STŘEDOMORAVSKÉ SDRUŽENÍ VYTRVALOSTNÍCH SPORTŮ

REGISTR BĚŽCŮ HANÁCKÉHO BĚŽECKÉHO POHÁRU 2018 a

OLOMOUCKÉ BĚŽECKÉ LIGY 2018

 (stav k 24. 2. 2018)
platí jednotné startovní číslo pro všechny běhy, které jsou zařazeny do seriálů Hanácký běžecký pohár 2018 a Olomoucká běžecká liga 2018,  vyhlašovaných Středomoravským sdružením vytrvalostních sportů

 

Evid. číslo

Start. číslo

Registrační číslo

Příjmení

Jméno

Ročník

Klub

1

1

FILVA60M

Filip

Václav

60

KVS Olomouc

2

2

BARBO59M

Barbořák

Bohuš

59

TJ Liga stovkařů Olomouc

3

3

FRIAD75M

Fritscher

Adam

75

TJ Liga stovkařů Olomouc

4

4

TOMJI39M

Tomíšek

Jindřich

39

Orel Horní Moštěnice

5

5

RASTO69M

Rašner

Tomáš

69

KVS Olomouc

107

6

SIMST56M

Šimek

Štefan

56

ZOD Němčice nad Hanou

7

7

PIKKA49M

Pikal

Karel

49

KVS Olomouc

8

8

TEPLI68M

Teplíček

Libor

68

KVS Olomouc

116

9

KRAST83M

Krajča

Stanislav

83

TJ Liga stovkařů Olomouc

10

10

KRETO86M

Krejčí

Tomáš

86

TJ Liga stovkařů Olomouc

11

11

MARJA69M

Martinek

Jaroslav

69

TriSK Olomouc

15

15

RASTO79M

Rašner

Tomáš

79

TriSK Olomouc

16

16

KOVRO51M

Kovář

Rostislav

51

Atletický klub Olomouc

17

17

FOJJI87Z

Fojtková

Jitka

87

Liga stovkařů Olomouc

18

18

VANJA48M

Vaněk

Jaromír

48

TJ Liga stovkařů Olomouc

19

19

SKOZB78M

Skopalík

Zbyněk

78

KVS Olomouc

502

20

PROJI80M

Protivánek

Jindřich

80

SDH Vojnice

23

23

LACJA80M

Lachnit

Jan

80

TJ Liga stovkařů Olomouc

24

24

LAHRO74M

Lah

Robert

74

Cykloracing Team Olomouc

25

25

VYNBE52M

Vynikal

Bedřich

52

AVA

27

27

INGJI76M

Ingr

Jiří

76

TJ Liga stovkařů Olomouc

183

29

KREZD88M

Krejčí

Zdeněk

88

TJ Liga stovkařů Olomouc

30

30

PETJA69M

Petr

Jaroslav

69

Litovel

119

36

HUBZU87Z

Hubáčková

Zuzana

87

AK Drnovice

123

37

DOLBL79Z

Doleželová

Blanka

79

TJ Liga stovkařů Olomouc

120

38

SPALA55M

Špacír

Ladislav

55

TJ Lokomotiva Břeclav

191

39

SKAMI74M

Škarabela

Michal

74

TJ L100 Olomouc, Ladermon Team

128

40

TROJA62M

Trojan

Jaroslav

62

TJ Liga stovkařů Olomouc

175

41

TVATO72M

Tvarůžka

Tomáš

72

Kroměříž

43

43

DVOPA82M

Dvořák

Pavel

82

Biatlon Prostějov

224

44

HUMMA82M

Humeny

Marian

82

Olomouc

102

46

HLAPA72M

Hlavinka

Pavel

72

VB Loučany

266

47

VASMI89M

Vašíček

Michal

89

KOB Moira Brno

174

48

NAKBR70M

Nakládal

Břetislav

70

Loučany

165

49

KUCJA76M

Kuchař

Jan

76

SDH Vojnice

133

50

ADAOL66M

Adámek

Oldřich

66

TJ Liga stovkařů Olomouc

52

52

DEDVL52M

Dedek

Vlastimil

52

BK Olbramice

162

53

KOHJI79M

Kohout

Jiří

79

Litovel

145

54

ZATMA65M

Zatloukal

Marek

65

TJ Liga stovkařů Olomouc

55

55

MATPE64M

Matějík

Petr

64

Cykloracing Team Olomouc

503

56

JERTO79M

Jeřábek

Tomáš

79

Olomouc

127

57

KOCJA79M

Kočíb

Jan

79

Smržice

58

58

ONDPE81M

Ondráček

Petr

81

Slatinice

134

60

CEVAL84Z

Čevorová

Alena

84

Olomouc

103

61

ROSMI83M

Rosta

Michal

83

Loštice

62

62

SVABL52Z

Svačinová

Blažena

52

Pampeliška Olomouc

126

66

SVOZU81Z

Svobodová

Zuzana

81

AK Drnovice

67

67

KASTO75M

Kašpařík

Tomáš

75

SK Přerov

117

69

JANMI87M

Jančík

Miroslav

87

Moravští vrabci

143

70

CHLLU82M

Chlebek

Lukáš

82

TJ Liga stovkařů Olomouc

511

72

SPIFR56M

Špičák

František

56

Sokol Čelechovice

512

73

PATJO91M

Pátek

Josef

91

Zábřeh

74

74

VYSJA74Z

Vyskočilová

Jana

74

Olomouc

78

78

POLRA79M

Polák

Radek

79

AD Team

82

82

KRAVL65M

Kraus

Vladimír

65

Velký Týnec

83

83

FRIAL86Z

Fritscherová

Alena

86

TJ Liga stovkařů Olomouc

84

84

PERJI75M

Peřina

Jiří

75

TJ Liga stovkařů Olomouc

88

88

RIMZU71Z

Římská

Zuzana

71

Olomouc

89

89

JEDKA90Z

Jedličková

Karolina

90

TJ Liga stovkařů Olomouc

90

90

DYJZD89M

Dyják

Zdeněk

89

Creditas

91

91

MATJA90Z

Matějíková

Jana

90

TJ Liga stovkařů Olomouc

92

92

ZDRMA79Z

Zdráhalová

Magda

79

TJ Liga stovkařů Olomouc

97

97

BALJI73M

Balihar

Jiří

73

BALINI

98

98

BALJI94M

Balihar

Jiří

94

BALINI

100

100

LICRA64M

Lichnovský

Radomír

64

Olomouc