STŘEDOMORAVSKÉ SDRUŽENÍ VYTRVALOSTNÍCH SPORTŮ

REGISTR BĚŽCŮ HANÁCKÉHO BĚŽECKÉHO POHÁRU 2017

 (stav k 25. 5. 2017)
platí jednotné startovní číslo pro všechny běhy, které jsou zařazeny do seriálu Hanácký běžecký pohár 2017,  vyhlašovaném Středomoravským sdružením vytrvalostních sportů

 

Registrace pro rok 2017

Závodníci, kteří nemají čipovou kartu, uhradí částku 30,- Kč za vystavení čipové karty (Závodníci v níže uvedeném seznamu již mají vystavenou čipovou kartu, buď ji již obdrželi, nebo ji obdrží při prezentaci k následujícímu závodu). Závodníci, vlastnící čipovou kartu uhradí částku 20,- Kč za startovní číslo (závodníci v níže uvedeném seznamu již mají startovní číslo, buď ho mají doma, anebo si jej vyzvednou u prezentace). Závodník, který zapomene startovní číslo doma, bude startovat s náhradním startovním číslem za poplatek 10,- Kč, který zaplatí v hotovosti u prezentace. Závodníkovi, který zapomene doma čipovou kartu, bude umožněn start po zaplacení poplatku ve výši 10,- Kč, který zaplatí v hotovosti u prezentace.

 

 

Evid. číslo

Start. číslo

Registrační číslo

Příjmení

Jméno

Ročník

Klub

3

3

FRIAD75M

Fritscher

Adam

75

TJ Liga stovkařů Olomouc

4

4

TOMJI39M

Tomíšek

Jindřich

39

Orel Horní Moštěnice

5

5

RASTO69M

Rašner

Tomáš

69

KVS Olomouc

7

7

PIKKA49M

Pikal

Karel

49

KVS Olomouc

8

8

TEPLI68M

Teplíček

Libor

68

KVS Olomouc

9

9

LICBA98Z

Lichnovská

Barbora

98

KVS Olomouc

11

11

MARJA69M

Martinek

Jaroslav

69

TriSK Olomouc

14

14

POLVL69M

Polívka

Vladimír

69

Náklo

16

16

KOVRO51M

Kovář

Rostislav

51

Atletický klub Olomouc

17

17

FOJJI87Z

Fojtková

Jitka

87

Moolbike Olomouc

18

18

VANJA48M

Vaněk

Jaromír

48

TJ Liga stovkařů Olomouc

19

19

SKOZB78M

Skopalík

Zbyněk

78

KVS Olomouc

20

20

MACJA89M

Machala

Jan

89

Cykloracing Team Olomouc

23

23

LACJA80M

Lachnit

Jan

80

TJ Liga stovkařů Olomouc

24

24

LAHRO74M

Lah

Robert

74

Cykloracing Team Olomouc

25

25

VYNBE52M

Vynikal

Bedřich

52

AVA

27

27

INGJI76M

Ingr

Jiří

76

TJ Liga stovkařů Olomouc

30

30

PETJA69M

Petr

Jaroslav

69

Litovel

31

31

KOVOL60M

Kovařík

Oldřich

60

TTC Olomouc

38

38

BATJO61M

Bátěk

Josef

61

TJ Liga stovkařů Olomouc

55

55

MATPE64M

Matějík

Petr

64

Cykloracing Team Olomouc

58

58

ONDPE81M

Ondráček

Petr

81

Slatinice

63

63

BRARO63M

Brandýs

Roman

63

Cyklo Team Kolárna

67

67

KASTO75M

Kašpařík

Tomáš

75

SK Přerov

74

74

VYSJA74Z

Vyskočilová

Jana

74

KVS Olomouc

82

82

KRAVL65M

Kraus

Vladimír

65

Velký Týnec

84

84

PERJI75M

Peřina

Jiří

75

TJ Liga stovkařů Olomouc

86

86

MONIR75Z

Moničová

Irena

75

Mattoni FreeRun Olomouc

88

88

RIMZU71Z

Římská

Zuzana

71

KVS Olomouc

89

89

JEDKA90Z

Jedličková

Karolina

90

Mattoni FreeRun Olomouc

91

91

MATJA90Z

Matějíková

Jana

90

TJ Liga stovkařů Olomouc

92

92

ZDRMA79Z

Zdráhalová

Magda

79

TJ Liga stovkařů Olomouc

98

98

BALJI94M

Balihar

Jiří

94

BALINI

100

100

LICRA64M

Lichnovský

Radomír

64

KVS Olomouc

101

101

BARJA76M

Barabáš

Jan

76

Triatlon Club Olomouc

102

102

HLAPA72M

Hlavinka

Pavel

72

VB Loučany

103

103

ROSMI83M

Rosta

Michal

83

Loštice

105

105

BOLLI85M

Boleček

Libor

85

Tuleni

106

106

NOVRA76M

Novák

Radim

76

Šternberk

107

107

SIMST56M

Šimek

Štefan

56

ZOD Němčice nad Hanou

108

108

MORJI47M

Morávek

Jiří

47

TJ Liga stovkařů Olomouc

109

109

POSIR83Z

Pospíšilová

Irena

83

AK Drnovice

110

110

HYNMA57Z

Hynštová

Marie

57

AK Drnovice

111

111

KUNJO60M

Kunc

Josef

60

Orel Vyškov

112

112

ADAMI77M

Adamec

Milan

77

Orel Vyškov

113

113

KOULU83M

Koudelka

Lukáš

83

AK Drnovice

114

114

VINMA77M

Vintrlík

Martin

77

Křepice

115

115

JELZB63M

Jelínek

Zbyněk

63

TJ Liga stovkařů Olomouc

116

116

KRAST83M

Krajča

Stanislav

83

TJ Liga stovkařů Olomouc

117

117

JANMI87M

Jančík

Miroslav

87

Olomouc

118

118

JELAN91Z

Jelínková

Andrea

91

Olomouc

120

120

SPALA55M

Špacír

Ladislav

55

TJ Lokomotiva Břeclav

121

121

JASPA45M

Jašek

Pavel

45

TJ Liga stovkařů Olomouc

122

122

DERRA91M

Derka

Radim

91

Přerov

123

123

DOLBL79Z

Doleželová

Blanka

79

TJ LIga stovkařů Olomouc

124

124

CHMJA75M

Chmelař

Jan

75

Slatinky

125

125

KAJMA77M

Kajtman

Martin

77

Písek

126

126

SVOZU81Z

Svobodová

Zuzana

81

AK Drnovice

127

127

KOCJA79M

Kočíb

Jan

79

Smržice

128

128

TROJA62M

Trojan

Jaroslav

62

TJ Liga stovkařů Olomouc

129

129

STRKA64M

Stržínek

Karel

64

CK Stará Ves - Běžci z Rya

130

130

MATJI92M

Matoušek

Jiří

92

Senička

131

131

KUCPE75M

Kučera

Petr

75

Grymov

132

132

HURPE88Z

Hurbišová

Petra

88

TJ Liga stovkařů Olomouc

133

133

ADAOL66M

Adámek

Oldřich

66

TJ Liga stovkařů Olomouc

134

134

CEVAL84Z

Čevorová

Alena

84

Olomouc

135

135

DREJI77M

Drexler

Jiří

77

Chomoutov

136

136

KOVFR46M

Kovařík

František

46

Břeclav

137

137

NACKR72Z

Nachtneblová

Kristina

72

Moravany

138

138

DYTPE76M

Dytrt

Petr

76

Běhej Brno.com

139

139

STEMA72M

Štěpán

Marek

72

TJ Sokol Týn nad Bečvou

140

140

SEVMI83M

Ševčík

Milan

83

Paznecht Racing Team Superpres

142

142

NOVJI45M

Novák

Jiří

45

AK Olomouc

143

143

CHLLU82M

Chlebek

Lukáš

82

TJ Liga stovkařů Olomouc

144

144

KOUPE76M

Koupil

Petr

76

TJ Liga stovkařů Olomouc

145

145

ZATMA65M

Zatloukal

Marek

65

TJ Liga stovkařů Olomouc

146

146

MYSDA75M

Myška

David

75

Olimpex Olomouc

147

147

ZDRPE57M

Zdražil

Petr

57

QUO USQUE TANDEM

148

148

JANPE67Z

Jancková

Petra

67

QUO USQUE TANDEM

149

149

KROPE67M

Kroča

Petr

67

Zdravé Hranice

150

150

DOLZD74M

Doležal

Zdeněk

74

Přerov

151

151

HORPA73M

Horný

Pavel

73

VHT Přerov

152

152

JASPE76M

Jašek

Petr

76

SKI OB Šternberk

153

153

SESRA71M

Šesták

Radim

71

FORTEX SKI Moravský Beroun

154

154

BERTO57M

Beránek

Tomáš

57

TJ Spartak Přerov

155

155

JAKPE61M

Jakubíček

Petr

61

VHT Přerov

156

156

HARZB72M

Harašta

Zbyněk

72

TJ Sokol Přerov

157

157

KOCRO79M

Kočí

Roman

79

Olomouc

158

158

MARON97M

Martinek

Ondřej

97

AK Olomouc

159

159

DOHJA83M

Dohnal

Jan

83

Chomoutov

160

160

SKRDA77Z

Skřivánková

Dagmar

77

SK Skřivan

161

161

SKRPE74M

Skřivánek

Petr

74

SK Skřivan

162

162

KOHJI79M

Kohout

Jiří

79

Litovel

163

163

ZURJA95M

Žůrek

Jakub

95

Uničov

164

164

BARDA86M

Barabáš

David

86

Tatran Litovel

165

165

KUCJA76M

Kuchař

Jan

76

SDH Vojnice

166

166

VODJA68M

Vodička

Jan

68

Triatlon Club Olomouc

167

167

DOKPA74M

Dokoupil

Pavel

74

Triatlon Club Olomouc

168

168

VAVAL83M

Vaverka

Aleš

83

Cholina

169

169

STEPE66M

Stejskal

Petr

66

Loučany

170

170

STOPE72M

Stolička

Petr

72

TJ Liga stovkařů Olomouc

171

171

NEMVL67M

Němec

Vladan

67

Bohuňovice

172

172

TURJA95M

Turek

Jan

95

Olomouc

173

173

VITJA90M

Vitásek

Jan

90

Sporting Příbram

174

174

NAKBR70M

Nakládal

Břetislav

70

Loučany

175

175

TVATO72M

Tvarůžka

Tomáš

72

Kroměříž

176

176

MALKA60Z

Mališová

Karla

60

USK Praha

177

177

AMBJI75M

Ambros

Jiří

75

Slatinice

178

178

SUSJI80M

Šustr

Jiří

80

Silný Team Uničov

179

179

NOVMI59M

Novotný

Milan

59

Prostějov

180

180

VYMPE75M

Vymazal

Petr

75

SK SALIX Grymov

181

181

STEFI92M

Stejskal

Filip

92

Loučany

182

182

KOZON87M

Kozák

Ondřej

87

TJ Liga stovkařů Olomouc

183

183

KREZD88M

Krejčí

Zdeněk

88

TJ Liga stovkařů Olomouc

184

184

KADRO70M

Kaděrka

Robert

70

Triatlon Club Olomouc

185

185

LANMA84M

Langer

Martin

84

Olomouc