Náměšťský prolog 2017  (6. ročník)

zařazený jako 1. závod Olomouckého poháru v cyklistických časovkách 2017

Výsledková listina

Délka trati: 15,104 km

Místo konání:  Náměšť na Hané

Datum konání: 7. 04. 2017

  

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

ČAS

  1

  1

 47

Bittner Jakub

94/M18

Forman Cinelli

00:22:36

  2

  2

 28

Grassle Pavel

85/M18

Bikecentrum Olomouc

00:22:52

  3

  3

 36

Babiánek David

93/M18

In-Life Cycling/Puskinak.cz

00:22:54

  4

  1

  8

Janů Martin

74/M40

Silný Team Uničov

00:23:14

  5

  4

 42

Satke Tomáš

89/M18

Puškiňák.cz

00:23:24

  6

  5

 48

Vašíček Pavel

78/M18

Cykloracing Team Olomouc

00:23:44

  7

  6

 53

Miček Radomír

86/M18

Cykloracing Team Olomouc

00:23:54

  8

  7

 45

Šicha Martin

81/M18

Brno

00:24:07

  9

  8

 51

Kryl Vlastimil

00/M18

Drahanovice

00:24:16

 10

  2

  9

Slezáček Karel

73/M40

Bikecentrum Olomouc

00:24:20

 11

  9

 46

Kozák Michal

87/M18

Sport Racing - Bike Zlín

00:24:50

 12

 10

 56

Štěpáník Jiří

92/M18

Cyklo Team Kolárna

00:24:57

 13

 11

 37

Šustr Jiří

80/M18

Silný Team Uničov

00:25:08

 14

  3

 11

Hejtmánek Ctibor

68/M40

SHORT BIKE Olomouc

00:25:09

 15

  1

 19

Švec Milan

63/M50

Silný team Uničov

00:25:24

 16

  4

 54

Fojt Robert

76/M40

Labe Tri club Hradec Králové

00:25:27

 17

 12

 52

Grégr Pavel

98/M18

Tršice

00:25:35

 18

  5

 25

Harlender Michal

72/M40

Cyklo Team Kolárna

00:25:38

 19

  6

 55

Balihar Jiří

73/M40

BALINI

00:25:54

 20

 13

 30

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:26:00

 21

 14

 43

Krajča Stanislav

83/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:26:29

 22

 15

 41

Strakoš Jaroslav

86/M18

Cyklo Team Kolárna

00:26:33

 23

  7

 22

Preč Pavel

72/M40

MESPRO

00:26:46

 24

 16

 38

Kováček Martin

90/M18

TJ Rožnov pod Radhoštěm

00:27:09

 25

 17

 33

Tomášek Martin

82/M18

Plantoši

00:28:06

 26

 18

 50

Bureš Miroslav

89/M18

ČOV Expert Racing

00:28:18

 27

  8

 39

Kaniščev Roman

70/M40

Bikesport Mohlenice

00:28:50

 28

 19

 57

Svoboda Jiří

94/M18

Přerov

00:30:02

 29

  9

 44

Vitoslavský Marek

75/M40

Majetín

00:30:12

 30

 20

 35

Chlebek Lukáš

82/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:30:16

 31

  1

 12

Fojtková Jitka

87/Z18

Moolbike

00:30:34

 32

  1

 27

Římská Zuzana

71/Z40

KVS Olomouc

00:31:27

 33

  1

 34

Stibor Josef

48/M60

Kokory

00:32:12

 34

 21

 49

Harlender Lukáš

07/M18

Cyklo Team Kolárna

00:32:29

 35

  2

  7

Pikal Karel

49/M60

KVS Olomouc

00:33:18

 36

  2

 24

Vyskočilová Jana

74/Z40

KVS Olomouc

00:37:28

 

 

SPECIÁLY

 

POŘ

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

ČAS

  1

 10

Polák Radek

79/M18

SHORT BIKE Olomouc

00:22:52

 

 

Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.stmsvs.cz/