STŘEDOMORAVSKÉ SDRUŽENÍ VYTRVALOSTNÍCH SPORTŮ

REGISTR CYKLISTŮ 2017 (stav k 25. 5. 2017)
platí jednotné startovní číslo pro všechny cyklistické časovky, které jsou zařazeny do seriálů  vyhlašovaných Středomoravským sdružením vytrvalostních sportů

 

Registrace pro rok 2017

Registrovaní závodníci se startovními čísly 1 - 40 neplatí startovné. Ostatní závodníci platí startovné na jednu časovku ve výši 80,- Kč, po předložení čipové karty pak 50,- Kč. Všichni závodníci, uvedení v této tabulce mají vystaveny čipové karty, a pokud jim ještě nebyla čipová karta vydána, obdrží ji při prezentaci.

 

Evid. číslo

Start. číslo

Registrační číslo

Příjmení

Jméno

Ročník

Klub

301

1

KRUJA71M

Krumpolc

Jaroslav

71

Bikecentrum Olomouc

303

3

SEKKA61M

Sekerka

Karel

61

Cykloracing Team Olomouc

55

5

MATPE64M

Matějík

Petr

64

Cykloracing Team Olomouc

7

7

PIKKA49M

Pikal

Karel

49

KVS Olomouc

308

8

JANMA74M

Janů

Martin

74

Silný Team Uničov

309

9

SLEKA73M

Slezáček

Karel

73

Bikecentrum Olomouc

78

10

POLRA79M

Polák

Radek

79

SHORT BIKE Olomouc

311

11

HEJCT68M

Hejtmánek

Ctibor

68

SHORT BIKE Olomouc

17

12

FOJJI87Z

Fojtková

Jitka

87

Moolbike Olomouc

313

13

FOJRA70M

Fojt

Radovan

70

Bikecentrum Olomouc

314

14

MACKA73M

Machotka

Karel

73

Yogi Racing Team Ostrava

63

15

BRARO63M

Brandýs

Roman

63

Cyklo Team Kolárna

316

16

MICRA86M

Miček

Radomír

86

Cykloracing Team Olomouc

317

17

HALMA90M

Halák

Martin

90

MESPRO

318

18

VECSI78Z

Večeřová

Simona

78

Cyklo Team Kolárna

319

19

SVEMI63M

Švec

Milan

63

Silný team Uničov

320

20

HORMA90M

Horák

Marek

90

Olomouc

321

21

CEJPE64M

Čejka

Petr

64

Cyklo Team Kolárna

322

22

PREPA72M

Preč

Pavel

72

MESPRO

323

23

TUCLU82Z

Tučková

Lucie

82

Cyklo Team Kolárna

74

24

VYSJA74Z

Vyskočilová

Jana

74

KVS Olomouc

325

25

HARMI72M

Harlender

Michal

72

Cyklo Team Kolárna

326

26

ETHAN67M

Ethell

Andrew

67

Zora Factory

88

27

RIMZU71Z

Římská

Zuzana

71

KVS Olomouc

328

28

GRAPA85M

Grassle

Pavel

85

Bikecentrum Olomouc

10

30

KRETO86M

Krejčí

Tomáš

86

TJ Liga stovkařů Olomouc

332

32

SPIRO93M

Špičák

Roman

93

Moolbike Olomouc

333

33

TOMMA82M

Tomášek

Martin

82

Plantoši

334

34

STIJO48M

Stibor

Josef

48

Kokory

143

35

CHLLU82M

Chlebek

Lukáš

82

TJ Liga stovkařů Olomouc

336

36

BABDA93M

Babiánek

David

93

In-Life Cycling/Puskinak.cz

178

37

SUSJI80M

Šustr

Jiří

80

Silný Team Uničov

338

38

KOVMA90M

Kováček

Martin

90

TJ Rožnov pod Radhoštěm

339

39

KANRO70M

Kaniščev

Roman

70

Bikesport Mohlenice

340

40

HALMA76M

Haluzík

Martin

76

Cyklo Team Kolárna

341

41

STRJA86M

Strakoš

Jaroslav

86

Cyklo Team Kolárna

342

42

SATTO89M

Satke

Tomáš

89

Puškiňák.cz

116

43

KRAST83M

Krajča

Stanislav

83

TJ Liga stovkařů Olomouc

344

44

VITMA75M

Vitoslavský

Marek

75

Majetín

345

45

SICMA81M

Šicha

Martin

81

Brno

346

46

KOZMI87M

Kozák

Michal

87

Sport Racing - Bike Zlín

347

47

BITJA94M

Bittner

Jakub

94

Forman Cinelli

348

48

VASPA78M

Vašíček

Pavel

78

Cykloracing Team Olomouc

349

49

HARLU07M

Harlender

Lukáš

7

Cyklo Team Kolárna

350

50

BURMI89M

Bureš

Miroslav

89

ČOV Expert Racing

351

51

KRYMV00M

Kryl

Vlastimil

0

Drahanovice

352

52

GREPA98M

Grégr

Pavel

98

Tršice

354

54

FOJRO76M

Fojt

Robert

76

Labe Tri club Hradec Králové

98

55

BALJI94M

Balihar

Jiří

94

BALINI

356

56

STEJI92M

Štěpáník

Jiří

92

Cyklo Team Kolárna

357

57

SVOJI94M

Svoboda

Jiří

94

Přerov

358

58

ZATJA02M

Zatloukal

Jan

2

Cyklo Team Kolárna

359

59

MACJO02M

Macháč

Josef

2

Cyklo Team Kolárna

360

60

SVOMA95M

Svoboda

Marek

95

AD Team

361

61

HAVPE85M

Havlena

Petr

85

Velký Týnec

362

62

POSPE73M

Pospíšil

Petr

73

ON ROAD Olomouc

185

63

LANMA84M

Langer

Martin

84

Olomouc

364

64

KREPE78M

Krejčí

Petr

78

HANÁ DRAGONS