
Marina 1 |
493 |
493 |
||||||||||||||||
79 |
16 |
Hujíček Pavel |
69/B |
Prostějov |
488 |
488 |
||||||||||||||||
80 |
40 |
Lužný Filip |
92/A |
MAPEI Cyklo Kaňkovský |
488 |
488 |
||||||||||||||||
81 |
41 |
Ratiborský Jan |
87/A |
Biatlon Prostějov |
485 |
485 |
||||||||||||||||
82 |
42 |
Dvořák Miroslav |
73/A |
SSK Horka nad Moravou |
482 |
482 |
||||||||||||||||
83 |
5 |
Slováčková Hana |
81/F |
RMC Lipník |
481 |
481 |
||||||||||||||||
84 |
6 |
Jašek Pavel |
45/D |
TJ Liga 100 Olomouc |
479 |
479 |
||||||||||||||||
85 |
11 |
Kovář Rostislav |
51/C |
AK Olomouc |
474 |
474 |
||||||||||||||||
86 |
17 |
Stržínek Karel |
64/B |
CK Stará Ves |
469 |
469 |
||||||||||||||||
87 |
43 |
Váv ra Tomáš |
74/A |
Olomouc |
460 |
460 |
||||||||||||||||
88 |
6 |
Valentová Barbora |
80/F |
Olomouc |
457 |
457 |
||||||||||||||||
89 |
2 |
Machalická Libuše |
64/H |
FORTEX Moravský Beroun |
456 |
456 |
||||||||||||||||
90 |
7 |
Janků Ladislav |
42/D |
Olomouc |
445 |
445 |
||||||||||||||||
91 |
44 |
Vařeka Pavel |
75/A |
ORRERO |
444 |
444 |
||||||||||||||||
92 |
8 |
Lajčík Alois |
40/D |
AK Olomouc |
441 |
441 |
||||||||||||||||
93 |
7 |
Dřímalová Martina |
89/F |
Přerov |
440 |
440 |
||||||||||||||||
94 |
8 |
Obšelová Monika |
91/F |
AC Prostějov |
438 |
438 |
||||||||||||||||
95 |
9 |
Planičková Lenka |
91/F |
AK Olomouc |
433 |
433 |
||||||||||||||||
96 |
45 |
Lenhart Vít |
82/A |
TJ Liga 100 Olomouc |
431 |
431 |
||||||||||||||||
97 |
12 |
Krofta Jiří |
55/C |
L100 Praha |
427 |
427 |
||||||||||||||||
98 |
3 |
Tovaryšová Hana |
61/H |
SK Přerov |
423 |
423 |
||||||||||||||||
99 |
9 |
Vychodil Alois |
46/D |
Šternberk |
413 |
413 |
||||||||||||||||
100 |
4 |
Živělová Vladimíra |
61/H |
TJ Liga 100 Olomouc |
407 |
407 |
||||||||||||||||
101 |
13 |
Kobliha Milan |
57/C |
LRS Vyškov |
406 |
406 |
||||||||||||||||
102 |
3 |
Minaříková Jana |
66/G |
TJ Liga 100 Olomouc |
405 |
405 |
||||||||||||||||
103 |
14 |
Jemelka Tomáš |
51/C |
TJ Liga 100 Olomouc |
303 |
91 |
92 |
395 |
||||||||||||||
104 |
15 |
Lisa Otto |
59/C |
Silný team |
390 |
390 |
||||||||||||||||
105 |
16 |
Fančovič Marian |
52/C |
Liga 100 Prostějov |
363 |
363 |
||||||||||||||||
106 |
10 |
Pikal Karel |
49/D |
KVS Náměšť na Hané |
159 |
158 |
317 |
|||||||||||||||
107 |
3 |
Gaman Jaroslav |
35/E |
AVANTI Havířov |
300 |
300 |
||||||||||||||||
108 |
11 |
Morávek Jiří |
47/D |
Liga 100 Prostějov |
292 |
292 |
||||||||||||||||
109 |
12 |
Dostalík Václav |
40/D |
AK Olomouc |
123 |
123 |
||||||||||||||||
110 |
10 |
Coufalová Radka |
78/F |
Biatlon Prostějov |
1 |
1 |
Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz