Středomoravské sdružení vytrvalostní sportů

kredity závodníků

stav k 13. 2. 2019

 

Poznámka: kredit lze navýšit zasláním příslušné částky na účet číslo 2300948142/2010, vedený u Fio banka, a. s. Jako variabilní symbol závodník uvede své evidenční číslo, uvedené v této tabulce.

Z kreditu je možné hradit startovné na všechny závody zařazené do Hanáckého běžeckého poháru, Olomoucké běžecké ligy, Olomouckého poháru v cyklistických časovkách a triatlonových, duatlonových a aquatlonových závodů (pokud je to uvedeno v propozicích závodu).

Kredit je možné navýšit hotovostní platbou po vyhlášení výsledků závodů zařazených do výše uvedených seriálů.

Stav kreditů je aktualizován zpravidla 1 x za měsíc. Závodník je povinen si v mezidobí spočítat kredit sám.

 

Evid.číslo

Příjmení

Jméno

Klub

                        Kredit                       

112

Adamec

Milan

Orel Vyškov

                                      -     

133

Adámek

Oldřich

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                160,00   

177

Ambros

Jiří

Slatinice

                                      -     

336

Babiánek

David

In-Life Cycling team

                                      -     

97

Balihar

Jiří

BALINI

                                100,00   

98

Balihar

Jiří

BALINI

                                 20,00   

263

Baliharová

Hana

BALINI

                                 20,00   

164

Barabáš

David

Tatran Litovel

                                      -     

101

Barabáš

Jan

Triatlon Club Olomouc

                                390,00   

2

Barbořák

Bohuš

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                190,00   

45

Bartoš

Jiří

Olomouc

                                 20,00   

365

Bartoš

Milan

Olomouc

                                      -     

38

Bátěk

Josef

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                130,00   

436

Bauerová

Lucie

OCR Rinners Olomouc

                                 20,00   

65

Bednář

Richard

CEPro team

                                 70,00   

435

Belaníková

Anna

Atletika Olomouc

                                240,00   

154

Beránek

Tomáš

TJ Spartak Přerov

                                100,00   

347

Bittner

Jakub

Forman Cinelli

                                 30,00   

187

Blaha

Tomáš

AK ASICS Kroměříž

                                 20,00   

312

Blinka

Luděk

CYKLO MXM Hulín

                                      -     

105

Boleček

Libor

Tuleni

                                      -     

286

Borák

Martin

In-Life Cycling team

                                      -     

514

Bouchalová

Zuzana

Olomouc

                                      -     

63

Brandýs

Roman

Cyklo Team Kolárna

                                210,00   

422

Branka

Karel

Cyklo Team Kolárna

                                 20,00   

510

Břenková

Petra

Creditas

                                 10,00   

382

Bučík

Jaromír

Olomouc

                                      -     

315

Bučková

Hana

Bělkovice

                                 20,00   

411

Burda

Filip

JSDH Kateřinky

                                      -     

350

Bureš

Miroslav

ČOV Expert Racing

                                      -     

426

Cekl

Martin

Ladermon Team

                                      -     

226

Coufalová

Radka

Biatlon Ostrava

                                      -     

255

Czmero

Jaromír

Hanácký větre

                                 10,00   

292

Čadílek

Pavel

Praha

                                      -     

321

Čejka

Petr

Cyklo Team Kolárna

                                      -     

270

Černý

Max

Olomouc

                                      -     

134

Čevorová

Alena

Olomouc

                                 10,00   

271

Čižmár

Petr

Cyklo klub Nový Jičín

                                      -     

52

Dedek

Vlastimil

BK Olbramice

                                130,00    

475

Demel

Tomáš

Olomouc

                                      -     

122

Derka

Radim

Přerov

                                 50,00   

443

Dobeš

Michal

OCR Runners Olomouc

                                 20,00   

460

Dočkálek

Michal

Rýmařov

                                110,00   

159

Dohnal

Jan

Chomoutov

                                      -     

167

Dokoupil

Pavel

Triatlon Club Olomouc

                                      -     

517

Dokulil

Zdeněk

TJ Liga stovkařů Olomouc

-                                20,00   

305

Doležalová

Ivana

Cyklo Team Kolárna

                                      -     

150

Doležal

Zdeněk

Přerov

                                      -     

123

Doleželová

Blanka

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                210,00   

245

Dorazil

Jiří

Loučany

                                 20,00   

230

Dosoudilová

Radka

Náklo

                                 20,00   

516

Dospěl

Ivo

TJ LIga stovkařů Olomouc

                                      -     

374

Dostálová

Hana

Břuchotín

                                      -     

505

Doubravová

Lenka

Olomouc

                                 20,00   

201

Dozrál

Martin

Lutín

                                 40,00   

295

Drábek

Ladislav

Brničko

                                      -     

296

Drábek

Rostislav

Brníčko

                                      -     

425

Dragon

Petr

Litovel

                                 20,00   

135

Drexler

Jiří

Chomoutov

                                170,00   

250

Drtil

Jiří

Lípy

                                180,00   

236

Drtilová

Veronika

Litovel

                                      -     

22

Dřímalová

Martina

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                150,00   

208

Dvořáková

Eva

Biatlon Prostějov

                                 60,00   

441

Dvořáková

Lucie

Náklo

                                 20,00   

43

Dvořák

Pavel

Biatlon Prostějov

                                340,00   

90

Dyják

Zdeněk

Creditas

                                100,00   

138

Dytrt

Petr

Běhej Brno.com

                                      -     

326

Ethell

Andrew

Zora Factory

                                      -     

239

Faksa

Lukáš

Olomouc

                                 20,00   

202

Faksa

Pavel

Olomouc

                                 20,00   

476

Fárlík

Michal

Triatlon Prostějov

                                 20,00   

416

Felcman

Jan

Decathlon Olomouc

                                 20,00   

1

Filip

Václav

KVS Olomouc

                                      -     

378

Fišer

Michal

SHORT BIKE Olomouc

                                      -     

324

Flogel

Tomáš

Olomouc

                                 50,00   

229

Florýková

Zdeňka

Team Bedihošť

                                      -     

66

Fojtík

Zdeněk

Brodek u Přerova

                                100,00   

17

Fojtková

Jitka

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                 20,00   

313

Fojt

Radovan

In-Life Cycling team

                                      -      

354

Fojt

Robert

Labe Tri club Hradec Králové

                                      -     

519

Frank

Pavel

CREDITAS

-                                20,00   

3

Fritscher

Adam

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                850,00   

83

Fritscherová

Alena

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                 50,00   

449

Fryštacká

Anna

Sokol Velký Újezd

                                      -     

329

Gottwald

Jaroslav

OCR Runners Olomouc

                                 50,00    

328

Grassle

Pavel

Bikecentrum Olomouc

                                      -     

352

Grégr

Pavel

Tršice

                                      -     

477

Gremlicová

Lucie

TJ Liga stovkarů Olomouc

                                 20,00   

210

Grepl

Pavel

Olomouc

                                      -     

363

Hájek

Martin

Cyklo Team Kolárna

                                      -     

317

Halák

Martin

MESPRO

                                      -     

32

Hálek

Jan

Univerzita Olomouc

                                400,00   

433

Haltmar

Miroslav

AK Šternberk

                                 20,00   

340

Haluzík

Martin

Cyklo Team Kolárna

                                      -     

192

Hampl

Tomáš

Olešnice

                                      -     

41

Handl

Tomáš

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                 20,00   

211

Hanzlík

Petr

Dub nad Moravou

                                      -     

156

Harašta

Zbyněk

TJ Sokol Přerov

                                      -     

349

Harlender

Lukáš

Cyklo Team Kolárna

                                      -     

325

Harlender

Michal

Cyklo Team Kolárna

                                      -     

302

Harlenderová

Jitka

Náměšť na Hané

                                      -     

376

Háva

Jan

SHORT BIKE Olomouc

                                      -     

304

Havlena

Petr

Velký Týnec

                                      -     

21

Havlík

Roman

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                 50,00   

311

Hejtmánek

Ctibor

SHORT BIKE Olomouc

                                      -     

102

Hlavinka

Pavel

VB Loučany

                                180,00   

471

Hnát

Petr

CK Stará Ves - Běžci z Rya

                                      -     

434

Holubík

Jakub

Atletika Olomouc

                                 10,00   

508

Holub

Josef

Creditas

                                      -     

264

Horák

Jaromír

Teplákovky

                                 20,00   

320

Horák

Marek

Olomouc

                                      -     

327

Horák

Ondřej

FORTEX SKI Moravský Beroun

                                 50,00   

29

Horák

Pavel

K.A.T. Olomouc

                                170,00   

151

Horný

Pavel

VHT Přerov

                                      -     

439

Hořínková

Renata

OCR Runners Olomouc

                                 20,00   

405

Hrabovská

Lenka

AK Drnovice

                                      -     

241

Hradecká

Hana

Drahanovice

                                 20,00   

141

Hubáčková

Petra

Cholina

                                      -     

119

Hubáčková

Zuzana

AK Drnovice

                                360,00   

94

Hubička

Martin

Mezice

                                150,00   

261

Hudec

Petr

Litovel

                                 50,00   

224

Humeny

Marian

Olomouc

                                120,00   

132

Hurbišová

Petra

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                      -     

458

Huťková

Markéta

Karviná

                                      -     

46

Hvolka

Petr

Kilpi Racing Team

                                 20,00   

110

Hynštová

Marie

AK Drnovice

                                      -     

380

Chalupný

Matěj

Velo sport Favorit Bílina

                                      -     

143

Chlebek

Lukáš

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                160,00   

37

Chmela

Jan

STG Litovel

                                 20,00   

39

Chmela

Lukáš

STH Litovel

                                 20,00   

124

Chmelař

Jan

Slatinky

                                      -     

419

Chmelík

Vojtěch

Velká Bystřice

                                 20,00   

518

Indrová

Petra

CREDITAS

-                                20,00   

27

Ingr

Jiří

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                      -     

155

Jakubíček

Petr

VHT Přerov

                                      -     

410

Janák

Martin

Opava

                                      -     

148

Jancková

Petra

QUO USQUE TANDEM

                                      -     

117

Jančík

Miroslav

Moravští vrabci

                                120,00   

290

Janků

Petr

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                140,00   

308

Janů

Martin

Silný Team Uničov

                                      -     

368

Jarma

Ctirad

CK Fany Gastro Příbram

                                      -     

121

Jašek

Pavel

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                100,00   

152

Jašek

Petr

SKI OB Šternberk

                                      -     

89

Jedličková

Karolina

TJ Liga stovkařů Olomouc

-                                90,00   

115

Jelínek

Zbyněk

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                100,00   

118

Jelínková

Andrea

Olomouc

                                      -     

503

Jeřábek

Tomáš

Ústín

                                130,00   

283

Jeřábková

Milena

Velký Týnec

                                 50,00   

289

Jílek

David

Bikesport Team Mohelnice

                                      -     

33

Jína

Pavel

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                 70,00   

409

Jura

Bronislav

Kroměříž

                                 50,00   

184

Kaděrka

Robert

Triatlon Club Olomouc

                                 50,00   

197

Kachyňa

Lubomír

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                      -     

278

Kachyňa

Miroslav

TRISK Olomouc

                                      -     

125

Kajtman

Martin

Písek

                                      -     

501

Kalábová

Veronika

Kostelec na Hané

                                 20,00   

339

Kaniščev

Roman

Bikesport Mohlenice

                                      -     

507

Kaplanová

Jana

Olomouc

                                      -     

81

Karger

Luděk

MORAVIAN TEAM

                                 50,00   

67

Kašpařík

Tomáš

SK Přerov

                                280,00   

104

Kay Nováková

Kateřina

Prostějov

                                      -     

95

Kazíková

Nikola

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                150,00   

401

Klimecký

Radim

SK Přerov

                                 20,00   

203

Kliment

Pavel

Šternberk

                                 20,00   

240

Kmentová

Zuzana

Střížov

                                 20,00   

467

Knápek

Lubomír

LK Šumperk

                                      -     

281

Knebelová

Lenka

TJ Sokol Mrsklesy

                                      -     

415

Knedla

Denis

                                 20,00   

207

Kobliha

Milan

LRS Vyškov

                                      -     

269

Kobrlová

Iveta

Křelov

                                 30,00   

127

Kočíb

Jan

Smržice

                                 50,00   

157

Kočí

Roman

Olomouc

                                      -     

162

Kohout

Jiří

Litovel

                                      -     

375

Kolavik

Radek

Olomouc

                                      -     

291

Kolegarová

Iveta

In-Life Cycling team

                                      -     

13

Kolmaš

Oldřich

Olomouc

                                 50,00   

265

Konečná

Luba

Ludvíkov

                                 20,00   

457

Koniarová

Zuzana

Martin

                                      -     

472

Koníček

Jakub

Finančné centrum team

                                100,00   

330

Korenný

Jiří

Čelechovice na Hané

                                 20,00   

427

Kosztyu

Peter

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                220,00   

113

Koudelka

Lukáš

AK Drnovice

                                      -     

393

Koukol

Tomáš

Olomouc

                                      -     

144

Koupil

Petr

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                      -     

338

Kováček

Martin

TJ Rožnov pod Radhoštěm

                                      -     

136

Kovařík

František

Břeclav

                                      -     

31

Kovařík

Oldřich

TTC Olomouc

                                170,00   

16

Kovář

Rostislav

Atletický klub Olomouc

                                510,00   

346

Kozák

Michal

Sport Racing - Bike Zlín

                                      -     

182

Kozák

Ondřej

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                      -     

116

Krajča

Stanislav

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                300,00   

49

Král

Tomáš

Lipinka

                                 20,00   

80

Kratina

Petr

Cyklo Team Kolárna

                                 50,00   

444

Krátký

Tomáš

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                 20,00   

446

Kratochvíl

Michal

Sokol Nemilany

                                      -     

82

Kraus

Vladimír

Velký Týnec

                                      -     

331

Krejčí

Petr

HANÁ DRAGONS

                                      -     

10

Krejčí

Tomáš

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                440,00   

183

Krejčí

Zdeněk

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                200,00   

149

Kroča

Petr

Zdravé Hranice

                                 20,00   

301

Krumpolc

Jaroslav

Bikecentrum Olomouc

                                      -      

351

Kryl

Vlastimil

Drahanovice

                                      -     

279

Křížková

Katarína

Olomouc

                                      -     

131

Kučera

Petr

Grymov

                                      -     

276

Kuchařík

Martin

Jazyk na triku

                                      -     

165

Kuchař

Jan

SDH Vojnice

                                400,00   

400

Kukulová

Martina

Cyklo Team Kolárna

                                      -     

111

Kunc

Josef

Orel Vyškov

                                      -     

249

Kunstler

Tomáš

Loučany

                                 20,00   

445

Kuttich

Zdeněk

Červenka

                                      -     

438

Kvapilová

Taťána

OCR Runners Olomouc

                                 40,00   

24

Lah

Robert

Cykloracing Team Olomouc

                                220,00   

23

Lachnit

Jan

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                180,00   

185

Langer

Martin

Olomouc

                                 30,00   

371

Langer

Tomáš

Velká Bystřice

                                100,00   

423

Lapáček

Marek

Prusinovice

                                230,00   

402

Látal

Jaromír

SK LOS RAPIDOS

                                      -     

9

Lichnovská

Barbora

Olomouc

                                 20,00   

100

Lichnovský

Radomír

Elektrocentrum Trading Olomouc

                                230,00   

267

Lipenský

Martin

FORT SMC Ústí nad Orlicí

                                 80,00   

273

Lorenc

Martin

Olomouc

                                110,00   

274

Lorencová

Linda

Sokol Plumlov

                                370,00   

469

Lorenc

Štěpán

FK Slavonín

                                100,00   

451

Losertová

Alena

Zapro AD team

                                      -     

379

Loveček

Adam

Cykloracing Team Olomouc

                                      -     

372

Lukašák

Štefan

Cyklo Team Kolárna

                                      -     

359

Macháč

Josef

Cyklo Team Kolárna

                                      -     

20

Machala

Jan

Cykloracing Team Olomouc

                                220,00   

406

Machalová

Denisa

AK Drnovice

                                      -     

314

Machotka

Karel

Yogi Racing Team Ostrava

                                      -     

310

Maksant

Jindřich

In-Life Cycling team

                                      -     

68

Malinek

Pavel

Mattoni Free Run Olomouc

                                150,00   

176

Mališová

Karla

USK Praha

                                      -     

11

Martinek

Jaroslav

TriSK Olomouc

                                250,00   

158

Martinek

Ondřej

AK Olomouc

                                 50,00   

51

Masiar

Jozef

Olomouc

                                160,00   

194

Mašlík

Miroslav

Šternberk

                                      -     

91

Matějíková

Jana

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                      -     

55

Matějík

Petr

Cykloracing Team Olomouc

                                290,00   

130

Matoušek

Jiří

Senička

                                      -     

453

Menke

Monika

CMTF UP Olomouc

                                      -     

36

Meravý

Tomáš

EXTREME Obstacle RUNNers

                                 20,00   

316

Miček

Radomír

Cykloracing Team Olomouc

                                      -     

468

Mička

Jaroslav

AK EZ Kopřivnice

                                      -     

452

Míka

Radan

RMC Lipník nad Bečvou

                                      -     

268

Mikita

Pavel

Sever Brno

                                      -     

515

Minaříková

Jana

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                 20,00   

465

Mokrý

Jiří

Olomouc

                                 20,00   

86

Moničová

Irena

Mattoni FreeRun Olomouc

                                180,00   

108

Morávek

Jiří

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                      -     

297

Mraček

Rostislav

Rokytnice

                                100,00   

364

Mucha

Bohumír

Velká Bystřice

                                      -     

414

Mynář

Miroslav

SK TRISK Olomouc

                                      -     

146

Myška

David

Olimpex Olomouc

                                      -     

256

Nádeníček

David

Kesbuk

                                      -     

373

Nádvorníková

Eva

Olomouc

                                      -     

137

Nachtneblová

Kristina

Moravany

                                      -     

174

Nakládal

Břetislav

Loučany

                                190,00   

199

Nečesaná

Markéta

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                300,00   

300

Němec

Ondřej

AK ASICS Kroměříž

                                200,00   

171

Němec

Vladan

Bohuňovice

                                      -     

306

Neset

Jan

In-Life Cycling team

                                      -     

466

Nesetová

Tereza

IN-LIFE cycling team

                                      -     

418

Neubauer

Martin

Olomouc

                                 20,00   

282

Neumanová

Radka

Velký Týnec

                                 50,00   

272

Nevtípil

Petr

Hlušovice

                                      -     

213

Nováček

Martin

Šternberk

                                      -     

218

Novák

Jan

SKI OB Šternberk

                                      -     

142

Novák

Jiří

AK Olomouc

                                      -     

455

Nováková

Tereza

Olomouc

                                      -     

106

Novák

Radim

Šternberk

                                      -     

179

Novotný

Milan

JCBRND COE Vyškov

                                200,00   

227

Odehnal

Aleš

Biatlon Prostějov

                                      -     

58

Ondráček

Petr

Slatinice

                                220,00   

456

Ondrušík

Kateřina

AK Šternberk

                                 30,00   

429

Ondryáš

Petr

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                630,00   

294

Opletal

Karel

ORERO

                                      -     

35

Otevřelová

Kristýna

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                230,00   

275

Otrubová

Ivona

Sokol Plumlov

                                150,00   

214

Palica

Michal

Šternberk

                                      -     

64

Paličková

Veronika

Pěnčín

                                 90,00   

287

Papula

Lukáš

Cyklistika Uničov

                                      -     

512

Pátek

Josef

Zábřeh

                                130,00   

40

Pecháček

Miroslav

Orel Dolní Čermná

                                 20,00   

509

Pechoušková

Václava

Olomouc

                                      -     

84

Peřina

Jiří

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                420,00   

506

Peřinová

Jana

Náklo

                                      -     

30

Petr

Jaroslav

Litovel

                                440,00   

450

Petřek

Michal

Cyklo Kaňkovský Olomouc

                                      -     

59

Petříková

Zuzana

Olomouc

                                200,00   

7

Pikal

Karel

KVS Olomouc

                                300,00   

277

Pilná

Markéta

Jazyk na triku

                                 50,00   

335

Piňos

Aleš

Bikecentrum Olomouc

                                      -     

222

Písek

Tomáš

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                150,00   

221

Písková

Ludmila

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                150,00   

231

Planička

Jiří

Litovel

                                 50,00   

482

Podešva

Pavel

CK Stará Ves - Běžci z Rya

                                370,00   

223

Podivínská

Eva

Náměšť na Hané

                                      -     

462

Podjuklová

Iva

SK Hranice

                                350,00   

225

Podroužek

Pavel

Loučany

                                 20,00   

28

Polachová

Lenka

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                 50,00   

78

Polák

Radek

AD Team

                                620,00   

370

Polcr

Ivo

Velká Bystřice

                                      -     

14

Polívka

Vladimír

Náklo

                                 70,00   

220

Polýnková

Jana

Lutín

                                220,00   

198

Popelka

Ondřej

Olomouc

                                400,00   

109

Pospíšilová

Irena

AK Drnovice

                                      -     

93

Pospíšilová

Iveta

Náklo

                                 50,00   

362

Pospíšil

Petr

ON ROAD Olomouc

                                      -     

408

Pospíšil

Petr

Otice

                                490,00   

215

Poštulka

Lukáš

SKI OB Šternberk

                                      -     

217

Poštulka

Tomáš

SKI OB Šternberk

                                      -     

216

Poštulka

Zdenek

SKI OB Šternberk

                                      -     

322

Preč

Pavel

MESPRO

                                      -     

424

Procházka

Jiří

Litovel

                                150,00   

502

Protivánek

Jindřich

SDH Vojnice

                                260,00   

288

Přibyl

Josef

Postřelmov

                                      -     

77

Raclavská

Vlaďka

OB Olomouc

                                290,00   

71

Raclavský

Vlastimil

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                100,00   

421

Raška

Daniel

TJ Slezan Frýdek Místek

                                120,00   

243

Rašková

Kateřina

Olomouc

                                 20,00   

5

Rašner

Tomáš

KVS Olomouc

                                510,00   

15

Rašner

Tomáš

TriSK Olomouc

                                 90,00   

459

Rataj

Kamil

                                      -     

513

Reiter

Tomáš

Olomouc

                                      -     

233

Robenek

Jiří

Samotišky

                                      -     

206

Robenek

Michal

Samotišky

                                 20,00   

103

Rosta

Michal

Loštice

                                140,00   

88

Římská

Zuzana

Elektrocentrum Trading Olomouc

                                180,00   

396

Řoutil

Pavel

Cyklo Team Kolárna

                                      -     

355

Sás

Ladislav

SK Vyhlídka Šternberk

                                 50,00   

342

Satke

Tomáš

In-Life Cycling team

                                      -     

193

Sedláček

Jan

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                130,00   

47

Sedláček

Jaroslav (Gamba)

AD CYKLO Brodek

                                 20,00   

259

Sekanina

Milan

Rokytnice

                                 20,00   

303

Sekerka

Karel

Cykloracing Team Olomouc

                                      -     

205

Skácel

Jaroslav

KOB Konice

                                 20,00   

19

Skopalík

Zbyněk

KVS Olomouc

                                100,00   

242

Skoupil

František

Náměšť na Hané

                                 20,00   

161

Skřivánek

Petr

SK Skřivan

                                      -     

160

Skřivánková

Dagmar

SK Skřivan

                                      -     

480

Slavotínek

Zdeněk

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                 20,00   

309

Slezáček

Karel

Bikecentrum Olomouc

                                      -     

413

Smékalová

Ladislava

Olomouc

                                100,00   

284

Smékalová

Soňa

Dolany

                                      -     

56

Smolicha

Josef

Nový Malín

                                100,00    

420

Smolicha

Tomáš

Nový Malín

                                120,00   

377

Smolka

Michal

In-Life Cycling team

                                      -     

454

Sobková

Veronika

Bělkovice

                                      -     

204

Soldánová

Martina

TJ Sokol PLumlov

                                 20,00   

48

Soviš

Ivo

CK Stará Ves - Běžci z Rya

                                 20,00   

234

Spáčil

Jan

VARADERO

                                      -     

235

Spáčilová

Barbora

Varadero

                                      -     

474

Spurník

Mirko

SRTG Litovel

                                      -     

470

Stanco

Marek

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                      -     

85

Staněk

Karel

Tršice

                                 50,00   

181

Stejskal

Filip

Loučany

                                      -     

169

Stejskal

Petr

Loučany

                                      -     

334

Stibor

Josef

Kokory

                                      -     

481

Stolárik

Jan

CK Stará Ves - Běžci z Rya

                                 70,00   

170

Stolička

Petr

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                 20,00   

341

Strakoš

Jaroslav

Cyklo Team Kolárna

                                      -     

430

Strašák

Vojtěch

Olomouc

                                      -     

129

Stržínek

Karel

CK Stará Ves - Běžci z Rya

                                      -     

407

Svačina

Karel

Pampeliška Olomouc

                                      -     

62

Svačinová

Blažena

Pampeliška Olomouc

                                190,00   

188

Svak

Václav

SK Moravský Beroun

                                      -     

357

Svoboda

Jiří

Přerov

                                      -     

360

Svoboda

Marek

AD Team

                                150,00   

190

Svobodová

Karin

Frýdlant v Čechách

                                      -     

126

Svobodová

Zuzana

AK Drnovice

                                      -     

369

Šálek

David

Bělkovice

                                      -     

431

Šana

Radek

Cholina

                                      -     

381

Ščudla

Luděk

MESPRO

                                      -     

153

Šesták

Radim

FORTEX SKI Moravský Beroun

                                      -     

140

Ševčík

Milan

Paznecht Racing Team Superpres

                                      -     

238

Šída

Jiří

Mikulov Weba

                                 20,00   

345

Šicha

Martin

Brno

                                      -     

232

Šilberský

Martin

Litovel

                                160,00   

107

Šimek

Štefan

ZOD Němčice nad Hanou

                                 60,00   

191

Škarabela

Michal

TJ L100 Olomouc, Ladermon Team

                                 90,00   

34

Šlahařová

Jaroslava

TJ Liga stovkařů Olomouc¨

                                100,00   

200

Šlitrová

Hana

Uničov

                                      -     

412

Šlitr

Václav

Uničov

                                      -     

367

Šlížek

Petr

TriSK Olomouc

                                      -     

248

Šmehlík

Dan

Hněvotín

                                      -     

404

Šmída

Jan

Protivanov

                                      -     

403

Šmída

Michal

Protivanov

                                130,00   

343

Šnobl

Jan

Cyklo Team Kolárna

                                 27,00   

251

Šnoblová

Markéta

Techtherm team

                                 20,00   

120

Špacír

Ladislav

TJ Lokomotiva Břeclav

                                800,00   

511

Špičák

František

Sokol Čelechovice

                                190,00   

440

Špičák

Jan

Sokol Čelechovice

                                 20,00   

332

Špičák

Roman

Moolbike.cz

                                      -     

464

Špičan

Michal

Cholina

                                400,00   

353

Štábl

Jiří

Vranová Lhota

                                      -     

356

Štěpáník

Jiří

Cyklo Team Kolárna

                                      -     

139

Štěpán

Marek

TJ Sokol Týn nad Bečvou

                                350,00   

76

Šulc

Michal

Hněvotín

                                 30,00   

178

Šustr

Jiří

Silný Team Uničov

                                      -     

237

Švarcová

Lucie

AD Team

                                120,00   

319

Švec

Milan

Silný team Uničov

                                      -     

244

Švub

Roman

Náměšť na Hané

                                 20,00   

447

Táborská

Gabriela

Samotišky

                                 30,00   

8

Teplíček

Libor

KVS Olomouc

                                850,00   

333

Tomášek

Martin

Plantoši

                                      -     

4

Tomíšek

Jindřich

Orel Horní Moštěnice

                                 60,00   

26

Tomšíček

Richard

Olomouc

                                110,00   

366

Trébal

Richard

Cykloracing Olomouc

                                      -     

128

Trojan

Jaroslav

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                600,00   

246

Tříska

Jiří

Loučany

                                 20,00   

504

Tučková

Hana

Olomouc

                                 20,00   

323

Tučková

Lucie

Cyklo Team Kolárna

                                      -     

172

Turek

Jan

Olomouc

                                      -     

175

Tvarůžka

Tomáš

Kroměříž

                                540,00   

448

Tvarůžka

Tomáš

Kroměříž

                                 30,00   

258

Tvarůžková

Barbora

Kroměříž

                                 20,00   

285

Urbánek

Ivo

SDH Mezice

                                290,00   

186

Václavková

Jana

Liga stovkařů Olomouc

                                      -     

18

Vaněk

Jaromír

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                360,00   

87

Vaněk

Martin

Volejbal Samotišky

                                 50,00   

189

Vaníček

Lukáš

Praha

                                      -     

266

Vašíček

Michal

KOB Moira Brno

                                 50,00   

348

Vašíček

Pavel

Cykloracing Team Olomouc

                                      -     

168

Vaverka

Aleš

Cholina

                                 50,00   

209

Vavrečka

Libor

SRTG Olomouc

                                      -     

196

Vébr

Václav

Prostějov

                                      -     

437

Večeřa

Jan

OCR Runners Olomouc

                                 40,00   

96

Večeřa

Roman

Biatlon Prostějov

                                 50,00   

318

Večeřová

Simona

Cyklo Team Kolárna

                                 50,00   

280

Vích

Petr

Olomouc

                                      -     

442

Vinklárek

Jiří

TJ Rožnov pod Radhoštěm

                                      -     

114

Vintrlík

Martin

Křepice

                                      -     

173

Vitásek

Jan

Sporting Příbram

                                      -     

228

Vít

Michal

Team Bedihošť

                                      -     

344

Vitoslavský

Marek

Majetín

                                      -     

254

Vlach

Jaroslav

Sportklub Náměšť na Hané

                                 20,00   

307

Vlček

Pavel

In-Life Cycling team

                                      -     

12

Vodák

Jiří

MORAVIAN TEAM

                                 50,00   

260

Vodička

Jan

MK Radslavice

                                 20,00   

166

Vodička

Jan

Triatlon Club Olomouc

                                      -     

479

Vodičková

Iva

Olomouc

                                 20,00   

473

Vogel

Drahoš

Uničov

                                      -     

195

Vojáčková

Blanka

Nový Malín

                                100,00    

212

Volák

Ondřej

Olomouc

                                      -     

252

Vrtalová

Eva

Olomouc

                                 20,00   

262

Vydra

Jan

In-Life Cycling team

                                 70,00   

219

Vykydalová

Jana

SK UP Olomouc

                                      -     

180

Vymazal

Petr

SK SALIX Grymov

                                      -     

25

Vynikal

Bedřich

AVA

                                 50,00   

74

Vyskočilová

Jana

Olomouc

                                210,00   

79

Vyskočil

Tomáš

KVS Olomouc

                                370,00   

293

Wiedermann

René

In-Life Cycling team

                                      -     

6

Zádorožná

Pavlína

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                140,00   

461

Zaoral

Jiří

Čunín - Kouty

                                      -     

299

Zaoral

Marek

Olomouc

                                      -     

298

Zaoral

Miroslav

Olomouc

                                      -     

417

Zapletal

Martin

Olomouc

                                 20,00   

247

Zapletal

Zbyněk

                                 20,00   

428

Zaťko

Libor

ICIKTEAM

                                100,00   

253

Zaťko

Radek

Olomouc

                                420,00    

358

Zatloukal

Jan

Cyklo Team Kolárna

                                      -     

145

Zatloukal

Marek

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                100,00   

257

Zbořilová

Martina

Lutín

                                 20,00   

463

Zbranek

Václav

Valachbajk Team

                                 50,00   

92

Zdráhalová

Magda

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                190,00   

44

Zdražilová

Daniela

QUO USQUE TANDEM

                                 20,00   

147

Zdražil

Petr

QUO USQUE TANDEM

                                      -     

99

Zelený

Jaroslav

TJ Liga stovkařů Olomouc

                                220,00   

42

Zich

Radek

Olomouc

                                 20,00   

394

Zlámal

Tomáš

Cyklo Kaňkovský Olomouc

                                 20,00   

163

Žůrek

Jakub

Uničov

                                      -