Pěnčínská časovka 2017  (5. ročník)

zařazená jako 3. závod Olomouckého poháru v cyklistických časovkách 2017

Výsledková listina

Délka trati: 24,67 km

Místo konání:  Náměšť na Hané

Datum konání: 18. 05. 2017

  

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

ČAS

  1

  1

  8

Janů Martin

74/M40

Silný Team Uničov

00:40:11

  2

  1

 17

Halák Martin

90/M18

MESPRO

00:40:20

  3

  2

 62

Pospíšil Petr

73/M40

ON ROAD Olomouc

00:41:10

  4

  3

 40

Haluzík Martin

76/M40

Cyklo Team Kolárna

00:41:38

  5

  4

  9

Slezáček Karel

73/M40

Bikecentrum Olomouc

00:42:01

  6

  5

 11

Hejtmánek Ctibor

68/M40

SHORT BIKE Olomouc

00:42:04

  7

  2

 61

Havlena Petr

85/M18

Velký Týnec

00:42:09

  8

  6

 13

Fojt Radovan

70/M40

Bikecentrum Olomouc

00:42:20

  9

  3

 20

Horák Marek

90/M18

Olomouc

00:43:32

 10

  7

 25

Harlender Michal

72/M40

Cyklo Team Kolárna

00:43:52

 11

  1

 19

Švec Milan

63/M50

Silný team Uničov

00:43:57

 12

  8

 54

Fojt Robert

76/M40

Labe Tri club Hradec Králové

00:44:07

 13

  4

 38

Kováček Martin

90/M18

TJ Rožnov pod Radhoštěm

00:44:16

 14

  2

  5

Matějík Petr

64/M50

Cykloracing Team Olomouc

00:44:25

 15

  5

 41

Strakoš Jaroslav

86/M18

Cyklo Team Kolárna

00:44:46

 16

  6

 60

Svoboda Marek

95/M18

AD Team

00:44:47

 17

  7

 55

Balihar Jiří

94/M18

BALINI

00:44:56

 18

  9

 22

Preč Pavel

72/M40

MESPRO

00:48:01

 19

  1

 18

Večeřová Simona

78/Z18

Cyklo Team Kolárna

00:48:14

 20

  8

 33

Tomášek Martin

82/M18

Plantoši

00:48:39

 21

  9

 35

Chlebek Lukáš

82/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:49:51

 22

 10

 64

Krejčí Petr

78/M18

HANÁ DRAGONS

00:50:08

 23

 11

 16

Miček Radomír

86/M18

Cykloracing Team Olomouc

00:50:09

 24

  2

 12

Fojtková Jitka

87/Z18

Moolbike Olomouc

00:50:45

 25

 12

100

Svoboda Jiří

94/M18

Přerov

00:54:24

 26

  1

 27

Římská Zuzana

71/Z40

KVS Olomouc

00:54:30

 27

  1

 34

Stibor Josef

48/M60

Kokory

00:55:23

 28

  2

 24

Vyskočilová Jana

74/Z40

KVS Olomouc

00:56:22

 29

  2

  7

Pikal Karel

49/M60

KVS Olomouc

01:05:49

 

 SPECIÁLY

 

POŘ

SC

JMÉNO

RO

KLUB

ČAS

  1

 10

Polák Radek

79

SHORT BIKE Olomouc

00:38:19

2

32

Špičák Roman

93

Moolbike Olomouc

00:49:12

 

 

 

Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.stmsvs.cz/