Středomoravské sdružení vytrvalostní sportů

kredity závodníků

stav k 9. 6. 2019

 

Poznámka: kredit lze navýšit zasláním příslušné částky na účet číslo 2300948142/2010, vedený u Fio banka, a. s. Jako variabilní symbol závodník uvede své evidenční číslo, uvedené v této tabulce.

Z kreditu je možné hradit startovné na všechny závody zařazené do Hanáckého běžeckého poháru, Olomoucké běžecké ligy, Olomouckého poháru v cyklistických časovkách a triatlonových, duatlonových a aquatlonových závodů (pokud je to uvedeno v propozicích závodu).

Kredit je možné navýšit hotovostní platbou po vyhlášení výsledků závodů zařazených do výše uvedených seriálů.

Stav kreditů je aktualizován zpravidla 1 x za měsíc. Závodník je povinen si v mezidobí spočítat kredit sám

Evid.číslo

Příjmení

Jméno

Klub

                              Kredit                             

112

Adamec

Milan

Orel Vyškov

0,00

133

Adámek

Oldřich

TJ Liga stovkařů Olomouc

100,00

177

Ambros

Jiří

Slatinice

0,00

336

Babiánek

David

Cycloracing Team

0,00

97

Balihar

Jiří

BALINI

360,00

98

Balihar

Jiří

BALINI

20,00

263

Baliharová

Hana

BALINI

160,00

164

Barabáš

David

Tatran Litovel

0,00

101

Barabáš

Jan

Triatlon Club Olomouc

390,00

2

Barbořák

Bohuš

TJ Liga stovkařů Olomouc

100,00

45

Bartoš

Jiří

Olomouc

20,00

365

Bartoš

Milan

Olomouc

0,00

38

Bátěk

Josef

TJ Liga stovkařů Olomouc

200,00

436

Bauerová

Lucie

OCR Rinners Olomouc

20,00

65

Bednář

Richard

CEPro team

70,00

435

Belaníková

Anna

Atletika Olomouc

240,00

154

Beránek

Tomáš

TJ Spartak Přerov

100,00

347

Bittner

Jakub

Forman Cinelli

30,00

187

Blaha

Tomáš

AK ASICS Kroměříž

20,00

312

Blinka

Luděk

CYKLO MXM Hulín

0,00

105

Boleček

Libor

Tuleni

0,00

286

Borák

Martin

In-Life Cycling team

0,00

514

Bouchalová

Zuzana

Olomouc

0,00

489

Bozděchová

Věra

TJ Liga stovkařů Olomouc

300,00

63

Brandýs

Roman

Cyklo Team Kolárna

210,00

422

Bránka

Karel

Cyklo Team Koala

20,00

385

Brychta

Tomáš

Ústí nad Labem

150,00

510

Břenková

Petra

Creditas

10,00

382

Bučík

Jaromír

Olomouc

100,00

315

Bučková

Hana

Bělkovice

20,00

411

Burda

Filip

JSDH Kateřinky

0,00

350

Bureš

Miroslav

ČOV Expert Racing

0,00

374

Burešová

Hana

ČOV expert racing

30,00

426

Cekl

Martin

Ladermon Team

0,00

226

Coufalová

Radka

Biatlon Ostrava

0,00

255

Czmero

Jaromír

Hanácký větre

110,00

292

Čadílek

Pavel

Praha

0,00

321

Čejka

Petr

Cyklo Team Kolárna

0,00

491

Černínová

Eva

Olomouc

0,00

270

Černý

Max

Olomouc

20,00

134

Čevorová

Alena

Olomouc

10,00

271

Čižmár

Petr

Cyklo klub Nový Jičín

0,00

52

Dedek

Vlastimil

BK Olbramice

140,00

475

Demel

Tomáš

Olomouc

0,00

122

Derka

Radim

Přerov

50,00

443

Dobeš

Michal

OCR Runners Olomouc

20,00

460

Dočkálek

Michal

Rýmařov

110,00

159

Dohnal

Jan

Chomoutov

0,00

167

Dokoupil

Pavel

Triatlon Club Olomouc

0,00

517

Dokulil

Zdeněk

TJ Liga stovkařů Olomouc

-20,00

305

Doležalová

Ivana

Cyklo Team Kolárna

0,00

150

Doležal

Zdeněk

Přerov

0,00

123

Doleželová

Blanka

TJ Liga stovkařů Olomouc

520,00

478

Dopitová

Lucie

Přaslavice

120,00

245

Dorazil

Jiří

Loučany

20,00

230

Dosoudilová

Radka

Náklo

20,00

516

Dospěl

Ivo

TJ LIga stovkařů Olomouc

0,00

484

Dostál

Jiří

TJ Liga stovkařů Olomouc

0,00

505

Doubravová

Lenka

Olomouc

50,00

201

Dozrál

Martin

Lutín

40,00

295

Drábek

Ladislav

Brničko

0,00

296

Drábek

Rostislav

Brníčko

0,00

425

Dragon

Petr

Litovel

20,00

135

Drexler

Jiří

Chomoutov

170,00

250

Drtil

Jiří

Lípy

520,00

236

Drtilová

Veronika

Litovel

0,00

22

Dřímalová

Martina

TJ Liga stovkařů Olomouc

150,00

208

Dvořáková

Eva

Biatlon Prostějov

60,00

441

Dvořáková

Lucie

Náklo

20,00

43

Dvořák

Pavel

Biatlon Prostějov

200,00

90

Dyják

Zdeněk

Creditas

90,00

138

Dytrt

Petr

Běhej Brno.com

0,00

326

Ethell

Andrew

Zora Factory

0,00

239

Faksa

Lukáš

Olomouc

20,00

202

Faksa

Pavel

Olomouc

20,00

493

Fančovič

Marian

TJ Liga stovkařů Olomouc

0,00

476

Fárlík

Michal

Triatlon Prostějov

20,00

416

Felcman

Jan

Decathlon Olomouc

20,00

1

Filip

Václav

KVS Olomouc

0,00

378

Fišer

Michal

Štěpánov

0,00

324

Flogel

Tomáš

Olomouc

50,00

229

Florýková

Zdeňka

Team Bedihošť

0,00

66

Fojtík

Zdeněk

Brodek u Přerova

100,00

17

Fojtková

Jitka

TJ Liga stovkařů Olomouc

170,00

313

Fojt

Radovan

In-Life Cycling team

0,00

354

Fojt

Robert

Labe Tri club Hradec Králové

0,00

519

Frank

Pavel

CREDITAS

-20,00

3

Fritscher

Adam

TJ Liga stovkařů Olomouc

410,00

83

Fritscherová

Alena

TJ Liga stovkařů Olomouc

50,00

449

Fryštacká

Anna

Sokol Velký Újezd

0,00

329

Gottwald

Jaroslav

OCR Runners Olomouc

50,00

328

Grassle

Pavel

Bikecentrum Olomouc

0,00

352

Grégr

Pavel

Tršice

0,00

477

Gremlicová

Lucie

TJ Liga stovkarů Olomouc

20,00

210

Grepl

Pavel

Olomouc

0,00

363

Hájek

Martin

Cyklo Team Kolárna

0,00

317

Halák

Martin

Bikecentrum Olomouc

0,00

32

Hálek

Jan

Univerzita Olomouc

300,00

433

Haltmar

Miroslav

AK Šternberk

20,00

340

Haluzík

Martin

Cyklo Team Kolárna

0,00

192

Hampl

Tomáš

Olešnice

0,00

41

Handl

Tomáš

TJ Liga stovkařů Olomouc

20,00

211

Hanzlík

Petr

Dub nad Moravou

0,00

156

Harašta

Zbyněk

TJ Sokol Přerov

0,00

349

Harlender

Lukáš

Cyklo Team Kolárna

0,00

325

Harlender

Michal

Cyklo Team Kolárna

0,00

302

Harlenderová

Jitka

Náměšť na Hané

0,00

376

Háva

Jan

SHORT BIKE Olomouc

0,00

304

Havlena

Petr

Velký Týnec

0,00

21

Havlík

Roman

TJ Liga stovkařů Olomouc

50,00

311

Hejtmánek

Ctibor

SHORT BIKE Olomouc

0,00

490

Heřman

Jan

Olomouc

30,00

102

Hlavinka

Pavel

VB Loučany

380,00

471

Hnát

Petr

CK Stará Ves - Běžci z Rya

0,00

487

Hochman

Zdeněk

Orel Blučina

0,00

434

Holubík

Jakub

Atletika Olomouc

10,00

508

Holub

Josef

Creditas

0,00

264

Horák

Jaromír

Teplákovky

20,00

320

Horák

Marek

Olomouc

0,00

327

Horák

Ondřej

FORTEX SKI Moravský Beroun

50,00

29

Horák

Pavel

K.A.T. Olomouc

170,00

151

Horný

Pavel

VHT Přerov

0,00

439

Hořínková

Renata

OCR Runners Olomouc

20,00

405

Hrabovská

Lenka

AK Drnovice

0,00

241

Hradecká

Hana

Drahanovice

20,00

485

Hradilová

Šárka

Olomouc

0,00

141

Hubáčková

Petra

Cholina

0,00

119

Hubáčková

Zuzana

AK Drnovice

210,00

94

Hubička

Martin

Mezice

150,00

261

Hudec

Petr

Litovel

50,00

224

Humeny

Marian

Olomouc

120,00

132

Hurbišová

Petra

TJ Liga stovkařů Olomouc

0,00

458

Huťková

Markéta

Karviná

0,00

46

Hvolka

Petr

Kilpi Racing Team

20,00

110

Hynštová

Marie

AK Drnovice

0,00

380

Chalupný

Matěj

Bike centrum Olomouc

0,00

143

Chlebek

Lukáš

Plantoši

160,00

37

Chmela

Jan

STG Litovel

20,00

39

Chmela

Lukáš

STH Litovel

20,00

124

Chmelař

Jan

Slatinky

0,00

419

Chmelík

Vojtěch

Velká Bystřice

20,00

518

Indrová

Petra

CREDITAS

-20,00

27

Ingr

Jiří

TJ Liga stovkařů Olomouc

70,00

155

Jakubíček

Petr

VHT Přerov

0,00

410

Janák

Martin

Opava

0,00

148

Jancková

Petra

QUO USQUE TANDEM

0,00

117

Jančík

Miroslav

Moravští vrabci

120,00

290

Janků

Petr

TJ Liga stovkařů Olomouc

240,00

308

Janů

Martin

Silný Team Uničov

0,00

368

Jarma

Ctirad

CK Fany Gastro Příbram

0,00

121

Jašek

Pavel

TJ Liga stovkařů Olomouc

100,00

152

Jašek

Petr

SKI OB Šternberk

0,00

89

Jedličková

Karolina

TJ Liga stovkařů Olomouc

60,00

115

Jelínek

Zbyněk

TJ Liga stovkařů Olomouc

200,00

118

Jelínková

Andrea

Olomouc

0,00

503

Jeřábek

Tomáš

Ústín

180,00

283

Jeřábková

Milena

Velký Týnec

50,00

289

Jílek

David

Bikesport Team Mohelnice

0,00

33

Jína

Pavel

TJ Liga stovkařů Olomouc

70,00

409

Jura

Bronislav

Kroměříž

100,00

184

Kaděrka

Robert

Triatlon Club Olomouc

50,00

197

Kachyňa

Lubomír

TJ Liga stovkařů Olomouc

0,00

278

Kachyňa

Miroslav

TRISK Olomouc

0,00

125

Kajtman

Martin

Písek

0,00

501

Kalábová

Veronika

Kostelec na Hané

20,00

339

Kaniščev

Roman

Bikesport Mohlenice

0,00

507

Kaplanová

Jana

Olomouc

0,00

81

Karger

Luděk

MORAVIAN TEAM

50,00

67

Kašpařík

Tomáš

SK Přerov

190,00

104

Kay Nováková

Kateřina

Prostějov

0,00

95

Kazíková

Nikola

TJ Liga stovkařů Olomouc

150,00

401

Klimecký

Radim

SK Přerov

20,00

203

Kliment

Pavel

Šternberk

20,00

240

Kmentová

Zuzana

Střížov

20,00

467

Knápek

Lubomír

LK Šumperk

0,00

281

Knebelová

Lenka

TJ Sokol Mrsklesy

0,00

415

Knedla

Denis

20,00

207

Kobliha

Milan

LRS Vyškov

0,00

269

Kobrlová

Iveta

Křelov

30,00

127

Kočíb

Jan

Smržice

50,00

157

Kočí

Roman

KVS Olomouc

0,00

162

Kohout

Jiří

Litovel

0,00

375

Kolavik

Radek

Olomouc

0,00

291

Kolegarová

Iveta

In-Life Cycling team

0,00

13

Kolmaš

Oldřich

Olomouc

50,00

265

Konečná

Luba

Ludvíkov

20,00

457

Koniarová

Zuzana

Martin

0,00

472

Koníček

Jakub

Finančné centrum team

100,00

330

Korenný

Jiří

Čelechovice na Hané

20,00

427

Kosztyu

Peter

TJ Liga stovkařů Olomouc

160,00

113

Koudelka

Lukáš

AK Drnovice

0,00

393

Koukol

Tomáš

Olomouc

0,00

144

Koupil

Petr

TJ Liga stovkařů Olomouc

0,00

338

Kováček

Martin

TJ Rožnov pod Radhoštěm

0,00

136

Kovařík

František

Břeclav

0,00

31

Kovařík

Oldřich

TTC Olomouc

140,00

16

Kovář

Rostislav

Atletický klub Olomouc

480,00

346

Kozák

Michal

Sport Racing - Bike Zlín

0,00

182

Kozák

Ondřej

TJ Liga stovkařů Olomouc

0,00

116

Krajča

Stanislav

TJ Liga stovkařů Olomouc

500,00

49

Král

Tomáš

Lipinka

20,00

80

Kratina

Petr

Cyklo Team Kolárna

50,00

444

Krátký

Tomáš

TJ Liga stovkařů Olomouc

20,00

446

Kratochvíl

Michal

Sokol Nemilany

0,00

82

Kraus

Vladimír

Velký Týnec

0,00

331

Krejčí

Petr

HANÁ DRAGONS

0,00

10

Krejčí

Tomáš

TJ Liga stovkařů Olomouc

130,00

183

Krejčí

Zdeněk

TJ Liga stovkařů Olomouc

220,00

149

Kroča

Petr

Zdravé Hranice

20,00

301

Krumpolc

Jaroslav

Bikecentrum Olomouc

0,00

351

Kryl

Vlastimil

Drahanovice

0,00

279

Křížková

Katarína

Olomouc

0,00

488

Kubánek

Martin

TJ Sokol Šternberk

0,00

131

Kučera

Petr

Grymov

0,00

276

Kuchařík

Martin

Jazyk na triku

0,00

165

Kuchař

Jan

SDH Vojnice

860,00

400

Kukulová

Martina

Cyklo Team Kolárna

0,00

111

Kunc

Josef

Orel Vyškov

0,00

249

Kunstler

Tomáš

Loučany

20,00

445

Kuttich

Zdeněk

Červenka

0,00

438

Kvapilová

Taťána

OCR Runners Olomouc

40,00

383

Lacoš

Miroslav

Firefly

0,00

24

Lah

Robert

Cycloracing Team

40,00

23

Lachnit

Jan

TJ Liga stovkařů Olomouc

20,00

185

Langer

Martin

Olomouc

80,00

371

Langer

Tomáš

Velká Bystřice

100,00

423

Lapáček

Marek

Prusinovice

200,00

402

Látal

Jaromír

SK LOS RAPIDOS

0,00

432

Lenhart

Vít

TJ Liga stovkařů Olomouc

0,00

9

Lichnovská

Barbora

Olomouc

20,00

100

Lichnovský

Radomír

Elektrocentrum Trading Olomouc

190,00

267

Lipenský

Martin

FORT SMC Ústí nad Orlicí

80,00

273

Lorenc

Martin

TJ Liga stovkařů Olomouc

770,00

274

Lorencová

Linda

Sokol Plumlov

170,00

469

Lorenc

Štěpán

FK Slavonín

100,00

451

Losertová

Alena

Zapro AD team

0,00

379

Loveček

Adam

Cykloracing Team Olomouc

0,00

372

Lukašák

Štefan

Cyklo Team Kolárna

0,00

359

Macháč

Josef

Cyklo Team Kolárna

0,00

20

Machala

Jan

Cykloracing Team Olomouc

210,00

406

Machalová

Denisa

AK Drnovice

0,00

314

Machotka

Karel

Yogi Racing Team Ostrava

0,00

310

Maksant

Jindřich

In-Life Cycling team

0,00

68

Malinek

Pavel

Mattoni Free Run Olomouc

150,00

176

Mališová

Karla

USK Praha

0,00

11

Martinek

Jaroslav

TriSK Olomouc

170,00

158

Martinek

Ondřej

AK Olomouc

50,00

51

Masiar

Jozef

Olomouc

160,00

194

Mašlík

Miroslav

Šternberk

0,00

91

Matějíková

Jana

TJ Liga stovkařů Olomouc

450,00

55

Matějík

Petr

Cycloracing Team

350,00

130

Matoušek

Jiří

Senička

0,00

453

Menke

Monika

CMTF UP Olomouc

0,00

36

Meravý

Tomáš

EXTREME Obstacle RUNNers

20,00

316

Miček

Radomír

Cykloracing Team Olomouc

0,00

468

Mička

Jaroslav

AK EZ Kopřivnice

0,00

452

Míka

Radan

RMC Lipník nad Bečvou

0,00

268

Mikita

Pavel

Sever Brno

0,00

515

Minaříková

Jana

TJ Liga stovkařů Olomouc

20,00

465

Mokrý

Jiří

Olomouc

20,00

86

Moničová

Irena

Mattoni FreeRun Olomouc

180,00

108

Morávek

Jiří

TJ Liga stovkařů Olomouc

0,00

297

Mraček

Rostislav

Rokytnice

70,00

364

Mucha

Bohumír

Velká Bystřice

0,00

414

Mynář

Miroslav

SK TRISK Olomouc

0,00

146

Myška

David

Olimpex Olomouc

0,00

256

Nádeníček

David

Kesbuk

0,00

373

Nádvorníková

Eva

Olomouc

0,00

137

Nachtneblová

Kristina

Moravany

0,00

174

Nakládal

Břetislav

Loučany

90,00

199

Nečesaná

Markéta

TJ Liga stovkařů Olomouc

200,00

300

Němec

Ondřej

AK ASICS Kroměříž

200,00

171

Němec

Vladan

Bohuňovice

0,00

306

Neset

Jan

In-Life Cycling team

0,00

466

Nesetová

Tereza

IN-LIFE cycling team

0,00

418

Neubauer

Martin

Olomouc

20,00

282

Neumanová

Radka

Velký Týnec

50,00

272

Nevtípil

Petr

Hlušovice

0,00

213

Nováček

Martin

Šternberk

0,00

218

Novák

Jan

SKI OB Šternberk

0,00

142

Novák

Jiří

AK Olomouc

0,00

455

Nováková

Tereza

OCR Runners Olomouc

0,00

106

Novák

Radim

Šternberk

0,00

179

Novotný

Milan

JCBRND COE Vyškov

0,00

227

Odehnal

Aleš

Biatlon Prostějov

0,00

58

Ondráček

Petr

KVS Olomouc

360,00

456

Ondrušík

Kateřina

AK Šternberk

230,00

429

Ondryáš

Petr

TJ Liga stovkařů Olomouc

530,00

294

Opletal

Karel

ORERO

0,00

35

Otevřelová

Kristýna

TJ Liga stovkařů Olomouc

230,00

275

Otrubová

Ivona

Sokol Plumlov

50,00

214

Palica

Michal

Šternberk

0,00

64

Paličková

Veronika

Pěnčín

90,00

287

Papula

Lukáš

Cyklistika Uničov

0,00

512

Pátek

Josef

Zábřeh

70,00

40

Pecháček

Miroslav

Orel Dolní Čermná

70,00

509

Pechoušková

Václava

Olomouc

0,00

84

Peřina

Jiří

TJ Liga stovkařů Olomouc

390,00

506

Peřinová

Jana

Náklo

0,00

30

Petr

Jaroslav

Litovel

440,00

450

Petřek

Michal

Cyklo Kaňkovský Olomouc

0,00

59

Petříková

Zuzana

Olomouc

200,00

7

Pikal

Karel

KVS Olomouc

60,00

277

Pilná

Markéta

Jazyk na triku

50,00

335

Piňos

Aleš

Bikecentrum Olomouc

0,00

222

Písek

Tomáš

TJ Liga stovkařů Olomouc

150,00

221

Písková

Ludmila

TJ Liga stovkařů Olomouc

200,00

231

Planička

Jiří

Litovel

50,00

482

Podešva

Pavel

CK Stará Ves - Běžci z Rya

370,00

223

Podivínská

Eva

Náměšť na Hané

0,00

462

Podjuklová

Iva

SK Hranice

250,00

225

Podroužek

Pavel

Loučany

20,00

28

Polachová

Lenka

TJ Liga stovkařů Olomouc

50,00

78

Polák

Radek

AD Team

410,00

370

Polcr

Ivo

Velká Bystřice

0,00

14

Polívka

Vladimír

Triatlon Club Olomouc

40,00

220

Polýnková

Jana

Lutín

220,00

198

Popelka

Ondřej

Olomouc

400,00

109

Pospíšilová

Irena

AK Drnovice

0,00

93

Pospíšilová

Iveta

Náklo

50,00

362

Pospíšil

Petr

ON ROAD Olomouc

0,00

408

Pospíšil

Petr

Otice

200,00

215

Poštulka

Lukáš

SKI OB Šternberk

0,00

217

Poštulka

Tomáš

SKI OB Šternberk

0,00

216

Poštulka

Zdenek

SKI OB Šternberk

0,00

322

Preč

Pavel

MESPRO

0,00

424

Procházka

Jiří

Litovel

150,00

502

Protivánek

Jindřich

SDH Vojnice

250,00

288

Přibyl

Josef

Postřelmov

0,00

77

Raclavská

Vlaďka

OB Olomouc

290,00

71

Raclavský

Vlastimil

TJ Liga stovkařů Olomouc

100,00

421

Raška

Daniel

TJ Slezan Frýdek Místek

90,00

243

Rašková

Kateřina

Olomouc

20,00

5

Rašner

Tomáš

KVS Olomouc

540,00

15

Rašner

Tomáš

TriSK Olomouc

160,00

459

Rataj

Kamil

0,00

513

Reiter

Tomáš

Olomouc

0,00

233

Robenek

Jiří

Samotišky

0,00

206

Robenek

Michal

Samotišky

20,00

103

Rosta

Michal

Loštice

40,00

88

Římská

Zuzana

Elektrocentrum Trading Olomouc

110,00

396

Řoutil

Pavel

Cyklo Team Kolárna

0,00

355

Sás

Ladislav

SK Vyhlídka Šternberk

50,00

342

Satke

Tomáš

In-Life Cycling team

0,00

384

Sázel

Patrik

Cyklo Team Kolárna

0,00

193

Sedláček

Jan

TJ Liga stovkařů Olomouc

130,00

47

Sedláček

Jaroslav (Gamba)

AD CYKLO Brodek

20,00

259

Sekanina

Milan

Rokytnice

20,00

303

Sekerka

Karel

Cycloracing Team

0,00

205

Skácel

Jaroslav

KOB Konice

20,00

19

Skopalík

Zbyněk

KVS Olomouc

150,00

242

Skoupil

František

Náměšť na Hané

20,00

161

Skřivánek

Petr

SK Skřivan

0,00

160

Skřivánková

Dagmar

SK Skřivan

0,00

480

Slavotínek

Zdeněk

TJ Liga stovkařů Olomouc

20,00

309

Slezáček

Karel

Bikecentrum Olomouc

0,00

413

Smékalová

Ladislava

Olomouc

100,00

284

Smékalová

Soňa

Dolany

0,00

56

Smolicha

Josef

Nový Malín

100,00

420

Smolicha

Tomáš

Nový Malín

120,00

377

Smolka

Michal

In-Life Cycling team

0,00

454

Sobková

Veronika

Bělkovice

0,00

204

Soldánová

Martina

TJ Sokol PLumlov

20,00

48

Soviš

Ivo

CK Stará Ves - Běžci z Rya

20,00

234

Spáčil

Jan

VARADERO

0,00

235

Spáčilová

Barbora

Varadero

0,00

474

Spurník

Mirko

SRTG Litovel

0,00

470

Stanco

Marek

TJ Liga stovkařů Olomouc

0,00

85

Staněk

Karel

Tršice

50,00

181

Stejskal

Filip

Loučany

0,00

169

Stejskal

Petr

Loučany

0,00

334

Stibor

Josef

Elektrocentrum Trading Olomouc

0,00

481

Stolárik

Jan

CK Stará Ves - Běžci z Rya

70,00

170

Stolička

Petr

TJ Liga stovkařů Olomouc

20,00

341

Strakoš

Jaroslav

Cyklo Team Kolárna

0,00

430

Strašák

Vojtěch

Olomouc

0,00

129

Stržínek

Karel

CK Stará Ves - Běžci z Rya

0,00

407

Svačina

Karel

Pampeliška Olomouc

0,00

62

Svačinová

Blažena

Pampeliška Olomouc

530,00

188

Svak

Václav

SK Moravský Beroun

0,00

357

Svoboda

Jiří

Přerov

0,00

360

Svoboda

Marek

AD Team

20,00

190

Svobodová

Karin

Frýdlant v Čechách

0,00

486

Svobodová

Soňa

SKP Kometa Brno

0,00

126

Svobodová

Zuzana

AK Drnovice

0,00

369

Šálek

David

Bělkovice

0,00

431

Šana

Radek

Cholina

0,00

381

Ščudla

Luděk

MESPRO

0,00

153

Šesták

Radim

FORTEX SKI Moravský Beroun

0,00

140

Ševčík

Milan

Paznecht Racing Team Superpres

0,00

483

Šibrava

Rostislav

Jeseník

0,00

238

Šída

Jiří

Mikulov Weba

20,00

345

Šicha

Martin

Brno

0,00

232

Šilberský

Martin

Litovel

160,00

107

Šimek

Štefan

ZOD Němčice nad Hanou

60,00

191

Škarabela

Michal

TJ L100 Olomouc, Ladermon Team

200,00

34

Šlahařová

Jaroslava

TJ Liga stovkařů Olomouc¨

100,00

200

Šlitrová

Hana

Uničov

0,00

412

Šlitr

Václav

Uničov

0,00

367

Šlížek

Petr

TriSK Olomouc

0,00

248

Šmehlík

Dan

Hněvotín

0,00

404

Šmída

Jan

Protivanov

90,00

403

Šmída

Michal

Protivanov

120,00

343

Šnobl

Jan

Cyklo Team Kolárna

27,00

251

Šnoblová

Markéta

Techtherm team

20,00

120

Špacír

Ladislav

TJ Lokomotiva Břeclav

500,00

511

Špičák

František

Sokol Čelechovice

260,00

440

Špičák

Jan

Sokol Čelechovice

20,00

332

Špičák

Roman

Titan Trilife Zlín

0,00

464

Špičan

Michal

Cholina

350,00

353

Štábl

Jiří

Vranová Lhota

0,00

356

Štěpáník

Jiří

Cyklo Team Kolárna

0,00

139

Štěpán

Marek

TJ Sokol Týn nad Bečvou

250,00

76

Šulc

Michal

Hněvotín

30,00

178

Šustr

Jiří

Silný Team Uničov

0,00

237

Švarcová

Lucie

AD Team

120,00

319

Švec

Milan

Silný team Uničov

0,00

244

Švub

Roman

Náměšť na Hané

20,00

447

Táborská

Gabriela

Samotišky

30,00

8

Teplíček

Libor

KVS Olomouc

430,00

333

Tomášek

Martin

Plantoši

0,00

4

Tomíšek

Jindřich

Orel Horní Moštěnice

130,00

26

Tomšíček

Richard

Olomouc

110,00

366

Trébal

Richard

Cykloracing Olomouc

0,00

128

Trojan

Jaroslav

TJ Liga stovkařů Olomouc

500,00

246

Tříska

Jiří

Loučany

20,00

504

Tučková

Hana

Olomouc

50,00

323

Tučková

Lucie

Cyklo Team Kolárna

0,00

172

Turek

Jan

Olomouc

0,00

175

Tvarůžka

Tomáš

Kroměříž

320,00

448

Tvarůžka

Tomáš

Kroměříž

160,00

258

Tvarůžková

Barbora

Kroměříž

150,00

285

Urbánek

Ivo

SDH Mezice

290,00

186

Václavková

Jana

Liga stovkařů Olomouc

0,00

18

Vaněk

Jaromír

TJ Liga stovkařů Olomouc

260,00

87

Vaněk

Martin

Sokol Kokory

300,00

189

Vaníček

Lukáš

Praha

0,00

266

Vašíček

Michal

SK Haná Orienteering

240,00

348

Vašíček

Pavel

Cycloracing Team

0,00

168

Vaverka

Aleš

Cholina

50,00

209

Vavrečka

Libor

SRTG Olomouc

0,00

196

Vébr

Václav

Prostějov

0,00

437

Večeřa

Jan

OCR Runners Olomouc

40,00

96

Večeřa

Roman

Biatlon Prostějov

50,00

318

Večeřová

Simona

Cyklo Team Kolárna

50,00

492

Veselá

Iveta

OCR Runners Olomouc

0,00

280

Vích

Petr

Olomouc

0,00

442

Vinklárek

Jiří

TJ Rožnov pod Radhoštěm

0,00

114

Vintrlík

Martin

Křepice

0,00

173

Vitásek

Jan

Sporting Příbram

0,00

228

Vít

Michal

Team Bedihošť

0,00

344

Vitoslavský

Marek

Majetín

0,00

254

Vlach

Jaroslav

Sportklub Náměšť na Hané

20,00

307

Vlček

Pavel

In-Life Cycling team

0,00

12

Vodák

Jiří

MORAVIAN TEAM

50,00

260

Vodička

Jan

MK Radslavice

20,00

166

Vodička

Jan

Triatlon Club Olomouc

0,00

479

Vodičková

Iva

Triatlon Club Olomouc

20,00

473

Vogel

Drahoš

Uničov

0,00

195

Vojáčková

Blanka

Nový Malín

100,00

212

Volák

Ondřej

Olomouc

0,00

252

Vrtalová

Eva

Olomouc

20,00

262

Vydra

Jan

In-Life Cycling team

70,00

219

Vykydalová

Jana

SK UP Olomouc

0,00

180

Vymazal

Petr

SK SALIX Grymov

0,00

25

Vynikal

Bedřich

AVA

50,00

74

Vyskočilová

Jana

Olomouc

210,00

79

Vyskočil

Tomáš

KVS Olomouc

270,00

293

Wiedermann

René

In-Life Cycling team

0,00

6

Zádorožná

Pavlína

TJ Liga stovkařů Olomouc

140,00

461

Zaoral

Jiří

Čunín - Kouty

0,00

299

Zaoral

Marek

UrbanBajk

0,00

298

Zaoral

Miroslav

Olomouc

0,00

417

Zapletal

Martin

Olomouc

20,00

247

Zapletal

Zbyněk

20,00

428

Zaťko

Libor

KVS Olomouc

500,00

253

Zaťko

Radek

Olomouc

420,00

358

Zatloukal

Jan

Cyklo Team Kolárna

0,00

145

Zatloukal

Marek

TJ Liga stovkařů Olomouc

200,00

257

Zbořilová

Martina

Lutín

20,00

463

Zbranek

Václav

Valachbajk Team

50,00

92

Zdráhalová

Magda

TJ Liga stovkařů Olomouc

110,00

44

Zdražilová

Daniela

QUO USQUE TANDEM

320,00

147

Zdražil

Petr

QUO USQUE TANDEM

400,00

99

Zelený

Jaroslav

TJ Liga stovkařů Olomouc

220,00

42

Zich

Radek

Olomouc

20,00

394

Zlámal

Tomáš

Cyklo Kaňkovský Olomouc

20,00

163

Žůrek

Jakub

Uničov

0,00