STŘEDOMORAVSKÉ SDRUŽENÍ VYTRVALOSTNÍCH SPORTŮ

REGISTR CYKLISTŮ 2018 (stav k 23. 2. 2018)
platí jednotné startovní číslo pro všechny cyklistické časovky, které jsou zařazeny do seriálů  vyhlašovaných Středomoravským sdružením vytrvalostních sportů

 

Registrace pro rok 2018

Registrace se provádí zasláním částky 250,- Kč na účet číslo 2300948142/2010. Jako variabilní číslo se uvede evidenční číslo čipové karty (na čipové kartě nahoře). Závodníci, kteří ještě nevlastní čipovou kartu si o ni mohou požádat na e-mailové adrese: karel.pikal@seznam.cz . Registrovaným závodníkům bude přiděleno stálé startovní číslo 1 - 30.

Registrovaní závodníci se startovními čísly 1 - 30 neplatí v roce 2018 startovné.  Ostatní závodníci platí startovné na jednu časovku ve výši 80,- Kč, po předložení čipové karty pak 50,- Kč.

Všichni závodníci, uvedení v této tabulce mají vystaveny čipové karty, a pokud jim ještě nebyla čipová karta vydána, obdrží ji při prezentaci.

 

 

Už jsou volná jen 4 místa

 

Evid. číslo

Start. číslo

Registrační číslo

Příjmení

Jméno

Ročník

Částka

Klub

301

1

KRUJA71M

Krumpolc

Jaroslav

71

0,-

Bikecentrum Olomouc

338

2

KOVMA90M

Kováček

Martin

90

250,-

TJ Rožnov pod Radhoštěm

303

3

SEKKA61M

Sekerka

Karel

61

 

Cykloracing Team Olomouc

143

4

CHLLU82M

Chlebek

Lukáš

82

250,-

TJ Liga stovkařů Olomouc

55

5

MATPE64M

Matějík

Petr

64

250,-

Cykloracing Team Olomouc

334

6

STIJO48M

Stibor

Josef

48

250,-

Kokory

7

7

PIKKA49M

Pikal

Karel

49

0,-

KVS Olomouc

308

8

JANMA74M

Janů

Martin

74

250,-

Silný Team Uničov

309

9

SLEKA73M

Slezáček

Karel

73

 

Bikecentrum Olomouc

78

10

POLRA79M

Polák

Radek

79

 

SHORT BIKE Olomouc

311

11

HEJCT68M

Hejtmánek

Ctibor

68

250,-

SHORT BIKE Olomouc

17

12

FOJJI87Z

Fojtková

Jitka

87

 

Moolbike Olomouc

313

13

FOJRA70M

Fojt

Radovan

70

250,-

Bikecentrum Olomouc

314

14

MACKA73M

Machotka

Karel

73

 

Yogi Racing Team Ostrava

63

15

BRARO63M

Brandýs

Roman

63

250,-

Cyklo Team Kolárna

316

16

MICRA86M

Miček

Radomír

86

 

Cykloracing Team Olomouc

317

17

HALMA90M

Halák

Martin

90

250,-

MESPRO

318

18

VECSI78Z

Večeřová

Simona

78

250,-

Cyklo Team Kolárna

319

19

SVEMI63M

Švec

Milan

63

250,-

Silný team Uničov

320

20

HORMA90M

Horák

Marek

90

250,-

Olomouc

321

21

CEJPE64M

Čejka

Petr

64

250,-

Cyklo Team Kolárna

322

22

PREPA72M

Preč

Pavel

72

 

MESPRO

323

23

TUCLU82Z

Tučková

Lucie

82

 

Cyklo Team Kolárna

74

24

VYSJA74Z

Vyskočilová

Jana

74

 

KVS Olomouc

325

25

HARMI72M

Harlender

Michal

72

250,-

Cyklo Team Kolárna

326

26

ETHAN67M

Ethell

Andrew

67

0,-

Zora Factory

88

27

RIMZU71Z

Římská

Zuzana

71

250,-

Olomouc

328

28

GRAPA85M

Grassle

Pavel

85

250,-

Bikecentrum Olomouc

369

29

SALDA66M

Šálek

David

66

250,-

Bělkovice

10

30

KRETO86M

Krejčí

Tomáš

86

 

TJ Liga stovkařů Olomouc

332

 

SPIRO93M

Špičák

Roman

93

250,-

Moolbike Olomouc

333

 

TOMMA82M

Tomášek

Martin

82

250,-

Plantoši

336

 

BABDA93M

Babiánek

David

93

 

IN-LIFE Cycling Team

178

 

SUSJI80M

Šustr

Jiří

80

250--

Silný Team Uničov

339

 

KANRO70M

Kaniščev

Roman

70

 

Bikesport Mohlenice

340

 

HALMA76M

Haluzík

Martin

76

 

Cyklo Team Kolárna

100

 

LICRA64M

Lichnovský

Radomír

64

250,-

Olomouc

368

 

JARCT97M

Jarma

Ctirad

97

250,-

Puskiňak cz

341

 

STRJA86M

Strakoš

Jaroslav

86

250,-

Cyklo Team Kolárna