STŘEDOMORAVSKÉ SDRUŽENÍ VYTRVALOSTNÍCH SPORTŮ

REGISTR BĚŽCŮ OLOMOUCKÉ BĚŽECKÉ LIGY 2017

 (stav k 25. 5. 2017)
platí jednotné startovní číslo pro všechny běhy, které jsou zařazeny do seriálu Olomoucká běžecká liga 2017,

 který vyhlašuje Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů

 

Registrace pro rok 2017

Závodníci, kteří nemají čipovou kartu, uhradí částku 30,- Kč za vystavení čipové karty (Závodníci v níže uvedeném seznamu již mají vystavenou čipovou kartu, buď ji již obdrželi, nebo ji obdrží při prezentaci k následujícímu závodu). Závodníci, vlastnící čipovou kartu uhradí částku 20,- Kč za startovní číslo (závodníci v níže uvedeném seznamu již mají startovní číslo, buď ho mají doma, anebo si jej vyzvednou u prezentace). Závodník, který zapomene startovní číslo doma, bude startovat s náhradním startovním číslem za poplatek 10,- Kč, který zaplatí v hotovosti u prezentace. Závodníkovi, který zapomene doma čipovou kartu, bude umožněn start po zaplacení poplatku ve výši 10,- Kč, který zaplatí v hotovosti u prezentace.

 

 

Evid. číslo

Start. číslo

Registrační číslo

Příjmení

Jméno

Ročník

Klub

1

1

FILVA60M

Filip

Václav

60

KVS Olomouc

2

2

BARBO59M

Barbořák

Bohuš

59

TJ Liga stovkařů Olomouc

3

3

FRIAD75M

Fritscher

Adam

75

TJ Liga stovkařů Olomouc

4

4

TOMJI39M

Tomíšek

Jindřich

39

Orel Horní Moštěnice

5

5

RASTO69M

Rašner

Tomáš

69

KVS Olomouc

6

6

PECPA81Z

Zádorožná

Pavlína

81

TJ Liga stovkařů Olomouc

7

7

PIKKA49M

Pikal

Karel

49

KVS Olomouc

8

8

TEPLI68M

Teplíček

Libor

68

KVS Olomouc

9

9

LICBA98Z

Lichnovská

Barbora

98

KVS Olomouc

10

10

KRETO86M

Krejčí

Tomáš

86

TJ Liga stovkařů Olomouc

11

11

MARJA69M

Martinek

Jaroslav

69

TriSK Olomouc

12

12

VODJI71M

Vodák

Jiří

71

MORAVIAN TEAM

13

13

KOLOL52M

Kolmaš

Oldřich

52

Olomouc

14

14

POLVL69M

Polívka

Vladimír

69

Náklo

15

15

RASTO79M

Rašner

Tomáš

79

TriSK Olomouc

16

16

KOVRO51M

Kovář

Rostislav

51

Atletický klub Olomouc

17

17

FOJJI87Z

Fojtková

Jitka

87

Moolbike Olomouc

18

18

VANJA48M

Vaněk

Jaromír

48

TJ Liga stovkařů Olomouc

19

19

SKOZB78M

Skopalík

Zbyněk

78

KVS Olomouc

20

20

MACJA89M

Machala

Jan

89

Cykloracing Team Olomouc

21

21

HAVRO65M

Havlík

Roman

65

TJ Liga stovkařů Olomouc

22

22

DRIMA89Z

Dřímalová

Martina

89

TJ Liga stovkařů Olomouc

23

23

LACJA80M

Lachnit

Jan

80

TJ Liga stovkařů Olomouc

24

24

LAHRO74M

Lah

Robert

74

Cykloracing Team Olomouc

25

25

VYNBE52M

Vynikal

Bedřich

52

AVA

26

26

TOMRI83M

Tomšíček

Richard

83

Olomouc

27

27

INGJI76M

Ingr

Jiří

76

TJ Liga stovkařů Olomouc

28

28

POLLE69Z

Polachová

Lenka

69

TJ Liga stovkařů Olomouc

29

29

HORPA64M

Horák

Pavel

64

K.A.T. Olomouc

30

30

PETJA69M

Petr

Jaroslav

69

Litovel

31

31

KOVOL60M

Kovařík

Oldřich

60

TTC Olomouc

32

32

HALJA70M

Hálek

Jan

70

Univerzita Olomouc

33

33

JINPA62M

Jína

Pavel

62

TJ Liga stovkařů Olomouc

34

34

SLAJA83Z

Šlahařová

Jaroslava

83

TJ Liga stovkařů Olomouc¨

35

35

CHMKR87Z

Chmelková

Kristýna

87

TJ Liga stovkařů Olomouc

38

38

BATJO61M

Bátěk

Josef

61

TJ Liga stovkařů Olomouc

43

43

DVOPA82M

Dvořák

Pavel

82

Biatlon Prostějov

51

51

MASJO71M

Masiar

Jozef

71

Olomouc

52

52

DEDVL52M

Dedek

Vlastimil

52

IDS Olomouc, a.s.

55

55

MATPE64M

Matějík

Petr

64

Cykloracing Team Olomouc

56

56

SMOJO56M

Smolicha

Josef

56

Nový Malín

58

58

ONDPE81M

Ondráček

Petr

81

Slatinice

59

59

PETZU70Z

Petříková

Zuzana

70

Olomouc

62

62

SVABL52Z

Svačinová

Blažena

52

Pampeliška Olomouc

63

63

BRARO63M

Brandýs

Roman

63

Cyklo Team Kolárna

65

65

BEDRI85M

Bednář

Richard

85

CEPro team

66

66

FOJZD80M

Fojtík

Zdeněk

80

Brodek u Přerova

67

67

KASTO75M

Kašpařík

Tomáš

75

SK Přerov

71

71

RACVL55M

Raclavský

Vlastimil

55

TJ Liga stovkařů Olomouc

74

74

VYSJA74Z

Vyskočilová

Jana

74

KVS Olomouc

77

77

RACVL02Z

Raclavská

Vlaďka

2

OB Olomouc

78

78

POLRA79M

Polák

Radek

79

SHORT BIKE Olomouc

79

79

VYSTO79M

Vyskočil

Tomáš

79

KVS Olomouc

80

80

KRAPE76M

Kratina

Petr

76

Cyklo Team Kolárna

81

81

KARLU74M

Karger

Luděk

74

MORAVIAN TEAM

82

82

KRAVL65M

Kraus

Vladimír

65

Velký Týnec

84

84

PERJI75M

Peřina

Jiří

75

TJ Liga stovkařů Olomouc

85

85

STAKA76M

Staněk

Karel

76

Tršice

86

86

MONIR75Z

Moničová

Irena

75

Mattoni FreeRun Olomouc

87

87

VANMA73M

Vaněk

Martin

73

Volejbal Samotišky

88

88

RIMZU71Z

Římská

Zuzana

71

KVS Olomouc

89

89

JEDKA90Z

Jedličková

Karolina

90

Mattoni FreeRun Olomouc

90

90

DYJZD89M

Dyják

Zdeněk

89

Creditas

91

91

MATJA90Z

Matějíková

Jana

90

TJ Liga stovkařů Olomouc

92

92

ZDRMA79Z

Zdráhalová

Magda

79

TJ Liga stovkařů Olomouc

93

93

POSIV83Z

Pospíšilová

Iveta

83

Náklo

94

94

HUBMA90M

Hubička

Martin

90

Mezice

95

95

KAZNI99Z

Kazíková

Nikola

99

TJ Liga stovkařů Olomouc

96

96

VECRO80M

Večeřa

Roman

80

Biatlon Prostějov

97

97

BALJI73M

Balihar

Jiří

73

BALINI

98

98

BALJI94M

Balihar

Jiří

94

BALINI

99

99

ZELJA59M

Zelený

Jaroslav

59

TJ Liga stovkařů Olomouc

100

100

LICRA64M

Lichnovský

Radomír

64

KVS Olomouc

101

101

BARJA76M

Barabáš

Jan

76

Triatlon Club Olomouc